The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Полянките в парка - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcap81%Полянките в парка - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcap19%Полянките в парка - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Полянките в парка - Page 2 I_vote_lcapПолянките в парка - Page 2 I_voting_barПолянките в парка - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Полянките в парка

Go down 
+5
Ферис Комън
Силвия Томсън
Ванеса Паркър
Ейми Джонсънс
Клеър Монгомъри
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 4:28 pm

Продължавах да се опитвам да направя нещо с тревата, но не ставаше нищо.Докато се опитвах, чух глас и концентрацията ми изчезна на мига.Чух името на бившата на Ферис.Дигнах си главата от тревата и погледнах първо към Ферис който каза едно невярващо "Моля?", а след това и жената.Хъм, сега сигурно щяха да си говорят за Ана.Е, можеби поне щях да разбера каква е била...
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 4:39 pm

Може би направих грешка,че го казах,но той трябваше да знае.Можеше да провали живота му,но детето беше по-важно.Силите му рано или късно щяха да се появят.
- Познавах Анна - започнах предпазливо.Добре Талия трябва да му кажеш. - Преди да загине в онази катастрофа имаше дете от теб.Не могла да ти каже,пък и си ангел.Тя роди,отгледа детето и то е необикновено.Тя сама ми каза ,че го чувства.
Стоейки права пред него казвайки тези думи се почувствах точно като в мексиканските серияли,но сега не беше време за сравнения.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 4:43 pm

Унемях. Просто не знаех каково да кажа.Дете? Сериозно ли? Ако беше това вярно,защо тогава не ми беше казала ами го е пазила в тайна. Погледнах към момичето явно на нея не и беше много лесно да ми каже всичко това.
- Чакай. Какво дете? Защо не ми е казала? - започнах да разпитвам. - Преди една година когато паднах и отидох да живея при нея тя нищо не ми е казала. - започнах да обяснявам. Бях ужасно притесен. Не разбирах нищчко. Как така има дете а не знам за него?
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 5:08 pm

- Тя си имаше своите причини.Не съм много наясно честно казано,но доколкото реши да сподели с мен каза,че не го е направила,защото не искала да те задържа и такива работи.
Притесних се и дланите ми се изпотиха.Трудно е да предадеш обърканите изречения на даден човек ,пък и той като е мъртъв.
- Виж знам къде е детето ако това те интересува.В приемни родители е и на 3 годинки - поех си въздух преди да продължа. - Смятах,че бях длъжна да ти го кажа.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 5:12 pm

3 години? как може 3 години да съм имал дете и да не съм знаел за него. Даже дори и подозирал.Погледнах към момичето.Дали ме интересуваше ли? Естествено,че да та това беше моето дете.
- Да интересуваме не бих си и помислял да не ме интересува. - погледнах я леко объркващо. През цялото време държах здраво ръката на Силвия и не я пусках.
- Ще можеш ли да го земеш от тях и да ми го дадеш. Или трябва и аз да дойде с теб? - попитах без много да му мисля.
Имах чуството,че това е някакъв откачен сън,но това беше реалноста.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 5:29 pm

Той изглеждаше много объркан,а приятелката му още повече.Дали с моите вести не станах причината за развалянето на една връзка.За миг се почувствах щастлива за детето.Той щеше да си има необикновен баща,който да го въведе в този необикновен свят.
- Попринцип би трябвало ти да говориш с тях.Все пак са в момента приемното семейство.Следват и куп документи ала бала и може да се противят,да искат ДНК тестове и прочее,да те псуват,но аз ще ти помогна с това,пък и вярвам ,че ти си имаш своите начини - леко се усмихнах.За първи път откакто говорехме.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 6:29 pm

Разбирах това което казва и наистина беше под разбиране да искат да подписвам разни докоменти и да ми взимат кръвна проба. Но наистина бях гото да направя каквото се иска от мен,за да взема това дете при мен. Все още не можех да повярвам,че Анна е крила това от мен цели 2 години и нищо не ми в казала. А възможно ли е да са ме изгонили точно поради тази причина,че съм имал дете? Кой би казал.
- Няма проблем. Ще направя какото е нужно. Само ми кажи къде да идем,за да го вземем и идвам. И наистина смятам да го направим честно а не по "моя си начин" - казах и спокойно и погледнах несигурно към Силвия. Искрено се надявах да се съгласи с мен а не да ми каже да го оставя. Но много добря я познавах и едва ли щеше да каже подобно нещо.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 6:54 pm

Боже...Имаше 3 годишно дете?!?Те си говориха и се надявах да не забелязват че ченето ми беше паднало "чак до земята".Незнаех как да реагирам на това и за това мълчах като просто ги слушах.Бях шокирана от това което чух.Имаше дете?!?Не можех просто да повярвам.Опитвах се да докажа на себе си че това е истина но май беше прекалено...хъм изненадващо, станно и... немога да го опиша с думи...
Ферис погледна към мен, май искаше да подтвърдя онова което бе казал.
-Ааа, ъъъ...-протегнах.Незнаех какво да отговоря нито как да реагирам.Осъзнавах че така изгеждам доста глупаво, но какво можех да направя?Още не бях осъзнала до край получената информация, или я осъзнавах но неможех да повярвам.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeВто Сеп 13, 2011 7:00 pm

Кимнах при отговора му.Значи ще действа законно.
- Добре няма проблем,но едва ли приемното семейство ще се съгласи толкова лесно.Трябв ада го имаш предвид - не познавах много тези хора,но те сигурно са се привързали вече към детето.Погледнах към жената до него и после пак към него.
- Съжалявам,че така ви прекъснах.Ако искаш може по-късно да отскочим до тях.Тъкмо ще са се прибрали от работа.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 6:29 am

Силвия беше шокирана,но по шокирания тук бях аз. През главата ми минаха всички моменти които съм имал с Анна и тя нищо не ми беше казала.Дори не бях забелязал,че крие нещо от мен. Не можех да си редставя такова нещо.
Погледнах към Силвия. Сигурно сега щяхме да се скараме...незнам защо,но имах такова някакво странно чуство.
Погледнах отново онова момиче и и кимнах в отговор на въпроса й.
- Да искам. - казах твърдо решен,че поне ако не ми дадът детето ще го видя. Дано само Силвия беше на моя страна.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeСря Сеп 14, 2011 1:23 pm

Не ги слушах много бях заета да се боря със себеси..."Така Силвия, успокой се.Всичко е наред...Не!Как всичко ще е наред?!?Имаше дете!!Това...това е...ааа..." хванах се за главата и погледнах тревата.Сега се чуствах като във филмечетата...сякаш ми говорят 2-те мои половинки дяволчето и ангелчето и аз трябва да избера едното от мненията им.Но...това бе прекалено сложно.Неможех...
От мислите си се върнах в реалността, така и не решила какво ще правя.Сигурно гледах като някой обезумял идиот.Усетих че мълча като риба и не съм казала съвсем нищо освен онова тъпо "ааа, ъъъ".Трябваше да кажа нещоили щях да изглеждам като пълна идиотка.Отворих устата си...но след това я затворих, незнаех какво да кажа...Неможех да реша на чия страна бях на тази на дяволчето или на тази на агелчето..
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 12:16 pm

Добре..Щяхме да вземем детето по-късно и то щеше да се срещне с биологичният си баща.Стана ми малко неловко.Стоях там като идиот ,а същевременно те имаха доста да си казват с момичето.
- Аз ще ви оставя насаме - казах и насилих да се усмихна.Отдалечих се и се замислих как аз бих реагирала ако гаджето ми се окаже ,че има дъщеря от бившата си.Едва ли бих реагирала по друг начин.Седнах под едно дърво и затворих очи.Трябваше да си отпочина.


Последната промяна е направена от Талия Кейс на Чет Сеп 15, 2011 4:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 4:30 pm

Момичето си тръгна и ни остави сами. Да наистина имахме нужда да поговорим малко.Все още не можех да повярвам всичко това,че се случва. Това,че аз имам дете и то от Ана, беше като грм от ясно небе за мен. Никога не бих го очаквал. В главата ми се навъртаха всякакви въпроси. Като...защо не ми е казала за детето? или дали ще ми го дадът да го взема.
- Силвия....аз....не знаех. - измърморих и погледнах към Силвия плахо. Можех само да си преставя какво и е на нея точно сега.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 4:44 pm

Докато момичето се отдалечаваше я гледах с приотворена уста...
- Силвия....аз....не знаех. - чух Ферис да казва и се обърнах погледнах го, след това пак отдалечаващото се моиче.
-То...това...истина ли беше?...-питах шокирано.Все още не бях избрала на коя страна да съм и май по лесното беше да не повярвам...Боже!!!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 4:51 pm

- Да. - казах тъжно и продължавах да я гледам.Не свалях очи от нея. Искаше ми се да я прегърна,но не знаех как щеше да реагира. Ако ме отхвърлеше щеше да ме боли много.
- Чуствах го като истина. Така,че...- допълних към отговора ми и я прегърнах като я притиснах към себе си. Боже...не исках да стават така нещата.
- Сигурно няма да ти хареса моето намерение. А именно това,че трябва да го взема детето от онези хора. - казах тихо. - Но то е мое... и...не мога да го оставя така като знам за него. - обясних.
Бела дойде до нас с една пръчка и ни погледна. Видя Силвия,че е разтроена и веднага пусна пръчката. Отиде при нея и забута моцунката си в ръцете й.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeЧет Сеп 15, 2011 5:00 pm

Погалих Бела и бавно се откъснах от Ферис.Придърпах краката си към себеси и започнах леко да се клатушкам на пейката.
-Постъпваш правилно...-казах тихо.Наистина смятах така.По-добре беше детето да има истински баща отколкото приемен.Помислих си как ли бих живяла без баща си а в приемно семейство.Едва ли би било хубаво особенно пък и ако щяха да са хора...
Все още не знаех как да реагирам на всичко това...По дяволите.Защо бе толкова сложно!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 10:33 am

Намръщих се когато тя реши,че трябва да ме замести с кучето и се отдръпна от мен. Изпуфтях и седнах на другия край на пейката,за да съм по дълеч от нея. Наистина не ми харесваше как се държи в този момент с мен. Точно сега когато ми е ужасно тежко да разбера,че имам дете и тя да се изскубва от прегрътките ми.
- Не го правиш по лесно като бягаш от мен. - казах тихо и погледнах на другата страна. Разбирах много добре,че и беше лесно да научи че гаджето и има дете и то от бившата си ,но не ми беше лесно и на мен.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Сеп 18, 2011 3:47 pm

Почуствах как Ферис се отдалечава...
- Не го правиш по лесно като бягаш от мен. - чух го да казва.
-Сякаш преди секунди когато не "бягах" от теб беше по лесно!-Казах бързо и ядосано, като повиших глас.
Испуфтях и се хванах за главата.Почуствах как вятъра се развя около мен, чух и ядосаното шумолене на листата в дърветата.Елементите ми започнаха да чустват това което и аз...Оф!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeСъб Окт 01, 2011 5:36 pm

- Извинявай. Просто незнам какво друго да направя. Познаваш ме какъв съм. Не бих оставил детето само. - усмихнах се тъжно. Нямах ни най малка представа какво да направя за Силвия,за да и се оправи настроението. Разбирах,че и беше ужасно да научи това,но дори и аз самия не знаех.
- Аз само не натъжавам и те ядосвам. Ужасно е за мен да те гледам така. - погледнах я с натъжени очи. Ами сега? Какво щях да правя. Имах нужда да съм сам...може би точно това трябваше да направя. Да остана сам за малко.
- Трябва да събера мислите си. Ще...ще бъда...и аз незнам къде. Сигурно някъде из гората. - усмихнах се тъжно и се приближих до нея. Целунах я по бузата,защото там единствено успях да достигна пък сигурно и без това щеше да се дръпне.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 11:21 am

- Извинявай. Просто незнам какво друго да направя. Познаваш ме какъв съм. Не бих оставил детето само.-Ферис говореше тъжно...наистина много тъжно.Как ми се искаше да го прегърна.Но вместо това казах за втори път само..."постъпваш правилно" но го казах тихо, едвали дори го беше чул.Каза и че само ме натъжава и не може да ме гледа такава.Разбирах го ... неможех да слушам как ми говореше с тъжен глас камо ли пък и да го гледам тъжен...
-Трябва да събера мислите си. Ще...ще бъда...и аз незнам къде. Сигурно някъде из гората.-почуствах как се приближава към мен.Сърцето ми направо замря...Ферис ме целуна по бузата.Поех си бавно въздух и го издишах също така бавно.
-Да и аз имам нуждата да се усамотя...-казах тихо.Станах от пейката, като поисках да го прегърна.Но пак не го направих.Тръгнах бавно и имах някакво странно чуство...сякаш с Ферис се разделяме за дълго...че скоро няма да го видя.Стана ми толкова хладно сърцето, толкова гадно колкото никога.Спрях се и си обърнах леко главата.За да го видя, можеби за последен път днес...
За някои един ден може да се струва като нищо, но за мен щеше да е вечност...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2011 12:52 pm

Тя каза също като мен тъжно,че има нужда и тя да остане за малко сама и стана от пейката. Тръгна на някъде. Стана ми още по гадно за това,че трябва да е толкова тъжна и че едва ли не сега се разделяме. Тя се обърна глава към мен, сякаш да ме види за последен път и аз и се усмихнах сложих си ръката на сърцето и изписах с устни "Обичам те". След това се обърнах и тръгнах на някъде дори и аз незнаех на къде. Искаше ми се да ида да я прегърна и да не я пускам повече. Но сигурно нямаше да ми даде и сигурно щеше да се дръпне от мен. Трябваше да ида да намеря онази жена която миказа за детето и двамата да идем да го вземе. Теябваше да ида да го взема.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeПон Окт 03, 2011 7:03 pm

Стоях от страни под едно дърво.Избягвах да гледам какво става с Ферис и приятелката му.Нуждаеха се от усамотение ,а не от зяпачи,макар в парка това да беше невъзможно.В крайна сметка работата им не завърши много добре и Ферис идваше към мен и ми каза,че е готов да тръгваме към детето.
- По това време е с родителите си на площадката.Само днес.Изкара голям късмет - казах и двамата тръгнахме към площадката.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 13, 2011 6:51 pm

Заведох Настасия в парка с голямата поляна. Тук на воля щеше да си тича и да играе. Беше малко студено,но това на децата не им правеше впечетление. Седнах на една пейка и отпих от кафето. Настасия си беше изяла закуската още преди да стъпим в парка. Тя започна да тича наоколо и да се радва на всяко малко нещо което видеше. Откъсна едно цвете и ми го донесе.
-Да го дадеш на мама. - каза,протягайки ръка с цветето към мен. Засмях се и взех цветето.
- Задължително.
Тя се врътна и отново тръгна да тича наоколо.
Върнете се в началото Go down
Антония
Individuals
Individuals
Антония


Брой мнения : 8

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 3:34 pm

Със Ванеса се разделихме и тръгнахме в различни посоки на града за да търсим жилище. Нямаше да е лесно, това ми беше пределно ясно. Кой ненормален би дал на две 6 годишнш деца дом? Стигнах до един парк и вниманието ми грабна едно хлапе. Тичаше наоколо като паднало от Марс. Е, не че аз не бях хлапе но ми харесваше да се смятам за голяма. Приближих се до детето.
- Здравей - казах. В този момент до нас се приближи някакъв тип, с дълга коса. Изглеждаше много плашещ и подозрителен. Веднага заех готова за битка поза.
- Кой си и какво искаш? - казах силно все така готова за бой.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 6:49 pm

Тръгнах към Настасия,защото беше започнала да се отдалечава от мен а колкото и да и виках тя беше погълната в играта си. До нея се пияви едно момиче и я заговори.
- Здрасти. - каза Настасия и вдигна глава към мен,тъй като ме беше усетила,че идвам. Момичето което дойде при Настасия се приготви за бой. Колко сладко.
- Споконо! Аз съм баща и. - кимнах към Настсия и тя направи една крачка назад от момиченцето. Беше ми страно да се наричам баща на дете. Клекнах,за съм на разстоянието на Настасия а и на момичето.
- Как се казваш?- попитах я а Настасия на спря да гледа момиченцето,сякап не беше виждала преди такова нещо. Сигурно не беше виждала друго дете като нея,което да има някакви сили.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Полянките в парка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Полянките в парка   Полянките в парка - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Полянките в парка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Парка "St.James"
» Беседката за влюбени в парка
» Пейката под дървото в парка.
» Парка преди около седмица

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Парк-
Идете на: