The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
"Часът на вещиците" - Page 7 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap81%"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap19%"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
"Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Саманта Такър
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Том Милс
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Алекса Рен
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Selene
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_lcap"Часът на вещиците" - Page 7 I_voting_bar"Часът на вещиците" - Page 7 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 "Часът на вещиците"

Go down 
+2
Тран Дюбос
Клеър Монгомъри
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:39 am

Прибрахме се в хотела.Заехме се за работа и разпратихме СМС и емайли на хората които щяхме да поканиме.На някои дор извъняхме.Много работа.Тран ми предложи да поспя и излезна.Не бях спала много миналалта нощ и почти веднага заспах.На няколко пъти се будех,но Тран още го нямаше...Къде ли беше?А и утре беше денят...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:42 am

Докато вървях към асансьора ми се стори, че чух женски глас да ме вика по име, но не откликнах на този зов. Когато една книга е прочетена не обичам да разлиствам отново страниците й, а започвах нова. Този път допуснах грешката и започнах да чета едновременно две, но едната бе кратка и успях бързо да приключа с нея. Сега ми оставаше да продължа напред с далеч по-голямото четиво, описващо моя живот с Бони. Качих се в стаята си и влязох при нея.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:49 am

Направи се на глух... Остави ме просто така, сякаш не ме познаваше... Спрях и погледнах напред.
- Тран... - тихо промълвих. Гледах как се отдалечава без изобщо да се обръща назад.. Бръкнах в джобовете си и бавно се приближих до стълбите. Закачвах се за петия етаж... Стигнах стаята си, протегнах ръка, за да отворя вратата "Изобщо не искам да ме вижда така Морган" - казах си, но вече всичко беше без значение.. Дали ще живея или не... Всичко това беше без значение. Отворих вратата и влязох вътре. Там бяха Морган и Джейк. Отправих към едно от барчетата. Отворих го и с изненада открих, че има бутилки с вино и уиски. Поех една с уиски, седнах на един стол и започнах да пия отново...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:54 am

Чух отваряне и затваряне на врата и се сабудих.
-Хей здравей..как си?-казах сънено и придърпах завивките още повече към себе си и се свих на кълбо.Бях придърпала едната възглавница към тялото си,а на другата беше главата ми.Избутах тази която беше притялото ми отново до мен.Погледнха Тран и се прозях,а после му се усмихнах,но той май не беше много щаслив.Къде ли е бил?
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:29 am

- Здравей! Добре съм, но трябва да ти кажа нещо. - казах аз и я гледах сериозно с празен поглед. - Скоро ще бъдем семейство и за това е добре да знаеш всичко, защото тайните винаги водят до раздори. Сега бях в бара при Ейми. Тя плачеше, понеже съм се подиграл с любовта й и ще женя за теб. Опитах се да й обясня, че между нас всичко е свършило, но тя твърдо отказваше да го приеме. Както и да е, аз вече сложих края. - насила се усмихнах, приближих се до Бони и я целунах, а след това легнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 9:35 am

-О!-само това успях да кажа.Милата Ейми.Не съм искала да и причинявам такова нещо.Тран легна до мен,а аз се сгуших в него.Улових ръката му и затворих очи.Бях доста изморена,а скоро беше сватбата.
-Притеснявам се.Страх ме е.-признах му аз.Стиснах ръката му малко по-силно.Приближих се още повече към него ако имаше на къде повече и се облегнха на гърдите му.Колкото беше възможно в тази поза.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:06 am

- Спокойно. Всичко ще бъде наред. Сега нека поспим, за да сме бодри за Голямото събитие. - казах, погалих косата й с една ръка и затворих очи. Все още бях с дрехите, но нямаше значение. Исках колкото се може по-бързо да заспя, за да се събудя по-рано и да имаме време за всички приготовления. Бони трябваше да ходи на фризьор, препоръчан от Джон, който да й направи прическа, а след това трябва отново да се срещнем със сватбения агент, за да уточним как точно ще протече церемонията.

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:14 am

Сутринта се сабудих от проклетата аларма на телефона ми.Метнах го по стената както правех когато ме дразни и се размърдах в леглото.Сигорно и Тран се беше сабудил.Усещах го до мен,но още не бях отворила очи за да разозная какво става наоколо.Обърнах се на другатс страна,а после по гръб и отворих очи загледаха в тавана. "Големия ден!"-казах си.Чудех се кой ли ще дойде...какво ще стане?И още един куп въпроси ми се въртяха в главата.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:17 am

Събудих се от алармата на Бони, но след миг заспах отново. Исках а се наспя хубаво, защото вероятно сватбата щеше да продължи до късно и не исках да заспя на масата. Е, нямаше да има много гости, които да се присмиват на моето полу-будно състояние, но все пак не искам после да плъзне слух, че съм заспал на сватбата си. Аз щях да изтърпя такова унижение, но Бони...
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:19 am

Ейми влезе в стаята и изглеждаше ужасно.Погледна, че сме аз и Джейк и се отправи към барчето.Отвори го и извади бутилка с уиски.отиде до един стол, седна и започна да пие.

-Ейми... какво е станало?-отидох до нея и видях, че очите и са навлажнени...плакала е.-Стига си пила...не е полезно.-казах и дръпнах бутилката от ръката и.Гледах я строго.

Отнесох бутилката до барчето и я оставих там,като леко придържах разкопчаната рокля за да не падне, а след това се върнах и клекнах в краката на Ейми.

-Разкажи ми сега какво стана.-казах аз и зачаках.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:24 am


- Той... Морган... - прошепнах - Той ще се жени... Морган.. Свършено е.. Това беше! - изрекох през сълзи. Изправих се и клатушкайки се отправих се към банята, съблякох се и напълних ваната със студена вода, за да изтрезнея поне малко. След като се напълни, отидох до вратата и я заключих. Влязох вътре и ледено студената вода ме погълна. Тялото ми настръхна, а след миг придоби синьо-лилав цвят. Не обърнах особено голямо внимание, задържах въздуха си и се потопих под водата.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:27 am

Никак ама никак не ми се ставаше.Останах още малко в леглото и отидох да си взема телефона който се беше "запознал" със стената.Беше се изключил."Слава на бого!" .Но трябваше да го включа.Така и направих.Погледнах часът-9:00."Страхотно!Няма що!"Отидох и пах легнха в леглото.Щях да стана след малко...да си взема душ да се оправя и щяхме да ходим да се видим с Джон и така нататък.Много работа!Останах още малко в леглото и станах.Свалих бельото си и влезха в банята да си взема душ.След като си взех душ обвих кърпа около тялото си и се върнах при Тран който още спеше.Седнах на леглото и включих телевизора.Имахме още време...
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:31 am

Отворих очи и погледнах към ангела, седящ на леглото до мен. Събудих се тихо, тя гледаше телевизия и може би не бе забелязала моето завръщане от страната на сънищата. За това реших да я изненадам. Протегнах безшумно ръце и.... хоп, дръпнах я към себе си. Започнах да я гъделичкам. Знам, че бях досаден, но.... просто не се сдържах.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:40 am

Не се задържах дълго.. Изправих се, излязох от ваната, увих хавлия около тялото си и излязох от банята. Облякох се набързо.

- Морган, хайде на шопинг - леко се усмихнах - Чака ни сватба! - заявих. Докато я чаках да се облече аз изсуших нябързо косата си, гримирах се...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:46 am

Бях се загледала в някакъв филм.Трна ме хвана и почна да ме гъделичка.Дори не бях забелязала кога се е сабудил.
-Не..Тран моля те!-замолих му се докато се смеех.Мразех да ме гъделичкат.Опитах се да го избутам от себе си,но единственото което стана беше ,че хавлията ми се изхлузи от тялото.
-Виж какво направи!Доволен ли си?-изкикотих се.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:50 am

- Много, даже! - отвърнах аз, загледан в голото й тяло, и се засмях. - Ще тръгваме ли? - попитах я. - Трябва само да взема един душ и съм готов за отегчителната среща с Джон.

Сватбения ни агент прекаляваше с детайлите по приготовленията, но понякога това не беше лошо. Аз също обичам всичко да е изпипано до последната подробност и за това донякъде го подкрепях в опитите му да създаде перфектната сватба.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:56 am

Засмях се щом той заяви,че е доволен и огледа тялот оми.Пита дали ще тръгваме,но също так и спомена,че му е нужен душ.
-Ммм да.Изкъпи се и след това ще тръгваме.-казах.Станах от леглото и се завъртях.Върхо мен се появиха дрехи-черни дънки,черна блуза и черни кецове.
-Така е добре!-усмихнах се и седнха на диванчето което беше малко по-далеч от леглото и отново се загледах в филма.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 10:59 am

Станах от леглото и отидох към банята. Затворих вратата след себе си и я заключих. Пуснах вряла вода и започнах да се къпя. Въпреки топлото време предпочитах да взема горещ душ, защото така се успокоявах, а се нуждаех от много спокойствие за предстоящите събития. Щом приключих се изсуших набързо с една кърпа и излязох, разбира се, с халат. Отидох до сака си и извадих бельо,дънки и черна прилепнала тениска. Нахлузих набързо облеклото и погледнах към Бони.

- Готов!
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:02 am

-Хмм.. шопииииинг-казах аз доста ентусиазирана.

"Може ли и Джейк да дойде?И за каква сватба говориш?Нима ще отидеш?Дори не сме поканени...или поне аз не съм,за теб не знам."
-пратих мисъл на ейми докато се обличах.Не бях спала тази нощ, но това за мен не е нищо ново.

-Трябва да хапнем, че умирам от глад.-казах аз, докато обличах едни къси гащи и една тениска(бяха по-лесни за сваляне като ще пробвам дрехи).Този път реших обувките ми да са ниски.

Отидох до огледалото и си сложих черен молив и спирала.
Преобличах се пред Джейк,защото Ейми се преобличаше в банята.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:04 am

Чаках Тран да се изкъпе и гледха филма.Не чаках много.
-Готов!-каза той,а аз се усмихнах.Станха от дивана.Напъхах телефона който беше на леглот ов джоба на дънките си и отидох до него.Надигнах се и го целунах.
-Ми хайде да тръгваме.-отправихме се към вратата.След като излезнахме я заключих.Качихме се в асансьора и излезнахме от хотела.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:21 am

Най-сетне пристигнахме. Платих на шофьора и слязохме от таксито. Влязохме в стаята, а след това с Морган се запътихме към спалнята. Затворих вратата и започнахме да се преобличаме. Извадих бельото, облякох го, а след това дойде ред и на рокличката.

- Ъм, Морган, ще ми помогнеш ли с ципа? - запитах и се обърнах с гръб към нея - Малко ми е напрегнато... Само при мисълта, че ще го видя пред олтара с Бони... и... идва ми да го убия.. Той се подигра с мен и с чувствата ми Морган... - изрекох тихичко.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:44 am

Джейк отиде до неговата стая.

С Ейми влязохме в стаята ни и започнахме да се оправяме.Тя ме помоли да и закопчая ципа на рокличката.Докато го закопчавах тя говореше.

- Малко ми е напрегнато... Само при мисълта, че ще го видя пред олтара с Бони... и... идва ми да го убия.. Той се подигра с мен и с чувствата ми Морган...-оставих я да говори.Не исках да я прекъсвам, а и не знаех какво да кажа в тази ситуация.

-Готово.-казах и отидох да се обличам и аз, но първо реших да си взема един бърз душ.

Взех си много на бързо душ,попих водата от мен,облякох си рокличката с камъчета и обух черните токчета.Оправих си косата и дооправих грима.

"Джейк... ние сме готови.Чакаме те във фоайето.Побързай."-пратих му мисъл.

-Трябва да изчакаме Джейк във фоайето.Няма да се бави.-казах на Ейми.
Върнете се в началото Go down
Джейк Тайлър
Students
Students
Джейк Тайлър


Брой мнения : 28

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:51 am

Отидох до стаята си и започнах да се оправям.Все пак беше сватба и трябваше да изглеждам елегантно.

Реших да облека черен панталон и бяла риза.Взех един бърз душ, оправих косата и бях готов.Оставаше само да си обуя обувките.

"Джейк... ние сме готови.Чакаме те във фоайето.Побързай."-получих мисъл от морган.Обух си обувките и излязох от стаята.

Отидох във фоайето и зачаках Морган и Ейми.
Върнете се в началото Go down
Ейми Джонсънс
Students
Students
Ейми Джонсънс


Брой мнения : 964

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 11:58 am

- Благодаря - казах на Морган и си обух обувките - сини на доста висок ток. Отправих се към банята, за да си направя прическа и да си дооправя грима. Спуснах бретона си пред дясното око и повдигнах част от косата от дясната страна с красива шнолка със скъпоценни камъни - подарък от майка ми... Сложих си черен молив, спирала и леко розов гланц, който подчертаваше устните ми. Напръсках си косата с малко спрей и излязох. Сложих си амулета.

- Готова съм! - заявих - Как изглеждам? - попитах Морган, като се завъртях, за да ме огледа добре.
Върнете се в началото Go down
Морган Рийд
Students
Students
Морган Рийд


Брой мнения : 300

"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 12:03 pm

-Супер си.-казах и се усмихнах.

-Ами аз?-направих същото като нея(завъртях се).-Ами какво ще правим, ако сме подранили?Ам... трябва да и купим подарък... все пак така се прави...-казах и замълчах.

Беше болезнено за Ейми, но това беше избора на Тран.Бони имаше предимство, че е бременна.

-Трябва да говоря с Бони за бебето.Трябва да отиде на лекар.-казах загрижено.Взех си черната чантичка и бях напълно готова.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Часът на вещиците" - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Часът на вещиците"   "Часът на вещиците" - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Часът на вещиците"
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» На вещерите и вещиците-3ти курс
» На вещерите и вещиците-5ти курс
» На вещерите и вещиците-6ти курс
» Социология на вещерите и вещиците-4 курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лас Вегас-
Идете на: