The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Малкото водопадче - Page 8 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcap81%Малкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcap19%Малкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Том Милс
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Selene
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Малкото водопадче - Page 8 I_vote_lcapМалкото водопадче - Page 8 I_voting_barМалкото водопадче - Page 8 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Малкото водопадче

Go down 
+8
Джак Даниелс
Саманта Такър
Изабела
~Effy~
Елизабет Роналд.
Ния-Пилар
Jacob Storm
Клеър Монгомъри
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Малкото водопадче - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeНед Яну 27, 2013 7:15 pm

- Държиш си на своето, а? - подсмихнах се допирайки устни до неговите. Чуствах възбудата му в ръката си боже, беше огромен. Потръпнах при тази мисъл. Правих пътечка от целувки по тялото му завивайки ту насам ту натам. Харесваше ми да го гледам така, интересно играех си с коте. С едно много сладко коте. Стигнах до слабините му и плъзнах поглед по голото му тяло като завърших на възбудата му. Прехапах долната си устна, ох. Наистина си беше доста.
- Знаеш ли, започнах да се съмнявам дали ще успея да те побера. - засмях се леко. Устните ми се разтвориха и плъзнах езика си по възбудата му.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Малкото водопадче - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeПет Фев 22, 2013 12:15 pm

Малката си знаеше работата.Възбуждаше ме с всяко свое движение,а когато облиза члена ми изстенах.
- Боже.. - изрекох,а тя го пое в устата си за малко и после пак продължи да прокарва език по него.Докарваше ме почти до края и после спираше след което пак правеше същото.Играеше си с мен,а вече не можех да се сдържам. - Ще ме накараш да свърша...
Прехапах долната си устна и я дръпнах към себе си като я целунах страстно.Обърнах я отдолу и захапах зърното на едната и гърда,а после другото.Правех кръгчета с езика си около зърната и ги захапвах лекичко.После се плъзнах надолу и разтворих леко краката и.На лицето ми се появи дяволита усмивка.Целунах я от вътрешната страна на едното бедро,а после и на другото.Накрая прокарах език по местенцето между краката и след което измърках доволно.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Малкото водопадче - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeНед Фев 24, 2013 11:36 am

-Лукас.. - изстенах. Боже, играехме си един със друг. Аз го докарвах едвам ли не до края, сега той мен.. Дръпнах го на горе и прокарах ръце по лицето му и захапах долната си устна. По цялото ми тяло се разливаше топлина, боже.. Обвих ръце около врата му и притиснах тялото си към неговото.
- Искам те, Лукас искам те.. - казах едвам-едвам и се размърдах леко. Долепих устни до неговите. Направо изгарях за него, толкова много го исках и нямах представа защо. Лукас беше толкова, нежен, добър.. Притиснах се още повече към него усещайки как езикът ми докосва неговия, това усещане. Невероятно е.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Малкото водопадче - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 12:10 pm

Не чаках втора покана и проникнах рязко в нея изпълвайки я цялата.Отначало се движех бавно,а после забързвах като с всеки тласък всичко ставаше по-силно.Устните ми на свой ред бяха впити в тези на Максим,а езикът ми жадно търсеше неговия.Ръцете ми се плъзгаха по тялото и докосвайки всяко местенце.
Уникална жена!
Помислих си и с нея променихме позата.Започнах да я целувам по врата прониквайки по-бавно в нея.Бях я обвил с ръце и притиснал към себе си.Боже...не ни беше срам - навън в гората като кучетата....е поне да имаше малко по-романтични движенийца от просто чукане или така да кажа "Влез-излез".
- Невероятна си Максим. - изрекох през стоновете и свърших в нея.О надявах се да не ме убие зареди това,но тя си беше просто невероятна и не можах да се сдържа.
Върнете се в началото Go down
Максим
Students
Students
Максим


Брой мнения : 437

Малкото водопадче - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitimeПет Мар 29, 2013 6:31 pm

- Хей, Пумчо виж какво открих? - Попитах отмествайки няколко клона с листа разкривайки някаква тъмна дупка, или пещера. Ако честно, не ми харесваше много, не ми вдъхваше ама абсолютно никаква уверенност. Погледнах зооморфа който стоеше малко по далеч от мен. Преди около 10 минути след като отново се изкъпахме изсъхнахме и се облякохме, решихме да се разходим из гората, на кой му се иска да се връща на онова сиво място - града. Пък и не всеки ден успяваш да излизнеш на вън камо ли на такова красиво място. Но тази пещера.. Сякаш светлина в нея съвсем не достигаше. Беше затворена така да се каже с доста клони и листа от дървета. Може би за това изглеждаше толкова тъмно?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкото водопадче - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкото водопадче   Малкото водопадче - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Малкото водопадче
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Реката и водопада на магическия свят-
Идете на: