The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Красивата поляна - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcap81%Красивата поляна - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcap19%Красивата поляна - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Красивата поляна - Page 2 I_vote_lcapКрасивата поляна - Page 2 I_voting_barКрасивата поляна - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Красивата поляна

Go down 
+6
Джорджина Кинкейд
Ванеса Паркър
Ерик Найт
Памела Конър
Бъфи Гилбърг
Клеър Монгомъри
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:35 pm

Госпожица Монгомъри ..тоест Клеър и Ерик се отделиха и изчезнаха към дърветата.На поляната останахме само аз и Памела.Чух писък,но незнахе от кой е.Дори незнаех на къде да ида за да помогна.Не,че имаше с какво.Ерик беше с Клеър и мисля,че щеше да се справи ако има нещо пък и тя изглеждаше силна..се щеше да направи някоя магия за да се оправи.Останах на поляната,но бях на тръни.Очакавх ги всеки момент да се върнат.
-Ъм Памела..ти..не си вампир нали?-попитах я.Усещай,че няма вампиркса кръв,но надушвах вещерска..неисках а изглеждам като някое ..куче така да се изразя което надушва миризмата за да разбере повече за дадената личност и реших да си замълча.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:43 pm

-Не!-извиках.Болката от разкъсаните ми вени беше непоносима.Светът почна да ми се губи.Видях,че Ерик неможеше да и здържи на кръвта и му се искаше.Той изпитваше жажда.Поднесох ръката към устните си и прокарах език по нея.Кървенето спря,но болката не.Огледах се наоколо,но нямаше никой.Какво искаше този дух?Никой дух който бях виждала не беше правил такова нещо.Огледах ръката си по-внимателно.Имаше белези навсякъде по китката и малко по-нагоре.Докоснах ги и потръпнах.
-"Ела с мен" чу се глас зад гърбът ми.Обърнах се и видях духът който е бил толквоа близо до мен..през това време.Отсътпух назад и се блъснах в Ерик.С едно бързо движение ръката ми намер инеговата.Пристите ни се препелетоха.Духът още се усмихваше със самодоволна усмивка.Пиближи се към мен,но аз нямаше на къде да отстъпвам.Нямаше начин да кажа и на Ерик,че виждам дух който явно се опитва да ме убие.И иска да отива с него?!
-"Ела..иначе може да изгубиш нещо цено за теб".Думите и ми подействаха като остие забиващо се в сърцето ми.Обърнах се към Ерик.Тя стоеше зад него и се засмя злобно след което изчезна.Тялот оми се разтрепери и аз се строполих на земята треперейки.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 1:57 pm

Неразбирах какво става.Клеър падна.-Клеър!-изкрещях аз-дигнах я и я погледнах,трепереше цялата.-Мамка му,какво става!?-помислих аз.-Клеър дръж се!-казах й,не по скоро я помолих.Няма да й се случи нищо повече!!Нямаше да го допусна.Опитах се да разбера какво става и питах птиците които се бяха накачили по клоните.Те ми казаха.-Ясно значи те виждат това което не виждам аз.-помислих аз.Казах им да ми казват какво става,и те не ми отказаха.Втурнах се през поляната исках колкото се може по-бързо да отнеса клеър при лекар.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:06 pm

След като излезнахме от дърветата погледнах Ерик.
-Добре съм.Пусни ме!-казах му аз.Усмиханх му се.Чух мислите му за лекаря и въобще неисках да отивам на никакъв лекар.
-Мрзя лекари.-казах му и леко се намусих.В главата ми се превъртаха спомените от тези минути.Мисля,че знаех човек който може да ми даде отговорите на тези въпроси.Не човек,а демон-Елинор. "Елинор..чуваш ли ме" изкрещях в главата и.Или по-точно в ствоята и пратих мислите си към нея.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:16 pm

Направих това което каза,пуснах я.Погледнах я неразбиращо.И питах:-Сигурна ли си че си добре?-бях много загрижен за нея.Погледнах към дърветата,след това небето и след това Клеър.Целунах я.Ивече сериозно казах:-Какво беше това?Какво стана?-почти нищо не разбрах.Можеби защото първото което исках да направя беше да я защитя??
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:26 pm

Ерик пита дали може да ме нарича Пами. Само кимнах. Макар, че не ми харесваше много и предпочитах Пам нямаше проблем. Дойдоха други момичета. Стоях и гледах. Макар да не бе типично за мен просто стоях. И слушах. Ерик и Клеър отидоха за малко но-надалеч. Ванеса ме попита дали съм вампир. Засмях се и казах:
-Не, не съм. Вещица съм. И мога всичко може да се случи както искам аз. Понякога е полезно. А как е да говориш с животните?-попитах с усмивка.

*П.П.Сори за късният отговор.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:27 pm

-Незнам.Аз видях един дух..който им каза да отида с него и ако не го направя..ще изгубя нещо скъпо за мен и имаше предвид теб..-замълчах.Бяхме на поляната пред погледите на Ванеса и Памела.
-Те май видяха,че ме целуваш.-казах тихо.-Ако искаш..да отидем някъде другаде..ако може на закрито,но неискам да съм сама.-казах му и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:31 pm

-О сигорно е хубаво.-усмиханх се срамежливо.
-Иначе да говориш с животните е невероятно.Аз доста обичам животните и се радвам,че Никс ми е дала точно тази дарба.-чух стъпки и се обърнах.Видях Ерик и Клеър.Имаше доста смесени чуства около тях-любов,старх,тъга.
-Дали междо тях има нещо?-усетих се,че съм казала мислите си на глас и се изчервих.
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 2:39 pm

Засмях се леко и казах:
-Не, знам...Може...Така като гледам задълбочения разговор...
Изглежда, че Ванеса не искаше да каже това, а то просто й се изплъзна. Често ми се случваше. Разбирах я отлично.
-Ти как мислиш?
Едва ли щеше да е особено приятно да чуят какво си говорим, но...Те ни дават поводи.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:01 pm

-Хъм незнам.Около тях има доста смесени чуства-любов,тъга,страх,желание..когато Клеър дойде няй-силни бяха тъгата и яроста.До преди малко беше любовта,а сега е страхът.Незнам..объркано е.-казах и поклатих глава след което погледнах небето.
-Хей искаш ли да сме приятели?Аз..не познавам никой освен вас двамата и Клеър тук такаче..ако искаш..-отново се притесних и почнах да ръся глупости,но наистина исках да се сприятеля с Памела.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:02 pm

-Нищо че са ни видяли.Да знаят че много те обичам!!!-Последните думи ги казах силно за да ги чуят и другите две момичета.-Еми незнам къде да отидем ти избираш-усмихнах се.

Сори за малко-закъснелият отговор.и трябва да тръгвам.бб.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 3:11 pm

-О Ерик!-казах и го целунах.Сега и на мен не ми пукаше,че имаме "публика".
-"Клеър ела с мен" каза глас зад мен.Замръзна хна място.
-Е..Ерик тя отново е тук.-казах с треперещ глас.Дхът докосна гърбът ми и аз стиснах зъби от болка.
-Остави ме!-извиках и тя се махна.-Да отидем в стаята ми.Моля те.-казах и го хванах за ръката.
-Момичета ние ще тръгваме.И по-полека с мислите..чувам ги.-казах им и с Ерик се запътихме към стаята ми.


П.п:Ерик пиши в стаята ми.
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:23 pm

-Добре, ще внимавам!-намигнах на Клеър и се засмях на Ванеса.
Те ме беше попитала дали искам да сме приятелки. Усмихнах се топло и й казах:
-Иска ли питане?
Всъщност щом не познаваше никой сигурно е трети курс. Едва ли има някой луд като мен, който да стои две години и да учи като луд.
-Трети курс ли си?-попитах.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:07 pm

Кимнах.
-Да трети курс съм.Днес ми е ъм първия ден.Доста страни погледи събрах в столовата.-повдигнах рамене.Чух шум при дърветата,но невидях нищо.От там излетя някакъв гарван.
-Здравей и на теб.-казах му и се усмихнах.
-Здрасти.Какво правят момичета като вас тук?-попита гарванът,но явно само аз го разбирах.
-Разхождаме се.-усмиханх му се и той отлетя.
-Чао.Ще се видим скоро.-изграчи и изчезна.
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:34 pm

Познах, че е трети курс. Тя започна да си говори с някакъв гарван. Беше леко странно да гледаш как някой си говори с птица, но пък беше щуро. И все пак странно.
-О, спокойно...Това със столовата ще мине. След време вече няма да привличаш толкова внимание. Просто си нова, за това.
Засмях се и допълних:
-Например, аз вече не съм интересна на другите и не ме гледат така.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:19 am

Усмихнах и се.
-Хъм..искаш ли да се прибираме..тук не ми харесва много.Предполагам,че през денят е прекрасно,но имам чуство,че нещо ни наблюдавам.-изтръпнах.
-Ти..познаваш ли някой с който можеш да ме запознаеш?-попитах и се усмихнах.Мислех сега като се приберем да се натреса на някого и да се запознаем.
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 2:59 pm

Сега като не бях сама идеята да се прибера ми звучеше по-добра.
-Ами, да...Ако искапш да идем другаде.
След като ме попита и дали познавах някого малко се засрамих. Бях пети курс, а наистина не познавах никого.
-Ами..не. Не познавам други хора.-казах тихо.
Засмях се на това. Смятах, че с Ванеса наистина ще се сприятелим.
-Между другото, как мога да те наричам?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 5:16 pm

-Ами Ванеса,Ванси.-засмях се.
-Ти реши,а аз на теб?Предполагам Пам и Пами е накратко,но..незнам как харесваш.Се пак..някои хора не харесват как им казват.-повдигнах рамене.Незнам къде да идем не познавах училището.Сигорно пак щях да се изгубя.
-Ъм Ерик си тръгна..предполагам,че знаеш пътя..както споменах се изгубих.-засмях се.
-А би ли ме развела из училището?
Върнете се в началото Go down
Памела Конър
Students
Students
Памела Конър


Брой мнения : 16

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 6:46 pm

-Предпочитам Пам, но няма значение.-казах и свих рамене.
Наистинах нямах големи претенции как ме наричат стига да не е нещо странно като ''захарче'' или нещо друго като...Мела? Не знам..
-Ами добре. Нямам нищо против да те разведа.-казах аз и се усмихнах приветливо.
Компанията на Ванеса наистина беше приятна. Беше доста мила и добра и забавна.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Паркър
Students
Students
Ванеса Паркър


Брой мнения : 98

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 28, 2011 9:19 am

-Ами да потегляме тогава.Заведи ме някъде Пам.-усмихнах и се.Огледах мястото сякаш го виждха за последно.Голяма,хубава поляна.Сигорно когато не вали не е толкова приятно.Дали слънцето тук..пречи на вампирите ..толкова много въпроси.
-А Пам аз ще се прибирам.-казах и и се усмихнах.
-Не искам да ти досаждам..мисля,че ще се оправя..малко може да се полутам..да се позагубя..,но ще се оправя.-прегърнах я и се сбогувах с нея като се оптавих към училището.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Кинкейд
Students
Students
Джорджина Кинкейд


Брой мнения : 12

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 5:37 pm

Парещите погледа звезди,леко трептяха на милиони светлинни години от Земята. Черното и дълбоко, но чисто небе обсипваше околността. Ледено студения зимен ветрец, не успяваше да проникне през козината на бледият звяр. С бърза крачка тя лесно се прокрадваше измежду дърветата, които тя виждаше с лекота въпреки мъглата и тъмнината на нощта. Леденият ветрец се блъскаше в лицето на вълка и козината `и бе настръхнала. Тя забави темпото и след няколко крачки реши да спре, за да си почине. Вълчицата не бе забелязала факта, че се бе озовала покрай пуста поляна. Светлината от луната се отразяваше в необикновените `и очи, които шареха наоколо. Беше необичайно тихо дори и за нейният остър слух. Ненадейно пред нея се появи друга фигура. Доколкото можеше да различи в тъмнината, бе момче. Или по точно мъж. Тихо ръмжене се изплъзна от муцуната `и. Тялото на вълка започна да се променя и съвсем скоро се преобрази в човешко същество. Русите коси на момичето падаха свободно на стройните `и рамене и стигаха чак до кръста `и. Едното `и око бе в ярко зелено, а другото в ярко синьо, но и двете бяха насочени към момчето. Тя излезе от сенките и премести фигурата си по – близо до човека, когото не познаваше. Устните `и бяха свити в тънка линия.
- Здрасти. – Започна тя с уверен глас докато все още изучаваше момчето с поглед.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 6:27 pm

След като напуснах стаята на Рей.Слава на бога жив и здрав.Ходих на някъде без да знам накъде потанал изцяло в мисли.Не можех да проумея това което ми каза Сам.Или по точно го разбирах, но неможех да разбра "Защо"-този въпрос постоянно се върташе в главата ми но не можех да намеря отговорът му.Чух ръмжене, тихо но все пак го чух.Оставих мислите си на страна и се огледах.Вече беше тъмно, когато излязох дори не забелязах че беше тъмно, доста се бях замислил...Огледах се намирах се на поляна.Но, нямаше никой.Скоро някъде от тъмнината излезна момиче и ме поздрави.
-Здрасти.-отвърнах на поздрава и като се усмихнах.Не познавах момичето...Хм, когато преди няколко дена се запознах с момиче на поляна, тя ми се оказа сестра.Това момиче сега да не се окаже някоя братовчетка?Засмях се на ум.Е, надявах се че поне ще ми направи компания, все пак беше тук...Така че трябваше да започнем някак си със "запознаването"
-Как се казва младата госпожица която съвсем неочаквано излиза от "никъде"?-попитах, като я огледах.
Върнете се в началото Go down
Джорджина Кинкейд
Students
Students
Джорджина Кинкейд


Брой мнения : 12

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:30 pm

С едва прикрита усмивка Джорджина не можа да устои на шанса да използва една от дарбите си. Тя леко наклони главата си в гримаса.
- Джорджина. - Не обичаше да говори много открито и затова просто прошепна името си в съзнанието му, като използваше дарбата си. - Нали знаеш, че не е много безопастно да стоиш насред поляна, сам, и то през нощта..
Беше `и леко студено. Плетена черна жилетка се появи върху бялата `и тениска със странен надпис. Другата част от тялото `и бе облечена в стари скъсани дънки на някои места и черно - бели кецове. Не си падаше по 'пищящите' облекла.
- А твоето име е..? - Този път тя проговори. Мразеше гласа си. Бе толкова мелодичен и мек, но тя все пак не го харесваше.
Докато чакаше момчето да проговори, тя леко се приближи като продължи да го оглежда.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 7:51 pm

"Джорджина"прозвуча в главата ми.Ох, добре че не ми беше за първи път, чуството когато някой говори в главата ти си беше доста странно.Хъм да се върнем към името-Джордж,Джорджи...Джо,винаги избирах най късото..."Нали знаеш, че не е много безопастно да стоиш насред поляна, сам, и то през нощта.."пак се чу глас в главата ми, ъх...
-1 не съм сам.-отбелязах-2 харесвам ноща...-"особенно луната" трябваше да добавя но не го напарвих.Като си помислих за луната се обърнах и я погледнах.Ох, луна...луна...
- А твоето име е..?-попита Джо.Обърнах си главата и погледнах момичето.
-Том.-казах и се усмихнах.Мда, странно име като за котарак...Е, вълк и котарак си приличат поне до някъде, нали?
Върнете се в началото Go down
Джорджина Кинкейд
Students
Students
Джорджина Кинкейд


Брой мнения : 12

Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 14, 2011 8:01 pm

Джорджи отново се усмихна. Различните `и очи гледаха право в неговите с неприкрит интерес. Тя бе доловила интересните му мисли и реши отново да проговори.
- Луната... - Зашепна Джорджи като очите `и бродеха из дълбокото небе осеяно със звезди.
Не искаше да го прави, но не можеше да блокира потока от мисли идващи от неговото - в нейното съзнание. Тя определено смяташе, че той не е просто човек. Можеше да се определи по много начини..
- Хубава е нали? - Тя леко се подсмихна.
С елегантно движение тя закрачи към едно паднало дърво с надеждата да си намери място да седне. Тичането из цялата местност я бе изморило и единственото нещо, от което имаше нужда и желаеше в момента бе да седне. Погледна към момчето с въпросителен поглед като повдигна едната си вежда леко по навик.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Красивата поляна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Красивата поляна   Красивата поляна - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Красивата поляна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Красивата поляна с езерото
» Терасата с красивата гледка.
» Лунната поляна
» Скритата поляна
» Лунната поляна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: