The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcap81%Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcap19%Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_lcapСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_voting_barСтаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:07 pm

Усмихнах се весело.
-В тях се спънах,но както и да е.Обичам всички цветя.И рози,и зюмбюли,и лалета и т.н.Благодаря!Аз за теб нямам нищо.
Засмях се.
-Освен може би разходка?
Но нещо помрачи настроението ми.
-Но е пълнолуние.Как изобщо си навън?
Казах го така все едно му се скарвам,но явно не ме биваше в сериозния тон и се засмях.
-Е,като си добре,нищо друго няма значение.
Извадих ледената картичка от букета.Очите ми се плъснаха по редовете.
-Знам и аз за теб,коте!И оттавна ти простих.
Усмихнах се..Отново!
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:13 pm

Ник бе... ами меко казано щеше да бъде, ако се наречеше потресен. Просто гледаше след нея и местеше поглед от вратата към Сам, от Сам към вратата. Беше се леко понадигнал от леглото, но после се отпусна върху него за няколко секунди. Еуфорията и възбудата бързо отстъпиха място на мрачни чувства и реалността. С тежка въздишка се надигна, присядайки до ръба, закривайки лицето си първо с две ръце, а после притискайки показалец към слепоочието си. Погледна Сам и я попита:
- Да я потърсим? Или да я оставим да се скита? - каза със неузнаваемо сериозен глас дори за самия него. Никога не го е било грижа дори за самия себе си, камо ли за другите, но...
- Ще ми кажеш ли какво, по дяволите става? - попита, леко раздразнен от тегнещата неловка и продължителна тишина. Изправи се и застана пред Саманта, леко смръщен и с полуотворена уста, разкриваща ивица от перлено-белите му зъби. В следващия момент млъкна, надявайки си безизразна маска.
Това беше нещо ново за него. Досега или са му налитали, или са се опитвали да избягат, но винаги след като са видели зъбите му и той не ги е ухапал бързо. Което се случи само веднъж...
Дочу се почукване, а след това приглушени гласове...
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:17 pm

-На мен нищо не ми трябва само да не ми се сърдиш!-казах.И се усмихнах.
-Освен може би разходка?Но е пълнолуние.Как изобщо си навън?пита Соф.
-Не съм навън,аз съм на едно място където няма...почти никой...А и се опитвам да се сдържа.Навън,в града съм само и само заради теб,за да ти се извиня...-казах.Софи видя бележката и каза че отдавна ми е простила.Прегърнах я и я целунах,бях на седмо небе от щастие...беше ми простила!!Но трябваше да се връщам на поляната.Там беше безопасно,не само за мен...Но как щях да го направя?Ами ако Софи пак щеше да ми се разсърди?!?
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:30 pm

Погледа ми проследи недоумовяйки какво става.Първо Соф, а сега и Ник?Ама тези май си мислеха че се шегувам.Нямаше да ги търпя, исках секс и щях да го получа...без значение на каква цена.
Стнах от леглото и огледах внимателно Ник, какво по дяволите му ставаше?защо спираше, какво му пукаше къде отива Соф?Въздъхнах сърдито и тръгнах към вратата, като малко преди нея се скрих зад стената и погледнах с кой толкова си говореше Соф.Това бе том и май се бяха сдобрили...
Мамка му, хич не ми допадаше това момче и усмивката ми се покачи на лицето когато илязох по бельо и застанах до Соф, като прокарах ръка зад нея, леко докосвайки я.
-Соф връщаш ли се?Ник започна да се притеснява...-каза аз бавно като не я поглеждах ами бях впила злобен поглед в Том.Може би не бе толкова лош, бе й донесъл цветя, но...
Погледнах я и видях неудобрението в очите й и реших да се махна от там.не исках сега да ми се разсърди за нещо...
Лицето ми се приближи до нейното за да я целуна, но погледа й ме накара да спра и с усмивка просто целунах страстно врата й.погледнах арогантно том и отново се върнах в стаята.
-Виж, Ник, остави Соф.Има си малко работа...то това не означава че няма да се забавляваме...-казах аз като го видях да ме чака, или да ни чака на леглото и бавно се настаних върху бутнатото му тяло и отново впих устни в неговите...
Върнете се в началото Go down
София Мерсер
Students
Students
София Мерсер


Брой мнения : 615

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:33 pm

Изгледах така ядно Сам,че нямаше накъде повече.Навялзох в главата и с телепатия и сърдито казах:
Като се прибера,Сам,ще те убие по-ной ужасния възможен начин!!!
напаривх опит за усмивка.
-Предполагам,че по-късно ще мога да ти разкажа?След около три-четири години?
Усмихнах се.Затворих вратата.
-Д ане ни перкъсва никой.Били ме завел на мястото където няма почти никой?Там ще можеш да скиташ на воля пък аз ад си гоовря с почти никой.
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 6:46 pm

Усмихнах се.
-Добре,ще се телепортираме,дръж се.Хванах я,като ръката ми беше на кръста и.-Тъкво се приготвих да я телепортирам когато си споних че Сам беше споменала някакъв Ник.
-Ъм а какъв е този...Ник?И защо започна да се притеснява?!?-погледнах я въпросително.Ами ако се беше наранила някъде или нещо нподобно докато не съм я виждал.И ако този Ник е някой лекар...или нещо подобно.И се притесняваше за здравето и!?!
-Соф,нали си добре?-добавих.Само нещо да и се е случило още и щях да издиря този идиот кой то я е наранил!!
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:01 pm

Щастливото настроение се завърна неузнаваемо бързо. Врата шумно изскърца. Това го накара да се изправи и бързо да я затвори. Така де, не бе маймуна от зоопарка, че да го гледат как прави секс, по дяволите.
В стаята стана тъмно и задушно и всякакви звуци замряха, отстъпвайки на тишината, преизпълнена със хормони, страст, както искате го наречете. Даркъс притисна Сам към леглото, хващайки китките й с едната си ръка, а другата я прокара по гладкия й корем под блузата. Устните му се промъкнаха по шията й и след като намери пулса й, леко засмука с език мястото, одирайки със зъбите си гладката й кожа. С краката си разтвори нейните, при което сладък стон се изплъзна из сладките устни на Такър. Освобождавайки ръцете й, той спусна ръце и разкъса тениската й, не му пукайки, че й оставя само парцали. В момента нищо не го интересуваше. Знаеше, че иска само една - да усети себе си в Сам.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:20 pm

не ми допадна че ръцете ми бяха обездвижени и скоро се отместих, като с леко движение се озовах яхнала тялото му.Доволна усмивка се разля по лицето ми и бавно прокарах пръсти по гърдите му, слизайки надолу към интимните му части.
скоро ръцете ми държаха най-възбудената част от тялото ми и очите ми разгледаха малкия му приятел съвсем обстойно, докато пръстите ми си играеха груго с него.Накрая се наведох съвсем леко и устните ми погалиха неговите, като езика ми мина по едната му устна, облизвайки я.
реших, че в момента искам да усетя всяка една част от тялото му и ръцете ми бавно но силно бутаха тялото му към леголото.Езика ми се спусна по врата му гъделичкайки го и зъбите ми раздраха кожата му, като бавно и болезнено засмучах от кръвта му.зъбите ми се забиха доста грубо и ги размърдвах в раната за да усетя болката която му причинявах.исках да чуя писъщи, исках да ме моли да спра, исках да видя онази, уплашената му страна...
пръстите ми забиха нокти на гърбите му и на дясното бедро, оставяйки дълбоки рани, от които скоро потече кръв.харесваше ми да усещям как кръвта бавно напускаше тялото му, но не можех да си позволя да е прекалено уморен...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:32 pm

Това беше дори още по-възбуждащо, карайки го почти да свърши, без дари да е започнала най-забавна... Чакай малко, та тя го смучеше като комар!
"По дяволите, знам как да си избирам жените!" - помисли си той, докато вкусваше цялата болка, усмихнат, с дяволити пламъци в очите,... които наистина си бяха пламъци. Завивките бяха изцапани с кръвта му, но не му пукаше - искаше само да усеща зъбите й, впити във врата му като нагорещено желязо. Той леко изви врат замаян и въздъхна възбуден, когато момичето впи ноктите си в други негови части на тялото му, оставяйки отпечатъка си по бледата му кожа. Главата му започва да се замайва, затова ловко я отдели от себе си и на свой ред мина отгоре й. Тяхното приличаше на танц, в който трябваше да се реши кой ще е лидера, но такъв просто никой не ставаше. Ник й се ухили, гледайки кървавите й устни и ги облиза, след което я целуна, докато разкопча сутиена й и го хвърли на пода, където бе забравен след по-малко и от секунда. По гърдите й в ръцете си грубо, след което отново хвана китките й и зарови глава във врата й, захапвайки я точно за артерията й. Смука голямо количество кръв, докато бе притиснат плътно към нея, след което я целуна, изпълвайки й устата със собствената й кръв й карайки я да я преглътне. След това бързо разкара дънките й и с последен замах направи на парцали гащичките й. Уханието идващо от долу се блъсна в лицето му, карайки го да загуби и малкото от възвърналата си умствена способност...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:44 pm

Харесваше ми че не иска повече пречки, а сега и аз не исках повече игрички.кръвта полепнала по устната ми кухна вече я нямаше, всичко бе погълнато и това ми досатвяше известно удоволствие, караше ме да искам още, но в момента исках само и единствено да усетя как прониква в мен.ръката ми пе плъзна към члена му бавно насочвайки го и скоро на лицето ми се появи доволна и пълна с наслада усмивка.усещах как бавно навлезе и тялото му бе придърпано още по близо към мен.Ръцете ми отново забиха грубо нокти в гърба му и след момент се спуснаха на дупето му, също толкова грубо масажирайки го.устните ми се впиха в неговите, а след момент бавно ги преместих към челюстта му, леко захапвайки я.Малки капчици кръв покапаха по лицето ми, но сега просто ги оставих там и отново се върнах на врата му, но този път държах зъбите си далеч.просто целувах настръхналата му от възбуда кожа и скоро езика ми се заигра с ухото му.
-По бързо...-прошепнах аз и тялото ми потрепна за пореден път под движенията на неговото.
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 5:47 pm

Ник грубо я целуна, пъхайки езика си в устата й, забивайки ноктите си в меката й плът на бедрата. Беше толкова тясна, толкова гореща... просто нямаше думи да опише удоволствието си с нея. Стоновете й огласяха стаята, горещината се разливаше на вълни, като телата им бяха обляни в пот. Той блъскаше бедрата си в нейните, като можеше да усети с всеки сантиметър всяка нейна част от женствеността й, как тя пулсираше от движенията му. Усещаше, че освен той и тя стига до оргазъм. Забърза възможно най-бързо, почти бе загубил съзнание и осъзна, че част от хрипливите и дълбоки стонове излизаха от неговото гърло. Така, докато не стигнаха кулминацията си заедно. Той усети как се разлива в нея и се изпразня, като отвори широко очи, не можейки да диша, потръпвайки заедно със Сам от силата на преживяното. Това продължи сякаш цял живот, толкова сладко и неземно, толкова истинско и прекрасно. Когато се сети, че трябва да диша, той се отпусна върху нея за миг, от което тя изпусна едва събралия си въздух в дробовете си, а след това се претърколи до нея, опитвайки се да събере частите от себе си и да спре лекото треперене. Отне му около минутка, след което обви с ръката си Сам и отново легна върху нея така, че тя да усети ерекцията му. Желаеше я толкова много, че бе готов цяла нощ да я люби както никога преди. Той започна да целува гърдите й, корема й, а след това женствеността й, карайки я да трепери от удоволствие. Той засмукваше с меките си устни красивата и сатенена кожа, след което навлезе в нея с езика си...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 6:13 pm

Всяко негово докосване бе истинска наслада и ми досатвяше наистина голямо удоволствие.Усетих как свършва, но това бе просто началото...
Когато отново се настани върху мен, реших че му стига толкова.Бе мой ред да командвам "парада".С леко и грациозно движение се настаних върху него и арогантна усмивка се разля по лицето ми.Зъбите ми отново лъснаха на светлината падаща от къде ли не и бавно прокарах ръцете си по гърдите му, като ноктите ми деряха кожата.Езика ми мина по следите стигайки до все още не зарастналите ранички по челюстта му и бавно ги облизах, след което езика ми се спусна в страста игра с неговия.
След момент спуснах ръцете се надолу към интимните му части и както преди малко, също леко задирах кожата му с нокти.езика ми следваше следата направена по кожата му, като последната си надежда за оцеляване и скоро облизваше всяко наранено място.ръката ми бавно отмести члена му, така че да наместя глава между краката му и зъбките ми бавно и болезнено се забиха в плътта му.Кръвта потече сама и сега просто се стичаше в устата ми, докато ръцете ми галеха съвсем грубо мъжествеността му, събрана в ръцете ми.
След момент езика ми мина и по тази рана и бавно обходи интимните му части, след това отново се върна на устните му.Отментнах косата си настрани и открих врата си, мястото от където пи преди малко.
-Пий..-казах задъжано аз и се наведох, чакайки да забие зъби и да разкъса плътта ми, което честно казано сега желаех повече от всичко...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 6:47 pm

Болката бе наистина раздираща, която би накарала дори и най-коравия мъжага да се предаде пред тази богиня на изтезанията, но... не и той. Ник сграбчи възглавниците и толкова силно ги стисна, че раздра плата, докато извиваше врата си към тавана, стиснал зъби и очи, наслаждавайки се на ласките на вампирката. Толкова изкусителна, че едва не свърши в ръцете му.
- Пий... - разля се плътния и нисък от възбуда глас на Саманта. Той я събори отново изпод себе си, затискайки я като канара с тежестта на тялото си, карайки я шумно и бързо да издиша. Прокара пръсти през косата й, а другата си ръка я пъхна под гърба й, надигайки тялото й към себе си. Лунната светлина освети кадифената й кожа, която сякаш леко проблясваше. Бе невъобразимо краси и мисълта, че щеше да впие зъбите си в плътта й и да наруши тази красота, разкрасявайки я повече, го възбуди още повече. Даркъс прокара език по кожата, целуна я, отдръпна се на сантиметър, лъхвайки по кожата дъха си, наблюдавайки настръхналата й кожа и започна бавно да впива издължените си зъби. Те разкъсаха плътта, обагриха се в кръв. През това време плъзна ръката си, с която придържаше гърба й, оставяйки я да се отпусне върху завивките, и разтвори бедрата й, пъхвайки средния си пръст в нея, а след това и надървения си член. Щом зъбите му навлязаха докрай с рязък тласък, така навлезе и в другия край. Чукаше я, смучейки от нея, докато усети, че започва наистина да отслабва, премести устата си на устните й. Щом свърши в нея, я обърна като кукла изпод него по корем и пениса му влезе в нея изотзад, карайки я да изплъзне стон из устните си. С ръцете си обхвана гърдите й, докато все по-рязко и силно влизаше и излизаше от нея, като се измъкваше по-бавно, за да може да усети горещата й вътрешност...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 7:45 pm

бавно се изправих, заставайки на четери крака и от устните ми се изплъзнаха поредеца от стонове примесени с няколко ругатни отправени по негов адрес.
ръката ми придърпа лицето му, като целунах страстно устните приближили се към мен.
Само един момент ме делеше от връхната ми точка и аз бавно се извъртях като минах под ръката му и тялото ми се качи върху неговото.
-Искам да ме чакаш тук, разбра ли?-наредих аз и станах от мястото си, прокарвайки ръце по продължение на тялото му.Отидох до нощното щафче и скоро изкарах от там сребърни белезници, които караха пръстите ми да изгарят от болка само при докосването им с плътта ми.
усмихнах се дяволито и скоро закопчавах ръцете му за рамката на леглото и усещах как среброто кара кожата му да изгаря.езика ми мина по раните образували се на китките му, но не помогна особено, само и единствено и аз усетих болка от среброто.Отново яхнах тялото му и ръцете ми нежно минаха по гърдите му, погледа ми се бе заби в ръцете му, а после мина надолу към очите му.исках да разбера какво си мисли сега?Ккаво се въртеше в главата му.
езика ми отново се плъзна по тялото му, но в момента бях достатъчно уморена, че да прибягна към белезниците за да се нахраня от кръвта му.зъбите ми се забиха в плътта малко над интимните му части и кръвта навлизаща в устата ми бе дори още по сладка.Засмучах жадно от нея и скоро отдръпнах устни от тялото му, защото все пак ми трявбаше жив...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 12:04 pm

- Сладка Сам, извратените ти представи за секс са точно като тебе - сладки. - отвърна той, докато се бе отпуснал върху леглото. Белезниците му бяха прогорили китките, от които тъмна кръв закапа и се стече, пушейки леко. Впитите й зъби не му причиняваха вече болка, а опияняващо удоволствие. Усети как малко му остава за да свърши върху нея, сякаш в момента не източваше кръвта му, а го задоволяваше с ръце и уста. Въпреки това скоро му стана безинтересно да бъде донор на кръв и просто... се запали, карайки Сам да се отдръпне бързо от него. Пламъците играеха по тялото му, съсредоточавайки се най-вече около китките му. Скоро среброто започна със цвърчене да се топи и се плъзна по ръцете му, оставяйки следи от изгорено и капнаха на завивките, които започнаха да почерняват, където се образуваха малки локвички. Даркъс дишаше тежко, защото бе използвал силите си малко по-силно от нужното, а това го бе изцедило още повече. Внезапно светлината изчезна, а момчето остана да лежи, леко задъхано, с притворени кървавочервени очи.
- Сериозно, чудя се с какво секса е по-хубав, когато жертвата ти е измъчвана и правена на парцал. - отвърна, леко ухилвайки се, след което се надигна и протегна ръце, хващайки я за рамената и придърпвайки я, отново връщайки я под себе си.
Искаше да играят мръсно, еми добре. Първо взе колана си и завърза ръцете, както той бе окован за леглото. След това се спусна по тялото й, захапвайки едното й бедро и оставяйки й грозна смучка. После се спусна към най-нежната й плът и прокара влажния си език и засмука клитора й. Зъбите му се издължиха и бавно започна да пробива плътта, оставяйки кръвта да се стича по брадичката му. Какво разхищение, а!
Въпреки всичко, това му се стори доста грубо, затова скоро надигна глава, облизвайки се, след което отново се наведи, като с косата си галеше краката й и докато целуваше раните й, с показалеца й средния си пръст започна да навлиза в нея, съвсем леко прокарвайки нокти във вътрешността й...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 24, 2011 4:37 pm

Зъбите му ме караха да викам и стена, но не болката, удоволствието изпускаше писъците ми навън.Тялото ми се огъна назад, а очите ми се затвориха...всичко бе повече от прекрасно.Устните му се сливаха с интимните ми части и когато го усетих в себе си от устните ми се изплъзнаха стонове придружени от думи, които дори не мога да нарека така...:
-Щом искаш ...да знаеш, ...ще ти кажа.-излезе накъсано и много задъхано...
Ръцете ми бавно се изплъзнаха от капана, в който бяха и придърпах лицето му към себе си.езика ми се спусна по лецето му, грубо минавайки по най-чувствителните части от него и се завря в устата му.Може би всичко това имаше точно определен отговор, но сега не бе мястото да се сещам за него.и все пак, в съзнанието ми излезнаха няколко картини, които ми показваха точно определен човек...този накарал ме да правя всичко това по точно този начин.това беше копелето Том, онзи шибан задник, наричащ се мой "баща"...
Усещах ръцете му по тялото си, зъбите забити в кожата ми и изведнъж усетих онази ужасна погнуса която се надигаше в мен всеки път когато ме докосваше...
Ръцете ми избутаха мощно Ник от себе си и в момента в който го направих, видях кой всъщност бе това.не бе онзи изрод...беше онзи, които исках да продължи с всичко което правеше, защото знаех колко ми бе хубаво с него.
Уплашеното ми изражение слезна почти веднага след качването си на лицето ми и отново го загледах с поглед пълен с желание.Ръцете ми отново го дръпнаха и устните ми се сляха с неговите, сякаш за да забравя какво стана преди само момент...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 12:11 pm

"Хъх!" - помисли си Ник, след като бе изтласкан назад, като мокро куче. Още повече се учуди, когато отново бе придърпан в обятията й, така че в началото просто стоеше на едно място. След като се окопити от въздействието на ласките на Сам, той също я взе в ръцете си и я притисна към него. Даркъс обходи тялото й с ръце, минавайки по меката й кожа, целуваше устните й, шията й. Спусна лицето си към вдлъбнатинката на гърлото й, където я ръфна с единия си зъб, бавно, колкото да пусне капка кръв.
Така се опита да положи всякакви усилия, за да не мисли за станалото,... но тази мисъл не му излизаше от главата.
- Сам... Саманта... по дяволите, момиче. - опита се да се отскубне от нея, при което бе ухапан.
- Ще ми обясниш ли какво бе това от преди малко. Съмнявам се изведнъж да съм се променил, или да си се изплашила... е, второто е по-вероятно според мене, но... - той не довърши, а кръстоса ръце пред гърдите си, заемайки стойка, казваща:"Ако ще камък да ме смаже, няма да помръдна, докато не започнеш да говориш!"
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 1:09 pm

Защо по дяволите трябваше да прави така?Сега исках само да забравя и това нямаше да стане ако започнех да говоря.Най вероятно бих му се сопнала за дето въобще попита.В момента исках само и единствено да продължим с това което правехме до преди малко.Колко хубаво беше когато си държи шибания език зад зъбите и не чувах гласа му...
-Какво искаш, мамка му?!-креснах ядосано аз и станах от леглото като се изправих с гръб към него и погледнах през спуснатите щори, от където на дебели снопове навлизаше светлина.
Спомените отново навлязоха един по един в главата ми, кой от кой по лош.С общи усилия успях да ги избутам от ума си, но просто не можех да забравя за тях.Защо точно сега трябваше да се сещам за него?Всъщност може би не аз, а той си играеше пак с мислите ми...По дяволите, отново ми скапа настроението!Мразех го толкова много, че бях почти сигурна, че сега Ник щеше да отнесе всичко за дето попита.
-Нищо не е станало!Няма ми нищо...нито пък на теб.нека просто продължим от там, от където почнахме, какво ще кажеш?-започнах аз все така ядосана, но успях да се успокоя и да завърша всичко дори като предизвикателно предложение.
Обърнах се към него, а той все още стоеше както го бях оставила преди момент.приближих се към него и бавно полазих по леглото, леко поклащайки дупе...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeСъб Юни 25, 2011 7:15 pm

Ник щеше и да остане на мястото си като древногръцка статуя,... но просто не можеше да устои на това тяло.
"Какво ми пука. Всеки си има тайни..." - помисли си той, и се надвеси над нея, обгръщайки корема й с едната си ръка, а с другата гърдите й и навлезе в нея отзад. Усещаше я стегната и гореща,...но все още имаше следи от предишния й изблик, като останала утайка. Той просто не й обърна внимание и зарови глава във врата й, захапвайки я и преглъщайки жадно. Беше толкова сладка и отровна като наркотик и не можеше да й се насити. Постепенно тя отслабна и я повали на леглото. Оставаше му малко и скоро стигна връхната си точка, но не спря, а просто я обърна по гръб.
- Сам... каквото й да те тревожи... можеш да го споделиш на един абсолютно непознат. - той й смигна, след което я целуна, изпълвайки устата й с кръвта й и наново се спусна към дълбините й. Бе толкова сладка на вкус, че не можеше да й се насити. Искаше да я докара до толкова оргазми, че да изнемощее. Езика му опитно действаше, доставяйки и чувствено удоволствие, докато ръцете й стискаха косата му, а бедрата й потрепваха в конвулси, заедно с цялото й тяло.
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 6:16 am

Въпреки че все още ме караше да говоря за това което несъзнателно направих и сто пъти след това съжалих за него, действията му някак ме накараха да забравя или поне да пренебрегна всичко.
Удоволствието което ми доставяше беше уникално и не исках да свършва никога.Устните ми изпуснаха няколко стона, а аз усеща как малко по малко силите ми започват да ме напускат.не можех да си го позволя, не и сега...
Ръцете ми го бутнаха на леглото, помагайки на тялото ми да се струполи върху неговото, защото в момента нямах сили за друго.
-Няма какво да споделям...нито с теб...нито с който и да е.-казах изнемощяло аз и зъбите ми се забиха в плътта на врата му.Кръвта се стече в устат ми и аз я засмуках сякаш от това зависеше сега живота ми.Имах нужда от енергията му, защото той така лесно успяваше да се отърве от моята.изтощаваше ме толкова бързо, както никой до сега, но това не ме притесняваше толкова...
Харесваше ми да го ползвам не само за секс...не че да бъдеш донор на кръв за мен бе по различно, но все пак...
След известно време усетих как ми стига и бавно извадих зъбите си от плътта му, облизвайки раната.Не бях се замисляла до сега, но първото животно за което се сещах, което правеше подобно нещо бе котката...или кучето...което ми се стори малко смешно, шибаната ирония отново ме шамароса, а аз пак й се изсмях в лицето.Смешно...или по-точно жалко?В момента ми бе все едно, просто продължавах с всичко което правех до момента.
Ръцете ми се спуснаха по тялото му, стигайки до пенисът му и го поеха грубо в обятията си.устните ми бавно се спуснаха по гърдите и корема му, стигайки до ръцете ми и поех члена му, като също толкова грубо го целуваха о на моменти го хапеха, но сега не използвах зъбите си...макар, че би било подходящо...и все пак, мисля че за сега се нахраних достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:02 pm

Ник бе на седмото небе. Честно казано, това бе най-добрата и жестока свирка, правена му някога. Не му отне дълго време и успя да свърши в устата й, изпълвайки я цялата. След това придърпа Сам и я целуна, облизвайки устните й.
- По дяволите, иде ми да те отвлека и затворя някъде само за себе си. - отвърна той между целувките. Той я обърна по корем и започна да обсипва гърба й с целувки, докато прокарваше ръцете си нагоре-надолу по хълбоците й. Много скоро възбуден и не можещ да чакащ повече той влезе отново отзад с един мощен тласък, от който със сигурност е получила нараняване. Но не му пукаше честно казано... е в първата секунда. После мисълта да загрози това произведение на природата му се стори тъжна, но това не му попречи да намали темпото. С едната си ръка я придържаше, докато тя се бе подпряла на китките си, а с другата галеше клитора й, след което влезе в нея. Искаше да я усеща с цялото си тяло, с всеки сантиметър и очевидно работеше по въпроса. От гърлото ми излизаха плътни и гърлени стонове, предизвикани от сладкото й тяло, движенията й, които бяха в такт с нейните и звуците, излизащи изпод устни, направи само за тях...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:27 pm

За тази реплика бих го накарала да съжалява, но точно в момента не си струваше.Доставяше ми много по-голямо удоволствие жив, отколкото какъвто и да бе в противен случай.Сега не ми се мислеше за това какво бих или трябваше да направя, исках само и единствено да усещам удоволствието и възбудата от тялото му.Отново придърпах лицето му към своето и впих устни в неговите за съвсем малко, защото исках да чувам стоновете и виковете си.Караха ме да се чувствам дори по добре и не исках да ги сдържам дори за миг.
Всичко което правеше ми харесваше наистина много, но в момента дори и добре нахранена имах нужда от почивка.Тялото ми бавно се отпусна на леглото и след като се обърнах отново по гръб, придърпах неговото, за последна целувка.
Мисля, че макар и неповторим се бях наситила на вампира върху мен и сега просто имах нужда от почивка.
ръцете ми го бутнаха леко настрани и станах от леглото, като се запътих към банята.Спрях се на вратата и го погледнах, но не ми се стори необходимо да казвам нищо и просто влязох в банята като пуснах водата и се подпрях с гръб към стената, а водните струи се стичаха по тялото ми.Нямах желание дори да се затворя очите и водата на моменти влизаше право в тях, но сега не ми пукаше особено...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 7:42 pm

Ник се чувстваше... ммм изтощен бе меко казано. Чувстваше се като пребит... пребит от секси мъчител. Доволна усмивка се изписа на лицето му, докато се отпускаше върху завивките.
"Божествен..." - бяха единствените думи, с които можеше да опише секса си със Саманта.
През това време тя стана за да си вземе душ.
"Как изобщо се движи след подобно нещо?" - помисли си той, но този въпрос бързо изчезна от мислите му. Вместо това затвори очи и постепенно се унесе в сън...
... Огромна и мрачна къща... викове и крясъци, а след това тишина... Ник бе малък и ядосано покуцваше из коридорите, отивайки ки към скривалището си, което бе една от много тайни стаи в дома на фамилия Даркъс. Отново го бяха набили и той спокойно можеше да се скрие, без да бъде тормозен до другия ден. Единственото същество, което не го тормозеше беше близначката му Ана, но тя бе прекалено болнава, за да прави каквото и да е.
"Сигурно и тя щеше да се отнася така към мене." - помисли си мрачно той, хлопвайки тежката дъбова врата зад себе си. Едва се бе отпуснал на леглото, когато чу трошене на стъкла, писъци и крясъци. В началото помисли, че братята му пак са направили някоя пакост, но някакво тревожно чувство се загнезди в него. Затова той отиде в другия край на стаята, залости вратата и се отправи към едната стена, дръпвайки малко резе. Това което видя, заинаги беляза него и сънищата му. Труп до труп, в огромни кървави локви бе цялото му семейство. Над тях се извисяваше банда, въоръжена до зъби и цялата оплескана с кръв, гледаща с дива и триумфираща жестокост. Ник постави ръце на устата си, едва успял да не извика. В този момент един от хората се огледа и момчето се сви, едва дишайки. Изцъкления поглед на майка му още го наблюдаваше през дупките в стената..."
-Ааа. - извика той и се събуди. Целият бе облян в пот, треперещ и пребледнял. Отн ему няколко секунди за да разбере, че не е у дома си, а в стаята на Сам и Софи. Той хвана главата си и отново се отпусна назад, завивайки се и обръщайки се на една страна...
Върнете се в началото Go down
Саманта Такър
Students
Students
Саманта Такър


Брой мнения : 3788

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 26, 2011 8:53 pm

След като излезнах от банята просто изкарах една нощничка от най близкия шкаф и дори не погледнах какво обличам на все още мокрото си тяло.Когато минах покрай огледалото, очите ми се спряха на образа в него.Нощничката очевидно не бе моя, защото бе бяла коприна...явно на Соф...
Загледах се в огледалото, без да продумам и дума, сетих се за последния път когато бях облечена в бяло.Майка ми обичаше да ме гледа в бяло, не знам колко на брой бяха белите ми дрехи, но преди да умре, винаги се грижеше да има нещо бяло по мен.
Накрая уморената физиономия се отдели от огледалото и се върна в леглото, където Ник вече спеше.Струполих се до него, давайки му гръб и скоро също заспах.
Изведнъж нечии писъци ме извадиха от паралелния свят, наречен сън и скоро се оглеждах стресната, когато осъзнах че Ник правеше същото.
Погледнах го накриво и се нацупих, защото в момента ми се спеше ужасно много и навярно бих останало поне още няколко часа в леглото, но сега просто не можех да заспя отново...
-Какво има?Защо крещиш?-попитах накрая аз, като да си призная не ми пукаше за отговора, исках просто да се успокои за да мога да почина...
Върнете се в началото Go down
Ник Даркъс
Students
Students
Ник Даркъс


Брой мнения : 20

Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 27, 2011 2:50 pm

- Не е твоя работа. - сряза я по-рязко и студено, от колкото искаше. Гледаха се за секунда, след което отново се обърнаха с гръб един към друг.
"Какво ми става?" - учуди се той, щом видя отражението си в огледалото. Очите му бяха студени като парченца лед, челюстта му стисната, а самото му лице не изразяваше нищо по-различно от прикрита заплаха и жестокост. Даркъс прокара пръсти през лицето си и отражението ми изведнъж се смекчи, ставайки тъжно.
"Ни, престани. Досега правеше секс със страхотно момиче, а сега какво - изпадаш в депресия като онези психота!" - каза си на ум, но нищо повече не направи, а просто се отпусна назад и затвори очи. Всичко постепенно потъна в тъмнина и оглушителен мрак...
- Ник... Ник. Ник! Събуди се! - викаше някой и момчето сънено и не особено ентусиазирано отвори очи.
- Брат ми, познай кой те чака долу. - отвърна ентусиазирана Ана, сестра му близначка. Днес както никой друг път бе изпълнена с енергия и страните й леко бяха почервенели.
- Ан, ако това се окаже номер, ще те убия със сребърен кол.
- Стига си се превземал. А и не можеш да го държиш. - изплези му се тя, след което хвана завивките й ги издърпа изпод него. - Хайде, Мика е навън.
- Мика! - извика той и скочи като ужилен като пчела. Тръгна да се преоблича под смаяния поглед на сестра си, но се сети, че в стаята са повече хората от нужното и я изтика от леговището си...
... Красив следобед. Леко подухваше ветрец, развяващ косата на двата вампира. Мика го гледаше с весел поглед, в който той можеше да улови някаква скрита тъга. Разбрала, че е разкрита, тя свали маската си.
- Ник, исках да ти кажа, че... със семейството ми заминаваме. - сподели тя.
- Оу, но... добре. - отвърна Даркъс, запазвайки самообладание...
... Месеците минаваха. В началото си пишеха всяка седмица... после през две, а от четири не се чуваше вест от нея.
- Ник? - надника в стаята му Ан. Денят бе толкова мрачен, че сякаш за да бъде такъв неприятен, изсмукваше цялата енергия от сестра му. Беше бледа като платно, с полу-отворени очи и бледи, сухи устни...
С шумна въздишка Ник се събуди. Погледна настрани, но видя, че Сам още спеше. Доволен, че не я е събудил, стана, обу си панталоните и започна да търси кухнята. Имаше огромна нужда от кафе и скоро се снабди с огромна димяща чаша, пълна с тази течност.
"Странно..." - помисли си той, надвесен над плота, взирайки се в кафето си. Мислеше за сънищата си...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )   Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; ) - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на София Мерсер и Саманта Такър (+18 не се препоръчва за хора със слаби сърца д; )
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Фен клуба на София Мерсер ♥
» На "Горещия Стол" е Саманта Такър
» На Горещият Стол Саманта Такър
» Крадецът на сърца и други
» Кои иска с мен на примиерата на Игрите на глада в София?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на шести курс-
Идете на: