The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотел "Венецианеца" - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcap81%Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcap19%Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_lcapХотел "Венецианеца" - Page 5 I_voting_barХотел "Венецианеца" - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотел "Венецианеца"

Go down 
+3
Бони Морган
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 6:18 pm

Тя дойде. Вървеше бавно, с величествена и грациозна походка. Изглеждаше великолепно, както винаги, но с тази прекрасна бяла рокля и удивителна прическа и грим просто спираше дъха. Музиката засилваше още повече въздействието. Щом тя се приближи аз протегнах ръката си и поех нейната. Елинор спря, погледнах за последно Томас и заедно с Бони изминахме оставащото разстояние до свещеника. Това беше ритуала на раздялата със семействата и показването на готовност за създаване на друго. Сега идваше ред именно на този по изграждането на новото семейство.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 6:34 pm

Бони беше прекрасна, както и Тран.. Бавно се приближаваха до олтара. Притиснах Аксел по-близо до себе и гледах хем тъжно, хем щастливо към случващото се. Обърнах се към Морган, която седеше до мен и с поглед й казвах, че едва ли ще издържа до края на церемонията. Наведох глава към Аксел, а той сякаш усещаше болката в сърцето ми и леко изкимтя.

- Шшт - прошепнах му - Всичко ще бъде наред! - сякаш говорех на човек. Чувствах се като луда, но така от една страна бе по-добре, защото се успокоявах до някаква степен. Замислих се за Тран и затова, дето отказа да поговорим... Нима повече няма да си казваме и "Здравей!" и ще се подминаваме като пътни знаци?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 6:44 pm

Тран протегна ръка към мен,а аз я поех.Изминахме останалото разстояние.Свещеникът ни огледа.Разтвори една книга и почна да чете проповеди.Стояхме неподвижно.След като всичко което беше доста и то объркващо минахме към свестната част.До колкото знаех първо трябваше да питат мъжът.При следващите думи на свещеникът разбрах,че наистина първо питат мъжът.
-Вие Тран Дюбос вземате ли Бони Морган за своя закона съпруга в болес и здраве,богатство и бедност докато смъртта ви раздели?-попита той и погледна Тран.На свой ред и аз погледнах Тран.



П.п:Е тас провоед докато се сетя как беше и пак не я докарах ;х
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 7:03 pm

През цялото време гледах ту в свещеника, ту в книгата му, но когато дойде време да отговоря на въпроса му погледнах към Бони. Усмихнах се от щастие, но в този миг през главата ми прелетяха всички събития от последните няколко седмици. Пристигането ми тук, първите същества, с които се запознах, случката с Ейми, нейното изчезване, срещата ми с Бони, целувката, любовта, новата среща с Ейми, старите чувства, изправени срещу новите, двете момичета, между които трябваше да избирам, решението...

- Да! - казах аз.

- Ти, Бони Морган, вземаш ли Тран Дюбос, за свой законен съпруг в болест и здраве, в богатство и бедност, докато смъртта ви раздели?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 7:08 pm

"Той каза "Да" сега е твой ред!"-изрече глас в главата ми.Моя вътрешен глас.По гърбът ми пробягаха ледени тръпки.Спомних си първата ми среща с Тран в кафенето,а после при езерото...,а сега стоях тук и трябваше да кажа "Да" и дори носех детето му.Радвах се.Бях щаслива.Може би сега бях най-щасливия човек на земята.Не знам.
-Да!-казах най-сетне и се усмихнах.Свещеникът се усмихна и разтвори ръце с думите "Може да целунете булката".
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 7:13 pm

Тези думи прокънтяха като радостен камбанен звън в главата ми. Усетих как тръпки полазват цялото ми тяло, защото след всичкото това чакане най-сетне с Бони бяхме съпруг и съпруга. Приближих се до нея и доближих устните си до нейните. Целувката се различаваше от всички до сега, защото сега докосвах момичето, с което може би щях да прекарам остатъка от живота си, момичето, което ме правеше щастлив и което аз трябваше да правя щастливо, момичето с което щях да отгледам едно прекрасно малко дете, а защо не и още, момичето, чиито устни щях да докосвам всеки ден...
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 7:19 pm

Всичко свърши... Подадох Аксел на Морган, станах и се отправих към изхода... Толкова много исках всичко това да е просто сън... Морган бе наблизо и реших да пратя мисли на Тран и на Бони. Обърнах се...

"Съжалявам, че не мога да остана до края, но трябва да свърша нещо спешно.. Радвам се за вас! Поздравления!"

Всичко това бе "изречено" с толкова много болка... Обърнах се и продължих до изхода, като леко подтичвах. Не можех да повярвам на всичко това.... Стигнах изхода и излязох. Отправих се към хотела...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 8:21 pm

Том се хвърли към Тран,като го прегърна и го потупа по гърба.
-Честито малък братовчеде! Желая ти всичко най-хубаво.
След което се прехвърли към Бони,целуна и ръка и честити. Подаде нещо на Тран. Беше ключът за колата,която бяха купили.
-Може да я ползвате за медения месец. Това е нашият подарък за вас. Заредили сме я с гориво!-каза той и намигна.
Видя,че и Теса идва насам...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 8:25 pm

Сватбата вече приключи , всичко мина както трябваше. След церемонията Том отиде при братовчед си, за да му честити и видях как му подаде ключовете за колата. Отидох при тях.
- Честито и на двама ви. - казах радостно и се усмихнах широко.
С Том поседяхме още малко и тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 8:29 pm

- Благодаря! - казах първо на Томас, а след това и на Теса. Още не бях видял колата, която бяхме получили като подарък, но върху ключовете видях емблемата на BMW, а като съдя по вкуса на братовчед си със сигурност бе нещо хубаво. - Скоро ще изпробваме това чудо. - казах на Том и разклатих ключовете във въздуха.

Тогава получих съобщението от Ейми и много се притесних. Дали наистина имаше работа, която трябва да свърши, или просто не можеше да понесе да изгледа сватбата? Искаше ми се да я последвам, но как да го сторя? Не можех да изоставя Бони точно сега.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 8:04 am

Към нас се приближиха Томас и едно момиче.Беше ми позната.Сигорно е от училището тъйкато изглеждаше на моята възраст.Те ни чиститиха,а аз не спирах да казвам "Благодаря!"Ейми ни прати мисъл,че има работа,но според мен не беше много вярно.Надявах се тя да не ме мрази.
-Благодаря ти!-прошепнах на Елинор която беше до мен.Погледнах към Джон който сияеше от щастие.Виждах толкова познати лица...,но не можех да намеря точно тези които ми трябват,а бях ги видя по-рано.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 10, 2011 1:43 pm

Издебнах момент, когато никой не идваше към нас, за да ни честити.

- Обичам те! - казах аз на Бони и я целунах отново. Бях толкова щастлив. - Как си? Как се чувстваш? - запитах я, за да проверя дали при нея е същото. Въпреки, че най-трудното мина аз все още треперех от притеснение и явно щеше да е така цял ден.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 12:34 am

След красивата церемония започнаха поздравленията.Ейми ми остави Аксел и излезе.

"Ейми... ще се приберем колкото можем по-бързо."

С Джейк станахме от местата си и изчакахме някой от гостите да поздравят щастливата двойка за да дойде и нашия ред.

Държах Джейк с едната си ръка, а с другата придържах Аксел към тялото ми.Бях натъжена заради Ейми, но не трябваше да го показвам поне днес, не и в този момент.

Надигнах се и целунах Джейк по устните, но за много кратко.Нашият ред почти дойде.Бързо трябваше да измисля какво да кажа на Бони и Тран, но така и не се сещах, а думи като "Честито" и "Поздравления" вече ставаха банални.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 10:04 am

Поредната група от гости приключи с поздравленията за прекрасната сватба и с твърденията, че сме чудесна двойка. Вече съвсем се бях отчаял и мислех, че с часове ще стоим тук, но явно имах късмет, защото дойде редът на Морган и приятеля й. Вероятно те щяха да сторят същото като всички, които е изредиха до сега, но поне с тях щеше да е малко по-приятно.

Погледнах към Бони и лекичко й се усмихнах, а след това зачаках да се прибилжат.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeВто Юли 19, 2011 6:30 pm

Дойде и нашият ред за поздравленията.Усмихнах се широко и дръпнах Джейк да вървим към тях.Когато стигнахме го пуснах и прегърнах Бони.

-Браво, мила.Знам, че думи като "Честито" и "Поздравления" са ви омръзнали, за това аз ще ви кажа само бъдете щастливи и искам да посещавам бебето.-казах и се засмях.Пуснах Бони и прегърнах Тран с доста голяма сила.

-Браво, Тран.-казах това и го пуснах.-Това е за вас.-казах и им подадох малкото сладко хъски, което държех.-Казва се Аксел.Надявам се да мога и него да посещавам, защото доста се привързах към него.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeСря Юли 20, 2011 11:41 am

Силната прегръдка на Морган ме изплаши. По-скоро приличаше на опит за убийство, отколкото на приятелски жест. Сигурно има нещо общо със случилото се с Ейми, но не исках да мисля за това сега.

- Благодаря! - отвърнах и погледнах към кученцето. - Какъв сладур! - възкликнах и го почесах по главичката. - Прекрасен е! Ще тренирам за бебето с него - казах тихичко сякаш за да не ме чуе Бони, но това беше просто театър и тя много добре разбра какво казах. Изсмях се - Спокойно скъпа, на онзи мъник няма да сипвам храна в купичка и да го разхождам с каишка - посочих корема й.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:37 am

Тран ми каза,че ме обича и аз му се усмихнах.Нямах време да му отговоря защото към нас се приближи нова тълпа от хора повтаряща "Честито" и "Поздравления" .Устата ме заболя да се усмихвам,а усмивките ми бяха истински само за някои хора.Зарадвах се,но и се притесних когато видях Морган.Последния ни разговор не беше много хубав и не исках да ми е сърдита.Тя ме прегърна.Тя ни подари едно кученце.Тран го взе,а аз го погалих.
-Естествено,че ще ги виждате.-казах и като се усмихнах.Тран се пошегува,че ще тренира с Аксел за бебето.Метнах му строх поглед,а той се засмя и почна да ме уверява,че на бебето няма да слага храна в купичка и да го разхожда на каишка.Засмях се след него.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeПет Юли 22, 2011 8:56 am

Наведох се леко, за да се приближа до Бони и прошепнах тихичко.

- Как си? - запитах я аз. - Остава ни още доста работа, пести си силите.

Почти бях допрял глава до нейната усетих някакво приятно ухание, идващо от нея. Сякаш всички цветя от райската градина бяха събрани в нея, за да бъде съвършената булка. Щом започнахме да организираме сватбата и представа си нямах, че всичко ще бъде толкова хубаво. Не очаквах нещата да се наредят по такъв чудесен начин.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:26 am

Въздъхнах.Толкова много работа.
-Не може ли просто да избягаме.Иамеме кола...,а Том каза,че е пълна...-предложих аз и леко се засмях.Още няколко души се изредиха с думите "Честито" и "Поздравления" и накрая дойде и Джон.Той също ни поздрави.Имах чуство,че всеки момент ще ревне от щастие.Май той се радваше повече от нас.Лепнах си една усмивка на лицето,а после се обърнах към Тран с една истинсак усмивка.Елинор сигорно вече си беше тръгнала тъйкато не я мярках наоколо,но не я и задържах тук.Трябваше обаче да си поговорим много сериозно с нея щом се върна в училището.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:30 am

Явно не само аз не издържах на всичкия този цирк, но пък и нейното предложение не беше решение на проблема. Обърнах се към Бони.

- И къде ще отидем? - запитах я с весело изражение на лицето. - Ще трябва да се върнем в Лондон със самолет или кораб, по суша няма как. Атлантика не пресъхва - пошегувах се и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:38 am

С магия щеше да стане лесно,но все щяхме да измислим нещо,а и тази сватба не можеше да трае вечно.
-А ако ги изгоним?-пошегувах се и се усмихнах палаво.Огледах се наоколо.Наистина ли тукощо бях приела да съм жена на Тран....и вече бяхме семейство.Никога не съм мислела,че "свободата" ми ще свърши на такава възраст и,че ще имам дете някога.Е имах цяла вечност на разположение...и очаквах доста различно бъдеще,но и така ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 10:42 am


Да ги изгоним е твърде грубо, помислих си аз с усмивка на лицето. Погледът ми бе насочен нагоре и по този начин на нея й стана ясно, че кроя някакви планове. Но може да сторим друго - един случайно предизвикан пожар би бил доста добра основателна причина за преждевременното прекратяване на сватбата. Не, така щяхме да съсипем всичко. Най-добре щеше да изтърпим още малко, да се приберем в хотела, да си вземем багажа и се качваме на първия самолет за Лондон.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 1:07 pm

След още няколко поздрава тази част от сватбата приключи.Следваха още няколко неща и накрая бяхме свободни.Хората се разотидоха като още веднъж ни честитиха.Въздъхнах изморено.
-Това беше изморително.-признах си.Взех на ръце кученцето което ни бяха подарили Морган,Ейми и приятелят на Морган.Тях се радвах най-много да ги видя.Е и Елинор се радвах да видя естествено,но другите които познавах не чак толкова.
-Сега вече може да се върнем без да бягаме...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 2:18 pm

С Бони стояхме пред олтара и гледахме как гостите си отиват. Махнах последно за довиждане и я гушнах със свободната лява ръка. Погледнах към нея и вече не виждах онова непознато момиче, което срещнах в кафенето преди няколко седмици, не виждах и красавицата, с която се къпахме край водопада, където едва не се целунахме, не виждах и смелата вещица, която се опълчи на своя стар враг Джейсън, която не се предаде по време на сражението с духовете... Виждах просто моята съпруга, прекрасна съпруга - Бони.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 28, 2011 4:19 pm

Усмихнах се.Тран ме прегърна,а помещението се изпразни.Бях наистина изморена и нямах търпение да се приберем и да си легна.
-Еее май свършихме.Ще се прибираме ли?В хотела и после в Лондон?-попитах го с усмивка.Кученцето се беше настанило и заспало на един стол.Е скоро ще се наложи да го сабудим.Огледах Тран,а после и себе си.Засмях се.Не можех да си представя,че бях прекарала толкова време в дълга бяла рокля.
-Не ми обръщай внимание...-предопредих го.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Венецианеца" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Венецианеца"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Хотел "Sky"
» Хотел "LONDON"
» Хотел "Delphin"
» Хотел-Warwick Champs
» Хотел-Concorde Montparnasse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: