The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Улиците на Вегас - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcap81%Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcap19%Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Улиците на Вегас - Page 2 I_vote_lcapУлиците на Вегас - Page 2 I_voting_barУлиците на Вегас - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Улиците на Вегас

Go down 
+7
Томас Бръкли
Елизабет Алварадо
Морган Рийд
Ейми Джонсънс
Бони Морган
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 5:39 pm

- Ъм, как можа да си го помислиш Бони? - ококорих очи срещу нея - Не те мразя, но при теб явно е обратното - леко се усмихнах - Аз.. ъм.. може да се каже, че съм добре.. - естествено трябваше все някак да й отговоря на въпроса и това бе единствения начин - да я излъжа.., макар че не исках, но какво можех да направя? Да й кажа, че се опитах да се самоубия и то два пъти? Наведох глава и се замислих, но Тран ме прекъсна..

- Какво стана с амулета и пръстена? Намери ли крадеца?

- Ъм.. да, намерих го и си взех моето - погледнах го и кимнах - с малко помощ от Морган и Джейк - лека усмивка пропълзя по лицето ми.
- Ам, ако ви задържам кажете... - сложих ръцете си зад гърба.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 5:58 pm

-Ейми не те мраза!Как можа да си го помислиш?Може понякога да не се разбираме,но ти ми спаси живота в пещерата!Как мога да те мразя кажи ми?-леко се ядосах при мисълта,че тя мисли,че я мразя.Тя спомена името Джейк.Кой ли беше този Джейк?Не,че горях от любопитство.
-Как е Морган?Аз..ние като се видяхме последния път тя ми се расърди.Кажи и,че съжалявам защото май няма да се видя скоро с нея..-казах на Ейми.Тъжна усмивак пробяга по лицеот ми и се опитах да се развеселя.
-Ам..не мисля,че ни задържаш...-имахме работа,но щеше да е гадно ей так да оставим Ейми.Все пак не бях чак толкова безчуствена колко някои мои "приятели" твърдяха.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:04 pm

- А кой е Джейк? - запитах я на свой ред. С Бони и зададохме доста въпроси, но в никакъв случай това не може да се нарече разпит. Просто ни беше любопитно какво се е случило от последната си среща. - И какво стана с Робърт? - попитах пак, въпреки че все още не бях получил отговор на предишния си въпрос.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:15 pm

- Морган... - как да й кажа, че Морган припадна, след като използва изцелението, за да спаси жалкия ми живот и сега най-вероятно спи... - Тя е добре - кимнах - Добре ще й предам - казах. Едва ли щах да й го предам скоро... Нямах особено голямо желание да се връщам в хотела..

- А кой е Джейк? - запита Тран - И какво стана с Робърт?

Малко ми бе трудно да говоря с него..

- Ъм.. Джейк е приятел - леко се усмихнах - Много добър при това, а относно Робърт ... Ъм.. с него за щастие не се засякох.. Обаче се засякох с една от мутрите му и... - започнах да въртя нервно крак, сякаш загасявам цигара - май го убих.. Прекалих с внушението за болка и той.. Ам.. повече не помръдна.. - по лицето ми се изписа страх, но се опитах да го прикрия с една плаха усмивка..
- Ам.. Нещо ново при вас? - запитах доста несигурно.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:27 pm

Внушание за болка?Бях чувала за тази дарба..доста плашеща си беше.
-Спокойно.-исках да успокоя Ейми не,че с една думичка много и помагах.Държах Тран за ръката.Ейми попита дали има нещо ново около нас.Чудех се дали да и кажем.Тя харесваше и дори обичаше Тран и това правеше двете ни нещо ..хъм като съпернички и затова се карахме често.
-Ами...-не довърших,а погледнха Тран с поглед "Да и кажа или не?Я по-добре ти се оправи!"-отнов ому тропнах думите.Цял ден говори вместо мен..още малко няма да му навреди.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:33 pm

Явно пак аз трябваше да върша цялата работа. Сигурно на края ще изпълни заканата си и аз ще се наложи да родя бебето. Е, какво да се прави. Ние мъжете винаги сме били боксови круши. Все още гледах към Бони и обмислях какво да сторя. Рано или късно Ейми щеше да разбере, но дали точно сега беше момента да научава. Какво пък. Нищо няма да стане.

- Предстои ни сватба. - казах спокойно, сякаш са ме попитали колко е часа и отговарям. - Утре, във Венецианеца.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 7:00 pm

"Какво? С-сватба?" Тези думи се забиха като нож в сърцето ми...

- Оу.. Ъм.. Това е.. Това е прекрасно! - казах, като се тепках на всяка втора буква, а след това се усмихнах през сила - Честито! Вие.. ъм, сте хубава двойка.. Дам.. - кимах с глава в знак на съгласие. Сигурно изглеждах много глупаво отстрани, но всеки на моето място би се задавил със собствените си думи...
- Желая ви от все сърце да сте щастливи, и все хубави мигове - наведох глава и се позамислих. Бях до Бони.., а тя можеше да изпраща мисли, а пък аз да копирам сили..

"Как можа да ми го причиниш? Ти се подигра с чувствата ми, а мислех, че си различен.. О, колко съм глупава! Можеше да ми кажеш, а не сега да разбиваш сърцето ми на безброй малки частички.. По-добре ли се чувстваш като ме караш да страдам? Тран, никога не съм си помисляла, че така ще постъпиш с мен, никога... Дано да си доволен с шибаната си постъпка и да се гордееш с нея..." - пратих тези мисли на Тран..

Прегърнах Бони и отново им пожелах да бъдат щастливи. Преди да тръгна надигнах глава към Тран и една сълза се отрони от очите ми.. Придърпах козирката на шапката си и покрих лицето си. Наведох глава и отново продължих по пътя си...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 7:07 pm

Ейми ни пожела всичко добро,но изглеждаше тъжна.Тя го обичаше..знаех го.Преди да кажа нещо тя вече се беше отдалечила.Погледнах Тран който не ми изглеждаше много добре,но може и аз да съм си въобразила.
-Хей добре ли си?Какво има?-попитах го като продължихме да ходим към хотела.Метнха скришом поглед назад,но пак изгубих Ейми от поглед.Сега опеделено ме мразеше...дори преди да не е.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 7:13 pm


- Да, да, нищо ми няма, но мисля, че не го прие много добре. - отвърнах й аз, гледайки към мястото, където за последно видях Ейми. Не очаквах да стане така. Не очаквах да реагира толкова остро на новината за сватбата. Мислех, че щом разбра за бебето ще осъзнае, че между нас всичко приключи. "Дали да не я последваме?" зачудих се аз, но не посмях да предложа на Бони. - Да вървим. - казах вместо това.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 7:22 pm

Бавно се отдалечавах от тях, като постоянно се обръщах и поглеждах към Тран и Бони... "Радвам се за нея! Свястно момиче е и се кълна, че, ако Тран й причини нещо лично ще го убия.." Спрях на едно място и се зачудих къде да отида и да удавя мъката си.. Сетих се за бара в хотела и реших там да отида. Викнах си такси, за да не изглежда, че ги преследвам. Качих се в колата.

- Къде да ви откарам? - попита шофьора.
- Карай към хотел "Часът на вещиците".
- Добре!

След не повече от 5 мин. стигнахме. Платих на човека и излязох от таксито. Отправих се към бара..
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 7:38 pm

С Бони спокойно продължихме по обратния път към хотела и докато вървяхме нито веднъж не споменахме случилото се с Ейми. Трябваше да я видя, за да поговорим, но тя едва ли щеше да иска да ме вижда, камо ли да провеждаме дискусия. Въпреки това аз съм длъжен да се опитам да оправя нещата. Не мога да оставя всичко така...

След няколко минути с Бони пристигнахме.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:04 am

Морган се облече доста бързо и потеглихме. Естествено с нас дойде и Джейк. Вървяхме и влизахме в най-различни магазини за дрехи, но нищо не си харесвах, освен някоя черна рокля, но Морган постоянно ми правеше забележка, че няма да ходим на погребение, а на сватба. Стигнахме до един доста голям магазин и влязохме вътре. На един от манекените имаше прекрасна синя рокличка.

- С нещо да Ви помогна? - попита продавачката.
- Да.. Ъм, искам да пробвам тази рокля. - посочих роклята на манекена и жената я свали и ми я подаде. Влязох в съблекалнята и я облякох. След като излязох попитах:

- Е, как съм?
- Синьото много Ви отива! Това е вашият цвят! - каза продавачката.
- Ами, добре. - съгласих се аз. Върнах се в съблекалнята и я свалих от тялото си, след което я подадох на милата жена да я опакова. В същия магазин си купих и синьо бельо, все пак трябваше всичко да е в тон. Когато приключихме се върнахме в хотела, за да се подготвим. Не знаех в колко часа е сватбата, но имах усещането, че е все още рано. Платих и поех пликовете с роклята и бельото. Взехме такси и се отправихме към хотела.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:16 am

Напазарувахме набързо, тъй като аз нищо не си купих.Ейми си купи една много сладка синя рокличка.Към рокличката добави и синьо бельо.Тя си купи и много сладки сини обувчици и една много сладурска синя чантичка.Просто искаше да бъде цялата в синжо(по-добре от колкото в черно).

След като плати, излязохме и се прибрахме в хотела.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 12:51 pm

Трябваше да побързаме,защото трябва и подарък да купим.Влязохме в първия магазин, който видях и той ме със сувенири.

-Чудесно и без това не искам да им взимаме някакъв ел. уред.По-добре нещо за спомен, което да носят ако искат.-казах аз.

Обиколих и видях едни много красиви медальони.Показах ги на Ейми и Джейк.

-Мисля този да е за Бони, а този за Тран.Какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:13 pm

Огледах медальоните. Не ми харесваха особено и предложих да отидем до зоомагазин. Отидохме и там имаше едно много сладко хъски.

- Това ще да е! Малкото бебе ще трябва да има с кой да се забавлява, докато мамa и тати правят още едно.. Ъм.. имам предвид Бони и Тран - тези думи се отрониха с много болка от устата ми, но все някак трябваше всичко да приключи... - Искам хъскито! - казах на продавача срещу мен, като сочех малкото сладко кученце. Имаше сиви очи, като моите и беше доста гальовно. - И храна. - леко се усмихнах.
- Храна няма да Ви трябва! - заяви той - Ако закупите кученце или котенце от нашата верига зоомагазини получавате талон за една година безплатна храна и прегледи, които включват и ваксини. - Мъжа се усмихна и ми подаде талона, след което аз му платих. Излязохме навън и се запътихме към хотел "Венецианеца", където щеше да се състой сватбата...

http://www.bitak.net/uf/obiavi/327623-obiavi-33dni%20010.jpg
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:20 pm

Взехме кученце.Едно сладурско хъски.Направо ме омагьоса.

-Като се приберем в Лондон и аз ще си купя.-казах и погледнах Джейк.

Взех кученцето и го гушнах.

-Аз ще го нося!!!Не го давам.-казах това и се засмях.-трябва да му сложим панделка.

Наблизо имаше цветарски магазин.Влязохме.Не знаех какъв цвят панделка да вземем затова попитах Ейми.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 1:27 pm

Хъскито бе мъжко и редно бе да вземем синя панделка, а и щеше да подхожда на тоалета ми.

- Синя! - заявих и цветарката внимателно я обви около шията на кученцето. Трябваше още нещо... Замислих се и казах:

- Морган, ей сега се връщам - изчезнах от цветарския магазин и отидох до магазин за кучешки нашийници. Докато отивах натам се зачудих за име и най-сетне реших - Аксел. Името не беше кой знае какво, но все пак бе хубаво...
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 6:52 pm

- Един нашийник, но нека бъде със сребърна плочка и кожена каишка. - казах на продавача още преди да съм го поздравила.
- Някакъв надпис искате ли на плочката? - попита той, позачудих се за миг и добавих:
- Да, може. Нека от едната страна пише "Аксел", а от другата "С любов: Ейми"
Продавача се захвана да пише надписите, а аз вече се изнервях...
- Готово! - каза той и ми подаде нашийника. Поех го, благодарих му, платих и излязох... Отправих се към Морган и Джейк. Когато стигнах сложих нашийника на кученцето и потеглихме към хотел "Венецианеца"...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:44 pm

Тръгнах по някаква улица, Бог знае къде. Може би щях да се изгубя, но не ми пукаше. Продължих да ви вървя напред, когато чух стъпки зад себе си. По походката разбрах, че беше Том.
- Казах ти да не ме следваш. - продължих с гадния тон.
- Връщай се на сватбата на Тран, не трябва да си тук , най-вече с мен. - наблегнах на последното.
Трябваше да го отдалеча от себе си, носех му само злини.
А и исках да му спестя болката след смъртта си , както стана в съня ми, за който още не знаеше.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:51 pm

-Трябва да ме убиеш,за да не те последвам.-думите на Том имаха почти същата нотка като нейната.
-Трябваше да направя избор,е,направих го. И сватбата на Тран остана отзад. Може би мисля,че точно с теб трябва да съм сега.-също наблегна на последното. Имитираше я,въпреки че знаеше,че ще я ядоса още повече.
-Давай,щом си решила. Знаеш,че нито имам оръжие,нито бих ти посегнал. Убий ме,щом така искаш. Може би наистина там ще е по-добре...пък и ти сама го видя,там,долу в стаичката. То ме чака....рано или късно....а какво каза ти? Какво каза за щастието? И това ли забрави? Тези неща не изчезват така,те остават...това е смисъла... -отново наблегна на последното. Не довърши. Просто я изчака да се обърне и я погледна,след което разпери ръце. Знак,че е готов....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 12:00 am

- Спести си всичко, моля те. - поддържах все същия тон.
Стоях на около 2 метра пред него, с гръб и кръстосала ръце.
- А и няма да умреш от моите ръце. - отвърнах му.
- Дори смъртта ти ще е след моята. - започнах да му намеквам за съня си.
- Аз не съм твоето щастие , Том. Аз съм твоето наказание. - отговорих му с тих глас, почти шепнех.
- Искаш ли да знаеш какво ме събуди днес, в дома ти? Сигурна съм, че да. Сънувах как заедно водехме битка, убихме повечето , накрая остана по един за всеки от нас. - спрях за няколко секунди преди края.
- Ти уби своя противник , но аз не. Ти уби също и моя малко след като .. - отново спрях за кратко.
- Малко след като той ме уби. - обърнах се с лице към него и се усмихнах съркастично.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 2:10 pm

-По дяволите Теса,това е само сън! Знаеш,че няма да допусна да ти се случи нищо. Ти си моето щастие,в теб вижадм бъдещето си.
Том беше отчаян. Може би наистина не трябваше да се хаби..
-Може би трябва да отидеш при твоя Шон. Той със сигурност няма да ти задава такива въпроси,нито да те излага на опасност....
Обърна се и тръгна към сватбата...една сълза се стече по дясната му буза,но той бързо я изтри. Не бе плакал от 19 години.......
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 08, 2011 2:40 pm

- Сън, който може би ще стане реалност някой ден. Но не искам да мисля за това. - казах и сведох глава.
От думите на Том цялото ми тяло изтръпна. Може би точно това исках да чуя, но ме беше страх. Наистина не знаех какво да правя.
- Том , чакай. - извиках след него, когато тръгна.
Отново се разплаках, но този път не тръгнах безцелно, а след него. Настигнах го малко преди хотела.
- Какво ще кажеш първо да мине сватбата, а после ще говорим? - попитах го докато бършех сълзите си. Той само кимна и се върнахме в хотела.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 8:40 pm

Том излезе от хотела,водейки Теса за ръка. Чудеше се къде да отидат,искаше да се измъкнат от навалицата и от света. Може би някъде далеч от оживения град.
-Какво ще кажеш и ние да се сдобием с едно от тези котенца?-попита Том като кимна към колата,която подариха на Тран.
-Хайде,ще си изберем нещо достатъчно добро и за двамата,може да ме повозиш малко.
Том се засмя. Това щеше да е хубаво.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 09, 2011 8:48 pm

Най-накрая останахме сами, нямаше толкова много хора на едно място.
- Защо не? Струва ми се прекрасна идея. - отговорих му развълнувано.
Идеята му ми допадна. Обичах да шофирам, това ме отпускаше.
Не бях от типа момичета, които седяха на седалката до шофьора само заради красотата си. Зарадвах се, че той се бе досетил за това.
Хванах го за ръка и спряхме. Сложих ръцете си около врата му и си взех една от онези целувки, които ме караха да губя равновесие.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Улиците на Вегас - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Улиците на Вегас   Улиците на Вегас - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Улиците на Вегас
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Улиците на града
» Пътя до Лас Вегас
» Казино "Лас Вегас"
» Вегас 2011
» Лас Вегас,преди няколко дни.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: