The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Франко - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Франко - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Франко - Page 2 I_voting_barСтаята на Франко - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Франко

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 10:10 am

Излязох и се загърнах с хавлията.Тръгнах към спалнята,а той тръгна след мен.Влязох вътре и затворих вратата и се телепортирах точно зад него.
-ПАааа-казах и скочих на врата му.Засмях се и казах-Искам на конче-почнах отново да се смея и да се провисвам на врата му.Меришеше толкова хубаво и кожата му бе приятна на допир.Положих главана рамото му и леко го целунах.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 10:23 am

Тя влезна в спалнята и затвори вратата . Опитах се да отворя вратата .. Но след миг усетих как някой застана зад мен и извика
- ПАааа!
Това бе Кандис
След това усетих как ми се хвърли на врата .. Чувах я как се смее и тя каза -Искам на конче !
-Добре - казах аз и се завъртях в кръг
Тя ме целуна по врата ..
Повдигнах я леко и я хванах за краката . И се завъртях отново .. Отворих вратата на Спалнята и се засилих към леглото . Хвърлих я на леглото и легнах до нея . Усмихнах и се и леко я целунах ..
-Лигла - казах аз като леко се засмях
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 11:18 am

-Добре!-каза той и се завъртя.Засмях се отново.Той спря и ме хвана закраката.Отново почна да се върти и се засили към спалнята.Хвърли ме на леглото,а аз не спирах да се смея.
-Лигла-каза той и легна до мен на леглото.
-Коооой?-попитах аз и се шмугнах под леглото.Бях се скрила и той нямаше да успее да ме извади...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 11:24 am

-Кооой? - каза тя след което скочи и влезна под леглото .
Огледах се и скочих от леглото.
-Къде се скри бебето? - Казах аз като се правих че не знам къде е ..
Засмях се леко и се наведох към леглото .. Знаех че няма да мога да я извадя от долу .. дори се чудя как тя успя да се шмугне вътре ..
Подпрях се на леглото и се изправих ...
Отново казах - Къде е бебето ?
И зачаках тя да излезне от под леглото
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 11:42 am

Той скочи от леглото и ме потърси:
-Къде се скри бебето? -Каза и погледна под леглото изплезих се и се шмугнах още по навътре.Беше ми скучно и ми се спеще.Той се изпарви и отново си легна:
- Къде е бебето ? -каза и аз извиках от долу:
-Няма ме....ела ме намери-засмях се и се свих на топка...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 11:49 am

-Няма ме....ела ме намери- тя изкрещя от под леглото и се засмя
Скочих отново и се наведох за да я видя .. Гледах я как се бе сгушила навътре . Неможех да я стигна а дори неможех да се набутам отдолу.
- Намерихте - казах аз и се оплезих - Айде излез!
Погледах я .. Излгеждаше точно като малките деца ..
-Лигла .. айде излез - казах аз като я подканвах да излезне
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 11:53 am

Той отново се наведе и каза:
- Намерихте. Айде излез!Лигла .. айде излез - той ме подканваше и това ме дразнеше.
-Няма пък.Накарай ме-оплезих се и се обърнах с гръб към него.Погледнах го през рамо и се запромъквах към другата страна на леглото.Не той щеше да мине от там.Телепортация.Сетих се и затворих очи.Телепортирах се в своята стая и останах там пет минути с цел да го подразня...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 12:00 pm

-Няма пък.Накарай ме- каза тя .. Оплези се и се обърна. Започна да се движи към другият край на леглото .. бе тръгнала да излиза .. Естествено отидох да и препреча пътя и да я извадя . Но когато отидох не чувах нито звук . Наведох се и видях че няма никой . Тя бе изчезнала .. Седнах на леглото и се замислих какво ли прави тя в момента или къде е .. Отпуснах се назад и легнах .. Гледах тавана и си мислих за прекрасната и Усмивка.
Започнах да се чудя дали ще я видя скоро .. и разбрах че ми липсва ... Чудих се какво да правя сега докато лежах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 12:16 pm

Изкчах пет минути,презк ойто се облякох.Вярно че си бях оставила дрехи там,но..както й да е.Обух си една дънкова пола и черен потниик.Усмихнах се на себеси в огледалото и се телепортирах обратно.Тупнах на леглото на 3 см от него усмихнах му се и легнах.
-Ееее какво ще правим?-попитах и се протегнах
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 12:24 pm

Облякох се докато се чудих какво да правя .. Обух си бельо и си сложих дънките .. Седнах на леглото . Огледах се да видя нещо в стаята . Тогава тя се върна отново при мен... незнам защо но сърцето ми се развалнува само когато я видях .
Тя каза
-Ееее какво ще правим?
Видях я как се протяга.. Леко се засмях и казах
- Незнам .. Какво ти се прави? - отговорих аз
И погледнах с какво се бе облякла ..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 12:28 pm

Забелязах,че се бе облякъл усмихнах му се и той каза:
- Незнам .. Какво ти се прави? -замислих се.Какво ми се прави.Покатерих сен алеглото и си свалих дрехите.
-Искам да спя-казах и се съблякох чисто гола.Беше много удобно и меко.Погледнах го затворих очи и заспах...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 12:40 pm

Тя се покатери на леглото ми и легна .. Започна да си сваля дрехите и ми отговори
-Искам да спя - след което се съблече чисто гола и затвори очи ...
Явно заспа .. Приближих се и я целунах по челото ..
- Ти си Уникална - казах аз
Взех една завивка и я завих .. леко и повдигнах главата и я сложих върху възглавницата.
Малко нахално постъпих но легнах до нея .. като я прегърнах .. Отпуснах се на леглото и я загледах ... Тя бе изумителна .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 5:56 pm

Бях заспала изключително дълбоко.Не сънувах нищо.Въртях се в леглото и усетих нещо топло приближих се и се сгуших в топлината.В просъница разбрах,че не съм сама ,ала пак се унесох.Час по-късно се събудих и видях Франко до себе си.Беше толкова сладък
-Хеей-казах и го целунах леко.Леглото му бе много удобно,а аз бях гола....Протегнах се и легнах отново до него.Вгледах се в очите му.Зелени и прекрасни като самият него.Бях се влюбила до уши в това момче..
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 6:30 pm

Бях прекарал доста време в леглото с нея .. и не обърнах никакво внимание на времето.
Гледах я и си мислих какво ли сънува . Кандис се въртеше и най-накрая се сгуши в мен .. Но не по-късно тя си отвори очите ..
-Хейй - Каза тя , като ме целуна леко . Протегна се и отново легна до мен .
Гледах я в очите . Тя бе прекрасна а косата и бе рошава което я караше да бъде прелестна.
Обичах я .. Товя изпитвах към нея . Но неисках да бързам и да и го казвам .
- Как спа? - Попитах я мило като и се усмихвах .. и леко я целунах ..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 6:41 pm

Той ме гледаше и аз зарових лице във възглавницата.
-Как спа?-попита ме мило той и надигнах лице.Погледнах го и се замилих,колк е сладък,колко го обичам...ОПА обичам...хммм харесва ми това чувство.
-Уникално-казах и го целунах отново,но по страстнно.Още ми се спеше.Погледнах го и видях,че той още ис е с дрехите.-Не ти ли е много топло?-попитах очудена и се отвих.Беше ми,много,много топло...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 6:48 pm

Тя зарови лицето си във възглавницата си и започна да шава след което ми отговори на въпроса
- Уникално !
Радвах се че съм успял да и създам уют в моето легло ..
Тя ме целуна отново , но този път бе по страстно . След което тя ме огледа и видя че все още съм с дънките си.
- Не ти ли е много топло? - попита ме тя като се отви .
Но в интерес на истината не ми бе топло все пак лежах отвит ..
-Не - отговорих аз .. Видях че тя леко се бе запотила .. Усмихнах се и казах - Явно на теб ти е
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 6:56 pm

Той ме гледаше и каза:
-Не .Явно на теб ти-Усмихна се а азму се оплезих.Легнах отново по корем и го погледнах.
-Ти няма ли да спиш?-попитах и се протегнах отново,почнах да се прозявам и да мрънкам,което бе лошо защото това значеше че много скоро ще се сгромолясъм и ще заспя.Чудех се ако сънувам,дали щеше да е някой хубав филм или някоя тъпотия като друг път.Пак се прозинах и го бутнах леко на шега...
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 7:00 pm

-Ти няма ли да спиш? - Попита ме тя като легна до мен .
На шега бързо се направих че спя и тихо прошепнах - Вече спя!
Видях че тя започна да се прозява и бях сигурен че иска още да спи ..
После ме побутна леко на шега ..Леко се засмях..
-Хайде да спим ... - казах аз незнам защо , но наистина го исках да поспим
Защото ми се затваряха очите и ми бе много удобно , а Кандис като беше до мен и ми бе супер приятно и исках просто да я прегърна и да заспя...
Надигнах се леко и я целунах .. Все едно и казвах "Лека нощ"
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 04, 2011 7:10 pm

ТОй сенаправи че спи и леко прошепна:
-Вече спя-засмях се и го погледнах.Пак почнах да се прозявам ида се въртя за да си търся местенце в голямото легло.
-Хайде да спим-каза той и се усмихнах доволно.Той леко ме целуна сякаш ми казваше "лека нощ" Усмиханх се и се сгуших в него.Вдишах аромата му и притворих очи.Заспах преди да се усетя и сънувах,малки пухкави топчици и него....беше забавен сън,но и леко тъжен....А на сутринта дори нямаше да си го спомням
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:18 am

Тя се усмихна и се сгуши в мен , всякаш се бе съгласила . Усмихнах се леко . Беше ми много приятно че съм с нея .. Но от умората леко започнах да се унасям .. Притворих очи и я прегърнах ..Леко я завих за да не и е студено .. Целунах я по главата и нежно прошепнах :
- Обичам те!
Затворих очи и усетих нежният и аромат .. Унесох се в странната на сънищата .. Там както обикновено отново я срещнах .. Сънят бе прекрасен .. Но знаех че няма да успея да си го спомня освен че ще знам че тя е била там .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:35 am

Завъртях се и изритах чаршафите.Отново се завъртях,но в грешната посока.Тупнах на земята и отворих очи.Навън бе светло,което значеше че цяла нощ съм спала непробутдно.Усмихнах се и се надигнах видях Джеймс...той все още спеше.Не исках да го будя,за това грабнах тениската му и я облякох.Отидох в хола и си пуснах телевизия.Даваха повторение на "Денят на независимоста" загледах се като от време на време се смеех на шегите на Уйл Смит.
-Леле,че грозна мутра-извика той и се спуках от смях,винаги ме е разсмивал този актьор.Искаше ми се да гледам филма заедно с Франко,но той спеше усмихнах се и се замислих,снощи чух думите "Обичам те " което бемного странно.Сърцето мисе сви и в стомаха ми запърхаха пеперуди.Имах чувства към него и от те бяха много повече от едно просто детинско влюбване.Изчервих се и погледнах към затворената врата водеща до спалнята,ами ако му кажех,че го обичам дали той щеше дам и отвърне или щеше да се отдръпне.МОжех да усетя чувствата му,но не и да прочета мислите му....фактически просто трябваше да му го кажа...,
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:45 am

Спях непробудно .. Но чух някакво тупване ..не му обърнах внимание и се завъртях на другата странна . Ама не успях да заспя отново и си отворих очите .. Надигнах се леко и видях че Кандис я нямаше .. също и една от мойте тениски.
Станах от леглото и разтърках очите си .. Видях че все още носих дънките си ..
Излезнах от спалнята .. като се протягах .. Кандис седеше на дивана и гледаше някакъв филм .. Запътих се към нея като седнах на дивата и погледнах монитора ...
-Какво гледаме? - попитах аз .. като леко се засмях . Видях Уил Смит .. и филма ми бе познат но неможех да се сетя .. Погледнах Кандис .. Тя бе с разрошена коса и бе като ангел..
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:53 am

Чух стъпки от спалнята и Франко дойде.Косата му бе леко сплесканаот възглавницата и беше леко смешен,но пъ много сладък Седна до мен и ме попита:
-Какво гледаме? -Той гледаше монитора и аз му отговорих
-Денят на независимостта-всчката смелост която бях събрала,за даму кажа,че го обичам се изпари,бях страшна бъзла.Погледнах екрана и точно тогава пуснаха реклами.Станах и отидох в банята намерих,червен гребен и разресах косата си с него.Измих си лицето и зъбите ( с неговата четка).Той все още бе в хола,а знаех от майка ми,че най-неподходящият момент да говориш с мъж е когато е сънн или е гладен.Усмихнах се и отидох в спалнята,за да се облека.Намерих си дрехите по земята.Обличах се с премерено бавни движения.Исках да седя с него,колкото се може повече,но ето че нямаше какво повече да си обличам.Отидох отново в хола и го целунах по бузата:
-Аммм...аз да си хода?-казах го като въпрос,но знаех,че ще си тръгна
Върнете се в началото Go down
Джеймс Франко
Students
Students
Джеймс Франко


Брой мнения : 218

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 10:04 am

Започнаха рекламите когато Кандис стана и отиде в банята ..Чух водата на чешмата .. "сигурно си мие лицето" си помислих аз ... Докато гледах рекламите чувах как тя се разхожда като отиде до спалнята..
Сърцето ме сви .. заедно със стомаха .. чувствата ми към нея бошуваха .. Трябваше да и кажа истината и да и призная чувствата и .. Да и кажа че я обичам .. И да се надявам тя да не избяга от мен .., Но се колебаех . Докато го мислих какво да направя тя излезна от спалнята и дойде при мен като ме попита:
--Аммм...аз да си хода?
Веднага сърцето ми се намеси и започна да си казва всичко .
- Можели да останеш малко .. искам да си поговорим - Казах аз като и направих място на дивана ...
Тя седна до мен .. и аз я погледнах в красивите очи ..
- Съжалявам но не искам да те стряскам без заобиколки ще го кажа - казах аз като леко треперех от притеснение - Аз такова ..хмм ... Обичам те .
Погледнах я в очите и зачаках отговора .. но си мислих че тя ще си тръгне .. точно това не исках да се случва .
Върнете се в началото Go down
Кандис Съливан
Students
Students
Кандис Съливан


Брой мнения : 245

Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 10:10 am

- Можели да останеш малко .. искам да си поговорим ?-Той се помести и седнах до него.Супер какво се бях изложила,Сигурно съм бълнувала или някоя друга простотия.Много съм зле помислих си,но той прекъсна мислите ми.
- Съжалявам но не искам да те стряскам без заобиколки ще го кажа.Аз такова ..хмм ... Обичам те .-Докато казваше това,той трепереше.Сърцето ми се сви исякаш гръбнаха фоярверки за 4 юли в стомаха ми.Хвърлих му се на врата и неможех да сдържа усмивката си.Никога не се бях усмихвала така.
-Найстина ли?-попитах аз и го стиснах още по-силно-Ама сериозно?Обичам те-казах и го целунах.Толкова се радвах,а аз щях да си тръгна амаа де....Погледнах го в очите и усетих как и аз като него треперя....Пак го гушнах и останах така...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Франко - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Франко   Стаята на Франко - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Франко
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Франко да ви се представи
» Нещо и от Франко
» Стаята на Ани.
» Стаята
» Стаята на Ин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: