The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Том - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcap81%Къщата на Том - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcap19%Къщата на Том - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Том - Page 5 I_vote_lcapКъщата на Том - Page 5 I_voting_barКъщата на Том - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Том

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:38 am

Том извади едни боксерки от гардероба. Защо трябваше винаги това,което търси да е най-отдолу? Свали бързо мокрите и нахлузи новите. В стаята беше горещо,затова само метна един тънък халат върху себе си и отиде при Теса.
Седна при нея и я прегърна,като посегна да си пиине от нейната чашка.
-Само глътчицаааааааа....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:46 am

- Добре де, само глътчица ... - целунах го като се облегнах на него и му подадох чашката.
- Но пък .. можеш да пиеш от мен? - предложих и се засмях.
Том беше единствения на когото давах да пие от мен, дори без причина. По този начин сякаш го усещах по-близо до себе си.
- Е, какво реши , красавецо? - впих устни в неговите и когато се разделиха го погледнах , чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 6:21 am

-Не. Не ме карай да го правя! Има предостатъчно кръв,че да пия точно от твоята.
Глътна си малко от чашкара и посегна към дистанционното. Лошо. Беше от нейната страна на дивана и ръката му не достигаше до него.
-Не го пипаааааай!-викна Том и се засмя,като отново се опита да го достигне. Твърде късно. Тя вече го беше взела...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:01 am

- Е , добре , твоя вола. - казах му и се засмях.
Легнах на него като главата ми беше на гърдите му. Той посегна към дистанционното но вече беше късно. Аз го бях взела и започнах да сменям каналите.
- Какво ще гледаме ? - попитах го и го целунах по брадичката, след което го погалих.
Подадох му дистанционното , за да избере той , понеже аз не можех.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:06 am

Легна до нея и я прегърна,а главата и беше на гърдите му.
-Ъъъ,не знам...просто исках да се закачам с теб.-каза Том и се замсмя.
Хвърли дистанционното към нея,сякаш с това щеше да я предизвика.Телевизора се пусна на някакъв музикален канал,на който в момента даваха Coconut Tree - Mohombi ft Nicole Scherzinger
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:14 am

- Да се закачаш значи , а ? - погледнах го и направих кисела физиономия , като едва се сдържах да не се изсмея.
Обърнах се с лице към него и започнах да го гъделичкам по корема.
- Това е , за да не се закачаш с мен. - смъмрих го и легнах върху него като го целувах по устните.
Песента, която беше тръгнала ми хареса доста.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:28 am

По дяволите,мразеше да го гъделичкат. Никога не се бе научил да си контролира гъдела. Остави я да се качи върху него и да го целуне,като междувременно леко прихвана десния и крак между своите два.Ризата се бе вдигнала и разкриваше целия и гръб.
-Ще видим!-рече Том и се обърна настрани,като я дръпна за закачения крак и тя се провеси през дивана.
-Ами сега?
Целуна я по бедрото,после по коремчето...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:41 am

- Какво сега? Знаеш, че мога да избягам .. - подразних го и се засмях, но не станах.
Седях си на дивана, оставяйки го да ме целува. Беше толкова приятено и нежно, можех да стоя така с векове. Усещах топлите му устни по себе си, които сякаш караха ледената ми кожа да гори в пламъци. Със свободния си крак се разождах по гърба му, докато той продължаваше да ме целува по корема. Беше стигнал до една част, където имах гъдел и тялото ми се изви назад, като дъга.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 10:59 am

Том продължи да я целува. След като изви тялото си,той я одра със зъб на дясната част на хълбока,откъдето потече капчица кръв. Засмука я,след което продължи обратно надолу. Първо около пъпчето няколко обиколки,след това надолу. Спря се на вътрешната страна на бедрото и го обсипа с безброй целувчици. Тръгна леко нагоре,но точно преди да стигне ТАМ , направи една огромна чупка и спря. Погледна със закачлив поглед,който изкусително питаше "Да продължа ли?"
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 11:10 am

Том продължи да ме целува , като спря преди да стигне до едно по-специално място и ме погледна сякаш ми искаше разрешение.
- Щом искаш .. - отговорих му и го погледнах.
Том беше момчето, което обичах повече от всичко на този свят, мисълта с която се будя и заспивам, причината заради която се усмихвам. Чувствах, че това е правилно и ако той го искаше , нямаше да го спра.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 11:48 am

Том отпусна глава и продължи натам. Щеше да и достави удоволствие,каквото не бе изпитвала досега. Отпусна другия и крак и ги обви с ръце. Кожата и бе толкова нежна,че Том имаше чувството,че докосва коприна. Едната му ръка бавно отмести бикините и устните му докоснаха онова най-нежно място,за да доставят върховното удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:10 pm

Том беше решил да продължи. Отпусна крака ми , след което обви и двата с ръце. Едната му ръка отмести бикините ми , а устните му докоснаха най-нежната част от тялото ми, което ми доставяше голямо удоволствие.
При допира от устните ми излезе тих шум , стенене.
- Обичам те, Том. - казах тихо.
Том продължаваше да ми доставя удоволствие , а ръцете ми ходеха по гърба и гърдите му докато го целувах по врата.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:15 pm

Том продължи да я целува. Усещаше стенанията и,извивките на тялото при всяка по-продължителна целувка. Пусна езичето си и зашари около мястото,по вътрешната част на бедрата и коремчето. Усещаше устните и върху врата си,ръцете и,които го драскаха по гърба. Качи главата си нагоре и я целуна страстно. Най-хубавото тепърва предстоеше.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:23 pm

Той качи главата си нагоре и последва страстна целувка. Беше нежен, както винаги и това ми харесваше много, а може би и не бях в настроение за нещо по-грубо. Пръстите на ръцете ми бавно се придвижиха до ризата му и започнах бавно да я разкопчавам, копченце по копченце като го гледах в очите. Онези очи, които ме изпиваха с поглед, в които потъвах и щом погледнех в тях се чувствах по-сигурна и защитена от всякога. Може би преди не осъзнавах каква късметлийка бях, но след като го загубих разбрах какво всъщност означава за мен. Стигнах и до последното копче на ризата му и бавно я съблякох , а след това я хвърлих настрани и тя падна на пода. Пръстите ми проследиха няколко от белезите, които имаше, а след това бавно и нежно ги целунах.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:31 pm

Том се отпусна назад върху дивана. Усещаше как нежните и устни ту се появяваха по тялото му,ту изчезваха. Големите,безчувствени белези,опасващи тялото му явно я привличаха. Усещаше парещо чувство там,където минаваха милувките и. Сякаш някой го гореше,но това горене бе приятно. Толкова приятно,че той не искаше да свършва. Чувстваше,че тялото му изгаря. Протегна ръцете си и бавно разкопча първите няколко копчета на ризата,която и бе дал. Тя се разхлаби още повече и падна наполовина,откривайки раменете и. Погали ги нежно,искаше да усети нежността на кожата и,след това отмести кичур от красивата и коса,който го гъделичкаше по корема.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:45 pm

Том може би се срамуваше пред мен от белезите си , затова и продължавах да ги целувам. Исках да му покажа, че пред мен може да бъде себе си, без да се опитва да се крие зад някаква маска. Надявах се между нас да няма тайни никога, както до сега. Единственто, което исках от него бе да ме обича, да ми вярва безрезервно и да ми бъде верен. Исках да прекарам остатъка от вечността си с него и с никой друг. Започнах да го целувам по устните и врата, преминах към корема му, където имаше още белези. Беше странно, но ги обичах, понеже бяха част от Том и това нямаше да се промени. Усетих как ризата се спусна леко надолу и раменете ми се показаха, както и малка част от сутиена ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 12:55 pm

Том я погали по лицето. Не искаше да се разделя с нея. Никога повече нямаше да я лъже. Нямаше и не искаше да бъде с друга - само с нея. Докато целуваше зарастналите му рани,Том откопча и останалата част от копчетата и захвърли ризата настрани. Боже,какво невероятно тяло имаше само. За момент се ядоса на себе си. Как беше могъл да я излъже тогава? Лицето му придоби намусена физиономия,но след това усети парещите устни на врата си и веднага се озари. Момента трябваше да продължи...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:09 pm

Лицето на Том за момент придоби намусена физиономия и се зачудих защо, но не го попитах. Продължих да го целувам ,а той отново се усмихна щастливо. Щастлив - това бе нещото, което исках за него. Съжалих за хилядите пъти , в които бях ядосана и си изкарвах всичко на него. Наистина не го заслужаваше.
Докато го целувах си спомних за онзи спомен, който видях в главата му , когато дойде. Той и Крис на леглото, колко жадно я целуваше , както и тя него. Това ме накара да се почувствам някак странно и за момент спрях да го целувам.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:19 pm

-Какво има? -попита Том,щом я видя,че се сепна.
-Нещо лошо ли е станало?
Не знаеше какво става. Толкова рязко спря,сякаш нещо я бе изгорило. Посегна и я погали по лицето. Имаше някаква промяна. Усмивката беше изчезнала,щастието в очите - също.
-Добре ли си?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:25 pm

- Нищо ми няма, добре съм. - отвърнах с леко студен тон.
Може би ми трябваше време, за да свикна и да приема всичко, което е станало след раздялата.
- Сетих се за нещо, но няма проблем. - усмихнах се някак фалшиво.
Усещах как радостта в мен сякаш умря , а лицето ми стана нацупено. Не исках да се караме точно сега , когато отново бяхме заедно, но може би нямаше друг начин. Взех чашата с кръв и я изпих на екс.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:34 pm

Том се надигна от дивана. Погледна я - сякаш нещо я мъчеше отвътре. Не знаеше какво е станало,само се надяваше да не е нещо лошо. Той сам се срамуваше от всички неща,които бе направил след като се скараха,но това вече не можеше да се промени. Всичко бе станало. Погледна я отново,след което отиде до прозореца. Щом не искаше да му каже,нямаше да я притиска.
Нещо странно му направи впечатление - полицейска кола. Какво правеше полицията в гората???
Телефонът звънна....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:42 pm

Реших да не му казвам, нямаше смисъл да слагам сол в раната. Всичко все някога щеше да се забрави или поне преодолее. Том отиде до прозореца и погледна някак странно. Станах от дивана и отидох до него, а после видях и полицейска кола. За какво ли беше пък тя? Телефонът също звънна и аз реших да вдигна.
- Ало? - казах с някак плах глас.
- Г-н Бръкли? - попита гласът.
Погледнах Том и повдигнах слушалката към него.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:50 pm

-Слушам!-каза Том,като пое слушалката.
Не отделяше очи от полицейската кола. Все още се чудеше какво търси тя тук.
-Сър....Хулио Рамирец току що бе убит в престрелка с полицията. Хванаха ни в крачка,по време на една битка. Арестувани са още няколко от бойците.
-Ясно. -каза Том и се усети. Беше седнал на дивана и беше откъснал поглед от колата. Много лошо за него. На вратата се почука.
-Полция! Томас Бръкли,излезте с вдигнати ръце! Арестуван сте за организация на нелегални боеве и трафик на наркотици. Всеки опит за съпротива ще се счита...
Том не чу останалото. Пусна телефона на земята и погледна Теса. С два скока беше до вратата и пусна резето. Ами сега?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 1:56 pm

Бях чула разговора, благодарение на добрия си слух. По дяволите, точно сега ли трябваше да се случи това.
- Има ли задна врата? - попитах аз и го погледнах.
Надявах се да има или щеше да се наложи да бягаме през някой прозорец. Нищо друго не ми идваше на ум, а идеята да се предаде беше просто немислима. Може би трябваше да тръгнем веднага и да напуснем града.
Един от полицаите отново почука силно на вратата ,като почти щеше да я разбие. Облякох отново ризата на Том, чакайки да направи нещо.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 21, 2011 2:07 pm

-Нагоре,бързо!-викна Том и махна на Теса.
-Ще се опитам да ги задържа за малко,горе има врата към тавана. Качи се там и ме чакай. Има вход към едно подземие,ще минем от там!
Том бутна Теса нагоре,но тя не помръдваше.
-Моля те,довери ми се,любов моя! Обещавам,че ще дойда! Нали си обещахме? Няма да се разделим никога....моля те...
Целуна я страстно,когато чу изскърцването на вратата. Още един удар и щеше да бъде разбита.
-Върви....
Том се обърна и се подготви да скочи към вратата. Няямаше оръжие в себе си,но пък можеше да си вземе от полицая....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Том - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Том
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Фей
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Ариана ♥

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: