The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Тъмните улички - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcap81%Тъмните улички - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcap19%Тъмните улички - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Тъмните улички

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeВто Окт 09, 2012 5:19 pm

След като излезнах от хотела реших да се разходя малко из града. Разкарвах се на където ме завее вятъра. Влизах в магазини, барове и прочие. Обичах да се разхождам из природата. Първото място, което посетих след всички тези магазини и т.н., беше най-близкото кафене, поръчах си едно кафенце и когато го изпих, отпраших. Исках да се запозная с някое момиче. Търсех си още запознанства и прочие. И ето, че докато се разхождах из гората срещнах една красавица, която се бе облегнала на една стена и явно мислеше нещо. Тъкмо минавах от там. Исках да разбера коя е тя. Отидох при нея и я огледах. Наведох се, а тя си беше сгушена и все още размишляваше нещо. Мисля че се ослушваше. Казах й:
- Здравей! Как сме? - усмихнах й се и се огледах. Лампите премигаха постоянно.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 6:20 am

Оказах се права за това че не бях сама на тази уличка. Вдигнах си очите към мъкият глас, който чух. " Дали нормално чустващ се човек би отишъл на тъмните уличики? Дори и случайно. "
- Прекрасно - усмихнах се. И се засмях на ум. - Ти? - повдигнах вежда и се подсмихнах.
Станах и огледах силуета на момчето в мрака.
- Ами ти миличко, какво правиш на тези страшни улички? - засмях се, но вече на глас.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 7:31 am

Момичето ме погледна и се замисли нещо. Бях сигурен, защото все пак това ми е и от дарбите. След малко тя ми отговори на въпроса, а аз харесах гласът й. Попита ме и аз как съм. Е как да не отговоря:
- Добре съм. Не знам вече какво да правя. Винаги когато нямам работа се завирам тук. Не очаквах, че ще има някой тук. - Момичето се изправи и ме загледа. Какво ли ми имаше? Чудех се, затова се почесах зад ухото. След минута оглеждаме ме попита какво правя тук. Мисля, че преди няколко секунди й бях казал.
- Разкарвам се тук когато нямам работа. Опитвам се да си намеря занимание. Между другото. Не сме се запознавали. Аз съм Александер.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Окт 15, 2012 6:52 am

- И аз не очаквах да мине някой през тези улички. Живота понякога завива на доста странни страни. Нали? - повдигнах вежда. "Мда, определено." Мина ми през ума когато спомена че си търси занимание.
- Ммм, а кой ти каза че е задължително да се запознаем? Е, добре. Аз съм Изабел. - усмихнах се миличко и му протегнах ръка.
Щях да се правя на миличко момиченце? Или, хмм нее. Бяхме в тъмните улички какво "миличко"?
- Не си човек нали? - попитах, макар че знаех какъв ще е отговора. Усещах го че не е, макар че не знаех точно какво е.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Окт 15, 2012 8:01 am

- Yep. Не съм човек. Аз съм демон така да се каже. Малко са даже такива като мене с ангелски сърца. - подсмихнах се. Тя подаде ръка, аз естествено я хванах като джентълмен и я повдигнах. Тя искаше нещо. Искаше да направи нещо. Усещах го понеже можех да чета по мислите.
- Приятно ми е, Изабел. - усмихнах се. Все още я държах за ръката. Попитах я:
- Хайде да се разкарваме нанякъде, защото не ми се стои на едно място. Не ми е присъщо. - подсмихнах се и я завлачих с мен.
Върнете се в началото Go down
Изабел
Students
Students
Изабел


Брой мнения : 50

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 17, 2012 8:00 am

- Демон с ангелско сърчице? Интересно.. - Усмихнах се оглеждайки го за кой ли не път. И по моите вени течеше демонска кръв, макар че не беше много, да си хибрид беше ужасно странно. Нито едното нито другото, на нищо не преличаш и какво за мислили предците ми когато са решили да правят деца хибриди? Ох, тази любов най-странното нещо. Отхвърлих няколко кичура коса назад. Алекс изведнъж ме задърпа на някъде.
- Мога ли да разбера на къде отиваме? - повдигнах вежда едвам успявайки да ходя след него. Алекс мълчеше. Завихме на някъде и изведнъж се оказах притистана към една стена. Огледах се. Тази уличка беше наистина мрачна, тук за светлина не се е и чувало. Нито фенерчета нито нищо. Само голи хладни стени и тъмнина. Подсмихнах се и извъртях глава към демона.
Върнете се в началото Go down
Александер Блек
Students
Students
Александер Блек


Брой мнения : 390

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Окт 17, 2012 5:31 pm

- Е? - обърнах се към момичето. - Харесва ли ти това място? - подсмихнах се. Завлякох я тъй изведнъж. Какво си мислех, че правя не знам. Опитвах се да разбера, но не ми пречеше. Погледнах я малко по-мръснишки и реших да я разпитам малко.
- Между другото. Искам да знам каква зодия си и на колко си? Знам, че момиче не се пита на колко е, но аз не съм такъв тип мъже. - Извинявай. Аз бях с ангелско сърце. Как ставаше това. Дявол с ангелско сърце. Просто не е възможно. Но явно баша ми е ме е направил такъв. Все пак и майка ми беше ангел. Исках Изабел да ми отговори. Чаках я и се оглеждах. Наоколо бе наистина много тихо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните улички
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тъмните улички
» Тъмните улички
» Из тъмните улички на града, преди два-три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон-
Идете на: