The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Малкото водопадче - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcap81%Малкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcap19%Малкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Малкото водопадче - Page 2 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 2 I_voting_barМалкото водопадче - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Малкото водопадче

Go down 
+8
Джак Даниелс
Саманта Такър
Изабела
~Effy~
Елизабет Роналд.
Ния-Пилар
Jacob Storm
Клеър Монгомъри
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:14 pm

Настигнах Ния и прегръщайки я, зашептях:
-Нима смяташ, че ще се отървеш от мен толкова лесно? - попитах аз и приплъзнах пръст по врата й:
-Спокойно няма да те захапя. Аз съм послушно вампирче. - уверих Ния и направих глуповатото си изражение, с което я спечелих по-рано.
-Спокойно, с мен си в безопасност и никога не бих те наранил, за нищо на света. Вярваш ми, нали? Или все още се съмняваш, че тъмната ми страна може да излезе наяве и да се прояви? - попитах неуверено и след като й подадох ръка, попитах:
-Какво избираш сега, да прекараме една нощ в разходки, разговори, закачки, смях... или предпочиташ да се върнем зад стените на замъка... Зад скучните сиви стени... - казах замислено и отново погледнах Ния:
-Е, какво реши? Да останем заедно тук или да се разходим... Или да се върнем в замъка. Както решиш, на мен не ми трябва много сън... - казах и се засмях.
-О, съжалявам, но тази нощ нещо ми става ии май знам какво е. - обясних през сълзи от смях.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:19 pm

-Вярвам ти напълно.Ти си моето послушно вампирче.Не обичам да сотя много в замъка-напомня ми малко за дома и когато бях наказана.Искам нощ със закачки,приказки и веселба.Идеалната нощ за мен.А за теб,послушно вампирче?Харесва ли ти прякорчето?
Сгуших се в него.
-Водата е малко студена изапредлагам да излезем.Съгласен?
И без да чакам излязох от водата.
-Уф,сега е още по-студено.Но нищо.Е,връщаме ли се и да прекараме остатъка от деня при огня и тав във водата?Навън. А и ,ако няко ни е окрал !!О,ужас.Горкото ми телефонче.
И се засмях.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 7:29 pm

-Ммм прякора ми харесва. А ако са ти свили телефона, аз ще ти купя нов. - казах смеейки се.
-Да не ти е студено? Аз лично нищо не чувствам. Това е "+", когато си вампир. - оповестих смеейки се и излязох от водата.
-О, да, замалко да забравя... Аз съм на 650г. - съобщих, горд от себе си и отидох при Ния.
-Почакай. Знам, че може да не ти помогне, но все пак е нещо. - казах аз и оформих огнена сфера в ръцете си. Така по-топло ли ти е? - попитах аз и продължих след това:
-Нека отидем да си вземем дрехите и да се облечем. А след това ще отидем някъде да се поразходим. Какво ще кажеш? - попитах аз и хвърлих едната сфера напред, за да освети пътя ни и да излезем от пещерата без инциденти. - казах смеейки се.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 6:08 pm

-650?!?Доста е.
След млако излязохме в пещерата от кристали.Поспяряхме там,а после продължихме към водопада.Излязохме там и без предупреждение се бухнах във водата.Заплувах към брега и се свих при огнъя.
-Брр,искам го този ваш плюс.Хм,не са ми откраднали телефона.
Наметнах се с якето и казах:
-Жаден ли си или гладен?Или нищо от това.
И се опояви вода и храна само за нас двамата.Аз отпих глътка фанта.
-дай да го разгледам този медальон.Ето го моя.
Свалих верижката със знака Омега и му я подадох.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:52 pm

Направих това, което и Ния и й подадох верижката си с пентаграм.
-650 години и само този един-единствен спомен. - изрекох аз и в главата ми нахлуха отвратителни спомени. Мигом сълзи закапаха от очите ми, а уж вампирите не плачели. Ха, стереотипи. Сълзите неудържимо капеха. Разсеяно разтърках лицето си с ръкав и казах:
-Съжалявам... Аз просто. Спомените надделяха в мен и... такова... Просто съм си такъв - емоционален, което по някога ме прави слаб и много уязвим. - обясних и седнах по-близо до Ния. Положих глава на рамото й и сключих пръсти с нейните:
-Ти поне познаваш родителите си, а аз...? Какво имам аз? Просто този пентаграм... Но както и да е. Не искам да те занимавам с мен. Искам да съм с теб, да усещам присъствието ти, защото ти си единствената, която не избяга от мен с викове и крясъци. - казах аз и отпих от фантата.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:34 pm

Стана ми адски жално за Джейкъб.Той едва и мен не разплаак,а аз рядко го правех.
-Трбява да говриш в минало време.Моите родители са в затвора,което е почти същото като да нямаш родители.Но наиситна преди ги познавах.
Залюлях верижката в ръката си,а след това я дадох на Джейкъб.По-точно аз му я сложих.
-Виж,хайде да мислим за нещо по-весело и да не проваляме първата си вечер.Знам,че е малко егоиситчно ,но ти си първото момче ,с което говоря толкова..Ами с което.С една дума-най-се забавлявам.Май не е само една дума.
Засмях се.
-И не мисля,че съм едниствената.Не си ли имал някога приятелка?Ако си имал значи тя не е избягала с писъци нали?Във вампирите няма нищо страшно,Джейкъб.И ти и аз го знаем.Както и няой по-умни хора.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:45 pm

-Да. Права си. - казах аз и се усмихнах. - Но умните хора са рядкост. Разбиращите - също. - казах аз и се засмях.
-Права си и за това, че съм имал приятелка, но избяга с писъци, защото била чела, че вампирите търсим само и единствено кръв и лично удоволствие и наслада. - казах аз и отпих втора глътка фанта.
Нощта бе прекрасна. Мислех си много и прекрасни неща, но реших да изрека някои на глас:
-Знаеш ли? Нощта с теб, тук и сега, прекрасно е... Луната, звездите, песните на нощните свирци - щурците. - започнах, но бързо се спрях и през смях заговорих:
-Съжалявам, аз.... Понякога нещо ми става и започвам да се държа като поет. Впрочем, искам да разбера още малко за теб. Интересно ми е. Моля те, разкажи ми нещо повече. Моля те. - последното изшептях, приближавайки се до ухото й.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 3:51 pm

-Няма лошо да се държиш като поет.Амии..Аз ти разказах интересното..
Замислих се.
-Ами...Обичам да чета.Фанатстика главно.Все пак ние живеем в едни такъв фантастичен свят и знам доста за различни същества от магическия свят.Обичам и митологията.Особенно гръцката.
Усмихнах се.
-Все още продължавам да пуша,но не пия вече много-много след като веднъж едва не си изпорвръщах червата.Започнах да упша още на 13 и родителите ми здравата ми се накараха и ме наказаха.Обичам луди и нетрадициони неща.Мога да карам мотор и кола.На 18 ще взимам книжка.Ами засега само това.Задай ти въпроси.
Изобщо не мисе разказавше,а и пак бях започнала да говоря глупости ,които не трябва.Но беше добре ,че му казах за цигарите.Аз също отпих от фантата.
-А на теб какви са ти дарбите?

Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:03 pm

-Хидрокинеза и Пирокинеза. Открих ги още в дома за сираци, когато се опитаха да ме набият с пръчка. Бях уплашен, но и ядосан и пръчката пламна като факла, а за хидрокинезата, разбрах докато бях в Египет. Не Моисей, а аз разделих морето на две, но както и да е. Обаче ще е добре ако се науча да си ги контролирам, защото доста често вредя на хората около себе си.
-Ами няма какво да те питам. Достатъчно ми е, че си тук с мен, а не някъде надалеч, тичайки с истерически крясъци. А ако искаш, ти питай нещо, което те вълнува за мен... Ако има такова, защото май най-вълнуващата част в живота ми е полета с братята Райт и срещата с граф Дракула. - казах аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:31 pm

-Дракула ли?!?Едни от любимите ми.А е по-добре да не говорим ,а?
И лекичко го целунах ,но бързо се одръпнах.
-Ако ставам нахална-само кажи.
Засмях се и се гушнах в него.
-Разкажи ми за Дракула.Моля те.Иначе и аз ще тропна с крак.
Добавих припомняйки си как той ми тропна.
-Но може да те бутна във водата и да ти потопя главата.Аз лично предпочитам това.
Засмях се.
-Но после ще си имам неприятности.
Усмихнах се.Все пак с тази негова вампирска бързота.

Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:49 pm

-Не. Не ставаш нахална. - казах аз и обвих ръце около Ния.
-Всъщност това, което пишат за него не е вярно. Човекът си е много мил и дружелюбен. Дори бяхме заедно на лов, но не на хора, де. - казах и лекичко се засмях.
-Влизали сме и в доста спорове, но бързо се помирявахме. Като цяло, бяхме добри приятели. - обясних аз и замалко спрях...
-Ами това е като цяло. Просто Дракула беше неразбран и често отхвърлян... - довърших историята си и се съсредоточих върху кенчето фанта. Издигнах я във въздуха и започнах да я карам да предприема причудливи форми: сърце, зайче, мишка, името на момичето, сгушено в мен и какво ли още не. Беше прекрасно и забавано с НИя, защото тя не бе като другите момичета:
-Знаеш ли? Ти не си като тях... като другите момичета. Единствения ти приоритет не са само дрехите и грима. Ти си нещо повече и мога да ти посоча точно с какво. Ти си мила, нежна, макар и фехтовачка, забавна и хиляди още все положителни епитети... сладка,... - Изобщо ще ми трябва цяла нощ, за да ти ги изброя, че дори и повече.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 4:55 pm

Засмях се.
-Амии..Има момичета,които са като мен,макар а съм си уникалан по свой начин.
Ех,каква си бях самовлюбена.
-Малко съм ъъъ по-точно много съм самовлюбена.С фанта името ми е много красиво.
Изведнъж няколко клонки прелетяха край нас.Няколко цветата и даже камъчета.
-Телекинезатае моя специалитет.Втория е тока или още електричество.Но надявам се не искаш да ти пусна ток.Пробвала съм върху себе си.Боли,а и косата ти щръква на всички страни.цели два часа ми трябваха да я оправя.
Усмихнах се.
-Значи Дракула не е страшния.А добрия така ли?
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 5:40 pm

-Да. - отговорих аз и се размърдах разсеяно. Повдигдугнах се от земята и подадох ръка на Ния. Още преди да стане, я повдигнах, сякаш бе не по-тежка от перо, извадих мобилния от джоба си и си пъхнах едната слушалка в ухото, а другата предложих на Ния. Пуснах една бавна песен и подадох ръка на Ния, точно като онези дворцови кавалери и галантно попитах:
-Един танц, Милейди. - обаче смехът надделя и аз се засмях.
-Съжалявам...аз... Просто ми стана много смешно и... затова. Пък и с теб ми е толкова забавно. Имам чувството, че времето спира или върви назад, но не иска този миг да свършва, макар и песента да е само 4 минути. - казах аз и се засмях.
Такъв си бях, правех всичко сериозно - смешно.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 5:50 pm

Аз също се разсмях,но после се опитах да стана сериозна,което ен се получи.
-Да,ъъъ..Как беше името?да,мистър.
Подсмихнах се.Някак занех,че не това беше името,но точно сега не ми пукаше.
-И четири минути са достатъчни.
След като потанцувахме без предпуреждение се хвърлих във водата.
-Така сега ще се оставя на вълните да ме отнесата ,за да забравя за този злополчун танц.Напълно съм забарвила да танцувамвалс.Преди бях много добра,но сега съмдобра в друг вид танци.
След това се засмях.
-Съжалявам за многобройните настъпвания.
Усмихнах се и го напръсках.
-Идваш ли или ще стоиш и ще си лекуваш пръстите от моите настъпвания?
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:00 pm

-Идваааам! - извиках аз и се хвърлих във водата. Отместих бретона си от очите и напръсках Ния.
-Сега сме квит за танца, а?? - попитах и смеейки се отново я напръсках. Тя се опита да стори същото, но бе забравила за хидрокинезата ми, която използвах и спрях водата на милиметри от лицето си.
Скъсих разстоянието между мен и Ния и я целунах. Не се отдръпнах веднага, но щом го сторих, казах:
-Ако ти се струвам нахален и нападателен, винаги можеш да ми удариш шамар... или да ми пуснеш ток. - казах аз и се засмях, като издигнах известно количество вода във въздуха, и я накарах да приеме формата на цилиндър, мустаци и монокъл, които сякаш носех и размахах пръст към Ния, преправяйки си гласа:
-Госпожице Пилар, възпитаните момичета не се пръскат с вода, особено с полу-голи момчета, които почти не познават. - обаче изведнъж ме напуши смях и отново надделя. Ния също се засмя, или поне така ми се стори.
Можех да слушам този смях и да гледам тази усмивка вечно.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:08 pm

-За нищо на света няма да ти ударя шамар или ток.Освен ,за да се спестиш малко ток.
Изкисках се.
-Радвайте се,госопжице Сторм-отвърнах аз,-че и аз не ъсм полу-гола.
Не можах да запазя сериозиня тон и се разсмях.
-Обикновенно се справям добре с ролите си.-казах ан джейкъб.
След това се гмурнах под водата и напук го хванах за гезена и потопих под водата.Е,сега той може да ми се кара,аз мога да го потапям.Усмихнах се под водата и го дарих с подводна целувка.Изтласках се и жадно поех въздух.
-Жалко,че нямам и аз дарба пирокинеза.Доста е полезна.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:24 pm

-Има си и своите +-ве, но си има и --нуси. - казах аз и се засмях.
-Спомням си, че на едно честване, подпалих косата на Клеопатра. - обясних и се засмях.
-Хей, нали се разбрахме за потапянето, но пък целувката ме размекна, затова не мога да ти се сърдя. - казах аз и прегърнах Ния, целувайки я.
-Хайде да излизаме, иначе ще хванеш някоя настинка, а не искам аз да съм причината за това. - казах аз и смеейки се излязох от водата. Запалих огън и повиках Ния да дойде при мен. Наметнах я с якето си и я прегърнах.
-Така е по-добре, а? - попитах аз и я дарих с поредна целувка. Разсеяно вдигнах погледа си към небето и зачаках Ния да заговори.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 6:44 pm

-Да по-добре е.
Кихнах лекичко.
-Ако се разболея!Ужас!Много мразя да съм болна.
Сгуших се в него и нещо май започнах да се унасям.
-Дай да парвим нещо.да си говорим или даже да играем на топка,но да правим нещо,че иначе ще заспя.
Усмихнах се.
-Значи вампирите не се нуждаят от много сън?
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 7:10 pm

-Да, така е. Почти не спим. - казах аз и се засмях. Прегърнах Ния и й изшептях:
-Ако ти се спи, заспивай спокойно. Аз ще остана тук, до теб и ще те наблюдавам. - казах аз и малко подсилих огъня. Целунах нежно Ния и прокарах ръка през косите й.
-Знаеш ли, започнахме едно ново начало на доста нестандартно място, но ми харесва в каква насока се развиват нещата. - казах аз и отново я целунах, заглеждайки се във звездите, луната и облаците.
-Виждаш ли, дори звездите ще бдят над теб, не само аз... Но онези далечни звезди не ме впечатляват, интересуват ме само тези две, които виждам. - казах аз и се загледах в очите й.
-Е, аз ти казах какво точно харесвам и мисля за теб. Сега ти си на ход. - казах аз и й намигнах.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 4:10 pm

-Пак го изби на поезия!Изобщо ен ме бива в нея.
Усмихнах се.
-Какво ли?Ами...Сладък си -особенно когато се изчервиш и паднеш във водата,забавен,поетичен.
Засмях се при последното прилагателно.
-И харесвам почти всичко в теб,освен това,че май си голям мързел!Но съм твърдо решена на го променим.Малко трудно,но възможно.Или вампир на 650 години трудно се полменя?
Усмихнах се и го целунах.
-След отговора ,ако трябва с магия ще те накарм да правим нещо.Или да ти пусна около пет хиляди волта ток?

Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:01 pm

Изведнъж скочих на крака и смеейки се казах:
-Добре, хайде да играем. - казах аз и с дяволите усмивка използвах дарбата си и напръсках Ния с вода. Затичах напред, без вампирската скорост, викайки:
-Хайде, ела да ме хванеш! Нима ще ме оставиш да се измъкна безнаказано? Какво чакаш? - говорех и се смеех - смеех се и говорих и така... докато не се блъснах в едно дърво.
-Ауч! Това беше кофти, обаче ти си виновна. - казах и кръстосвайки ръце издух бузите си сърдито и тропнах с крак... - Виновна си, защото не можах да откъсна поглед от те и се блъснах в това дърво, което дори не видях, защото бях заслепен от теб. - казах аз и смеейки се прегърнах Ния.
-Знаеш ли? И без ток мога да се забавлявам, а ако ми потрябва електрошок, ще знам кой да потърся. - казах аз и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:14 pm

Тръгнах да го гоня,но той се блъсна в едон дърво и от смях се ппреъпанх така,че едва не се пльоснах.
-Така ти се пада,глупчо.Защо не гледаш напред?Ау,да толкова съм красива.
Засмях се весело.Бутнах го във водата.
-Да те потопя ли?Видя,че не се измъкна безнаказано.
Усмихнах се и седнах на брега.При всеки негов опит да излезе го изтласквах отново във водата.
-Само да не се разболееш.
Съсредоточих се върху няколко топки.Те се появихо от нищото ис помоща ан телекинезата нападнаха Джейкъб,като нежно го удряха така,че да не го боли.Подсмихнах се.Скоро спряха да го нападат и паднаха безжизенно във водата.
Върнете се в началото Go down
Jacob Storm
Students
Students
Jacob Storm


Брой мнения : 63

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:26 pm

-Няма да се разболея, спокойно. А ако се случи, ти ще ме навестяваш, нали? - попитах и направих кучешка усмивка и целунах Ния. Изправих се и я повдигнах от земята, завъртях я във въздуха и се настанихме под едно дърво.
-Не, че не те харесвам сега, но повече ще ми харесваш ако спиш. - казах аз и прокарах ръка по лицето й.
-Е, отново ти направих признания и без ток, сега е твой ред. - оповестих с усмивка на лицето и се засмях.
Нощта беше прекрасна а момичето до мен дваж повече. Летях в облаците... Сякаш не бях аз.
-Хайде, кажи за какво ти се говори, щом не искаш да заспиваш... - казах аз и прегърнах Ния... Макар и да бях мокър.
-О, съжалявам. Намокрих те.
Върнете се в началото Go down
Ния-Пилар
Students
Students
Ния-Пилар


Брой мнения : 36

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 5:47 pm

-О,моля те стига с тези тови признания.Аз не знам как да бъда толкова поетична.
засмях се и го прегърнах.Наистина ен бях поетична.
-Но обичам да се смея и забавлявам.И не се притеснявай.Аз така ли иначе съм мокра.
но едно малко клонче все пак падна върху главата му.
-Все пак трябва да има отмъщения.
засмях се.погледнах часовника си-6часа.Егати!
-Аз ще тръгвам.
Станах целунах го.
-Ще се срещаме тук.Утре в полунощ.
След това изчезнах.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Роналд.
Students
Students
Елизабет Роналд.


Брой мнения : 22

Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 11:03 am

Елизабет Роналд беше шести курс. Последният. Щеше да си замине след това. Вече нямаше да е в това училище. Нямаше да го вижда. Нямаше да вижда приятелите си, които бяха малко и не се срещаха много често, но въпреки това щяха да `и липсват. Поради тази причина, момичето обичаше да се разхожда и да идва на любимите си места, за да ги запомни и запази в спомените си, за да може да се сеща за тях, когато напусне училището. Едно от любимите `и места малкото водопадче, което беше почти към края на площта, която заемаше мястото, където тя учеше. То беше много красиво. Малко, но въпреки това си имаше своя чар. Навсякъде имаше зеленина. Малки и големи дървета. Всякакъв вид храсти и цветя. Имаше и много различни камъчета, които също бяха много хубави и необикновени...
Бет отиде по-близо до водопада. Седна на тревата и се загледа в него. Усмихна се. Щеше да `и липсва това време, през което можеше просто да се разходи и да разгледа толкова красиви и вълшебни места, като това...Тя отново се усмихна...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото водопадче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкото водопадче
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Реката и водопада на магическия свят-
Идете на: