The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Хотел "Венецианеца" Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcap81%Хотел "Венецианеца" I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcap19%Хотел "Венецианеца" I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Саманта Такър
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Том Милс
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Алекса Рен
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Selene
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Хотел "Венецианеца" I_vote_lcapХотел "Венецианеца" I_voting_barХотел "Венецианеца" I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Хотел "Венецианеца"

Go down 
+3
Бони Морган
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 12:24 pm

Хотел "Венецианеца" Venetian-hotel-las-vegas_8586

Хотел "Венецианеца" Venetian-hotel-address-2

Хотел "Венецианеца" Venetian_hotel

Хотел "Венецианеца" Venetian-lobby

Хотел "Венецианеца" 3220085370_00fd3e4c61

Хотел "Венецианеца" Venetian-big
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 12:31 pm

С Бони навлязохме в огромния площад пред още по-големия хотел. Отвън зданието привличаше окото, а съм чувал, че вътре е още по-красиво. Без да се бавим дамата се запътихме към входа и щом облечения в червена униформа служител ни отвори с усмивка на лицето аз едва се сдържах да не възкликна. Изкрящи златни полилеи, изящно изработени мраморни подове, удивителна дърворезба и страхотна гледка. Това наистина беше най-красивия хотел на света, но не исках да го оглеждам сега. Трябваше да запазя това удоволствие за сватбата и за това поведох Бони към един от служителите.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 12:35 pm

Беше доста хубаво.Изгубих да слово и явно Тран също защото нищо не каза,а просот ме поведе към един от служителите.
-Здравейте.С какво мога да ви помогна?-каза той.От устата ми излезна само мънкане и нищо не можех да кажа.Погледнах Тран с надежда да проговори.Очите ми обходиха всичко наоколо.Всичко до най-малката подробност."Определено нещо в стила на майка ми е това чудо!"-казах си.Тук определено идваха хора като нея и баща ми с разглезените си хлапета..е може би не,но не знам.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 12:40 pm

Погледнах към Бони, гушнах я закратко и се усмихнах.

- Искаме да се венчаем във Венецианеца. Кога е най-близката дата, свободна за резервация? - казах спокойно и уверено.

- Момент. - отвърна младата служителка. Беше руса, облечена също в червено, но без униформа, а просто с риза. - За утре след обяд нямаме запазени часове чак до вечерта. Устройва ли ви?

Погледнах към Бони.

- Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 12:48 pm

Утре?Толкова скоро.
-Толкова скоро?!-изрекох несигурно.Не знаех какво да кажа.Е трябваше да кажа "да",а и аз исках да кажа "да" ,но беше малко...доста скоро.
-Мм да.Съгласна съм.-казах и погледнха Тран като се усмихнах.Служителката ни погледна сякаш казваше "Последно?Утре ли ще се жените?".Бях на осемнайсет,а той на шеснайсет...щяхме да имаме бебче и сватбата ни най-вероятно щеше да е утре.Надавах се само да не е твръде натруфено...,а и ми трябваше и рокля...само да не е някоя с която да приличам на ходеща торта..с дънки не ставаше ли?Или нещо черно..?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 12:54 pm

- Чудесно. Записвам ви. - каза служителката и затрака по клавиатурата. - Двете имена на младоженеца и булката?

- Тран Дюбос и Бони Морган. - казах без да се замисля. - Да Ви дам ли личната си карта? - предвидливо попитах аз.

- Не, на този етап няма нужда. Щом уточните всичко с един от нашите сътрудници по тези мероприятия той ще ви ги вземе. - отвърна ми тя и подаде един документ. - Подпишете тук моля. Само един от вас. - Реших да не се бавим и за това грабнах химикалката. Щом драснах подписа си върнах листа на служителката.

- Благодаря! Това е всичко от мен. - рече тя и позвъня на вътрешен номер. - Джон, имаме двойка за утре. Ела във фоайето. - обърна се към мен. - Сега ще дойде.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:00 pm

Бях доста притеснена да си призная.Имах чуство,че всеки момент ще почна да треперя.Улових и стиснах силно ръката на Тран.Сигорно го болеше,но просто той ми вдъхваше увереност.Към нас се приближи висок мъж.Беше на около тридесет и пет,четиресет.Косата му беше тъмна.
-Здравейте аз съм Джон.-представи се той.Не бях проронила и дума от какво съм тук и мислех и така да си остане.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:05 pm

- Здравейте! Тран, приятно ми е! - казах и подадох ръка.

След ръкостискането посочих към момичето до мен.
- А това е бъдещата ми съпруга, Бони.

Джон й кимна и пак погледна към мен.

- Е, дочух, че искате именно във Венецианеца да сключите брак. - пошегува се той и се запъти към една стая. - Последвайте ме моля. Несъмнено нашия хотел е добър избор. Как точно си представяте церемонията?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:09 pm

Ние го последвахме,а аз се замислих над думите му-"Как си представяте церемонята?" .Прост отговор.Представям си,че всичко ще е бяло и натруфено.А аз най-вероятно ще прилича мна ходеща торта и едва ще се движа.Ще има тук таме ревящи хора.Бели рози..и ох защо всичок трябва да е бяло.
-Ако всичко е в бяло ще откача!-измрънках си под носа и Тран май ме чу.Не бях от най-големите фенове на бялото.Предпочитах черното,а и то си личеше по външния ми вид.Бях облечена в черно с тежък грим..само черно червило ми липсва и ще стана като Смъртта.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:14 pm

Тя тихо промълви, но благодарение на свръх-сетивата си успях да я чуя.

- Спокойно, не всичко ще е в бяло. Аз ще съм в черен смокинг. - казах и се засмях. - Не мога да си представя младоженецът в бяло.

- И такива се срещат. - намеси се се Джон.

Влязохме в една стая с удобен диван, кресло, намиращо се точно срещу него, а между тях - маса пълна с някакви плакати и албуми.

- Настанете се. - подкани ни той.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:18 pm

Влезнахме в една стая където оточнихме всичко отново сватбата.
-Добре.Беше ми приятно!-каза Джон.Кимнах.Не бях говорила много.Бях казала една две,три друми и оставях повече тран да говори,а и с моя остър език бог знае какво ще кажа.Особено за роклите на булките.Няма ли булки в черно.Щом излезнахме навън още стисках Тран за ръката.Нямах намерение да го пускам докато не излезнем.
-Няма ли булки в черно?-отново говорех на себе си,но моят бъдеш съпруг с неговите свръх сетива сигорно ме е чул.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:24 pm

- Може и да има, но ти явно ще си в бяло. Сама чу какво каза Джон. - припомних й един от съветите, които получихме в стаята.

Погледнах визитката на модната къща, която ми даде Джон, и картата, удостоверяваща, че сме клиенти на хотел "Венецианеца", за да получим отстъпка, понеже имат договор. Беше време да изберем облекла за сватбата, а след това идваше още по-трудната част - поканите.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:27 pm

Намусих се.
-Да..добре.Хайде!-какво вече бях казала.Има толкова много неща.А ние трябва да ги свършим до утре.Минахме покрайн жената на рецепцията.
-Довиждане!-каза тя,а само кимнах и лепнах една фалшива усмивка.Хотела беше наистина хубав,но просто не си се представях в бяло.Особено като булка.
-Добре сега на къде?-попитах го.Той щеше да води.И нещо ми подсказваше,че ще отидем в магазина който Джон ни беше препоръчал.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:29 am


С Бони взехме такси от "Часът на вещиците" до "Венецианеца". Имахме късмет и не хванахме пиковия час на трафика, което ни позволи да пристигнем само за около пет минути. Щом влязохме в хотела Джон говореше със същата служителка от вчера, а когато ни видя бързо приключи разговора се.

- Как са моите младоженци? - запита той вместо поздрав.

- Леко притеснени. Не остава много време. - отвърнах му.

- Нека да започваме тогава. Да не се бавим.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:34 am

Влезнахме в хотела и Джон ни посрещна.Отново изгубих дар слово.Ами ако и на сватбата си глътна езика и не мога да измънкам и едно "да".Побиха ме тръпки при тази мисъл и улових ръката на Тран какво и при миналото ни посещение.Отново влезнахме в кабинета на Джон.Той се настани на един стол,а ние на същото място на което бяхме и преди.Седнах по-близко до Тран,а Джон се усмихна с 24 каратова усмивка която ми идеше да му избия отлицето.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:39 am


За наша приятна изненада днешното съвещание мина далеч по-бързо. Джон ни уведоми, че някои от ястията са подменени с други, понеже има проблем с доставката, увери ни, че всичко останало е както го обсъдихме и за всеки случай повтори основните детайли по церемонията. През по-голямата част от времето аз просто кимах с глава в знак на съгласие.

- Е, това е всичко. - каза той и остави бележника си върху масата. - Ето ви разписанието за всеки случай - добави и ни подаде по една разпечатка изпълнена с часове и събития срещу тях.

- А кога ще доставят роклите на Бони? - попитах го.

- Спокойно, малко преди да дойдете говорих отново с Катрин, собственичката на модната къща. - увери ни той.

- Добре. Чудесно. - казах и се изправих.

С Бони излязохме.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:13 pm

С Бони влязохме в хотела, но този път Джон не говореше със служителката и трябваше да отидем до "кабинета" му, за да говорим с него.

- Хм, Катрин за пореден път се е справила чудесно! - каза той щом видя косата на Бони и се замисли за нещо.

- Всичко наред ли е? - попитах го аз.

- Да, да, разбира се! - събуди се Джон. - Дрехите ви пристигнаха. Елате, за да ви заведа. Искам да видя как ви стоят, рече той и ни поведе из просторните коридори на хотела.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:17 pm

-Ти влез тук,а ти там.-той ни посочи две различни стаи."Младоженеца не трябва да вижда булката преид сватбата"-припомних си и влезнах в стаяа която той ми беше посочил.С магия роклята се озова върхо мен както и обувките.Също и воала.В стаята влезна една жена.
-Здравей.Аз хъм трябваше да ти помогна,но си се справила отлично и сама.-каза тя без да се представя.Е с магия естествено,че ще се справя добре.
-Джон булката е готова.-каза тя и Джон влезна в стаята при мен.Усмихна се.
-Страхотна си.-само кимнах.Не знаех какво да кажа.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:21 pm

Отнеха ми няколко минути за да се облека, а по-голяма част от времето загубих при оправянето на вратовръзката. Джон дойде, за да провери как върви при мен тъкмо когато приключих.

- И двамата изглеждате великолепно. - информира ме той. - Сега ще трябва да изчакаш още малко, докато преведем незабелязано булката в една по-просторна стая, за да не скучае, докато чака да настъпи момента, а и там ще може да посрещне своите приятелки. След това и теб ще заведем на друго място.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:28 pm

Жената която беше с мен ме отведе на някъде.Влезнахме в просторна стая.
-Тук ще изчакаш до започването на церемонята.-каза ми тя,а аз кимнах."Дано някой да дойде по-скоро защото ми е ужасно скучно!"
-О да.Забравих да се представя аз съм Клара.-каза жената която беше на около 25.Кимнах.
-Ти си Бони нали?Май много не обичаш да говориш.-седна до мен на диванчето на което се бях настанила.
-Просто се притеснявам..-признах си.
-Няма от какво.Всичко ще е наред.-усмивката и наистина ми вдъхна сили.Всичко щеше да е наред...надявам се.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 2:31 pm

Някой почука на вратата. Джон стана от стола, на който седеше и леко отвори вратата, за да не се вижда нищо. Проведе кратък разговор с непознатия и се обърна към мен. Разтвори широко вратата.

- Хайде, наш ред е! - рече ми и се усмихна. Рязко се изправих, зарадван от това, че най-сетне ще се махна от тази стая.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:16 pm

Телепортирах се направо в хотел "Венецианеца". Малко закъснявах, но бях твърде заета да проклинам избрания от нея цвят за роклята на шаферките... Изправих си косата с преса за коса и се телепортирах...
Сега съм тук пред вратата им, или по-точно до нея и чаках да излязат... Не издържах дълго, направо избутах мъжа пред мен и отидох при Бони.
- Здрастиии! - усмихнах й се и я прегърнах.
Много се радвах за нея, поне нейния живот се нарежда както трябва, докато моя тъне все повече надолу и надолу... Все едно, важното беше, че сега съм при моята най-добра приятелка, за да я подкрепям... Радвах се, и че съм далеч от скапаното училище, и най-вече далеч от Крис...
- Как ми е булката?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:28 pm

В стаята като турано влезна Елинор.Моя учителка в ShadowHood ,но и моя най-добра приятелка.Не се бяхме виждали от много време,а и тя не знаеше ,че уча в ShadowHood .
-Ели!-изписках радостно и я прегърнах.Тя беше с две години по-голяма от мен.Не знам защо се беше отдала на това да е учителка като според мен щеше да е страхотен сериен убиец.Така я базик на времето.
-Ам..е как да съм...като всяка булка.А ти?Вече остаря,а още не си ме зарадвала с някое мъниче и мъж до себе си.-сръгах я с лакът и се изкокотих,но тя не прие много добре думите ми.
-Елинор какво има?Да не би да премълчаваш нещо?Познавам те добре!-казах и строго и станах от диванчето за да я огледам.
-И дам.Изглеждаш страхотно.Знам,че този цвят не ти допада,но...-запърхах с мигли с надежда да ми се размине спорът за роклите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:39 pm

Засмях се и седнах на дивана.
- Добре, ще ти се размине спора за роклите! За другото... няма да те притеснявам, сега е твоя ден! - усмихнах й се. Беше с прекрасна бяла рокля. Направо й завиждах.
- Изглеждаш чудесно! - Рязко станах и й помогнах да се изправи. Завъртях я и я огледах, дам, както предполагах, седи й прекрасно. Повдигнах леко роклята и отдолу се показаха един чифт прекрасни обувки с ток.
- О! - възкликнах. - Страхотна си! Надявам се на моята сватба да изглеждам така добре! Не, че някога ще се женя, но все пак ако има сватба... - изкисках се доволно, наистина изглеждаше прекрасно...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:51 pm

Засмях се.
-Ели,Ели..ще се ожениш някога.Е стига да не вземеш на мъжът страхът.Нищо чудно някой да те обърка с сукуба.-отнов оя сръгах с лакът и се надявах да приеме това за сукубата като комплимент тъйкато сукубите бяха наистина красиви,а гърдите им бяха като на мацките от японските анимета.
-Иначе благодаря.Ох..притеснявам се!Ако нещо се обърка...-казах притеснено и направих физиономия с уста.
-Нищо няма а се обърка!-каза ми Клара,но аз се направих,че не я чувам.Е или поне не и отговорих,а само кимнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотел "Венецианеца" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотел "Венецианеца"   Хотел "Венецианеца" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хотел "Венецианеца"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Хотел "Sky"
» Хотел "LONDON"
» Хотел "Delphin"
» Хотел-Warwick Champs
» Хотел-Concorde Montparnasse

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: