The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
     Таванът Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
     Таванът I_vote_lcap81%     Таванът I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
     Таванът I_vote_lcap19%     Таванът I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
     Таванът I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
     Таванът I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
     Таванът I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
     Таванът I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
     Таванът I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
     Таванът I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
     Таванът I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
     Таванът I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
     Таванът I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
     Таванът I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Саманта Такър
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Тран Дюбос
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Том Милс
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Харпър Дейл
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Алекса Рен
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Selene
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Силвия Томсън
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
     Таванът I_vote_lcap     Таванът I_voting_bar     Таванът I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

  Таванът

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Таванът        Таванът I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 1:05 pm

     Таванът Living-Room-Ceiling-Lamp-Light
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 4:32 pm

Колкото и да беше голяма стаята ни с Исабел, на мен не ми се седеше вмежду тези четири стени като в кибритена кутийка.
Времето не беше подходящо за дълги разходки - валеше. Това не ми пречеше, но все пак. Реших да се поразходя из училището. Не го бях правила досега. Идеята ми беше да се разходя някъде по интересните стаи. Грабнах фотоапарата си и го оставих да виси на врата ми. Излязох, като оставих след себе си малък подреден хаос.
Минах през няколко кабинета и стаи с книги, дъски и чинове, и други училищни пособия. Те не ми бяха особено интересни, така че стъпка по стъпка до тавана.
Прашен и мръсен. С висящи паяжини в ъглите като обикновените училищни тавани - криещ много тайни, вероятно.
Чу се изщракването на фотоапарата. Светкавицата освети наоколо. Останах доволна от снимките.
Чу се шум. Обърнах се и се огледах - нищо.
- Ехо - провикнах се. - Има ли някой?...
Нищо. Никой не отговори. Вероятно ми се беше причуло.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 4:37 pm

Обичах да скитам по таванът денем и нощем.Но за едно дете тук нямаше какво толкова да се прави особено ако е призрак.Ходейки по тавана бутнах един кашон.
-Ехо.Има ли някой?...-чух глас.Приближих се към мястото от където идваше.Там стоеше една млажа жена.Тя можеше да ме вижда.Е стига да придобия формата за вижда.Така и направих.
-Здравейте госпожице.Позволете да ви се представя аз съм Маги..-казах с детско гласче и се усмихнах като помахах с ръчичка.Седнах на стария прашен диван и замахах с крачета.
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 4:50 pm

Въпреки че като фотограф аз имах набито око, така и не забелязах детайлите околу себе си, за да забележа някаква промяна в обстановката след шума.
Явно се бях заблудила, че съм сама. Когато чух гласа и после видях малкото момиченце, лицето ми пребледня. Очите ми изпъкнаха и когатовидях момиченцето си отдъхнах.
- Здрасти!-казах и се приближих. - Сама ли си тук?
Вдигнах фотоапарата, за да я снимам, беше много сладка.
-Нали нямяш нищо против да те снимам? - Попитах я.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 4:55 pm

-Да сама съм.-усмихнах се.
-Винаги съм била сама тук.Нямам нищо против.-като дух знаех,че ще излезна на снимката.Бях в бяла рокличка и може би приличах на ангел.
-Как сте казвате?-попитах аз госпожицата която стоеше пред мен.Тя беше висока и хубава с черна коса.
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 5:03 pm

Погледнах снимката на Маги и бях доволна. Проявявах малко нахалство - отдавна не ми се беше отдавала възможност да снимам истински хора. През цялото време от разговора ни, аз я снимах и направих голяма фотосесия. Беше много хубава.
Бялата `и рокличка, къдриците `и предаваха уникално сладък вид на снимките.
Горката, беше мъничка и сама.
- Не те ли е страх да си сама тук? - попитах я, докато бях наведена почти до земята за да направя снимка отдолу. - ...Аз иначе съм Анна.
Усмихнах се широко. Някои хор ас еплашеха от вечно усмихнатото ми лице, което си оставаше такова дори когато не трябва.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 5:17 pm

-Аз си нямам никого.-казах тижно.
-Мама и тате са в друг град,а аз дойдох тук да търся сестра си,но още не съм я открила.-разказах набързо моята исотрия.
-Приятно ми е.Може ли да те наричам Ани?А и съм доста по-малка от теб..нещо като госпожице или какво пред името да има ли?-попитах докато седнях на диванчето и размятах крачета.
-Това е училище за магически същества..ти какво си?
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юни 17, 2011 6:19 pm

За малко останах в замръзнала стойка от изненада. От факта,че е сама, нямаше и следа. Нямаше я натъжената нотка в гласа `и. Доста бях изненадана, но когато чух отново името си.
- А, няма проблем да ме наричаш Ани - произнесок, като се наведох на една страна, за да я снимам. - А, колкото до нещо пред името ми... няма нужда. Просто Ани.
Не исках да я питам за семейството `и, нито за това, което е приживяла. Беше гадно да разпитвам за миналото `и. Аз не обичах да говоря за миналото си с кого да е. Беше ужасно да те притискат да говориш на тежка тема.
Въпросът `и ме върна към реалноста, далеч от мислите ми.
- Аз съм вещица - казах само. - Ти, или не си се записала?
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:03 am

След като тя ме снима станах от дивана и направих няколко танцови стъпчици.
-Не съм записана тъйкато съм дете,но съм дух...май е нещо магическо.-усмихнах се.
-Какви дарби имаш?-попитах искрено Ани и с усмивка се загледах в лицето и.Бях застанала точно пред нея като дете пред майка си.
-Ще те разбера ако не искаш за компания едно пет годишно детенце..-казах тъжно.Рядко общувах с други хора.
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 8:04 pm

Не ми пречише това, че тя е доста по - малка от мен. Не обръщах внимание на това.
- Мисля, че фотосесията приключи? - попотах съвсем тихо, когато чух въпроса й.
Оставих фотоапарата настрана и седнах на дивана. Необичайно беше да говоря за себе си. За това, което съм и за останалите неща покрай мен.
Започнах да увъртам, но накрая реших да кажа:
- Аз съм вещица..следователно използвам вещерскиъе си умения.
Направих едно много странно движение с ръце и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 1:38 pm

-Аха..-казах все едно разбирам.Е наистина разбирах,но някои тук имаха и някакви допълнителни страни дарби..и аз бях от тях.
-Имаш ли братя или сестри?-попитах аз и отново замахах с крачето докато седях на дивана.Стъпих на него и скочих като полетях.Засмях се и се завъртях във въздха.Ето една привилегия да си дух-можеш да летиш.
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeВто Юни 28, 2011 6:47 pm

Станах и й погледнах отдолу. Тя летеше високо, а аз я гледах и се усмихвах.
Обикновените хора се страхуват от духове, но как да се страхуваш от нея? Беше малко момиче като всички мънички момиченца.
- Сигурно е много забавно? - попитах, като вдигнах ръка и я закачих по крачето.
Докато вървеше напред, т.е. аз вървях, тя летеше. Аз я следвах тихо като кученце с каишка.
Стигахме все по - далеч към дъното на тавана. Сякаш нямаше край този таван. Тъмен и прашен. Наоколу имаше предмети по - големи от други, завити с чершафи, други - не. Като цяло криеше, най - вероятно, много тайни и приключения.
- Откога си тук?
Спокойният ми и сравнително тих глас прокънтя из гробната тиштна. Сякаш крещяхме докато говорихме. Това ме караше да сниша още гласа си, за да се върне тишината и да не бъде обеспокоена като някоя важна особа в своя дворец.
П.П. извинявай, че не писах дълго. Имах малко работа.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 8:58 am

Летях си,но накрая реших да стъпя на твърда земя.Крачетата ми докоснаха пода.
-От кога си тук?-попита ме Ани.От кога бях тук?От както умрхя..от както се помня..което обаче не беше много одавна...едва преди месеци.
-От няколко месеца..-казах тъжно.Мама и тате ми липсваха,а аз исках да открия сестра си,но нямах никакви насоки освен,че е вампир и ,че е на двадесет.Въздъхнах и видгнах главичка за да погледна Ани.
-Да познаваш някоя вампирка на двадесет?Руса,висока и хубава?-попитах я аз.Сигорно познаваше много такива или беше чувала за тях,но аз наистина исках да открия кака...или по-точно едната.На скоро бях чула слух който много ме разтрои.Че баща ми е изнверявал на майка ми и имам още една сестра..която също исках да открия..умрях едва на пет,а живота ми е толкова объркан.Как едно дете може да живее така?
-Или друга на деветнадесет?По мойте изчисления и по всичко което съм чула трябва да учат тук.По-точно едната дето е на деветнадесет,а другата сигорно е учител..-повдигнах рамене.Сега вече не се усмихвах,а бях тъжна.
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Юни 29, 2011 7:19 pm

Изслушах я мълчаливо и не казах нищо след това. Замислих се за момент.
Откакто бях тук не се бях срещала с никой, освен Исабел и нея. "Колко съм необщителна" премина през мен и предизвика едно смутено усмихнато въртене на главата като на изкъпано куче. Беше много смешно,но...
- Не, не познавам такива момичета - отговорих тихо. - Съжелявам, трябва да говориш с някой друг по този въпрос.
Вдигнах рамене и продължих:
-Все някой ще знае за тях.
Окуражих я още повече, вероятно,:
- Тъкмо ще се разходиш наоколо.
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:33 am

-Добре.Благодаря все пак.-усмихнах се на Ани.Може би наистина трябваше да се поразходя наоколо и да се разкрия пред повече хора.Можеше да открия сестрите ми.
-Може и с малко късмет да ги открия ако се разходя нагоре,надоло..-размишлявах на глас.Огледах прашния таван.Намирахме се в най-тъмната част.Не беше много приятно тук.Вв предната част беше по-хубаво.Приближих се до един прозорец и почнах да гледма през него.Имаше ученици които забързано минаваха по двора на училището.Имаше и учители наблюдаващи за реда,но те бяха малко-двама,трима.Котките се разхождаха свободно из училището.Тук почти всички които искаха можеха да имат домашен любимец,но котките бяха най-важни.Те си избираха стопанин.Никой не можеше да ги избере точно тях.Винаги се сктираха без да им пука дали наоколо има куче..просто се разхождаха сякаш това тук е тяхно.Обичах сякакви животни.
-Обичаш ли животни?-попитах Ани и се обърнах към нея.
Върнете се в началото Go down
Анна Келсон
Students
Students
Анна Келсон


Брой мнения : 38

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 8:06 pm

Проследявах всяко нейно движение - не я изпусках от поглед. Беше наистина жалко да стои тук сама. Тъжно,беше време да се разходи другаде.
- Обичам много животните - отговорих кратко и ясно без да проточвам. - Ами ти?
Приближих се до нея на прозореца и огледах минаващите.
Изслушах отговора й.
- Хайде другаде - предложих. - Да се разходиш.
Според мен, предложението ми не беше лошо. Защо да седи тук?
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:18 pm

Усмихнах се.Аз не познавах много училището.Не обичах да се показвам на видни места и обичах да си стоя тук..,но и не познавах никого с когото да ходя на видни места.
-Наистина ли?-попитах въодошевено.Нямах търпение да се разходя из училището.
-Супер!-надигнха се и колкот омобах прегърнах Ани,а след това се усмихнах.Полетях и направих едно завъртане във въздуха и слезнах на земята.Погледнах Ани мило.
-И да обичам животните.Много.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 7:52 am

Реших да обикаля училището. Нямаше много интересни неща тук. Поне не и за мен. Имаше хиляди стай с най различни неща в тях. Нямаше ли една стая тъмна...хубава, изоставена и никой да не ме намери там. Започнах да оглеждам и видях в дъното на един коридор една стълба въврвяща нагоре. Огледах се и се качих бавно. Влязох в една малка стаичка. " Бре! Имали сме таван" Огледах се наоколо. Тук имаше само един диван и няколко прашасали котии с нещо. По ъглите имаше пайжини и сигурно и паяци. Май никой не се бе качвал тук отдавна. Започнах да разглеждам нещата и да се ровя.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 8:02 am

Реших отново да се поразходя.Тук си умиах от скука.Исках да отива в някоя тъмна стая с бутилка водка,уиски и нещо подобно...и да се приключва.Качих се на тавана защото знаех,че почти никой не идва.И я усетих.Не бях сам.Тук имаше вампирка.Безшумно се приближих към нея,но може би вече ме бе усетила.

- Здравей... - поздравих я аз.Беше ученичка.Самодоволна усмивка се появи на лицето ми.Само дано не съм я уплашил.Еее мисля,че не съм.Точно нея-не.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 11:04 am

Обърнах се рязко към шума който сигурно обикновен човек няма да го чуе. На тавана влезе някакво момче и то беше върколак. Усмихнах се хитро и го погледнах от глава до пети.
- Здрасти. - отговорих му в същия дух и го погледнах. Седях втренчено и следях всяко негово движение. Сякаш имах чуството,че ще ми скочи. Което не е за изключване. Бях предпазлива...точно както са ме учили. Малко бях скиптично настроена към върколаците,но от къде да знам този може да се окаже дружелюбен.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 1:28 pm

Тя също ме поздрави.Беше си цяло чудо,че някой не ми говори с "господине" и ми хареса.Тук извън работата си на учител познавах трима човека на кръст.Колко съм общителен само.

- Какво прави тук момиче като теб? - попитах я и почнах да разгелждам наоколо.Имаше какво ли не.Нищо чудно някой да открие и десет бона скътани зад някой кашон.Дано този някой да съм аз...не,че не бях богат...е да...ставам егоист.Леко се прокашлях зареди прахта наоколо.Боже!"Трябва някой да почисти тук." - помислих си.Преместих поглед към момичето докато държах една стара книга отворена някъде в средата,но после я затворих.Дори не я бах погледнал.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 1:33 pm

Не мислех да ми казвам всичко с подробности. Пък и защо му е на някой да знае нещо повече от името ми и това какво правя тук за мен.
- Търси усъмотение. - обърнах се за миг,за да го погледна какво прави и отново се обърнах към купищата от стари неща. Да, това беше малък намек да се разкара и да ме остави сама,но сигурно той няма да го разбере.
Погледнах в един от кашоните една книга и я отворих. Оказа се че книгата била фотоалбум и започнах да го разглеждам.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 1:39 pm

Въздъхнах и поклатих глава.Явно се опитваше да ме изгони.Ееее нямаше да и се отвори късмета.Приближих се към нея.Тя гледаше някакъв фото албум.Имаше най-различни снимки на деца,семейства и какво ли още не.

- Няма да се махна от тук хлапе...колкото и да ти се иска.. - поясних и се загледах в албума който разглеждаше.Някои от снимките ми бяха познати,но тя ги прелисти бързичко.А аз мислех,че на снимките човек трябва да се наслаждава.Една фотография привлече вниманието ми.Протегнах ръка през рамото и за да не прелисти страницата.

- Това са родителите ми... - изрекох тихо и се загледах в снимката.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 1:50 pm

Той си приближи към мен и се загледа в албума в който имаше само някакви стари снимки.
- Не съм си и помисляла да се отървам от теб. - излъгах и се загледах отново в снимките. Спрях се на една страница и се загледах в една снимка. Той ме спря да не прелистя и се загледа в снимката.
- Това са родителите ми... - каза тихо той а аз се засмях.
- Да бе...ссигурно. - засмях се силно. На снимката много хубаво се виждаха родителите ми. Същите тези същества коитоо вдигнаха ръце от мен и ми казаха да правя каквото си искам.
Върнете се в началото Go down
Арчър
Teachers
Teachers
Арчър


Брой мнения : 150

     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 4:01 pm

Не схванах много думите и.Тя не можеше да говори така защото не познаваше родителите ми.

- Какво имаш предвид?Много добре познавам родителите си.Такаде...колкото може да е възможно.Бях с тях няколко години докато не се появи сестра ми и... - замълчах като поклатих глава.Бяха ме забравили съвсем край бебето,а после като избягах дори не ме потърсиха.Каква майчина и бащинска обич.Добрече намерих хоа които да ме отгледат....добре,че те ме намериха.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





     Таванът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таванът        Таванът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Таванът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Други стаи в училището.-
Идете на: