The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Полянките в парка - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcap81%Полянките в парка - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcap19%Полянките в парка - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Полянките в парка - Page 4 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 4 I_voting_barПолянките в парка - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Полянките в парка

Go down 
+5
Ферис Комън
Силвия Томсън
Ванеса Паркър
Ейми Джонсънс
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 8:07 pm

-Винаги готов да те нося когато, колкото и докъдето поискаш!-казах като супермен...Като такъв който беше готов да направи всичко заради нея, наистина всичко.
-Но, ако искаш.Можем да седнем някъде.Ако не ти е писнало да се возиш...-казах.Все пак кой знае.Можеби и беше писнало и искаше да усети какво е да стоиш на твърда земя...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 8:19 pm

-Винаги готов да те нося когато, колкото и докъдето поискаш! - каза Роджер, а аз се засмях.
-Но, ако искаш.Можем да седнем някъде.Ако не ти е писнало да се возиш...- добави.
-Не просто се питах дали не си се изморил ... доста обикаляхме. - отвърнах и се усмихнах.
По - возих се още малко докато не видях една пейка наблизко.
-Спри тук. - казах и посочих пейката.
Той ме остави на пейката, а аз легнах и му направих място да седне.Погледнах го.
- Обичам те! - казах.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 8:24 pm

Седнах на пейката и и се усмихнах.Станах отидох към онази част от пейката където се намираше главата и.
-И аз теб...-казах тихо и я погалих по бузата.Наведох се и я целунах.Седнах на земята и опрях главата си на пейката.
-Като те гледам, ти се измори повече от мен.-зсамях се.-като се има и в предвид че те носих аз теб а не ти мен.Хм, интрересна логика...но за съжаление не я разбирам.-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 8:35 pm

-И аз теб...- отвърна Роджер и ме целуна отново. След това седна на земята и опря глава на пейката:
-Като те гледам, ти се измори повече от мен.Като се има и в предвид че те носих аз теб а не ти мен.Хм, интрересна логика...но за съжаление не я разбирам.-засмя се той.
Като видях , че е седнал на земята веднага скочих:
- Не моля те ела.Не стой на земята. - казах и този път седнах на пейката. - Иначе не съм изморена. - усмихнах се.

Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeНед Дек 04, 2011 8:41 pm

Усмихнах се леко.
-Няма да умра ако поседя малко на земята...но щом искаш.-Станах и седнах на пейката до нея.
-Така ли?-усимихнах се учудено.-Е, до преди малко не си личеше.-Хванах я през кръста и я сложих да седне в скута ми.Погледнах на страни и забелязах нещо на което до преди малко не му бях обърнал внимание.Валеше сняг!И, беше наваляло вече достичко.Кога успя?Май не следя времето...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 3:11 pm

-Няма да умра ако поседя малко на земята...но щом искаш. - каза Роджер и се усмихна. После стана и седна на пейката до мен. - Така ли?Е, до преди малко не си личеше. - той ме хвана през кръста и ме сложи в скута си. Усмихнах се.Забелязах, че Роджер се е загледал на някъде и проследих погледът му. Валеше сняг! Станах и започнах да се радвам като малко дете. След това направих една снежна топка и уцелих Роджер.
- Не те заболя, нали ? - попитах и се засмях. - Искаш ли да играем на една игра ? Ще се целим със снежни топки и които повече пъти е уцелил другия е победител.Победителят има право на едно желание , което загубилият трябва да му изпълни. Е, искаш ли ?
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 8:25 pm

Погледнах я замислено...Засмях се...И изведнъж със бързите си реакции станах от пейката и се скрих буквално зад нея.Взех шепа сняг направих я на снежно топче и я хвърлих по Анахи.Право в целта!Неможех да не уцеля, нали за правилно уцелвяне и т.н. се бях учил толкова години.Не я ударих силно защото неисках да я заболи...Но, не трябваше нито за я целя с всичка сила.Нито да играя с всички сили.Трябваше поне малко да и се поддам...все пак...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 8:35 pm

Изведнъж Роджер стана от пейката и се скри зад нея.Той направи снежна топка и ме уцели. Леле много бърз беше...дори не видях кога стана от пейката.Засмях се и се наведох. Направих една снежна топка и я хвърлих по Роджер. Уфф на косъм беше да го оцеля.Направих още една снежна топка и го уцелих. Мисля, че той ми се остави, но както и да е.
- Ха, вече сме едно на едно . - казах , но точно тогава Роджер се промъкна и отново ме уцели.
- Всъщност вече ти водиш. - казах и се засмях. - До колко точки играем ?
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 8:56 pm

Леко се подадох от пейката и се усмихнах загадъчно.
-До колкото кажеш...-казах с таинственна нотка в гласа.Крилата ми бързо се появиха.Буквално се покачих по дървото, естественно с помоща им.Направих нещо като салтопрелетях малко и се оказах зад нея.Тихо се приближих...Грабнах мялко сняг...
-Бу!...-засмях се и обвих ръцете си около кръста и.След секунди снегът се изсипа върху якето и.Е, пак се смяташе!
-Знам, знам, не е чесно...знам,знам много съм гаден...-усмихнах се невинно.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 9:12 pm

-До колкото кажеш...- каза Роджер.
-Хъмм до шест точки ? - попитах.
Крилата му бързо се появиха, той се покачи на дървото направи салто и се приземи зад мен.
- Бу ! ... - каза той и обви ръце около кръста ми и снегът се посипа по якето ми.
-Знам, знам, не е чесно...знам,знам много съм гаден... - каза той и се усмихна невинно.
Обърнах се към него и го целунах. В ръцете си държах една топка.Докато го целувах я посипах по якето му.
- Нее , не си гаден ... И да знаеш , че и това се счита ! - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 9:19 pm

Засмях се.
-Щом, казваш...-целунах я нежно по устните.Вдигнах я на ръце и заходих на една полянка където имаше много сняг.И където не бе още ходил друг освен нас...Не че бяхме ходили там, но сега ще ходим.Така че сняг имаше достатъчно.Стигнах до неопределена точка на поляната.Леко се наклоних и бавно застанах на колене.Все още държейки Анахи.Бавно я положих на снега и сипах малко сняг на якето и.
-Ами това брои ли се?-засмях се и се сгрумолясах на снеговитото място до нея.
-И кой води?-попитах.Защото загубих всякаква представа за това.Нече вобще броях...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 9:27 pm

Роджер ме целуна нежно по устните.Вдигна ме на ръце и се запъти към една поляна, където имаше много сняг.Той ме положи внимателно на снега и посипа якето ми със сняг.
-Ами това брои ли се?-засмя се той и се сгрумоляса до мен на снега. - И кой води?
Хъм честно и аз не знаех кой. Бях спряла да ги броя.
- Ти. - казах , защото ми беше интересно какво желание ще иска да му изпълня. - Ти печелиш ... хайде , казвай сега какво е желанието ти. - подканих го и се сгуших в него.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПон Дек 05, 2011 9:31 pm

-Защо аз?-повдигнах вежди и я погледнах въпросително.Интересно, интересно...май щеше да е хубаво да сме на равно...
-Аз, казвам че сме на равно.Така че всеки си има желаниее...-казах весело.-И ти като момиче трябва да си пожелаеш първа.-усмихнах се и я погалих по главата.Ръката ми обви кръста и.Леко я надигнах и я сложих да легне върху ме.Така поне щеше да е по-топло.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 8:34 am

-Аз, казвам че сме на равно.Така че всеки си има желание...И ти като момиче трябва да си пожелаеш първа. - каза той. После обви с ръка кръста ми, повдигна ме леко и ме сложи да легна върху него. Усмихнах се.
- Амии моето желание е ти първи да кажеш твоето. - казах и се засмях.Нямах представа какво да си пожелая. - Кажи ми какво харесваш в мен и защо от тооолкова много момичета избра точно мен ? Или пък ти със всички момичета си така? - казах макар, че знаех, че той не е такъв. - Иии ако наистина ме обичаш ми го докажи някак си. - добавих.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 4:40 pm

-Еми, защото си различна.Не ситакава като тях...-казах и се усмихнах.Погалих я по лицето.-А и кой би искал да ходи с мен...-засмях се.Ох, да наистина.Кой ще иска за гадже откачалка като мен?Е, няма да са много.
-Ами, ти си хубава.Имаш хубав характер.Ем, готина си...-замислих се опитвайки се да си обясня и на себеси онова което харесвам в нея.-Ох, наистина са много неща.А и не е лесно да го опишеш.Аз го испитвам...-казах и сложих ръката си на сърцето и..-Разбираш ли?-усмихнах се леко.Намръщих се на думите и за това че с всички момичета се дърах така.
-Не, не е вярно!-казах.Аз по принцип не бях много достъпен камо ли до такива отношения.Придърпах и лицето към моето и я целунах страстно.
-Как да ти го докажа?Кажи, ще направя всичко!...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 4:55 pm

-Еми, защото си различна.Не си такава като тях...- каза Роджер. - А и кой би искал да ходи с мен...
После той ми каза какво харесва в мен и аз се усмихнах. Придърпа лицето ми към неговото и страстно ме целуна.
-Как да ти го докажа?Кажи, ще направя всичко!... - каза той.Усмихнах се стана ми много хубаво. За първи път от много време се почуствах обичана.
- Вече няма смисъл. Знам, че си искрен. - усмихнах се. - Кажи сега какво искаш да направя за теб ?
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 5:04 pm

-Хммм, дай да помисля...-замислих се.И така, сега нямах ни най малката представа какво желание искам...Искам,искам...Погледнах Анахи и и се усмихнах.
-Хайде, сега ти ми кажи какво харесваш в един идиот като мен?-засмях се.Е, какво.Някои, дори повечето.Ме смятаха за такъв и аз вече също започнах да вярвам в това.Беше ми много интересно какмо е намерила в мен...в мен...в когато доста хора просто ме подминаваха, сякаш дор не съществувах.Сякш ме нямаше.Но това беше преди, сега вече бях свикнал...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 7:40 pm

-Хммм, дай да помисля... - каза Роджер. -Хайде, сега ти ми кажи какво харесваш в един идиот като мен? - засмя се той.
- Хмм много неща ... например това, че си различен ... не си като останалите момчета, които само мислят как да те вкарат в леглото ... Също така и характера, външността и много други неща. - казах и се усмихнах. - И не си идиот ! Не говори така повече.А , и защо се обиждаш така? Това са пълни глупости. - казах и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeВто Дек 06, 2011 8:09 pm

-Щом казваш...-усмихнах и се.Въздъхнах и сложих главата си върху снега.Погледнах нагоре към небето което беше пълно със цвезди.
-Прсто съм свикнал така...дълга е историята а и не е много интересна...-намръщих се.Нещо не ми се расказваше.
-Виж, вижда се млечният път.-казах и и посочих едвам-едвам но видимото се очертание на млечният път.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeСря Дек 07, 2011 7:43 pm

-Просто съм свикнал така...дълга е историята а и не е много интересна...- каза Роджер и се намръщи. Аз кимнах без да задавам въпроси ... явно не му се разказваше, а и не исках да го разстройвам.
-Виж, вижда се млечният път. - каза той.
Погледнах към небето. Хмм не се виждаше много , но все пак ...
- Да . - отвърнах. - Сега какво ще правим? - попитах, защото беше настъпила тишина.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 8:10 pm

Прокарах ръка по лицето и и зарових пръстите с в косата и.Надигнах главата си и страстно целунах Анахи.
-Каквото решиш...-прошепнах гледайки я в прекрасните и сини очи.С пръст докоснах леко устните и.Колко бяха хубави...Не се удърах и пак я целунах.До сега никое момиче не ме бе привличала така.Сякаш Анахи беше онази която ми трябваше, от която се нуждаех...Съвершената...
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 8:42 pm

Роджер прокара ръка по лицето ми и зарови пръсти в косата ми. Надигна се и ме целуна страстно.
-Каквото решиш...- каза той.
Усмихнах се. Колко беше хубаво да те обича някой, да се чувстваш обичана.Той докосна леко с пръст устните ми и отново ме целуна.Отвръщах на целувките му.
-Ами не знам ... - казах макар, че имах нещо на ум. Може би беше прибързано или пък не ? Както и да е - важното е, че съм с Роджер. Надигнах се и го целунах отново.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 8:55 pm

Вампир не вампир на този сняг започна да ми става хладничко.Може пък и на Анахи да и става хладно?Е, тя лежеше върху мен не бе същото но все пак.
-Какво ще кажеш да ходим да се преоблечем например?Защото аз вече целият съм мокър.-засмях се.Беше си така лежах на снега не беше чудно че бя мокър.От снега и то така стана.Много ще ми е странно да ходя мокър от глава до пети по парка сега докато стигнем общежитието.Е, хората не ми обръщаха внимание много, така че...Погледнах Анахи и и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Anahi
Students
Students
Anahi


Брой мнения : 778

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 9:03 pm

-Какво ще кажеш да ходим да се преоблечем например?Защото аз вече целият съм мокър. - каза Роджер и се засмя. Аз не бях мокра , но нещо взе да ми става студено. Странно, а уж съм вампир !
- Ами да хайде. - отвърнах.
След това станах и подадох ръка на Роджер , за да му помогна да стане. Сложих си качулката и се сгуших в него защото вече наистина ми стана студено. Целунах го нежно :
- Много студено стана изведнъж. - казах и забързах крачка.
Върнете се в началото Go down
Roger Gontier
Students
Students
Roger Gontier


Брой мнения : 526

Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitimeПет Дек 09, 2011 3:41 pm

Станах но без помоща на Анахи.Невиждано нещо момиче да помага на момче да стане, хах.Станах и оттърсих снегът от мен.Обвих ръката си окол кръста на Анахи.
-Хай, споко.Да не мислиш че ще те оставя да замръзнеш?-погледнах я въпросително.-Не го очаквай.-засмях се леко.Дръпнах я към мен и я притиснах по-силно до тялото си.Погалих първо бузата и а след това устините.Наведох се леко и я дарих с нежна целувка.
-Е мила моя принцесо, къде ще ходим?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Полянките в парка - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Полянките в парка
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Парка "St.James"
» Беседката за влюбени в парка
» Пейката под дървото в парка.
» Парка преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: