The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Полянките в парка Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Полянките в парка I_vote_lcap81%Полянките в парка I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Полянките в парка I_vote_lcap19%Полянките в парка I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Полянките в парка I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Полянките в парка I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Полянките в парка I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Полянките в парка I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Полянките в парка I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Полянките в парка I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Полянките в парка I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Полянките в парка I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Полянките в парка I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Полянките в парка I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Саманта Такър
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Том Милс
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Алекса Рен
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Selene
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Полянките в парка I_vote_lcapПолянките в парка I_voting_barПолянките в парка I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Полянките в парка

Go down 
+5
Ферис Комън
Силвия Томсън
Ванеса Паркър
Ейми Джонсънс
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 9:54 am

Полянките в парка %D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD_%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BA_Green_Park-468x351

Доста ученици идваха тук.Някои просот да се попекът или починат,други да почетат,а трети да останат насаме с мислите си.Мястото беше приятно и почти всички го обичаха.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 7:13 pm

От както бях станала сутринта все се чудех къде да се дяна от тази скука. Облякох се набързо и реших да се поскитам насам-натам. Дълго се разхождах из улиците и най-сетне се реших да отида при полянките в парка. Там е тихо и спокойно и може да обмислиш доста добре следващите крачки, които да направиш в живота. Най-сетне пристигнах и забелязах, че няма никой. "Е, тъкмо ще мога да помисля и да се радвам на природата около мен." - помислих си и седнах до едно дърво...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 7:13 am

Разхождах се безцелно и мислех над случилото се с живота ми.Хъм...както пък толкова ми се беше случило.Нищо.Просто станах вампир.Някои хора на моята въраст претърпяваха тройно повече проблеми.Е както и да е.Стигнах до парка в училището и почнах да се разхождам с наведена глава.Наоколо нямаше никой или поне аз не виждах да има.Обикалях парка като муха без глава и накрая видях едно момиче на поляните.Беше се облегнала на едно дърво.Дали щях да и преча ако отида при нея?Все пак аз тук познавах само Ерик и Памела.Още един познат няма да ми навреди.Запътих се към нея и се усмихнах като дете.
- Здравей. - поздравих я.Надявах се да не и преча или нещо подобно.Исках да я попитам,но не знаех какво да кажа. "Може ли да се присъединя към теб" или "Искаш ли да се запознаем" и двете щяха да покажат колко съм общителна.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 9:03 am

- Здравей! - поздравих момичето, което току-що дойде до мен и се изправих в знак на уважение. То бе доста симпатично и страшно бих се радвала, ако се поопознаем. След всичките тези неприятни неща които ми се случиха наскоро...

- Аз съм Ейми! - представих се и подадох ръка. Надявах се с тази моя постъпка да не съм й убила желанието за запознанство помежду ни...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:12 am

Момичето се представи като Ейми и ми подаде ръка.Усмихнах се и подадох моята като хванах нейната.
- Аз съм Ванеса.Приятно ми е. - изрекох.Щях да се радвам да станем приятелки,а не само познати които само да си махват като се видят.Бях изгубила всичките си приятели след като ме белязаха,а пък и не бях явно от най-общителните щом познавах трима човкеа на кръвт.
- На колко си? - попита хя.Изглеждаше ми на моята възраст,но все пак реших да попитам.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:26 am

- И на мен ми е приятно! - отвърнах. Изглеждаше много свестно момиче и се надявах да е такава.

- На 16 - изрекох и се усмихнах приятелски - Ти? - запитах на свой ред. Не ми изглеждаше на повече от 16-17 годишна, което беше добре. Можехме да станем доста добри приятелки, ако ми позволеше естествено.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 3:54 pm

Усмивката ми стана още по-голяма.Бяхме на една възраст.
- И аз на толкова... - засмях се.Усетих чувствата и.Бяха леко объркани.Вълни от емоций,но тези които бяха предназначени за мен ми харесваха.Тя също искаше да се сприятелим.
- Хъм..познаваш ли някой тук?Аз...съм едва от няколко дена...и почти никой не познавам... - леко се изчервих.Искаше ми се да познавам някого...да имам приятели,но да започнеш нов живот никак не е лесно.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 6:29 pm

Дали познавам някого... Да, можеше да се каже.. Тран, Бони, Морган и приятеля й...

- Ами, да. Е, за някой вече не съм толкова сигурна... - признах и погледнах тъжничко, след което последва малко фалшива усмивка. Не исках да остава с грешно впечатление за мен. Всъщност наистина не бях сигурна дали ги познавам... Тран ми липсваше толкова много и исках да го видя, но знаех, че той не го желае... А сестра ми.. Изобщо не съм чувала за нея откакто си тръгнах от сватбената церемония на Тран и Бони.. Въздъхнах дълбоко и я погледнах. Не очаквах да се запозная с още някой...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeНед Авг 14, 2011 4:48 pm

Тя май беше доста объркана.Усещах го и по чувствата и.Беше влюбена и тъжна.Нещо такова достигна до мен,но си бяха много и то объркани.

- Добре ли си?Всичко наред ли е? - попитах загрижено.Може и да не я познавах много,но бях мила почти с всички,а и исках да се сприятеля с нея.Пукаше ми.Беше ме грижа.Притеснявах се.Приближих се до нея и поставих ръка на рамото и с усмивка.

- Каквото и да е станало всичко ще бъде наред. - след тези думи можеше да ми се развика и щях да я разбера защото си врях носът където не ми е работа.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeНед Авг 14, 2011 6:51 pm

- Да, добре съм! Просто спомени - отвърнах и се усмихнах. Явно изражението ми издаваше прекалено много. Тя се приближи до мен и постави ръката си на рамото ми.

- Каквото и да е станало всичко ще бъде наред. - каза.
- Да, знам... - промълвих и леко се усмихнах...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:32 am

Отвърнах на усмивката и.Сигорно съм звучала като някоя досадница която си мисли,че знае всичко,но просто не исках да е тъжна.Не обичах да гледам някой да е тъжен.

- Искаш ли да се поразходим? - попитах я аз с усмивка.Подуха лек ветрец,но жегата все още беше наоколо.Преди няколко дни валя и това ми хареса.Обичах да се разхождам под дъжда,но...тук времето явно беше против мен.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 8:34 pm

- С удоволствие - кимнах. Познавахме се от скоро, но вече я чувствах като сестра. Беше толкова мила... Не издържах и я прегърнах силно, но това не продължи дълго...

- Съжалявам! - изрекох и се отдръпнах настрана. - Просто... вече те чувствам толкова близка, че не се стърпях - наведох глава някак виновно - Е, накъде искаш да отидем? - запитах без повече да споменавам за случилото се преди малко...
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 1:03 pm

Тя ме прегърна,а аз малко се изненадах.Ейми се отдръпна бързо и се заоправда както и се извини.Засмях се и я пегърнах я свой ред.
- Спокойно. - усмихнах и се.Двете тръгнахме на някъде.Радвах се,че ме чувства близка.И аз я чувствах такава макар да се познавахме от няма и тридесет минути.Щеше да е хубаво да имам добря приятелка тук.Зачудих се дали тя си има съквартирантка.Ооо това ми напомни,че аз трябваше да погледна коя е моята.
- Имаш ли съквартирантка? - попитах я докато вървяхме.Аз бях леко гладно..можехме да отидем в столовата,но я оставих тя да води тъйкато аз щях да се изгубя...отново най-вероятно.Дано тя познаваше училището по-добре.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 2:05 pm

- Не - отвърнах и се замислих над въпроса й. Ако имах съквартирантка сигурно щеше да премина през това, което ме препъваше постоянно.

- Ти? - запитах на свой ред и се усмихнах. Надявах се да няма и да заживеем заедно, а може да станем и най-добри приятелки, което щеше да е много хубаво.
- Не съм запозната много със забележителностите тук. Да знаеш някое непретъпкано място? - запитах и зачаках отговорите и на двата въпроса.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeСъб Авг 27, 2011 2:20 pm

- И аз си нямам... - отвърнах и.Двете се спряхме и Ейми каза,че не е запозната с забележителностите наоколо.Поклатих глава.И аз не познавах град.Е може да ни изгубя два-трипъти,но все ще намеря правелния път.
- Ами..не познавам много града,но ще ни изгубя няколко пъти и после ще ни изкарам на прав път...спокойно. - усмихнах се.Зачудих се къде може да отидем.По един от пътищата се стигаше до поляната в гората...на другата страна предполагам беше градът.
- А за това за съквартирантките...видях две момичета които четяха една книга..с упътвания за училището.В нея имаше кой с кого е разпределен и така.Нямам никаква идея обаче как да се сдобия с такава... - засмях се.Надали щеше да има павильонче на което да пише "Пътни карти на Шадоухуд и околноста" .
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeНед Авг 28, 2011 12:53 pm

- Щом ще бъдем изгубени и двете, съгласна съм - засмях се - Искаш ли да бъдем съквартирантки? - запитах и я погледнах въпросително. Надявах се да ми отговори положително. Ходехме без посока напред. Много ми бе чудно до къде ще стигнем. Времето бе доста приятно за разходки, а и компанията си я биваше и то доста.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 4:44 pm

Бяхме излезнали от общежитието и тръгнахме по парка на някъде.Бела то тичаше на някъде ту се връщаше пак.Сякаш ни приканваше да потичаме с нея.Вървяхме по парка и незнам защо не казвахме нищо...Всеки потънал в своите мисли.Бяхме стигнали една полянка в парка.Бела продължаваше да бяга скоро откри една дебела пръчка която беше дори по голяма от самоото куче.Неможех да се сържа и се засмях.Бела дойде при мен и ме погледна жално държейки пръчката в зъбите си.
-Добре, дай.-казах като взех пръчката.Кучето пусна пръчката и не сваляше поглед от нея.Хвърлих пръчката колкото можех най-далече с командата "дръж" Бела се затича и скоро донесе пръчката.Когато се връщаше, ходеше бавно с надигната глава - май беше доволна от себеси .Бела пак дойде при мен.Погалих я като и казах "Браво"Взех пръчката и се обърнах към Ферис.
-Ти си на ред.-усмихнах му се и протегнах пръчката, огромната пръчка...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 5:01 pm

Отидохме в парка. Боже....точно там къде исках да съм. На чуст въздух,суньо небе ох и още 100 други причини. През цялото време мълчахме. Гледах към Бела която тичаше наоколо. Имаше голяма енергия, незнам как тя се побираше в това малко куче.
Зачудих се. Такива неща като толкова топло и хубаво време. Такива пейзажи. Вярно там горе си беше хубаво,но тук в тази част беше наистина хубаво .Тази част,защото другата беше прашна,мръсна и въздухът беше пропит с алкохол. На всеки ъгъл или затъмнена уличка можеше да видиш по някой пияница. И не само там а и в баровете и другите заведения. Винаги съм мразел земята именно за това и качество. Никога не съм и предполагал,че ще се озова точно тук.
Бела донесе една пръчка и Силвия я хвърли кучето се затича и я донесе. Чух,че Силвия говори нещо и се обърнах към нея. Беше ми подала пръчката. Поех я и я хвърлих...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeНед Сеп 11, 2011 5:31 pm

Бела пак тръгна след пръчката.Взе я и тръгна към нас, но май си беше харесала нещо друго.Заряза пръчката и започна сама да си играе с една шишарка.
-Тук ли оставаме?-попитах Ферис и се огледах.Тук беше хубаво и чисто, като не смятаме някои пръчки.Стояхме на пътечка, но пък ако щяхме да останем тук , нямаше да стои на пътечката нали.Тръгнах по тревата.Спрях се и пак се огледах, след това пак и пак.Харесах си няколко дървета и всичкото зад тях.Вече знаех какво щях да правя...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 5:26 pm

Огледах се наоколо. Кучето отново се беше заиграло самичко и не му трябваше пръчка която да му се подмята на всеки три минути. Чух Силвия да ми задава въпрос и се обърнах към нея.
- Да. Тук е прекрасно. Нека останем тук,но аз казвам да седнем някъде и то по възможност на сянка. - казах бързо и я погледнах в очите. Без да искам или нарочно ръката ми хвана нйната и я дръпна към мен. Преди устните ми да се озовът на нейните,се усмихнах хитро.Знам че парка не беше място за натискане,но какво пък. Сякаш ми беше забранено да си целувам гаджето на публично място където има много малки деца.

П.П - извинявай,че не писах толкова дълго време,но просто нямах настроението за РП. Усмивка
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 6:18 pm

Не очаквах да ме дръпне за ръката.И ако щеше да ме дръпне малко по силно и двамата щяхме да се окажем на земята.Почуствах устните му върху моите и отговорих на целувката.Обвих ръсете си около вратът му.
- Добре, ще сме на сянка.-усмихнах се и потърках носът си в неговия, след което го целунах.
-За какво толкова мислеше до сега?-реших да проявя любопитство.
Изведнъж Бела започна да лае.Обърнах си главата и я погледнах.Проследих погледа и и видях катерица.Засмях се.Колко и завиждах на Бела, от къде взимаше толкова много енергия?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeПон Сеп 12, 2011 7:56 pm

Вървяхме по пътеката докато не стигнахме до една сенчеста пейка. Отбихме се от пътеката и седнахме на пейката. Въздъхнах с облекчение,че най накрая съм на сянка и седнал.Това слънца наистина ми идваше в повече ако беше толкова силно колкото сега. Усетих се,че не бях отговорил на въпроса на Силвия. Обърнах се към нея, все още хванал ръката й.
- Ами...мислих си за това прекрасно време. И за това не чак толкова прекрасно слънце което ме кара да се чуствам все едно съм в сауна. - засмях се и погледнах нагоре. Уж км слънцето,но то беше скрито от клоните на дърветата. Само малки лъчове светлина пропускаха покривката от листа и осветяваха малка част от лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 2:48 pm

И аз се засмях.
-Ахам...-казах и погледнах Бела.Тя все още си играеше с шишарката.Беше и кеф сигурно.Започнах да се оглеждам наоколо като се опитвах да измисля какво да правя, все пак неможех само да седя.Като погледнах едно от дърветата се сетих - дарбата.Трябваше да я развивам...
Погледнах тревата и се съсредоточих.Гледах тревата си казвах че искам да порастне цвете но нищо не ставаше.Всичкото което успявах е да направя така четревата да порастне малко повече и нищо друго."Хайде, де.."-молех се на ум но пак нищо не ставаше."Да порастне поне нещо...ама повечеее" Отказах се от това да порастне цвете.Сега исках да порастне поне нещо...Или пък тревата да стане ама повече от колкото я извисиха на няколко милиметри.
След още няколко дълги и мъчителни секунди, нервите ми започнаха да отказват.
-Оф!-казах ядосано.
Знаех добре че за това ще ми трябва търпение.Щях малко да се посърдя на дарбата си и след това пак щях да пробвам и след това пак, и пак...И така дълго докато не получа резултата който искам.Същото беше и с вятъра.Така че през това щях да го премина за 2-ри път...
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 2:56 pm

Тръгнах към парка.Природата винаги ми се отразяваше добре все пак бях израснала в планинско градче.Вървейки безцелно наслаждавайки се на всяко зелено стръкче трева,всеки слънчев лъч и всяко едно листо неусетно стигнах към поляните.Пред имаше пейка с двама влюбено.Колко сладко!Но колкото повече се приближавах,толкова повее различавах двамата или по-точно мъжа.Гръм да ме удари.Това беше той.Абсолютно бях сигурна.Анна ми беше показала тяхна обща снимка преди да загине в онази катастрофа и не можех да повярвам ,че го виждам.
- Това си ти - извиках без да го осъзнавам.Сложих ръка върху устата си. - Не мога да повярвам.Анна ми е разказвала толкова много за теб.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 4:20 pm

Засмях се на Силвия която сигурно полагаше големи грижи към нещо в мислите си. Незнам какво правеше,но каквото и да бе то със сигурност не и е лесно.
Изведнъже едно момиче започна да говори нещо за мен. За това как Анна и е говорила много за мен. Сърцето ми се сви и погледнах непознатата или по скоро позната. Бях я виждал и преди. Сигурно от училището беше.
- Моля? - казах невярващо към нея. Това нещо не ми се връзваше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Полянките в парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Полянките в парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Парка "St.James"
» Беседката за влюбени в парка
» Пейката под дървото в парка.
» Парка преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: