The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
     Таванът - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap81%     Таванът - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap19%     Таванът - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
     Таванът - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
     Таванът - Page 3 I_vote_lcap     Таванът - Page 3 I_voting_bar     Таванът - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Таванът

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 12:02 pm

Изръмжах.Тази за каква се мислише?За дъщеря на Сатаната?Дори самата му племенница не се държи по този начин.

- Както и да е.Не ми пука... - изрекох и повдигнах рамене.Изправих се на крака и се приближих към един от прозорците.Погледнах навън.Беше приятно за гледане училището от тази страна.Сестра ми беше като трън в задника.Как пък по дяволите се забърках в това?
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 1:03 pm

- Ето,че си преличаме. - усмихнах се и проследих всяко негово движение. Можеше да се познаваме и от няколко минути,но вече си лазехме по нервите и се джавкахме за всичко. Като се замисля думата "джавкаме" не е за предпочитане в компанията на върколак.
В главата ми изникна един текст на една песен и аз започнах да си я препявам тихичко като тупах крак на пода и клатех леко главата си. Бях като пълна откачалко,но поне така се харесвах. Обикновенното е скучно. Трябва да си по различен и тогава ти става забавно.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:47 pm

Това момиче ми лазише по нервите.Не знам защо,но просто така се получи.Е бях чувал,че било хубаво да имаш сестра.Ммм моята беше олицетворение на Сатаната.Дали бяхме от различни бащи?Или майки?Огледах я отново.От глава до петите.Нямахме никаква прилика.Е...тя беше с готически вид,а аз си бях нормален тип по който жените припадаха и си имах приятелка,а тя дали беше имала гадже Бог знае.

- Е малката тук ли ще стоим цял ден? - попитах я.Натрапих на думата "малката" защото тя се нервише като и казвах така.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:19 pm

- Къде искаш да изведеш сестра си? Няма да откажа,но нека да е някъде където наистина мога да се нахраня като хората. - усмихнах се и ми се показаха кучешките зъби. Дано да беше разбрал под каква храна имах предвит. Направих се че не обръщам внимание на думата малката и го погледнах в очите. Какво толкова ме гледаше. Все едно до сега не бе видял готик.
На мен той не ми беше кой знае колко симпатичен и може би защото не го бях опознала...или може би защото беше твърде обикновен. И както не веднъж съм си казвала " Обикновенното в скучно"
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 6:24 pm

Повдигнха вежда.Боже!Някой не училише ли тези вампири,че трябва да се държат.Клеър им водише часовете по социология.Да вземе да им обесни.Ама пък и като знам тя какви ги върши...крушата не пада по далеч от дървото.Обърнах се и отидох до вратата.
- Идваш ли?Ще отидем в гората. - изрекох.За един вампир храна означаваше кръв.Ако сестра ми се намуси и извика,че иска да яде McDonalds щях да ококоря очи.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 7:58 pm

Очудих се,че веднага тръгна. Пък и на всичкито и отгоре ми предложи гората. Не,че там имаше нещо интересно за ядане,но от къде да знам може и да се намери някой заблуден човечец или някакво друго същество.
- И как бих пропуснала това? - казах спокойно и тръгнах след него. Слязохме от тавана и тръгнахме по коридорите. Сигурно няма да му е много приятно да бъде в компанията на малката си кръвопиеща сестричка, която мрънка,че е гладна. Но какво да се прави. Сигурна бях,че ако не му беше приятно щеше да ме остави сама да си хвана нещо за ядане.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2011 4:32 pm

Талия ме прати към стаята на кака,но аз отидох в съвсем друга посока.Отидох към тавана където попринцип си седях.Качих се в помещението където беше сравнително приятно.Не беше като другите тавани.Имаше си диванче и лавица с книги,но имаше и еидн куп кашони с най-различни неща.
Седнах на диванчето стискайки медальончето.Да го ползвам сега или после? - питах се.Сега като живо човешко същество мисля,че трябваше да се запозная с някой.Но с тези мои скромни размери...Никой нямаше да ме види.Бях само на метър от земята.
Ако го ползвам ще си намеря приятели...най-вероятно.Но само ще изглеждам като по-голяма.Вътрешно ще съм си детенце.
"Ще го ползвам" - казах си.Все пак то щеше да изпълни всяко мое желание.Ако не ми хареса като голяма...сигорно ще мога пак да се върна и да съм малка.Еее ще видим.
Стиснах здраво медальончето в ръчичката си и си пожелах:
- Искам да бъда голяма! - гласчето ми беше тихо.Малко се притеснявах,но не мислех,че има от какво.
Лека светлина огря стаята.Разтворих ръчички и медальончето се издигна във въздуха.Ахнах.Всичко наоколо беше светло като бял ден,а всичката тази светлина идваше от това малко украшение.
Светлината се усили и ме заслепи.Сложих ръчичка на лицето си за да закрия очите си от силната светлина.
Светлината достигна всяко кътче в стаята и изведнъж просто всичко изчезна.Беше отново леко мрачно.Нямаше я светлината.Медальончето падна на пода като се чу леко звънтене.
Аз от своя стрна се намирах легнала на земята.Протегнах се и взех медальончето.Ръката ми обаче беше някак си различна."Данеби да беше подействало" - запитах се.Бързо се изправих и отидох до едно огледало което се намираше в края на тавана.
Отидох и с ръка леко махнах прахта.Огледалото беше мръсно,но все пак можех да се огледам.
Лицето което виждах не беше моето детско личице.Беше лице на момиче на около осемнадесет.Косата ми си беше руса,а очите пъстри.Но и друго не очаквах.Все пак отва бях аз...в бъдеще.А не аз в друго тяло.О за Бога!Харесвах се в това тяло!Аз бях голяма!Вече не бях дете.На пръг поглед.
- Да! - изрекох.Гласът ми вече не беше като на малко момиченце.Беше като на тинейджърка.Бях с други дрехи което ме учуди.Но добре,че не бях гола,а с онази рокличка..нямаше как да се побера в нея и посмъртно като бях..такава.
Изправих се.Стиснах здраво медальончето и излезнах от прашния таван като тръгнах на някъде...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





     Таванът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Таванът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: