The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на Том Милс - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcap81%Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcap19%Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на Том Милс - Page 3 I_vote_lcapКъщата на Том Милс - Page 3 I_voting_barКъщата на Том Милс - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на Том Милс

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:27 pm

-Намери ме пред вратата на стаята ти.-засмях се.Знаех че не трябваше да чета мислите и.Но това ми беше дарбата нищо неможех да направя...
-Искаш ли още вино?-отидох и си вех чашата която я бях оставил на пода.Взех и бутилката с виното.Налях си.Чашата на софи беше празна.Взех я и нея,като оставих своята пълна чаша.Погледнах Софи въпросително.Чаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:34 pm

-О.Ако се напия ти ще си виновен,но добре.
Усмихнах се и си взех чашата.Пийнах.
-Много етъпо,че сега се запознахме.И е тъпо ,че си с две години по-голям от мен.Родителите ти няма да са доволни,че изилзаш с хлапачка като мен нали?Не че моите ще са!Ама не ми пука.те искат да излизам с някакъв като мне.С гръцки произход.но аз не съм гъркиня,но те смятат,че чи трябва някой произилзащ от Гърция заради нашите прасатри корени.Разбираш гръцките богове.Те едва ли не искат да ме оженят за бог или полубог.Това е много тъпо нали?
Без да се осъзнавам бях говорила за семейството си.Млъкнах рязко исе изчервих.
-Ъъ,изивнявай.Сигурно не искаш да слушаш за скапанато ми семейство.Не че ги мразя,но всички сме мялко луди.И тея богове и глупости!но си обожавам семейството и богоевте ,и всичко.Ти как си със семейството?
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:45 pm

-Родителите?-Неисках да расказвам за родителите си.Една мисъл за тях,и вече ми ставаше мъчно.Онази случка,която всички смятаха за катострофа,но аз знаех че не беше.Опитах се да прогоня тази мисъл и то донякъде се получи.Поклатих с глава.Приближих се към Софи.
-Някой все още не е заппомнил,че ненавиждам да расказвам за себеси.-погледнах я.Защо необичах да говоря за себеси?Заради случката ли?Или аз просто си бях такъв?
-Но бих слушал за семейството ти с векове.-усмихнах се мило и погалих бузата и със свободната ръка.В другата държах чашата с вино.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 4:51 pm

-Всъщност забарвих да те предупредя,че съм забравана и ако някой път се появ без глава трябва да тръгваш да я търсиш!Все още не съм я изгубила.И съжалявам ,че така те притесних,но трябва да станеш по-разказвателен.
Хм,как можех да го науча зда разказва за себе си.
-А за слушането с векове.Можже да стане понеже хм доста ми едълго родословието и историйте.Още от пра-старо време-знаеш Зевс,Посейдон,Хадес и т.н.Имам много от Хадес,но и от Зевс,посейдно и другите.Дори от най-дребните божества.Но моля те да не говорим точно сега за тях.От малка си изучавам миналото и име втръснало.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 5:11 pm

-хммм,Завс,Посейдон..-замислих се.
-Та тиси богиня.Но само моята богиня.-казах наглас и се усмихнах.Пак погалих бузата и с ръка.
-Не мисля да ставам по-расказвателен.-гласът ми стана някак си по-тъжен.Надяввах се Софи да не го е чула.Пак се опитах да прогоня мисълта за родителите си.Но,неставаше.Отпих от виното.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 5:32 pm

Усетих смяна в гласа му и разбрах,че съм навлязла в дълбоки и мътни води.Е,когато беше готов щеше да ми каже..Ако всъщност някога реши..Усмиханх се и казах:
-Хм,на бузата ми ще се отпечета ръката ти.-усмихнха се пак и разроших косата му.
-Много ми харесваш с разрошена коса.Толоква си сладък..И без и с разрошена коса.По-пронцип си сладур..Сладко коте..
Засмях се и обвих ръце около врата му.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 5:41 pm

Усмихнах се.
-Ама няма да мога да ходя винаги с разрошна коса.Някой ще ме помисли за петел.-засмях се.Пак погалих бузата и.
-Ще е лошо ли да се отпечата?-погледнах Софи въпросително.Погледнах я...гледах я в очите.В хубавите и очи...
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 5:51 pm

-Няма да е лошо.ще си имам споменче.-усмихнах се.-Ти си моя петльо.И коте.Всъщност ще тярбва ад се пормъквам да те видя като върколаче.Или ще ми дадеш снимчици.Ще те поставим на кориците на Ню Йорк Таймс.
Представих си белия вълк с бански и други фотосесии и как не се разсмях като луда не знам.
-Всъщност ,ако дадеш ще те облечем като модел и загаливето ще е :"Вълк като модел"на корицата.представи си.
И този път не се сдържах и се разсмях.На менв си ми беше смешно.Вълка ми беше малко странен.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 6:12 pm

-Недавам.-казах и поклатих с глава.
-Искаш да ме видиш като вълк,хммм,може.Но другата седмица.Ако искаш.Ще се срещнем някак си някъде и ще можеш да видиш как се превръщам.Ако искаш-усмихнах се.Погледнах я в очите и я целунах.
-Ти,си моята богиня.-усмихнах се и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 6:17 pm

-Много го удраи на някакси и някъде.Нали?
След това последвацелувката му.
-Хм,знам ,че съм товята богиня.Ти си моя бог.И моето коте.Нали?
после го пергърнах и го целунах.
-Моля те да парвим нещо.Стига сме се натискали!Става ли?
И се засмях.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 6:59 pm

-Добре.Искаш ли да ходим в някой бар?-погледнах я въпросително.Испих оставащото вино в чашата.Отнесох чашите ни и бутилката на кухнята.Бутилката я оставих в хладилника а чашите в мивката.Върнах се при Софи.
-Е,готова ли си?-и без да дочакам отговор я хванах за ръката.Телепортирахме се.Аз бях свикнал с това странно чуство,но Софи?!?
-Добре ли си?-питах я когато вече бяхме в бара.Хванах я за раменета,кой знае как може да и подейства.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:25 pm

Телепортирах се направо тук.Легнах на леглото си.Чуствах се ужасно не отвратително.Дали Софи вобще щеше да ми проговори някой ден?!?Беше се разсърдила само защото неисках да пострада.Това лошо ли е?Да искаш да защитиш някой!?!Нямах отговор на този въпрос.Нямаше да мога да живея без Софи...Но защо така се разсърди.неможех да си обясня това но и неможех съм без нея!Имах чуството че сърцето ми ще се скъса на хиляди парчета,е и какво от това?Без Софи,няма смисъл да живея.Макар и да се познавахме от 1 ден.След като ужасно дълго мшслих едвам едвам успях да заспя.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 7:47 pm

Събутих се.Върколака в мен се събуждаше.Отворих очи погледнах часовника беше полунощ.Бях заспал след полунощ,значи съм спал цял ден?Толкова ли зле се чуствах?Определено!Погледнах през прозореца,луната беше пълна.Веднага върколачешкото в мен създаде едно "ууууууу"Трябваше да се скрия някъде!Някъде където няма много хора,гората!Отправих се веднага там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Том Милс - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Том Милс   Къщата на Том Милс - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Том Милс
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Ариана ♥
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Иси ^^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: