The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Том - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcap81%Къщата на Том - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcap19%Къщата на Том - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Том - Page 2 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 2 I_voting_barКъщата на Том - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Том

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:33 pm

-Малка промяна в плана.-рече Том.
-Тран ще се жени,покани ни на сватбата. Мислех,че няма да имаш против и се съгласих. Хайде,не бива да закъсняваме.
Не понечи да я прегърне,нито да я хване за ръката. Не знаеше как ще реагира. Вместо това,просто тръгна
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:47 pm

- Разбира се, нямам нищо против. - отвърнах му и тръгнах нагооре по стълбите.
Явно Тран се беше оправил след онзи нощ във Вегас.
Стигнах до стаята , където спах , а Том беше след мен. Бръкнах в една от торбите, които бяха с покупките от Вегас и изкарах една дреха. Обърнах се с гръб към Том, както използвах това, че се беше загледал на някъде и се преоблякох.
- Ти готов ли си? - опопитах го като се приближих до огледалото в стаята и започнах да пооправям косата си.
След няколко минути бях готова за тръгване.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:40 pm

Том бързо свали палтото,сабу панталона си и нахлузи черен костюм. Никога не си се представяше облечен така,но ето че сега изглеждаше като милиардер,решил да излезе на разходка.
-Е,как съм?
Видя,че Теса щеше да се засмее...
-Толкова ли е зле?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:13 pm

Почти се засмях , когато видях Том с костюм.
Но съвсем не бе причината, че изглежда зле.
- Супер си. - усмихнах му се.
- Не е зле, просто .. излеждаш ми различен така. - обясних му и се приближих към него.
Взех вратовръзката, оставена върху леглото и я прокарах около врата му.
Започнах да връзвам възела, като бяхме доста близо един от друг.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:24 pm

Том усети мириса и. Действаше му като негов личен тип наркотик. Такава наслада,такова блаженство. Усещаше как ръцете и си играеха,за да направят възела на врътовръзката. Усети,как ръката му се движеше сама,докосна кръста и и я придърпа по-близо. Харесваше му да усеща дъха и,и въпреки,че бе студена,той усещаше топлина от нейното тяло. С другата си ръка я погали по бузата и помести косата,закриваща малка част от лицето....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:35 pm

Усетих как ръката му се спусна към кръста ми и ме предърпа по-близо до себе си докато си играех с възела. С другата си ръка ме погали по бузата и премести малко коса, която закриваше лицето ми. Повдигнах погледа си и го заковах в очите му. Бяха шарени и безумно красиви. Усетих как тялото ми претръпна и изгубих контрол за момент. Приближих устните си до неговите и последва целувка. Беше кратка, но нежна. Отново върнах здравия си разум и казах с тих глас :
- Възелът е готов, можем да тръгваме. - отново се загледах в очите му, а после сведох леко глава.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:40 pm

Том за момент остана със затворени очи,последва кратка пауза,след което погледна и бързо каза:
-Кхъм...ами...ъъ,да тръгваме...
Тръгна бавно напред,като се опитваше да осмисли станалото точно преди секунди. Може би все пак имаше смисъл.....

Отвори вратата и я пусна да мине. Трябваше да побързат,за да стигнат навреме...скоро щяха да започнат. И все пак,този костюм малко го дразнеше....
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:49 am

Пъруването не отне много време. Теса обичаше да си играе с новата играчка и след като оставиха колата в началото на гората,продължиха пеша. Къщата на Том беше в самия център. Ходеха прегърнати. Достигнаха къщата. Нямаше нищо странно. Всичко беше както го бяха оставили. Том побутна леко вратата - заключена както винаги. Нямаше време за мотаене,затова с един ритник я отвори. Ръцете му бяха стиснати в юмруци толкова силно,че чак кокълчетата бяха побелели.
-Няма никой,ела.
Нямаше време за губене,затова Том директно влезе в малката стаичка.Снимките,пръстените - всичко беше непокътнато. Капакът не бе отварян. Наведе се. Щеше да отвори нещото,което ще промени съдбата им завинаги...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 1:01 am

Пътуването беше кратко , тъй като обичах новата си играчка както и високите скорости. Оставихме колата в началото на гората и продължихме пеша към къщата, която беше в центъра на гората. По пътя докато вървяхме бяхме прегърнати през цялото време. Когато стигнахме той не губи много време и отвори вратата с ритник. Влязохме вътре и се насочихме към малката стаичка. Всичко беше както предния път. Клекна до капака. Вече изгарях от нетърпение да разбера надписите и всичко.
- Хайде , отвори го. Нямаме време за губене. Някой може да дойде всеки момент. - казах изнервено, а той отвори капака и влязохме вътре.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 6:19 am

Том хвана капака и го отвори. Лъхна го застоял въздух,определено не беше идвал никой. Нещо липсваше. Изведнъж се сети. Взе меча и направи разрез малко под лявата гърда,от където излезе малкото парче метал. В момента,в който го хвана с ръка,пръстенът на дясната ръка засия в рубинено червен отблясък.И тогава той видя. Там,където Том мислеше,че няма нищо,сега се появи текст. "Как е скрит само" - помисли си Том.
-Ето!-каза той и показа на Теса.
Загледа се в буквите...не бяха на никой познат за него език.
-Нищо не мога да разчета. Ами ти?
Надяваше се тя да успее да направи нещо.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 9:05 am

Влязохме вътре. Том извади парченцето метал от себе си и се появи текста. Обаче имаше един проблем - езикът му беше непознат.
- Този език. Мисля, че съм го виждала някъде, но не го разбирам. - минах с пръсти по текста,а той блесна. Защо ли?
Трябваше да има и друг начин, може би имаше някой , който може да ни помогне. Само трябва да го намерим.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 9:22 am

Том беше озадачен. Защо по дяволите трябваше да е толкова трудно?
-Да слезем до долу,там може да има нещо.
Том тръгна напред,като стъпваше бавно. Изведнъж се сети:
-ТЕСА! НЕ СТЪПВАЙ НА ТОВА СТЪПАЛО!
Стъпалото беше капан,който Том бе направил против иманярите. Щеше моментално да те убие....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 9:27 am

Тръгнахме по-надолу като аз щях да стъпя на едно стъпало, което явно беше капан, но задържах крака си във въздуха и залитнах, а Том ме хвана.
- Добро хващане. - казах и се засмях.
Каква ирония, можех да умра тук, но не от нещо друго, а от собствения капан на Том.
Започнах да обмислям възможностите кой може да ни помогне за разчитането на надписите. Може би имаше някой.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 9:36 am

Улови я преди да падне. Изведнъж сърцето му бе забило толкова бързо,че все едно щеше да излезе през раната,от която Том бе извадил метала.
-На косъм...леле...
Продължиха напред,и когато влязоха в залата със съркофазите,нещо се случи. Преградата,която затваряше залата се затвори.
-По дяволите...току що ни изиграха много мръсно...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:17 am

- Ъъъ .. - казах и гледах учудено.
- Сега как ще излезем ? - попитах го.
Стоях пред преградата и кръстосах ръце. Залата беше затворена, а не виждах друг изход. Може би и липсваше.
Явно се оказа, че бяхме дошли тук, за да попаднем в капан. И точно това стана. Сега просто трябва да чакаме някой да дойде и да ни убие - черешката на тортата. В противен случай ни очакваше бавна смърт или по-точно мен, понеже нямаше нито капка кръв , от където да се храня. А Том .. той беше забранения плод.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:33 am

Очите на Том станаха кърваво червени. Кой беше успял да пробие неговата собствена къща и да я обърне срещу него? Не,това нямаше да се получи.
-Дръпни се от преградата!-нареди той на Теса и отиде да извади огромния меч,който трябваше да бъде поставен с него в съркофага. Извади огромния меч и тръгна към преградата. Щеше да разруши два уникални артефакта....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:39 am

Дали това, което правеше Том беше правилно?
Не знаех, но беше единствения ни начин, за да излезем. Можех да го спра, но реших да постъпя егоистично и го оставих да разбие преградата.
Дръпнах се, а той се засили към нея.
- Само внимавай. - казах му и го погледнах.
Той продължи към нея, а аз седях на страна.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 11:52 am

Том замахна. Ако това беше единствения начин да излязат,то той нямаше да се двоуми. Ударът беше сякаш е избухнала бомба. Мечът,който при удара се беше строшил на две,изхвърли огромна искра и в преградата се отвори голяма зееща дупка.
Том си пое дъх и погледна меча. Задържа остатъка от него за момент,след това гневно го хвърли към остатъка от вратата. Последва нова искра,нов удар и от стената нямаше и помен. Само купчина камъни...
-Хайде...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:10 pm

Вече нямаше никаква пречка пред нас и излязохме навън.
Всичко изглеждаше спокойно, но може би само привидно.
Знаех, че трябваше да внимаваме и да си отваряме очите широко.
Сигурно ни дебнеше опасност.
- Внимавай, може да има някой тук. - казах му като се оглеждах наоколо и седях зад него.
След няколко секунди усетих как някой ме хвана през кръста и изпищях ...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:15 pm

Том се обърна. И тогава ги видя. 4 същества,едно от които държеше Теса и я дърпаше назад. Бяха някакви мелези - полу върколаци,полу демони. Том не чакаше покана. С един скок се хвърли върху едно от тях и го повали. Усещаше гняв,гняв който вкарваше със всеки удар. Чуваше се хрущене на кости,а от последния удар плисна кръв. Беше свършено с него. Другите 3 същества стояха и чакаха. Защо? Том обаче не беше на тяхното мнение. Полетя към второто....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:24 pm

Бяха 4 същества , бяхме в опасност точно както предположих. Усетих как този , който ме държеше се разсея за миг и успях да се измъкна. Време беше да се защитавам сама. Тръгнах към него. Когато се приближих , той посегна към мен, но аз залегнах и подсякох краката му. Той падна. Аз се изправих бързо и нанесох няколко удара по тялото му, за да не се изправи, а после го довърших. Остана по един за всеки от нас.
- По един за всеки. - казах му и се усмихнах.
Тогава се сетих за съня си. Сега ставаше точно това, а нападателите приличаха на тези, които сънувах.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:33 pm

Том се нахвърли върху втория и го повали. Опита да го довърши веднага,но получи силен удар в хълбока и политна назад. Болката беша пареща,а той изпусна малкото пачрче метал. Изправи се. Трябваше да се съсредоточи. Направи няколко бързи движения за да избегне ударите на опонента си и запрати ритник директно в корема му . Погледна настрани - Теса бе ударила своя и той беше на земята. Но какво правеше тя? Търсеше метала? Нейният човек се изправи и полетя към нея.И сякаш всичко вървеше както беше съня...не,не можеше да я остави да умре..
-Теса,пази се!
Хвърли се пред нея и отблъсна съществото. Беше го ударил в гърдите и парчета кост се бяха показали отвън. Счупените кости бяха пробили белите му дробове. В този момент обаче другото същество нанесе критичен удар - цялата лява половина на Том бе раздрана от един удар. Бликна кръв от дълбоките почти 6 сантиметра прорези. Докато адреналина не го беше напуснал,Том се хвърли и захапа съществото за дясната ръка. След това хвана челюстите му и ги разкъса на две. То се строполи....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:42 pm

Какво по .. дяволите. Том ме спаси от сигурна смърт, а сега той умираше. Беше останал само още един и трябваше да се погрижа за него, а после и за Том. Не можеше да умре. Не и заради мен ...
Гнева ми се обгърна, чувствах се невероятно силна. Отскочих силно към останалия нападател и паднахме на земята, като бях отгоре му. Още преди да се бе отърсил от станалото , откъснах главата му. Бързо се върнах към Том. Трябваше незабавно да го заведа в стаята си. Тук не бяхме в безопасност. Преди да тръгнем се огледах за парченцето метал. Бързо го намерих и го върнах обратно в тялото на Том. Изправих го , а после го подпрях на себе си като тръгнах към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:51 pm

-Обещах ти,Теса! Обещах,че нищо няма да ти се случи!
Усещаше силен сърбеж по тялото. От какво? Лявата страна беше изтръпнала,не чувстваше нищо. Леко беше замаян,но се подпря на Теса и започна да ходи сам. Изглежаше като зомби - полу жив. Светлината на пръстена бързо намаляваше. Този път май нямаше да му се размине...
-Върви! Върви преди да са дошли още. Ще дойда,обещавам!
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitimeПон Юли 11, 2011 12:55 pm

Явно се беше побъркал. Как му мина изобщо през ума, че ще тръгна без него ..
-Няма да те оставя тук! Или тръгваме заедно или никой. - казах му с висок тон.
Замислих се какво може да му помогне поне малко ..
Може би ако пиеше от кръвта ми ..
Не се замислих нито миг повече и захапах китката си, от която потече кръв.
- Пий! - прозвуча като заповед и продължавахме да вървим.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Том - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Том
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Фей
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Ариана ♥

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: