The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Том Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Том I_vote_lcap81%Къщата на Том I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Том I_vote_lcap19%Къщата на Том I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Том I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Том I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Том I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Том I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Том I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Том I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Том I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Том I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Том I_vote_lcapКъщата на Том I_voting_barКъщата на Том I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Том

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 10:31 pm

Къщата на Том Photo_verybig_587716

Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 10:35 pm

Том изрита вратата и тя се отвори. Остави Теса на леглото и веднага влезе до банята. Там имаше малка аптечка,която Том беше заредил добре. Извади една марля и започна да почиства течността около раната. Теса не реагираше,шокът все още я държеше. Нямаше как да я упои,затова привърза краката и ръцете и за леглото,извади хирургическата игла и постави животински конец. Започна да шие. Усещаше,че Теса леко изпъшква при всяко вкарване на иглата,но нямаше начин. Ако не зашиеше раната,можеше да стане лошо. Отне му 25 минути,за да я оправи. След като я заши,запечата раната с голяма превръзка и се изпъна на дивана,който се намираше до леглото. Болките бяха стихнали,но имаше големи синини,които се виждаха,щом свали палтото.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 10:43 pm

Започнах да се събуждам. Болката беше стихнала , но съвсем малко. Трябваше да търпя, няма друг начин.
Отворих очите си напълно и забелязах, че се намирам в някаква къща. Огледах се и видях Том , който се беше опънал на дивана , а тялото му - цялото в синини.
- Мисля, че имам нужда от кръв. - това беше първото ми изречение, когато отворих очи. Усещах парене в гърлото, заради жаждата , а отделно кръвта щеше да помогне и раната да заздравее по-бързо. Надявах се да има банки с кръв , иначе щеше да е проблем ...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 10:48 pm

-Кръв...а,оу да... изчакай един момент!
Том бързо се изправи от дивана и развърза Теса. Отиде до малката кухничка и отвори малък отвор в стената. Беше нещо като скрита хладилна камера. Извади последната банка с кръв и я занесе на Теса.
-Гълтай цялата,трябва да се храниш. Наложи се да те зашия...
Видя,че тя оглежда синините му и бързо си наметна палтото.
-Нищо работа,до няколко дни няма да ги има. Хайде,пий! А,това е моята къща между другото...не е нищо особено,няма лукс или нещо подобно. Тук е заради гледката и чистия въздух. Е,подсигурил съм някои удобства,но...
Застана до леглото. Искаше да се увери,че ще изпие кръвта.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 10:58 pm

- Харесва ми. - казах докато пиех от кръвта.
- Напомня ми за детството ми. - усмихнах се и спомени изникнаха в съзнанието ми.
Обичах чистия въздух и прородата.
Носеха ми спокойствие и свобода.
Банката с кръв свърши, но усещах , че все още бях жадна.
Огледах се и направих муцунка.
- Ъм , случайно да ти се намира още кръв? - попитах като държах в ръката си празната банка.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:01 pm

Том помисли за момент,след това вдигна китката си и стисна със зъби. Вената се пропука и потече кръв.
-Ето.
Той подаде ръка към устата и. Правеше го без капка насмешка,сякаш е мозъчен хирург,без дори да трепне. Капнаха няколко капки по бузите и,после се стекоха към малката възглавничка.
-Ако не пиеш,ще изтече на халост!-рече Том и този път се засмя. Тонът му обаче казваше всичко.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:10 pm

О , Боже мой. Том подаде китката си към устата ми като вената му беше пропукана и течеше кръв. Самият той не знаеше в какво се забърква. Все още не бях съвсем на " ти " с контрола. А и бях чувала, че кръвта на демоните била доста вкусна. Няколко капки кръв падната по бузите ми и се стекоха по малката възглавничка. Това накара зъбите ми да се покажат. Прокарах езика си зъбите ми, погледнах към Том и захапах китката му. Кръвта му бе по-сладка от всички, които бях вкусила през живота си. Пих достатъчно , вече не бях жадна, но не можех да спра. Кръвта беше толкова вкусна, че изгубих контрол ...
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:15 pm

Том усещаше как кръвта се излива от вените му. Пръстенът,който трябваше да е алено червен,вече беше розов. Още няколко минути и щеше да остане сух,без капка кръв.
-Давай,пий колкото желаеш. Всичко зависи от теб!
По дяволите,имаше й невероятно доверие. Дали щеше да го убие? Не вярваше! Може би не се бе научила да се контролира. Но той нямаше да каже нищо. Искаше да види до къде може да стигне. Пръстенът почти побеля.......
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:23 pm

Бях се изгубила в сладостта на кръвта. Беше като силен наркотик.
" Съжалявам Том " исках да кажа докато пиех , но не можех да се отделя от китката му.
Забелязах как пръстенът му от алено червен беше станал розов, а сега почити побеля. Щях да го убия!
При тази мисъл изтръпнах и моментално го пуснах. Сега се налагаше да му върна кръвта , която бях изпила в излишък. Захапах на свой ред китката си и я приближавах до устата му. Няколко капчици кръв паднаха и оцветиха устните му в алено червено.
- Пий, Том! - извиках му и след миг той захапа китката ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:27 pm

Каква ирония. Сякаш се дрогираха. Нейната кръв имаше същото действие върху него. Опияняваше го,но той бързо отдели устни от ръката и.
-Достатъчно! Не ми трябва много!
Пръстенът бе розов,щеше да оцелее.
-Какъв ден,а? Нямаш късмет,като се навърташ покрай мен!
Том се засмя. И отново сякаш беше в бара във Вегас,и сякаш отново беше с нея на пилона. Чувстваше се добре.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeВто Юли 05, 2011 11:34 pm

- Или по-точно ти покрай мен! - отвърнах му и се засмях.
Последните дни , прекарани с него бяха едни от най-хубавите в живота ми - признах на себе си.
Легнах по-удобно на леглото и се сгуших в завивките.
Бяха меки и пухкави. Прозях се, спеше ми се.
Не бях спала през цялата нощ във Вегас. Погледнах към него, вече беше по-добре.
Затворих очи за миг, но се унесох прекалено бързо и заспах с усмивка на лицето.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 6:14 am

Том се усмихна,стана и я зави с едно олекотено юрганче. Трябваше да набави кръв,затова излезе да ловува. Не му отне много време. След няма и половин час се върна с няколко банки кръв,които прибра в скритата камера. Носеше и друго обаче - огромен букет цветя. Остави го на шкафа до леглото,така че като се събуди,да види първо тях. Не усещаше умора. Беше взел лекарство,което го помпаше с енергия. След тежкия бой и ранената Теса не можеше да си позволи да заспи. Вместо това,седна на дивана и започна да я наблюдава. Изглеждаше като мако дете....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 8:51 am

Бях доста уморена, затова и поспах доста, около 4 часа. Докато спях сънувах сън, странен сън. Сънят беше как двамата, аз и Том, се бием с някакви същества, а те крещяха, че искат парченцето метал, намиращо се в Том. Убихме повечето, бяха останали двама - един за мен, един за Том. Той успя да убие неговия противник, но аз не. Съществото успя да прободе сърцето ми, а след това да избяга. Бях мъртва. Стреснах се и се събудих, а Том седеше на дивана и ме наблюдаваше. Бързо изтрих стреснатото си изражение заради съня и се усмихнах. Реших да запазя тайната за този сън за себе си. Забелязах красив букет от цветя , оставени върху шкафчето до леглото.
- Красиви са. - приближих се още малко до тях, за да усетя приятния мирис и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 1:57 pm

Том обаче гледаше изпитателно. Беше разбрал,че нещо се е случило,но щом тя не искаше да говори за това,нямаше да я притиска.
-Мислех си...след всичко,което прекарахме,ще имаме нужда от малко почивка без да ни се меси никой... Какво ще кажеш...ъъъм,за вечеря в Лондон?
Не смееше да я погледне,мислеше,че ще му се изсмее всеки момент. Дори той се засмя за малко,след което огледа къщичката с поглед. Спря се на голямата метална врата,на която пишеше "Не влизай!" , след което се върна върху Теса.
-Е?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 3:23 pm

Вълни на успокоенине преминаха през мен , когато Том дори не ме попита какво ме е стреснало.
Вечеря в Лондон .. хм , идеята ми се стори добра след всичките щуротии напоследък.
- Защо не, идеята ми харесва. - казах , продължавайки да си лежа в леглото като се усмихвах.
Погледнах го и видях, че неговия поглед беше настрани, а не както обикновено към мен. Проследих накъде гледа и забелязах голяма метална врата с надпис "Не влизай!". Какво ли имаше вътре? Още опасности? Нещо твърде лично? Хиляди въпроси за съдържанието на стаичката зад вратата се стрелкаха из ума ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 3:45 pm

Том се зарадва. Чувстваше,че предстои още една хубава вечер. Видя накъде гледа Теса. Голямата врата.
-Любопитна си да видиш какво има вътре,нали?
Гласът му звучеше като на учител,който преподава на своите ученици важен урок.
-Понякога любопитството може да убие човек. От любопитство,за да видят какво ще стане,американците хвърлили ядрените бомби над Хирошима и Нагасаки...надявам се,знаеш какъв е бил резултата.
Погледна я,след което се усмихна. Хайде,ела да ти покажа какво има вътре. След което трябва да вървим,в противен случай ще пътуваме нощем,а пък мен ми се приспива.
След последното се засмя.
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 3:51 pm

Любопитството ми ще бъде задоволено .. хм , обичам когато става така.
- Покажи ми. - казах развълнувана и пълна с любопитство.
Знаех, че това някой ден можеше да ме убие , но не можех да променя тази си част от характера.
А и не исках. Харесвах си се такава. В повечето пъти като малко дете, любопитно за скритите неща.
- Трябваше да поспиш. Сега аз ще искам да се забавлявам .. отново , а ти ще се прозяваш до мен. - скастрих го и се засмях.
Не изглеждаше уморен, но това щеше да се промени , може би скоро ..
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 3:58 pm

Том отиде и отвори вратата. Влезе вътре и повика Теса. Стаята беше малка. Вътре беше пълно със стари снимки,подредени по рафтове,парчета татуиррана кожа,амулети и пръстени. А най-отдолу,на пода,имаше голям железен капак,покриващ стълби за надолу.
-Всичко това са от хора,които съм убил. Хора,които съм победил по един или друг начин. Трофеи,награди....както искаш го наречи.
Взе една стара снимка и я показа на Теса. Беше малко момче,въртящо се около едно рошаво куче.
-Това,-каза Том и се засмя,-съм аз. Точно преди родителите ми ... точно преди да си отидат.
Не беше влизал във стаята от може би 10 години...тя му се стори толкова стара,толкова антична. Остави снимката.
-Искаш ли да разбереш какво има долу?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:08 pm

Стаята на спомените, стаята на живота му - така я нарекох аз. Всичко за него, за миналото му беше събрано тук.
Видях снимката му като малък , изгелждаше .. щастлив , изпълнен с мечти .. неосъществени мечти.
Когато той остави снимката, аз оново я взех в ръцете си и я разнасях със себе си.
- Иска ли питане! - засмях се и тръгнах след него.
Той забеляза снимката в ръцете ми.
-Ако нямаш нищо против? - усмихнах му се и го погледах в очите.
Мислих си да я поставя в рамка и да му я върна, но не споделих мислите си.
Реших това да бъде изненада.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:18 pm

-Задръж я....за мен тази снимка вече е просто стара лъжа....
Наведе се и повдигна капака. Въпреки,че тежеше над 100 килограма,той все едно не го усети. Слава на металното парче в гърдите му,което помагаше за заздравяването на раните.
Стълбите надолу бяха от черен мрамор,издялан специално по поръчка. Изглеждаше сякаш по тях не е минавано никога...което бе почти истина. Никой не бе влизал долу освен Том.
Стените до стълбите бяха изписани със дребен шрифт - латински. Когато слязоха долу,отразена светлина парна очите на Том. Пред него,в малката стаичка имаше 4 златни съркофага. 3 от тях пълни,последния - празен.
-Предполагам знаеш какво има вътре. Дядо ми,баща ми и майка ми. А последният....последният е за мен.
На всеки съркофаг имаше изписани имена,думи на латински и по един меч. Меч,със дълго острие,огромна сребърна дръжка,украсена с рубини и сапфири и позлатена ножница. Само на последния съркофаг меча липсваше.
-Там!-каза Том,като посочи малка дупка в стената,която нямашше да бъде забелязана,ако не знаеш че е там.
Том се приближи и натисна. Камъкът влезе навътре,а зад него се показа изящество. Меча беше два пъти по-голям от другите,дръжката му бе златна,а на нея имаше множество сапфири,но нито един рубин. Острието,изглежда беше изковано от сребро.
-Келтско сребро.-каза Том като посочи острието. - Най-здравата неръждива сплав на света. Взе го и го подаде на Теса.
-Какво ще каже твоето любопитство сега?
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:32 pm

Това за лъжата не го схванах. Какво ли щеше да рече ?
- Какво имаш в превид под "лъжа" ? - попитах го и погледнах объркано. Наистина не разбирах.
Погледнах из стаята , всички тези неща ..
Мечът на Том беше невероятен, красив. Спрях се върху съркофага определен за Том.
- Знам, че все някога ще се случи, но .. никъде не пише, че не можеш да си щастлив докато това стане. - погледнах го с леко натъжен поглед. Исках той да бъде щастлив.
- А и не е задължително да умреш скоро. Или пък някой от "тях" да те убие. Може ти да ги убиеш .. - изкашлях се нарочно - ние да ги убием , да сме щастливи след това и накрая да умрем. - опитвах се да махна лошите мисли от ума му.
Взех меча в ръце , беше доста тежък. Плъзнах пръста си по острието и без да исках се порязах, но раната зарасна след секунда.
- Относно любопитството ми .. то може и да е причина за смъртта ми, но няма да е сега. - засмях се и се сетих за съня си. Определено можех да си любопитствам на воля, то нямаше да е причина за смъртта ми.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:46 pm

-Стара лъжа!-повтори Том. Някога това беше реалност. Някога бях нормален,имах всичко...след това се случи. Сега е невъзможно да имам отново всичко това...тази снимка е лъжа...никога няма да бъде същото.
Том също застана до саркофага.
-Смисъла на моя живот започва да изчезва. Или трябва да му намеря нов смисъл,или това тук ме очаква.
Том погледна Теса.Щастие....от колко време не е усещал това чувство?
-Вече забравих какво означава това. Да ги убия...убием....и после какво? Страхувам се,Теса. Страхувам се,че може би аз няма да мога да ти дам щастието,което очакваш.
Видя капчицата кръв на ръката на Теса,която бързо изчезна. Металът бе лековит. Едно от свойствата на това сребро.
-Да се надяваме,че е така...
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 4:58 pm

- Винаги има смисъл , Том. Понякога е точно пред нас, но не го виждаме. - подадох му обратно меча.
Явно все още не беше разбрал, че съм със силен харектер.
Можех да понесе повече болка, разочерования и сълзи отколкото можеше да си представи.
Когато всичко това свършеше исках просто да видя Шон.
Което ме накара да се замисля, къде ли беше сега, какво ли правеше?
- И никога не е късно, повярвй ми. - усмихнах му се мило.
- Знам, че всичко ще е наред, че ти ще си добре. - казах му и бях сигурна.
Той щеше да е добре, а след .. след смъъртта ми няма да има кой да го преследва , за да го убие.
Върнете се в началото Go down
Томас Бръкли
Graduates
Graduates
Томас Бръкли


Брой мнения : 627

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:09 pm

Том се замисли над думите и. Ха,точно пък за него. Имаше смисъл преди. Тряваше да отмъсти за родителите си - направи го,о да. И то как...горките му жертви. След това се появиха боевете...сега вече ги няма. Остана му само пророчеството...и да защити Теса. Да я ответе при нейния Шон,който така и не се появи през всичките тези дни. Дори не се поинтересува какво се случва с нея. Но какво пък,може би след като я остави при него,той щеше да я защитава. Тогава вече не му оставаше друго. Щеше да се присъедини към всичките си приятели,които е загубил. Щеше най-накрая да е щастлив.
-Не знам какво е да съм добре. Или съм сакат след поредната битка,или ще стана сакат след предстоящата. Знаеш ли,децата са най-щастливите в този живот. Нямат грижи,нямат тревоги.....
Не довърши. Прибра меча обратно,след което се загледа в съркофага на баща си. Последния надпис гласеше:

"И той умря,оставяйки наследство,способно да промени целия смисъл на живота"

Смисъл,смисъл...всичко беше смисъл....
Върнете се в началото Go down
Елизабет Алварадо
Students
Students
Елизабет Алварадо


Брой мнения : 381

Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 5:23 pm

Сега наистина бях объркана в мислите си.
Когато съм с Том се сещам за Шон, а когато ще съм с него .. сигурно щях да си мисля за Том.
Беше каша в главата ми. Вече не знаех какво е правилно и грешно.
Отметнах косата си назад и погледнах към Том. Не казах нито дума.
Може би трябваше да му кажа за съня си? Още един въпрос, на който не знаех отговора.
- Хайде да се приготвяме за вечерята. - предложих му и зачаках неговия отговор.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Том Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том   Къщата на Том I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Том
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Фей
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Иси ^^
» Къщата на Ефи
» Къщата на Ариана ♥

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Двора :: Гората-
Идете на: