The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотел "Венецианеца" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcap81%Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcap19%Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 2 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотел "Венецианеца"

Go down 
+3
Бони Морган
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:59 pm

- Не се тревожи, ще използваме малко магия за заличаване на паметта, ако е проблем... - изкисках се. Огледах стаята, не беше зле. По средата седеше една жена. - Предполагам се казвате Клара? - повдигнах едната си вежда и се усмихнах самодоволно. Дори не й подадох ръка за поздрав. Обърнах се отново към Бони, но продуманото от мен беше насочено към жената. - Аз се казвам Елинор! - реших да поговоря с Бони чрез телепатията... все пак не си говорехме за често чувани неща в света на хората. Изпратих съобщение на Бони :

***
Хей! Не се безпокой, знаеш, че владеем магията, всичко ще е наред! Не искам да се тревожиш... За ShadowHood ще ти разкажа по-късно, познаваш ли Кристиан, Криси, вампира...
***

Усмихнах й се и изчаках да получа отговора й.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:23 pm

С Джон стояхме в стаята и от скука преглеждахме за последно списъка с гостите. Имаше доста имена, срещу които бяхме поставили въпросителен знак, понеже тяхното присъствие не бе много сигурно. Такива например бяха братовчед ми Томас и приятелката му, които така и не отговориха на съобщенията ми. Това никак не ми се нравеше, но Джон ме успокояваше, че при подобни набързо организирани сватби това е нещо обичайно. Чудех се какво ли прави сега Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:37 pm

***
Знаеш,че уча там?О!И не си наминала да ме видиш?Елинор!

***
Намусих се и погледнах Клара която беше седнала на един стол и се усмихваше.

***
Кристи ли?Ммм имаше нещо за един Кристиан,но не го познавам.Познавам само Тран,Ейми,Морган,Ванеса и...Ферис.Защо?Бях чула,че този Кристиан е умрял?Елинор?Какво криеш?

***
Зададох и куп въпроси,но май межо нея и този Кристиан ставаше нещо.При мисълта за Ферис леко потръпнах.Пък и познавах и онази фея.Е добре де..не я познавах,а я бях срещала.Пак беше се тая.Чудех се какво ли прави Тран сега...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:40 pm

Погледнах часовника си. Оставаше толкова много време. Още не бяха дошли гостите, а аз вече умирах от нетърпение. Скучния престой в тази стая допълнително усилваше раздразнението ми. Омръзна ми да чакам. Исках да видя Бони, исках да кажа "Да", исках да ни обявят за съпруг и съпруга, исках да свърши!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:51 pm

***
Хей! Няма да ти кажа нищо, може би след медения месец... Освен, ако не ме накараш на сила, ама пак няма да ти кажа нищо!
***

Усмихнах й се самодоволно и погледнах към Клара, след това отново се обърнах към Бони.
- Е, какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:01 pm


- Още колко? - запитах аз Джон, въпреки че много добре знаех отговора.
- Спокойно! - отвърна ми той. - Знам, че започваш да се изнервяш, но ще потърпиш още малко. Гостите започнаха да идват, но не може да започнем сватбата преди уречения час.
Имаше право. Всичко трябваше да започне според плана и да следваме графика до самия край, но с всеки миг търпението ми се изчерпваше.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:15 pm

Изледах Елинор кръвнишки,а после се намусих.
-Още колко?-попитах.
-Спокойно.Има време.-каза ми Клара. "Ммм да.Много ме успокои!"-казах си.

***
Тран?Чуваш ли ме?Знам,че няма как да ми отговориш...е освен ако междо нас не е станал цял отпечатък,а аз мисля,че имаме,но не знам..пробвай..да отговориш някак или не знам.Скучно ми е..искам всичко да почва и свършва..обичам те!

***

Пратих мисъл на Тран,а после погледнах Елинор.

***
Меден месец ли?Е това не сме го обсъждали такаче..а и има училище.Не съм на 20 или на 100 за да съм свободна като птица!

***
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:19 pm


Нечий глас закънтя в главата ми и на мига го разпознах - Бони! Тя владееше телепатията и не беше сигурно дали го прави с нея или чрез връзката, която изградихме чрез отпечатъка. Въпреки това бях длъжен да опитам да се свържа с нея. Не знам дали трябваше да се напрягам до пръсване, както става по филмите, или просто да си помисля нещо предназначено за нея... Измислих възможно най-глупавото съобщение и го изпратих.


Бони, там ли си?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:35 pm

"Тук съм!"-засмях се и смехът ми сигорн ое отекнал в главата му."Значи...имаме отпечатък или си развил телепатия.Хубава работа.Какво правиш?"-запитах го докато се взирах в Елинор.
-Елинор..моля те!-замолих и се.Не исках да си напрягам главата с двама души и затова тези думи ги изрекох на глас.
-В какво си се замесила с Кристиан?-казах тихо така,че Клара да не чуе.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:37 pm

Чух я! Чух я! Чудесно!

Стоя с Джон и чакаме да стане време за сватбата. Не издържам вече. Няма ли скоро да започва?... Знам, че много нервнича, но много искам да се венчаем, а времето сякаш е спряло.

Надявам се да съм овладял както трябва това с изпращането на мисли и е получила цялото съобщение.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:44 pm

"Нямам си и на идея,но ми е скучо.Тук си говоря с една от нашите учителки и моя стара приятелка-Елинор Кейн.Е или по-точно тя мълчи...ух!"

Пратих му мисъл и погледнах Елинор,но тя мълчеше.
-Елинор..не ме мъчи моля те!-изръмжах и станах отидох до нея.Тази рокля и отиваше.

***
Тази рокличка ти отива!

***
Подразних я аз.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:47 pm


Ти поне имаш с кого да си говориш. Джон се е зачел в някакво списание за... познай... сватби. Аз стоя и преглеждам отново и отново графика. Сигурно след още няколко прочита ще го запомня на изуст. Ужас!

Погледнах часовника си. След около 15 минути щеше да се започне. Най-сетне!



Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:53 pm

"О да..Елинор много говори.Нещо е станало което не иска да ми каже.."-измрънках му.
-Още малко.-каза Клара,а аз кимнах и въздъхнах.Тран ми беше казал,че Джон се е зачел в списание са сватби."На Джон живота да не е само сватби?"-попитах Тран,но не,че той можеше да знае със сигорност дали е така.
-Ох..радвам се,че си тук Елинор.-прегърнах я.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:55 pm



- Ще тръгваме ли? - прекъснах четенето на Джон. Той погледна часовника си незаинтересовано.
- Не, след пет минути. - отвърна и пак се зачете.
- Добре. - Още малко, още малко...


Джон каза, че след няколко минути тръгваме. Аз не знам дали ще издържа до тогава, а ти?
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:06 pm

С Ейми,Джейк и Аксел стигнахме до хотела дето ще се състой сватбата.хотела беше доста красив.Влязохме в залата и попитахме кога ще е сватбата на Бони и Тран.През цялото време наблюдавах Ейми и нейните реакции.

С Джейк ходехме хванати за ръце, но аз държах Аксел,защото не можех да го пусна.. беше много сладък.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:09 pm

Ух, добре че четях мисли. Подслушвах разговора им с интерес... Е, нарушавах личното им пространство, но все пак... Усмихнах се самодоволно и изпратих съобщение на Бони.

***
Юпиии! Сватбата е след малко! Сигурна съм, че ще е прекрасно, не се тревожи!!!
***
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:10 pm

"Добре.Същото каза и Клара."-казах му.Направих няколко савъртания.Застанах пред едно огедало.
-Въобще не е моя стил нали?Последния път когаот ме видя бях в черно и с емо бритон падащ пред лицеот ми,а сега..погледни ме.-засмях се и отидох до Елинор.Не се бяхме виждали от сумати време и се радвах,че я виждам.Като се приберем или след сватбата има доста да си говорим.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:11 pm


- Хайде, да тръгваме. - каза ми изненадващо Джон и захвърли списанието на масата. Изправи се и пое към вратата. Отвори я предпазливо, надзърна навън и щом видя, че няма задаващи се булки (предполагам, че за това е гледал) ми даде знак да го последвам. Поехме към големия площад, където щеше да се състои церемонията. Беше точно копие на друг площад във Венеция, който се намира пред двореца на доджите.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:12 pm

Нямаше особено много народ... Повечето бяха от ShadowHood, но аз лично не ги познавах... Чувствах се ужасно гадно.. Главата ми щеше да се пръсне от напрежение...

- Морган, не знам дали ще издържа! - прошепнах. Взех кученцето от ръцете й и го гушнах - Ще ми липсваш мъник, но знай, че ще ти идвам на гости.. Е, освен, ако новите ти стопани разрешат. - целунах го по главичката и продължихме напред...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:15 pm

Вече започваха да се трупат хора, мнозина от които бяха мой познати. С едно махване с ръка поздравих всички и с Джон застанахме в началото на големия червен килим, който водеше към свещеника отсреща. По план братовчед ми Томас трябваше да с стои с мен в другия край, докато дойте булката, но ако не се появи щеше да го стори някой друг.


Последната промяна е направена от Тран Дюбос на Пет Юли 08, 2011 9:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:23 pm

- Напротив! Страхотна си и всичко ти отива! - усмихнах й се и погледнах отново към жената. - Още колко време остава?! Вече и аз се изнервям! - Тя ме излгеда учудено, но проговори.
- Само, ами... - погледна часовника си и продължи. - ...след малко започва церемонията... - кимнах й...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:25 pm

Тран не ми беше пращал повече мисли и не мислех и аз да му пращам.Сигорно беше достатачно притеснен.
-Ох Елинор ако нещо се обърка?-кзах с разтреперен глас.Погледнах я уплашено.Обичах Тран..и щом всигнахме до тук..ако нещо се обърка в последния момент....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:35 pm

- Надявам се няма да се обърка... мисля... О, хайде! Знаеш, че съм песимист, нали? - погледнах я, уж сериозно, но бързо се засмях. - Мисля, че всичко ще е наред! Не искам да се тревожиш! Чу ли? - усмихнах й се и я прегърнах. Надявах се, че това ще й помогне да се успокой, дано, защото не исках притеснена бука, не и сега... Ако тя не ми даваше упора то кой друг?! Оставаше и нейния живот да пропадне... Още от сега си го представям. Ние двете седнали на бордюра на някой тротоар с цигари и алкохол, разкайващи се за скапания ни живот... Бля! Въобще няма да позволя това да се случи... Направих гримаса, но бързо се усмихнах, за жалост твърде късно най-добрата ми приятелка вече ме видя и щеше да разпитва... ух!
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:55 pm

Аз, Джейк,Ейми и Аксел бяхме най-отпред.Всичко беше доста красиво.Оставих Аксел в ръцете на Ейми, за д аи бъде малко като утеха.

-Как си?-попитах я.-Нали няма да разваляш сватбата?-попитах я шеговито.

Тран махна с ръка в знак на поздрав към всички присъстващи.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 7:59 pm

"Хм.. Щях ли да разваля сватбата..." - обзеха ме най-различни мисли..

- Няма... - отвърнах - спокойно.. - не бях много сигурна в думите си...

"Тран, трябва да поговорим насаме..."

Изпратих му тези мисли и се надявах да се съгласи.. Гушнах по-силно кученцето и започнах с показалец да го милвам по нослето..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Венецианеца" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Венецианеца"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Хотел "Sky"
» Хотел "LONDON"
» Хотел "Delphin"
» Хотел-Warwick Champs
» Хотел-Concorde Montparnasse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: