The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Тъмните улички - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcap81%Тъмните улички - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcap19%Тъмните улички - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Тъмните улички - Page 3 I_vote_lcapТъмните улички - Page 3 I_voting_barТъмните улички - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Тъмните улички

Go down 
+13
*Bones*
Елодия Мелади Питърсън
Лукас Валериус
Алекса Рен
Харпър Дейл
Стела
Katherine Elizabeth Smith
Маги
Даниел Лолвър
Изабел Дориан
Том Милс
Саманта Такър
Клеър Монгомъри
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 7:15 pm

Повдигнах вежда. Тя наистина ли мислеше ,че може да ме принуди.Колкото и съблазнително да звучеше предложението нямаше да пия.Изправих се и скръстих ръце като нея.
- Наитина ли ще ме завлечеш? А Ако не искам да пия. Не можеш да ме принудиш дори онова момиче да ми е поднесено на тепсия.
Преглътнах с цел да навлажня сухото си гърло. По дяволите в какво се забърках.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 7:30 pm

Усмихнах се мрачно. Той ме предизвикваше. Явно трябваше да стане по-грубия начин. Е той избра така не аз. Много бързо се засилих и забих юмрука си в лицето му този път беше толкова силно че той се заби в стената и изпадна в безсъзнание. Хванах го за раменете и почнах да го влача към уличката с момичето. За щастие не бяхме стигнали много далеч. След няколко мъчителни минути бяхме до момичето завлачих го плътно до нея. Взех китката й и я разкъсах и я сложих на устните му. Когато то усети кръвта инстинктите му надделяха хвана китката и почна пие. Не му трябваше много, така че скоро щеше да се усъзнание и да спре.
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 8:01 pm

Тя наистина го направи. В единият момент бях прав , после в безсъзнание и хоп вече пиех кръв. ПИЕХ КРЪВ!. Шокиран исках да спра , но не можех. Червената течност в устата ми беше най-вкусното нещо , което съм опитвал. Продължавах докато не не изпих цялата кръв. Ужасен от действията си със светкавична скорост се изправих и залепих до отсрещната стена.
- Мили Боже - продумах като изтрих полепналата по лицето ми кръв.Въздъхнах. Бях я убил , но това не беше най-лошото. Най-лошото е ,че ми хареса и бих го направил отново. Гняв обзе душата ми.Стелнах с поглед Алекса . Тя беше крайно доволна то действията ми.
- Ти - изрекох като с едно движение бях до нея .Ръцете ми обгърнаха гърлото й. Чувствата бяха смесени - гняв, благодарност, вина. Стиснах зъби и я пуснах.
- По дяволите - изрекох след като се отдалечих от нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 8:15 pm

Той ми беше ядосан. Разбирах го и аз бях ядосана на моя създател и отидох в шадоухууд вместо да остана с него както той ми предложи. Е мислех за правилно да му предложа същият избор. Да се оправя сам и или да ме остави да му помогна. Благодарение на мен щеше да умре. Ако не беше пил сега кръв. Ако успокоих дишането си го погледнах.
- Разбирам колко много ме мразиш. И аз изпитвам същото към моя създател. - Казах спокойно нямаше смисъл да му се ядосвам. - Ще ти предоставя два избира. Да ме оставиш да ти помогна или да се оправяш сам.
Извадих едно листче и написах номера си. Отидох бързо до него и го пъхна в джоба му и се отдалечих на няколко метра.
- Ако имаш нужда от нещо се обади. Но да знаеш не мога да дойда през деня.
Обърнах се изчезнах. Не мислех че ще ми се обади. Но все пак щях да го следя
Върнете се в началото Go down
Елодия Мелади Питърсън
Students
Students
Елодия Мелади Питърсън


Брой мнения : 141

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 07, 2012 6:21 pm

Кръв.
Тази думичка се въртеше в главата ми докато вървях по тъмните улички.От време на време подухваше вятър,но не му обръщах много внимание.Просто вървях и търсех едно единствено нещо - кръв.
Бях гладна.Трябваше да пия поне веднъж на ден от тази червеникава течност за да не се гърча от болка дори и на сянка.Ако пък не получех дозата си направо откачах и всеки който се намираше наблизо не беше в безопасност.
Шумът от токчетата ми отекваше в празната уличка.Поредната уличка в която нямаше нищо.Сякаш всички пияници,бездомници,наркомани и какви ли още не знаеха,че точно днес ще реша да мина от тук и се бяха скрили.
Хей днес събират боклука!Скрий се! само дето при мен щеше да е "Хей днес обикаля хибрида!Скрий се!"
Извъртях очи с досада при тази мисъл и продължих да вървя напред.Бях се облякла изцяло в черно - черна тениска,черни дънки и черни обувки на ток.Дори и сутиена и бикините ми бяха в черно,но това беше отделен въпрос.На вратът си носен едно колие с пентаграм,а червената ми коса беше спусната и понякога се развяваше от вятъра.
Искам си храната!
Измрънках наум и продължих да ходя из пустите улици раздразнено.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСъб Мар 10, 2012 9:52 am

колата спря в една доста тъмна уличка, зад някаква дискотека, или бар в който уважаваха прекалено много музиката и в момента тя се чуваше дори на улицата.Отворих вратата и слезнах от возилото, като бавно се огледах наоколо, имаше една групичка от 3 момчета и 2 момичета от които се бяха събрали с лице едни към други и аз виждах само гърбовете им, доколкото успявах да фокусирам погледа си на гърбовете им пишеше нещо, но не успявах да го разчета...не, не защото не виждах, а защото просто не успявах да съчетая толкова сигласни на едно място...
Усмихнах се на Боунс, който също тъкмо бе слязъл и тръгнах към групичката без да го изчаквам особено много.Исках да захапя някой, а така като ги гледах мисля че си го заслужаваха.Докато се приближавах едно от момичетата се обърна и ме гледаше някак..странно.След момент усетих че навярно бяха пръските кръв засъхнали по дрехите ми, но това сега не ме засягаше, защото скоро и тя щеше да остави част от себе си по тях...
-Здравейте, имате ли място за още двама?-засмях се леко пренебрежително и погледа ми се спусна по всички като за бързо запаметих чертите на лицата им и си набелязах жертва, още щом чух думата "не" да излиза от устата й.
-Ами тогава да си направя, а?-поредния истеричен но кратък смях и ръцете ми придърпаха смелото момиче към мен, където зъбите ми се забиха във врата й, а от устните й се разнесоха писъци.Музиката идваща от заведението ги приглушаваше за хората вътре или някъде далеч по услицата, но аз, както и тези около мен ги чувахме достатъчно ясно.Това ми харесваше...И тъй като кръвта й не бе кой знае какво, я пуснах да падне на земята, преди да успея да я убия и сега просто гледах всичко останали и страха в очите им.Усмихнах се доволно и се завъртях към Боунс, който сега беше достатъчно близо.
-Не бе особено вкусна...
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 12, 2012 4:54 pm

Настървеността на Саманта ме изненада.Не очаквах чак толкова да е изгладняла.Имаше възможност да се нахрани до насита.Особено на фона на последните събития.Докато тя източваше някакво момиче,аз застанах до нея и наблюдавах.Освен,че не й беше достатъчно се оказа,че не била и вкусна.Разсмях се.Леко хванах рамото на Саманта и я побутнах към групичката.Обърнах се към нея с думите:
-Имаш възможност да се наситиш.Аз ще наблюдавам да не ни изненадат.
Застанах в края на пряката и се загледах в мрака.Замислих се.Дали я преследваше само един ловец?Или са няколко?Изобщо не ми се искаше да разбирам точно сега.Докато се взирах небрежно,дочувах мляскащите звуци зад гърба си.Ненаситницата се хранеше.Какво ли щеше да пойска след това?В момента,в който го помислих,усетих как Саманта застана до мен и ме хвана под ръка.Очите й светеха.Извих въпросително вежда и зачаках да чуя новото предложение.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Мар 12, 2012 6:37 pm

Той ме остави на спокойствие да се позабавлявам, а на мен само това ми трябваше.Групичката бяха доста непослушни дечица, който си заслужаваха да умрат...но аз нямаше да го направя, разбира се.Особено когато чувах как някой ме моли да го убия...струваше ми се доста жалко.Оставих всеки до един жив, но с по малко кръв, отколкото по принцип имаше в него.Чух как едно от момчетата искаше да спра мъките му, но аз просто се наведох, усмихнах му се и прокарах пръсти през косата му.Беше жалък...не бях виждала момче да плача толкова много...а до преди момент се правеше на голям мъжкар...колко смешно, нали...
Все едно, скоро свърших и телата им ми бяха просто жалки, но не и интересни...тръгнах към Боунс, който бе не далеч от мен.Хванах го под ръка и се усмихнах самодоволно, като продължих да вървя към задната врата на заведението от до преди малко казвах че излиза доста силна музика.
-Нахранихме се...е поне аз, сега нека го полеем.Мисля че няма сега да ме оставиш сама, а?-попитах някак подигравателно и го пуснах, като отворих вратата пред мен и очите на един почти заспал охранител не се спряха на нас.Аз просто се усмихнах и леко побутнах Боунс напред като погледа ми просто го караше да покаже какво може.
-Оправи се с охраната вампире...ако можеш разбира се, все пак...си доста старичък...-засмях се подигравателно, като се усмихнах толквоа широко на охраната че да види зъбите ми.И до колкото разбирах от погледа му, май не бяха първият чифт който виждаше...
Върнете се в началото Go down
*Bones*
Graduates
Graduates
*Bones*


Брой мнения : 173

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 14, 2012 4:43 pm

Нямаше нужда да влизам в схватки тук и да привличам внимание.Усмихнах се на охранителя и му казах:
-Сори,друже,при някои Хелуйн е подранил.
Изтиках Саманта пред мен.Човека ми се ухили и ми смигна с думите:
-Разбирам.Гледай до края на ноща да й изпаднат не само зъбките.
Изсмях се и го потупах по рамото влизайки след Саманта.Наистина успя да ме разсмее.Само дето в момента не мислех за секс.Огледах бара и не забелязах нищо подозрително.ПОне на пръв поглед нямаше.За всеки случай придърпах дивата вампиреса по-близо до мен.Не ми се искаха поредни изненади.
-Води-казах й аз и я тикнах към бара.
Върнете се в началото Go down
Диего Диксън

Диего Диксън


Брой мнения : 17

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 4:12 pm

Земята се приближаваше все повече и повече към Ди,но в същото време бе толкова далеч.Той се опитваше психически и физически до колкото можеше да се подготви за сблъсъка с твърдата повърхност в която щеше да се разбие всеки момент.Различни сцени от живота му се въртяха през главата му като на филм.Както казват хората "видях живота си на лента".Искаше му се да полети,но колкото и да махаше с ръце нищо не ставаше - падаше и падаше.Искаше му се да беше паднал от някой блок - нямаше да боли толкова колкото да падне от владенията на Никс.
Леко се беше скарал с богинята и в невниманието си прекрачи границите и стана тя какво стана - полетя надолу към човешкия свят като чувал с картофи.За първи път се зачуди защо по дяволите нямаше крила...това не беше честно.Живееше там горе,а нямаше крила...Богинята замисляла ли се бе,че е възможно някой така съвсем случайно да напусне границите и и да падне?Или той беше първия?Молеше се за едно - да не умре,но Никс му беше сърдита и надали щеше да изпълни молбата му,а и щом не го беше прибрала до сега можеше Ди просто да се сбогува с живота си.
Земята вече беше отчайващо близо и той направи един отчаян опит да замаха с ръце което просто ускори падането му.След малко се стовари върху студената земя и извика.Целия въздух напусна дробовете му.Имаше чувство,че през него е минало стадо ядосани слонове следвани от стадо мамути които пък бяха преследвани от хора с танкове които пък от няколко хиляди мутирали тиранозаври и други влечуги над един тон.
Опитваше се да диша,но това беше невъзможно.Въздуха просто не навлизаше в дробовете му и той се задушаваше.Кървеше от някъде,а това не беше добре,не усещаше краката си и въобще половината си тяло което също не беше на добре.Умираше лека полека..съзнанието му вече се губеше.Сега предпочиташе да беше умрял при самото падане и да си бе разбил главата в земята от колкото бавна и мъчителна смърт.Нямаше сили дори да извика за помощ,ако въобще такава се намереше в радиус от няколко километра.Беше сам и беше загубен.Обречен.Щеше да умре.Черната пелена се спусна над него и го обгърна като го въведе в нищото.Черно пространство където беше само той...там не чувстваше нищо,а кажеше ли нещо то ехтеше като ехо в планината,но отговорен не идваше.Дали вече бе мъртъв?Този въпрос непрестанно се въртеше в главата му докато обикаляше из черната стая.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 5:21 pm

Как се затъртих тук не знам. Беше невероятно тъмно и не само защото беше нощ и от огромните изоставени сгради не се виждаше никаква светлинка а и защото тук работещи фенери бяха огромна рядкост. Имаше един на горе-долу 50 крачки от мен, първият който видях работещ от както случайно завих тук. Вървях към него тъй като нямаше на къде другаде, вече бях минала доста за да се връщам а и надеждата че като го стигна ще мога да излезна от този проклет лабиринт не ме напускаше.
Когато ми оставаха някъде към 10 крачки до фенера в досега на слабата му светлина забелязах някакво странно бестящо петно, след няколко крачки успях да различа че не беше петно ами..локва? При това на цвят беше червено... Боже, потръпнах и спрях. Огледах се, съвсем не исках проблеми каквото и да беше това. Затаих дъх опитвайки се да чуя някакви звукове от там - нищо. Любопитството беше огромно нещо, преборвайки всякакви мисли за самосъхранение тръгнах на там по най възможно тъмните места. Дори не исках да си представям какво можех да видя.
Очите ми бяха свикнали с тъмното и сега различавах всичко достатъчно добре. Когато се доближих достатъчно различих че към мястото което ходех лежеше мъж под доста странен ъгъл, лежеше върху някакви хартии, картони и какво ли още не. Бих решила че е някакъв пиян бездомник но не и щом от него се стичаше кръв, при това толкова много. Хвърлих се към него, който и да беше той. Чуствах как сърцето ми бие лудо, боже дано беше жив.
- Хей, господине ..чувате ли ме? - казах едвам едвам, гласът ми трепереше. Как ли пък не, беше изгубил толкова кръв че беше възможно да е изгубил съзнание. Бързо седнах до него и го обърнах хубаво по гръб за да му е по-лесно да диша, боже защо беше толкова тежък? Взех ръката му и напипах пулса, имаше но слаб. Лекар, трябваше му лекар.. Но, той.. той не е човек. Усещах го, незнам как. Не не го усещах, направо бях сигурна че не е. Значи варианта да звъня в човешка болница не ставаше. Добре, в училището имаше една, но нямаше шанс да го вдигна. Погледнах към лицето му, очите му бяха почти затворени а устните на обратно приотворени, сигурно се бореше за въздух. По дяволите, сега за него всяка минута беше важна. "Вампир е" усетих гласче в главата ми. Да вампир беше, незнам от къде го знаех но беше вампир.. Кръв! Отворих чантата си и се разтърсих за нещо остро, как ли пък не.. Намерих едно огледало и го ударих в земята така че да се счупи но и не така че парченцата да се разпръснат на всякъде. Всех едното от тях. Порязах ръката си от която веднага потече кръв. Повдигнах бавно главата на мъжа и вдигнах ръката си над устните му. Няколко капки паднаха върху долната му устна. Доближих я още по близо така че това което се стичаше от ръката ми да попада в устата му а не извън нея. Не можех да му дам кръвта си на сила. "Пий, моля те, пий.." замолих се гледайки неподвижните му устни.
Очите ми се насълзиха, нямаше да му позволя да умре в ръцете ми, дори и да не го познавах, нямаше да си простя, никога..
Върнете се в началото Go down
Диего Диксън

Диего Диксън


Брой мнения : 17

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeПон Фев 18, 2013 5:47 pm

- Ехо? - гласът на Диего проехтя в черното пространство,а ехото му се разнесе наоколо.Какво беше това място?Небитието?Надали..не му се вярваше,че като умреш всичко е...черно и гадно.И си точно като в някой сън - малка фигурна на себе си в черна бездна.Нито стени,нито под,нито нищо.Просто нищо.
Лъв светлина огря пространството и го заслепи.Той прикри лицето си с ръка и после изведнъж усети гадния мирис на мухъл,плесен,мръсотия и какво ли още не.Опитваше се да си поеме въздух и успя - една,две глътки и толкова.Всичко го болеше и не можеше да мръдне.Някой обаче го беше намерил и се опитваше да спаси живота му.Някой който знаеше какъв е той защото след малко усети кръв в устата си и нечия ръка допираше устните му.Опита се да види кой е,но всичко беше толкова неясно,че със същия късмет можеше да играе шах сляп или да пресече булевард на който няма пешеходна пътека,светофар ,а за подлез и дума да не става,а очите му да не функционират.Опита се да зададе въпрос на спасителя си,но нищо не излезе от устата му освен стон.Черния мрак отново го дърпаше и дори кръвта която поемаше макар и на малки глътки не можеше да го задържи в този свят.Започна да мига,но всяко премигване слагаше нова пелена мрак върху очите му докато не спря да вижда окончателно и не се озова отново в Нищото.Отново нищо не го болеше,отново не чувстваше каквото и да е било.Отново беше никой или по-скоро нищо.
- Има ли някой? - извика той.Тук той можеше да вика,да крещи с цяло гърло и нямаше да има кой да го чуе...отвъд тази черна пелена,при красивата бяла светлина която го беше избавила от смъртта или безсъзнанието той не можеше да изрече и дума,но болката която усещаше го подтикваше да е щастлив,че е жив докато тук какво да прави?Дори нямаше на какво да седне,а сигурно ,ако се опиташе да се подпре на някоя от безплътните стени щеше да тупне на земята.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 20, 2013 5:20 pm

Подпирайки се на мръсната и мухлясала стена зад него Озера чакаше Али... Не, не Алекса, а Алина. Близначката й. Бяха като две капки вода. И по характер си приличаха, но Алина някак тя му изглеждаше по невинна, може би защото не я виждал в светлината в която съм виждал Алекса, но ако трябва да сме честни пак я щеше да я смята за по-невинна. Докато онова същество... сянката е около Алекса тя не би могла да бъде невинна.
Той дръпна бавно и дълбоко от цигарата и преглътна димът, после бавно го издиша гъстият бял дим. Той беше дошъл по-рано за това не се очудваше че тя още не е тук. Бяха си оговорили да се срещнат и да провалят малката романтична среща на Алекса и Деймън. Как можеше да тръгне с тоя идиот! Питаше се Крис. Отблъсна се от стената и се огледа пак. Почна да крачи на около чакайки малката Рен да се появи.
Като се замисли може да ядосано повече Алекса като направи сестра й новака като тях двамата. Можеше да изглежда, че се мразят, но със сигурност държеше много повече на нея от колкото показваше. Изправи се е погледна към едната страна на уличката. От там се чуваха стъпки... Сигурно беше Алина.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 20, 2013 5:57 pm

Алина беше доста ядосана тези дни и трябваше да си го изкара на някого.Кой би бил по-добра мишена от скъпата и сестричка Алекса?Но в семействата или поне в тяхното с тях двете беше така.Затова и вампирката си беше уговорила среща с Кристиан Озера,лошото момче на училището или по-скоро бившото лошо момче.Той беше станал червен новак и сега живееше в тунелите заедно с други като него.Кристиан също беше и бивш на Алекса което правеше всичко още по-хубаво.Лекси все си мислеше,че той все още има чувства към Алекса,но не знаеше дали е така.
Вървеше по най-неприятните улици на града,а шумът от токчетата и отекваше наоколо.Щяха да направят една фалшива среща пред скъпата и сестричка и любимия и Деймън и щяха да си поиграят с тях.Затова се беше облякла в цикламена туника и клин които всъщност и стояха доста добре.
- Хей,Озера. - провикна се тя когато се приближи към него. - Боже...,ако беше човек до сега да си умрял от рак.
Каза тя когато го видя да пуши.Това момче пушеше много,ама наистина много.С него се бяха запознали на едно Хелоуин парти и тогава май само не пушеше като се брояха всичките им срещи.Алина взе цигара му и си дръпна.Бяха силнички..или по-скоро хубави.Издиша димът и кимна.
- Бива си ги.Та...относно плана ни...какво предлагаш? - даваше го направо без заобиколки.Нямаше търпение просто да си излее всичко чрез това да съсипе срещата на сестра си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 20, 2013 6:16 pm

Алина приличаше толкова на Алекса, че за момент си помисли, че това е тя. Но ако се замислиш и концентрираш ще видиш разликата. Алекса не се облича така и сигурно щеше да почне със заобикалки. Да имаше разлика между двете.
Той се усмихна леко към Алина. Обгърна кръстът й с ръка и я поведе бавно към ресторанта къде бяха Алекса и Деймън. С нея щеше да я кара малко по-заобиколно.
- Добър план, малък вампир - той така наричаше и Алекса. Не знаеше дали Алина го е знаела, но не му й пукаше. Те наистина бяха малки, а и вампири. Пък и ако го искаше в плана трябваше да свикне със прякорът. - Но се надявам да си добра актриса. Трябва да сме доста убедителни.
Той взе цигарата си от нея и дръпна още малко, после издища димът. Алина на токчета беше малко по-ниска от него и така прегърнал я и беше много удобно.
- Но пък - каза той и спря после хвърли почти изгорялата цигара. - Може да порепетираме малко преди това, нали? - каза той и по лицето му се плъзна хитра усмивка. До тук с заобикалките. Той се наведе и бавно прокара език по-долната устна на Али. И другата му ръка се плъзна по кръстът й и я притисна силно към себе си. Леко притисна устни до нейните и засмука долната й устна. Можеше да помирише лекият парфюм на лилии и под него мирисът на кръвта и под кожата.
Върнете се в началото Go down
Алина Рен

Алина Рен


Брой мнения : 132

Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitimeСря Фев 20, 2013 6:46 pm

Кристиан прегърна Алина и те поеха към ресторанта.Не стигнаха обаче далеч понеже той реши,че може да "репетират" малко.Още щом облиза устната и и я привлече към себе си тя нямаше нищо против тази репетиция.Отвърна на целувката му като езикът и се преплете с неговия и обви ръце около вратът му като леко се надигна на пръсти.След малко се отдръпна и прехапа долната си устна като се усмихна.След малко пак се приближи към него и го целуна нежно по вратът като прокара пръсти от другата страна на шията му.Сестра и сигурно щеше да се пръсне от ревност.Предполагаше.
- Ще е добре да направим един кръвен отпечатък...тя ще го усети.Деймън също.Не знам да е сега...по принцип. - кръвните отпечатъци в доста случай показваха силната връзка на два вампира.Алекса май имаше такъв с Демън,а до колкото Алина беше наясно преди беше имала и с крис.
- А да,Алекса споменавала ли ти е,че се целуваш дяволски добре?Тя не знае какво губи. - смигна му закачливо и те поеха към ресторанта леко гушнати.Вече се виждаха лампите пред ресторанта и името му което светеше за през нощта. - Нека плана да започне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните улички - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните улички
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Тъмните улички
» Тъмните улички
» Из тъмните улички на града, преди два-три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: