The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Пещерата в гората - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcap81%Пещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcap19%Пещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Пещерата в гората - Page 3 I_vote_lcapПещерата в гората - Page 3 I_voting_barПещерата в гората - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Пещерата в гората

Go down 
+3
*Bones*
Саманта Такър
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 4:02 pm

Честно беше ми интересно какво имаше нататък, но вобще за какво беше всичко това? Ако беше жизненно важно добре.. Но просто от любопитство да отиваме незнам си къде.
- Ако нещо се случи, никой не те е молил да влизаме тук. На мен това ясто не ми харесва, да знаеш. - Казах и му намигнах. Странно пещера водеща незнам си, сега най-вероятно вървеше на долу иначе от къде беше водата? Ами ако то просто отиваше някъде на долу напълно с вода. Възможно това да е била някаква стара шахта. Хвърлих ново синьо пламъче на пред, то освети водата от пред която си беше доста чиста. И изгасна не особенно далеч от нас във водата която се опираше в стената.
- Видя ли го това? - поклатих с глава и престъпих в прохладната вода. Оставих едно огънче да виси над водата така че да осветява къде ще плуваме.
- Да се надяваме че ще има изход. - Усмихнах се, поех си въздух и заплувах под вода.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 5:13 pm

Това което всъщност беше пред нас беше едно голямо езеро и се виждаше,че има бряг,но просто имаше и цяла стена на дупки като сирене през която нямаше особено как да се мине.Най-вероятно имаше подводни входове или нещо такова.Е тепърва щяхме да разберем.Нагазих във водата веднаха след Максим и следвах малкото пламъче.Почти стигнахме скалата в средата и сега не можеше да се види добре брегът тъй като кръгчетата на сирената стена бяха високо.
- Ще погледна за подводни входове. - казах и след което се гмурнах под водата.Заогледах се наоколо.Все пак първо искх да се обедя,че нищо няма да ме изяде,но тук не виждах много,много живот.Имаше миди и няколко риби.Странна му работа.Започнах а облеждам скалата докато плувах по-надълбоко защото езерото просто "потъваше."Излизах на няколко пъти на повърхността да си поема въздух. - Тук се оказва доста по-дълбоко.
Бях само на метри от нея,а тук дори не можех да достигна дъното.Ужас.Отново се гмурнах и заогледах.Тогава и видях пролука през която можеше да се мине.Минах веднъж и излезнах от дургата страна.Заогледах се.Да...бях преминал кашкавалената стена.Върнах се обратно за да повикам Макс.
- Хей ангелче...да продължаваме напред ,а? - ухилих се като идиот и я изчаках.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 6:09 pm

Кимнах и последвах Лукас под водата. Колко всичко тук беше странно, наистина странно. Минахме през някаква дупка в една огроомна стена. На долу не се виждаше нищо, тук вобще дъно имаше ли?
Изведнъж нещо ме хвана за крака. Боже какво беше това, сърцето ми едвам ли не подскочи. Без паника.. Но, как без паника не ми достигаше въздух! Почуствах как тялото ми започна да отива все по на дълбоко и по на дълбоко обратно към дупката която бе открил Лукас. С ужасно много усилия успях да го замразя, проблема беше че дупката чрез която дойдохме сега беше запушена. Каква гадина вобще беше това.
- Имаме малък проблем, няма връщане назад. - казах веднага след като се върнах на повърхността на водата и си поех достатъчно въздух та да говоря. А щом няма връщане назад, трябва смело да вървим напред. Огледах мястото където се оказахме, или може-би трябваше да се преосмисли. Това място беше наистина ужасно. Стена цялата обградена с клони. Прекрасно нямахме нито път назад нито нямаше на къде да се върви напред.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 6:52 pm

Максим се забори с нещо във водата,но преди да направя нещо тя заледи изхода и нещото.След това бързо излязохме от водата.Леко я прегърнах.Вече можехме да вървим само и единствено напред.Към нищото.
- Спокойно.Ще се справим. - смигнах и след което започнах да махам някои от бодливите клони.След като ги махнах я подканих да тръгваме.Тук беше доста по-гадно.Мракът беше толкова тежък,че направо се усещаше как е около теб.Миришеше ужасно и беше тъмно.Дори пламъка не успяваше да освети по-голямата част. - Май трябваше да вземе и факла.
Стигнахме до някакво разклонение.И трите тунела бяха тъмни и мрачни.Общо взето никой не би влязъл в тях освен,ако не му се налага.За жалост нямаше и табелки кое на къде води или някаква осветена хубава пътечка водеща към хубава поляна.
- На къде?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 7:54 pm

- Хей пумчо, ти в мен ли се съмняваш? - Казах недоволно и побутнах Лукас. - Пък и ако беше взел факла, как щеше да минеш с нея под водата, а? - намигнах му и на дланта на втората ми ръка пламна друго огънче за повече светлина.
- На ляво смърт, на дясно там нещо си с коня, на пред е щастието! Хайде напред сме. - Засмях се. Доста глупаво май избрах посоката по която да вървим. Е, водех се по приказки имаше една приказка където имаше три разклонения и на камъка пред тях пишеше нещо такова.
Вървяхме отдоста време, или тук времето се движеше невероятно бавно по тази пещера по средата. Аз вървях от пред освещавайки пътя и оглеждайки стените, случайно да не пропуснем нещо.
- Ох, защо вобще влезнахме тук.. - усетих се че го казвам на глас, но честно слънчевата светлина започна да не ми достига. По добре да бяхме останали при водопада.. Още няколко минути и се опряхме в.. Тупик, да точно тупик. Това си беше чист лабиринт. - Екстра. - изпъшках, но от толкова ходене започнаха да ме болят краката сякаш цял ден съм се катерила по планина. Особенно ме болеше този крак който онова чудовище беше хванало. - Лукас, какво ще кажеш малко да си починем и да продължим пак? - Замолих се, наистина крака започваше доста да ме боли. Пък и нямаше за къде да бързаме. Седнах на земята и се опрях на стената преградила ни пътя напред. Загледах се в нея освещавайки ту едно място ту друго.
- Я почакай.. - Станах и проследих с пръсти някакви надписи изгравирани в камъка. Какво по дяволите беше това?
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 5:44 pm

Продължиха да вървят напред в мрака осветени само от две огънчета.Общо взето не стигнаха до никъде.Мястото беше чист лабиринт и май нямаше да се измъкнат скоро от тук.Лукас се надяваше ад се измъкнат поне живи.Когато Максим поиска да спрат той се съгласи тогава и видяха някакви рисунки на стената.Той се загледа в тях,но не знаеше какво пише.Приличаха му повече на символи които наистина значат нещо.Като онези в пирамидите по филмите дето хората най-често пропускат и после "проклятието на мумията" ги застига.
- Интересно. - каза той и се намуси. - Тези неща не ми харесват.Хайде да тръгваме напред.Ще те нося....а може и да ме яздиш.Така де като съм пума нали.Кое избираш?
Той се усмихна като я дръпна към себе си и обви ръце около кръста и пазейки се от пламъчетата на ръцете и.Просто тук с тея рисунки не му беше много спокойно...сякаш нещо можеше да стане.Като да се появят змии от нищото,да пропаднат в пода или някаква друга глупост.Вярно бе,че той гледаше твърде много филми.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Мар 31, 2013 6:28 pm

- Пумчо се изплаши? - Засмях се и се обърнах слице към него внимавайки да не го докосвам с ръце, нямах намерение да пламне, нали? - Няма да дам на никой да те обиди, обещавам. - Засмях се още повече и се притиснах към Лукас. Докоснах леко с устни вратът му и се усмихнах.
С всяка крачка на пред тук ми харесваше все по-малко и по-малко и на пред едва ли щеше да стане много по хубаво. И все пак тези надписи бяха странни, сякаш ей сега ще излезне нещо от някъде или пода ще пропадне и ще паднем. Направо ме побиваха тръпки. Вобще до утре щяхме ли да излезнем?
- Запази си силите, нямам счупен крак или нещо такова така че още мога да ходя. Смело напреед! - Усмихнах се. Честно, така докато Лукас беше по близо до мен се чуствах по добре. Не знам защо и как, но се чуствах по добре.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 28, 2013 4:31 pm

Лукас притисна Макс към себе си като и смигна закачливо.Захапа я леко за ухото ,а ръцете му игриво се плъзнаха по талията и.След което я пусна сякаш нищо не е направил и просто я хвана за ръката като тръгнаха напред.Той оглеждаше стените с надписи с помощта на нейния огън.Всичко беше на всевъзможни странни езици,но нямаше на нито един език който той знае.
- Поне да имаше един надпис на входа на пещерата,че ще ни трябва речник на....инджикитайски. - намуси се той и въздъхна.Точно тогава излязоха на някакво разклонение.Поредното.Скот повдигна вежда и се зачуди. - На къде?Пак ли направо?Макар,че не знам колко ще е щастие там...не искам да те плаша красавице,но почвам да мисля,че вървим към сигурна смърт.Погледни го обаче от добрата страна...ще умреш с красиво момче до себе си.
Поредното закачливо смигване и той огледа и трите разклонения които тънеха в тотален мрак.
- Защо пък просто един от тунелите не е светъл за разнообразите?
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitimeСря Май 01, 2013 5:41 pm

Повдигнах вежди, след онова което направи просто ме хвана за ръката и ме поведе напред.
- Ти нещо играеш ли си с мен, а коте? - Казах докато вървяхме напред. А Лукас оглеждаше стените.
- Възможно е да беше написано но не сме го разбрали, било е на инджикорейски. - Точно след като го казах стигнахме до разклонение, поредното. Да не беше лабиринт това? Като в някой фантастичен филм, направо като в "пришелецът и хищника" само не ни достигаше гадинка да излезне от някъде и да иска да ни убие. Въздъхнах, когато Лукас повтори почти това което си мислих. Но на последното се засмях.
- Няма спор, с красиво и много самовлюбено момче. Мда, това ще е огромен плюс. Поне ще знам че съм си изживяла живота със смисъл. Все пак умрях до великата пума Лукас! Нали така? - Въпроса го произнесох с по различен тон от останалото изречение, този тон беше по тих и загадъчен. След това прокарах пръст по бузата, устните и прадичката му. След което отново погледнах разклонението. - Добре тогава може да отидем на дясно.. - Предложих аз. Имаше още вариант на ляво, но дясното нещо ми изглеждаше по, или нък на ляво? Докато потъвах в размисли, зооморфа до мен изказа още една просто гинеална идея.
- Специално за теб, можем да направим факли и да ги сложим някъде тук да висят. - Хм, а това беше идея. Като за осветление щеше да стане. Тук сложно щешеда се прокара ток.
В крайна сметка тръгнахме на дясно. Добре че вървях с някой защото ако Лукас нямаше да е тук щях да се побъркам, времето течеше невероятно бавно. Огъня не се разпростираше на далеч но скоро забелязах стена пред нас, сега назад ли трябваше да се връщаме. Но слава на бога когато доближихме стената се оказа че това е нещо като коридор и от далеч просто не се виждаше. Седеше като буква "т". Усетих че освен нас в тези тунели има още някой при това достатъчно близо.
- Чу ли нещо?- прошепнах едвам едвам. Той би трябвало да има хубав слух и ако не усети би го чул. Огледах се и в тунела от дясно видях светлина. Загасих източника на нашата светлина. - От ляво. - Прошепнах колкото се може по тихо. Това започваше да става като истински филм на ужасите, а това изобщо не ми харесваше. Просто бих се затичала назад и от там по някакъв начин бихме намерили друг изход, ако нямаше да усещам присъствие и от там. Определено някой ни следваше. Светлината от ляво ставаше все по силна и беше все по близко. Безшумно задърпах Лукас на дясно. Това май беше единственното което оставаше. За наше съжаление след двадесетина крачки стигнахме до нова стена. Но този път разклонения нямаше. А светлината вече беше точно там където стояхме ние с Лукас преди малко. На двадесет крачки от нас. Започнах да опипвам стените търсейки някаква дупка или нещо, докато сърцето ми биеше лудо, ослушвах се на максимум и се опитвах да направя всичко колкото се може най-безшумно. Тогава напипах нещо като дръжка натиснах го и стената в която се опряхме се отвори, за наше щастие съверешенно безшумно. Тогава в главата ми прескочи една мисъл, от къде по дяволите на такова място можеше да има дръжки?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пещерата в гората - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пещерата в гората   Пещерата в гората - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пещерата в гората
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Пещерата
» Портата в пещерата
» Из гората
» Тайната част на гората
» Началото на гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: