The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Тъмните улички - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcap81%Тъмните улички - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcap19%Тъмните улички - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Тъмните улички - Page 2 I_vote_lcapТъмните улички - Page 2 I_voting_barТъмните улички - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Тъмните улички

Go down 
+13
*Bones*
Елодия Мелади Питърсън
Лукас Валериус
Алекса Рен
Харпър Дейл
Стела
Katherine Elizabeth Smith
Маги
Даниел Лолвър
Изабел Дориан
Том Милс
Саманта Такър
Клеър Монгомъри
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:42 pm

Тя го погледна.Той наистина ли си мислише,че те са убили тези хора?Та те бяха просто момичета...е да стела беше фея,но надали щеше да използва силите си за лошо.Маги погледна Харпър.
- Не сме ги убили ние! - заяви и леко се нацупи.Не искаше да я мислят за убийца,но нещо в нея и казваше да не му се сърди и да не се цупи и ,че той не мисли наистина,че те са убили хората.Момичето въздъхна и огледа уличките.

Той беше прав.Наистина скоро щяха да дойде полицията.

Стела ме попита как съм.Усмихнах се.
- Добре...надявам се. - побързах да кажа.Хванах по-удобно котето което имах намерение да си задържа най-нахално и се обърнах за да не гледам труповете.Идеше ми да повърна...и да се разплача.Това беше...ужасно.Кой можеше да е направил такова нещо?

П.п;Сори ,че се забавих,а и ,че е кратък и тъп поста...ама ;х
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 5:48 pm

Погледнах отново Маги и се обърнах към Стела:
-Мисля,че ще е най-добре да се махнем от тук...-огледах се и зачаках решението им.След около десет минути щеше да гъмжи от полицай,а найстина нямах сили да въздействам на всичките,за да ни пуснат.
-Как си Стела?-попитах с интерес и очакване.Нямах си и на представа каков да кажа,такаче се подпрях на стената срещу труповете и се загледах в Маги:
-ХУбаво коте!-казах с ел да се сприятеля,но нещо ми подсказваше по смаият поглед на Стела,че надали искам това да стане или че ще трябва много да внимавам.Усмихнах се невинно и зазяпах небето



П.П.Глупости,ама нямам муза...
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 8:29 pm

Тя стоеше до Маги и леко я прегърна
-Спокойно той само се шегува,при това доста безвкусна-отвърна тя и го погледна.
След това я попита как е и се обърна към момичето което очевидно бе в лек шок,затова тя я държеше.След това той се опита да пофлиртува с Маги,но Стела го погледна
-Не мисля че сега му е мястото за това-изкоментира го тя
-Няма значение само кажете къде и ще ви пренеса-отвърна тя и свали пръстена от ръката си
-Солария-извика тя и хвърли пръстена нагоре и хоп след миг се превържа в жезъл и след това го хвана.
-Предложения-каза тя и се усмихна
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 1:03 pm

Тя стисна котенцето по-силно когато мъжът и каза,че то е хубаво...Маги се чувстваше много странно.Беше объркана.Всички това...беше минал едва ден от както е човек и на осемнадесет,а всичко беше толкова объркано за нея...Маги имаше чувство,че ще се побърка.
Феята я прегърна леко,а след това направи нещо с пръстена си,а в ръката и се появи жезъл.Маги ококори очи.Това донякъде приличаше н филмчетата които е гледала преди...феи,хора...,но в детските които беше гледала нямаше вампири,върколаци и подобни.
- Аз...не знам...Може би някой..ъм...бар? - предложи тя несигорно.Все пак уж трябваше да е с мозък на пет годишно,но...ами тя си беше като нормалните освмнадесет годишни момичета...почти.Тя се смихна леко и се обърна към Харпър. - И благодаря...да сладко е,но и ти си сладък...
Смигна му тя и се засмя леко.
Не мислех,че някога ще направя подобно нещо.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 3:16 pm

ПОгледнах момичетата й кимнах.Сирените вече се чуваха.Зачаках Стела да направи магията или по-точно да усетя чувството на всмукване.Погледнах Мади и думите й ме накараха да се засмея леко
-Благодаря ти съкровище ти си още по-сладка!-намигнах й и отново погледнах в страни.Зачаках Стела и игнорирах всичко.По точно зачаках Стела да ни махне от тук....
Върнете се в началото Go down
Стела
Students
Students
Стела


Брой мнения : 454

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 3:24 pm

Тя ги погледна и след това направи една физиономия на Харпър която бе от сорта "НЕ си и го помисляй даже" без да я види Маги
-Добре тогава нека да е някой клуб така като ви гледам имате нужда от питие-отвърна тя и се огледа дали има някого в това време се чуваха че сирените приближават.
-съвет поемете си дълбоко въздух-отвърна тя
Затова тя застана между тях и размаха жезъла си и се появи ослепителна светлина,когато тя изчезна те вече не бяха там.

П.п пишете където искате и после само ми кажете къде точно продължаваме
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 12, 2012 5:39 pm

Вампирското в мен беше толкова будно че исках толкова много кръв. Но ако убиех някой Тео щеше да ме утупе... Оф майната му на Тео. Не ми е баща не ми е никъв каквото искам това ще правя. Об
Обикалях уличките с надеждата да се появи някое пиано момче или момиче. Нямаше да помнят нищо, а и и беше нормално тук да се намират мъртви хора. Не и със пресушена кръв, но това са подробности.
Дишах толкова дълбоко, че скоро щях да повърна. Усещах всичко, но не й това което исках. Мамка му. Мухъл, алкохол, цигари, наркотици, кръв... Кръв да... Чувах и туптящото сърце. Като малка птичка, която се бори да излезе от кафеза. Запътих се към шумът и той ме одведе към едно момиче, което бързаше да се прибере към вкъщи. Насигурно и топло... за жалост днес не й беше ден. Когато тя за пореден път се обърна назад за станах пред нея със скръстени ръце. Тя се блъсна във мен и отскочи изненадано. Когато видя че съм на нените години се успокои малко, докато не видя погледът ми. Усмихнах се подиграветелно.
- Сам самачика тук. Не е ли много опасно за момиче като теб? - Казах и се приближих към нея.
- Ами ти.. е-е-едвали си по-голяма от мен - Тя заекна малко, но бързо се окопити.
- Да... но аз съм различна... - усмихнах се широко и показах кучешките си зъби , които бързо се удължиха. Дори нямаше време да извика. Забих я в стената и почнах да пия жадно. Тя дори не се съпротивлява просто севцепени и ме остави да смуча барзо,нагло и жадно животът й...
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 17, 2012 7:32 pm

Тичах след Алекса, докато не навлезе в тъмните улички.Забавих крачка и предпазливо се огледах щом навлязох в мрака.
- Алекса - гласът ми прозвуча в тишината. - Алекса няма защо д абягаш.Тук съм ,за да ти помогна.
Инстинктивно докосна облизания пръст.За някаква час от съзнанието ми това ,което направи ми се стори възбуждащо и страшно секси.Бързо се отърсих от тази мисъл. Та тя ми беше бивша ученичка и...застинах на мястото си при вида как пие кръв от някакво момиче.Пие кръв?Не е възможно.Затичах се към Алекса и я оскубнах от момичето.
- Какво по дяволите става тук.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 17, 2012 7:43 pm

Кръвта на момичето се вливаше в тялото ми... нейният живот ми принадлежеше вече. Но бях глупачка, защото бях толова погълната от заниманието си, че не чух когато Лукас се е приближил и ме махна от храната. Беше не възпитано да прекъсваш хората когато се хранят. Също така пък беше глупава да прекъсваш вампир когато се храни. Момичето се срина на земята в несвяст. Обърнах се към него и изръмжах. От устата на долу бях цялата с кръв и сигурно изглеждах зле, но не ми пукаше.
- Не са ли те уили, че е невъзпитано да прекъсваш някой когато се храни - изсъсках срещунего. Иизбягвах да казвам думата "човек". Тогава ми присветна нещо и реших да го използвам. - Или пък ти е харесало когато близанах кръвта от ръката ти - повдигнах вежди и наклоних леко глева като котка. Бавно се приближваха към него. - Не се притеснявай това е нормално. Вампирската слюнка съдържа доста ендорфини. - Усмихнах е показах кучешките си зъби.
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 17, 2012 7:52 pm

Горкото момиче припадна ,а Алекса се превърна в кучка.
- Естествено ,че са ме учили на обноски,но също са ме учили да не навлизам прекалено много във въображаеми я си свят - скръстих ръце, след като тя вече се бе измъкнала от хватката ми.Не можех да откъсна поглед от вампирските зъби,но знаех,че са фалшиви.Вампири не съществуваха.Тя засегна малко деликатна тема.Боже наистина беше обезомяла и на всичкото отгоре и разгонена.
- Виж Алекса ще те изпратя до вас, ще ти препоръчам специалист , всичко ще се оправи.

Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 17, 2012 8:03 pm

Изсмях се толкова силно и внезапно, че той се стресна. Ама какво да напаряв разсмиваше ме. "Въображаемият ми свят" "Специалист" да бе... Де да беше толкова лесно. Какво още трябваше да направя, че той да ми повярва. Смехът ми се превърнав тихо кикотене. Явно му трябваха доказателства. Е щях да му ги предоставя. Скочих бързо и се озовах върху него на земята. С дяснатами ръка го стисках за гърлото и ноктите ми пробиваха кожата му. Другата се подпрях на земята. Наведох се много близо до него и се усмихнах. Или по-точно оголих зъби.
- Толкова ли си сляп че не виждаш. Аз не съм човек. Няма как да съм човек. По-бърза съм, по-силно съм. Пия кръв и не мога да излизам на слънчева светлина. Та мислиш ли че съм човек.
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 1:22 pm

Тя определено доказа,че е онова , което не вярвах.Обикновено момиче като нея не би могло да ме повали с лека ръка,имайки предвид физиката ми.Ноктите й пробиха кожата ми.Гледах я невярващо. Беше истина, тя беше ..вампир. Гледах я невярващо.Самоконтролът ми се беше пропукал и това мое невярване си личеше от километри.Проклет да съм.
- Господи! - продумах и се прекръстих до колкото бе възможно на човек съборен на земята и върху него има друг човек, в случая вампир.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 4:27 pm

То явно почваше да ми вярва хубаво. Но сега пък почна де се кръсти. Скоро можеше да почне и да изговоря молитви опитвайки се да прогони "демонът ". Въсощност аз съм ангелче сръвнение с някой демони. Дръпнах ръката си от гърлото не мислех и да го убивам, въпреки че ми минавшаше през ум. Погледнах кръвта на вратът му и ми се стори толкова привлекателна и примамлива. Ниговата кръв изглежда по-примамлива от всяка кръв която съм вкусвала и виждала. Наведох се напред и близнах раните. Издадох едно доволно мм и разтовирх устни да го ухапя...
- Прибире си зъбките - каза той сякаш върху него не седеше вампир. Той за кой се мисилше. Погледнах го и се усвихнах предизивкателно.
- А ти си дръж езикът зад зъбите.. - и преди да каже нещо го целунах. Не беше мила целувка, а доста груба. Плъзнах език в устата му и се заиграх с неговият и той май няма ше против. И без да искам... или пък беше съзнателно одрсках езикът му и уситх кръвта в устата си. Надаох стон и задълбочих целувката...


Последната промяна е направена от Алекса Рен на Вто Авг 07, 2012 9:56 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 8:06 pm

Предизвиках я, а тя вместо да ме ухапе ме целуна. И то как ... толкова грубо,че изкара животинското от мен.Отвърнах жадно на на целувката й. Стонът й ме подлуди и започнах да я обгръщам с ръце и притискам тялото й все повече в моето.Едната ми ръка беше готова да смъкне блузата й,но чакай. какво правех? та тя беше много по-малак от мен .
- Алекса .. - казах през целувката. - Трябва.. не бива.
С усилие махнах ръката си от оноива място и се измъкнах от хватката й.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 8:20 pm

Той отвръщаше на целувките. Притискаше ме към него. Даже май щеше да смъкне блузата ми и аз нямаше да имам нищо против това. Той беше толкова сладък... буквално. Той явно се осъзна и ме избута от него. Защо спря целувката? Едва ли е зящото не му харесваше. За бога като бях така върху него се възбудих, а и като гледах кръвта по устните му... Едната ми ръка, която беше на коремът му се сви в юмрук и събрамалко от платта. Трябавше да направя нещо преди да съм го изчукаланасред улицата. Наведох се бързо и зъбих зъби в плътта пред той да протестира. И другата ми ръка, която беше пък на реверите на палтото се сви в юмрук. Нададох стон и почнах да пия жадно. Възбудих се още повече и таза сепритисна към плътта на краката му и изадаох тяло още напред. Спри се Алекса... Госопди...
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 2:47 pm

За миг се заблудих,че ще спре ,но без да успея да се възпротивя тя впи зъби във врата ми.О Господи сигурно бях в рая. Изпитах такова неземно удоволствие примесено с възникналата възбуда ,че чак се стреснха. Целувките й , стона .. разумното същество си отиде и на негово място беше животното. Притиснах я още по плътно към себе си. Ръцете ми шареха по гърба й като проследяваха извивката му. Достигнах до ръба на блузата и и ръката ми се плъзна отдолу. Пръстите ми се наслаждаваха на голата й кожа докато не намериха закопчалката на сутиена й и тя не изщрака. Сега беше наред и на блузата. Издърпвах я нагоре без д ами пречи факта че тя пие от мен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 27, 2012 9:25 pm

Той махна блузата ми, а аз нямах нищо против. Можеше да прави каквото иска, но аз пак щях да пия. Вкусът беше невероятен. Имах чувстовто че за пръв път вкусвам истинска кръв. Усещех как животът му се влива в мен. Чувството беше невероятно. Имаш чувството че всичко е твое. Че цялата власт на света е твоя. По едно време усещах как то почна да се отупска под мен. Как губи съзнанеие... как губи животът си. Не исках да го убия. Той не ми е направил нищо. Трябваше да спра да пия..., но тя беше толкова изкусителна. Може би още малко и малко... Усетих как сърцето му се забавя как животът го напуска. Дръпнах се уплашено от него. Той бешев безсъзнание. Нямаше достатъчно кръв в себе си. Сърцето му скоро щеше да спре. Трябваше да направя нещо. Но какво? Изведнъж се сетих нещо, но дали щеше да проработи. Разкъсах китката си и я сложихна устните му. Кръвта капеше вътре но дали беше в организмат му не знам. Счупих му вратът. Беше по-бързата и без болезнена смърт. Седнах до него и обгърнах с ръце коленете си чакайки да се събуди. Сълзи почнаха да текат по бузите ми. Той не заслужаваше това. Как можах да го направя. Аз му отнех правото на избор. Прекрачих приниципите си. Потъпках всичко в което съм вярвала... Сълзите ми сестичаха по бузите и ми се искаше да се разкрещя от гняв, тъга, болка...
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 29, 2012 1:51 pm

Както я притисках към себе си , а тя жадно пиеше от мен , започвах да губя силите си. Не не. Опитах се да я отблъсна от себе си , тя ме убиваше. Уви не успях. Ръцете ми се свлякоха на асфалта. Зрението ми се замъгляваше , всичко притихваше и можех да се закълня ,че за момент сякаш се извисих над тялото си. Гледйаки я отстрани тя изпадна в паника. Даде ми от кръвта си и това ме върна обратно в тялото ми. Вкусът беше горчив и не много приятен. После последва изщракване и пуф ..тъмнина.. Бях мъртъв.... или поен така си мислех. Всичко се опроверга , когато отворих широко очи. Нещо беше различно.
- Какво по дяволите се случи - изправих се до седнало положение. Алекса седеше до мен тревожно.Прокарах ръка през косата си и сещайки се преди малко я погледнах гневно. - Щеше да ме убиеш. Ти даже ме уби. Мога да се закълна ,че видях пътя към оня свят. Как е възможно да съм жив и защо сетивата ми са толкова чувствителни?
Стреснах се от силата на емоцията, но все пак тя ми дължеше обяснение. не е възможно да чувам далечни неща и да виждам в тъмното. Просто невъзможно. Да не говорим ,че се чувствах адски жаден.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeНед Яну 29, 2012 5:59 pm

Не чаках много докато той се събуди. Но все пак беше мъчително очакване. Изведнъж отворои широко очи. Ядоса ми се и почна да ме обвинява, че съм го убила и ме попита защо е жив и защо ситивата са му така чувствителни. Госпдои сега кака да му кажа че е вампир. Сигурно щеше да ме убие. Е не че можеш ама все едно.
- За да се създаде вампир... - почнах колебливо а той ме гледаше внимателно. - Трябва да дадеш вампирска кръв на някой и докато тя е в организмът му да го убиеш. Така се създава вампир. - Той ме наблюдавеше и леко разшири очи явно вече разбираше. - А на вампирите сетивата и чувствата са два пъти по-силни от на обикновенните хора.
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:45 pm

Замръзнах на място.
- Сигурно се шегуваш - насилих се да се засмея. - шегуваш се нали?
Бои тя оставаше все така сериозна. Зяпнах. Това не можеше да се случва. Бях се превърнал в същество , което е зло , против религията ми.
- Господи - възкликнах. - И сега какво? Няма да мога да излизам на дневна светлина, ще съм зависим от кръв , няма да мога да влизма в църква , чесънът ще ме държи настрана , светената вода ще обгаря кожата ми? Защо ме обрече на такъв живот?
Не откъсвах поглед от нея. Как можа да ми стори това. Все едно беше наказание ,че я заговорих , че заговорих стара ученичка.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:02 pm

Чесън? Светена вода? Усмихнах сесъвсем леко иначещях да избухна в смях.
- Първо можеш да влизаш във всякаква цървка. От светената вода нямада ти стане нищо. А чесън е дори и по-вкусен. Слънчевата светлина само ще дрезни очите ти повече и ще те боли глава. И за бога дори ние вампирите си имаме богиня.
Станах и сивзех блузата. Облякох се е и го погледнах.
- А и в момента си новак трябвада мине година тогава ще минешпрез преобразяването. А по време на промяната можеш да умреш пак... като мен - вече бях сериозна. - Тогава слънцето наистина ще е проблем,но светената вода и чесънът... глупости.
Огледах се дали някой идва. Тогававидях момичета бях я забравила. Отидох до нея и я огледах. Нямаше да оживее... Обърнах се към него. Той ме наблюдаваше.
- Тя нямада оживее. Така че по-добре пий предидае изтинала кръвта - тоймегледаше с разширени очи. - Няма да ти се налага да убиваш Лукас. Това есамо този път, а и за го почнах всеедно аз съмяубила. Ако пиешот нея тя нямада умрев мъки. Смъртта й ще е по-приятна.
Той ме гледаше с разширени очи. Сигурномубешечудно как говорех толкова спокойно за такива неща.
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 7:15 pm

- Ти си се побъркала - възкликнах шокиран и се изправих толкова бързо,че чак се изненадах. - няма да убивам нея или когото и да било. Против религията ми е.
Кръвта обаче ме изкушаваше. Привличаше ме към себе си. без да съзнавам бях до момичето. Щях да забия зъби във врата й ,но се отдръпнах навреме.
- Не - казах и избягах. Трябваше да се махна от това място. В главата ми отекваше звукът от биещи сърца и това ме влюдяваше. Блъснах се в няколко души,но въпреки това продължих да тичам напред.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСря Фев 01, 2012 3:42 pm

Той тръгна да бяга но не стигна далеч. Веднага тръгнах след него. Той зави зад един ъгъл и аз се озовах пред него. Той се обърна и аз пак бях пред него.
- Виж можемд а правим това цял век, но скоро ще ми писне - казах с усмивка на лице. Той се намръщи и после се опитада мине през мен.Блъсна ме продължи да тича. Е вече бях ядосана. Настигнах го и го съборих на земята. Той почнада се дърпа и за това напрвих единстивеното за което се сещах. Стоварих юмрука си в лицето му. Той ме погледна с широко товорени очи.
- Така явно реши да се кротнеш а ? Явно ще трябва да правя това доста често.
Усмихнах му се и оголих зъби едновременно. Нямаше да ми харесва да го удрям, но ако пак направаше нещо такова...
Върнете се в началото Go down
Лукас Валериус
Graduates
Graduates
Лукас Валериус


Брой мнения : 38

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 6:45 pm

Опитите ми да избягам бяха неуспешни. На всичкото отгоре получих юмрук в лицето. Разтърках челюста си напипвайки разкървавената си устна. Сериозно ли? Гледах я изненадано.
- Не би ли трябвало аз да съм този , който те удря Алекса? - попитах с лека ирония. Боже исках да се махна. Още не можех да възприема ,че бившата ми ученичка е вампир, натискахме се, тя пи от мен , уби ме и сега аз съм вампир. Признавам една част от съзнанието ми отново искаше тялото й притиснато към моето. По дяволите това животно отвътре. Караше ме да обхождам безсрамно поглед по нея. На всичкото отгоре тази жажда ме убиваше.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitimeСъб Фев 04, 2012 6:54 pm

Засмях се на въпроса му. Той да ме удря как ли пък не. Само му се иска. После видях как обхожда тялото ми с поглед... Бях меко каза но поласкана.
- Първо ако ме удариш ще си ти го върна двойно.
Усмихнах се и станах от него. Скръстих ръце пред гърдите си. Изражението ми стана сериозно и ядосано. Ех... каква актриса бях...
- А сега отивай да пиеш от онова момиче и или ще те завлека насила до там... И няма да съм толкова мила.
Казах и зачаках готов ада го поваля пак и да го влача до момичето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните улички - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните улички   Тъмните улички - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните улички
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Тъмните улички
» Тъмните улички
» Из тъмните улички на града, преди два-три месеца

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: