The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бална зала - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бална зала - Page 3 I_vote_lcap81%Бална зала - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бална зала - Page 3 I_vote_lcap19%Бална зала - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бална зала - Page 3 I_vote_lcapБална зала - Page 3 I_voting_barБална зала - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бална зала

Go down 
+17
Том Милс
Ема Адамс
Ферис Комън
Луцифер
Силвия Томсън
Тран Дюбос
Бони Морган
Ванеса Олтър
Ерик Найт
Лукас Скот
Клеър Монгомъри
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Алекса Рен
Кристиан Озера
Ериса
Кейт
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:00 pm

Вцепених се.Какво?Или недочух правилно или онзи там каза...Поледнах първо Ферис, след това и онзи който каза онова...Незнаех какво да кажа.Дори неможех да повярвам на това което чух.А можеби не дочух правилно.Точно на това се надявах, но знаех че чувам отлично.Пак погледнах Ферис без да кажа нито думичка.Просто го гледах, а погледът ми не изразяваше нищо, освен тъга...Не можех да повярвам, но и осъзнавах че е истина.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:06 pm

Той беше прав щом искаше да е тук никой не можеше да го разкара. Никой! Не можех да напряв нищо. А не исках да си изпатя. Сведох примирено глава. И се върнах на мястото си като изпих виното на екс и си взех ново.
- Не знаех че ще идва - казах на Али със тъга в гласа. - Наистина не знаех.
Клатех глава. Ако всички си помислеха че аз имам нещо общо. Аз не знаех и нямах нищо общо, но Али щеше да ме защити. Нали?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:11 pm

След като се отделечихме малко от Луцифер със Силвия. Погледнах я и наистина бях сериозен. Както я гледах беше доста тъжна. Ох... хубавата ни вечер стана ужасна. Не знаех какво да и кажа. Не исках да ми се расърди. Та това беше нищо!! Поне за мен. Искаше ми се този Луцифер да не беше тук. Щеше да бъде добре ако не се беше появявал тази вечер или ние да не се бяхме появявали.Всичко щеше да си остане тайна. Така както беше най добре.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:13 pm

- Бони, за какво говори той? - попита Тран и се обърна бавно към мен.Не исках да го поглеждам,но трябваше.Трябваше да му кажа всичко...Погледнах с периферното си зрение Ферис и Силвия.Двамата се гледаха тъжно.
- Аз...мога да обесня..всъщност не мога точно...,но...за бога ти не се върна сумати време..не знам какво стана,но се заклевам,че обичах само теб... - казах тихо,а в погледна ми имаше тъга.Знаех си,че нещо няма да е наред тази вечер.Покрай нас мина кленер с някакъв алкохол предполагам вино.Взех една чаша и я изпих на един дъх.Имах нужда от нещо силно за да не се разтреперя и да не се строполя на земята.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:15 pm

Обърнах се към Ерс. Почнах успокоително да я галя по гърба.
- Спокойно никой не казал нищо. Знам че не си знаела никой не е знаел спокойно.
Щеше наестана да ужасно, ако някой си помислеше че тя е замесена. Всъщност не знаех какви са взаимоотношениета й с Луцифер. Всъщност само знаех че й е чичо мо майчина линия. Майка й е негова сестра. Но едвали има нещо общо. Луцифер беше много подъл и гаден. хубаво че ериса не е такава. Е през повечето време де.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:17 pm



Погледнах Бони с мътен поглед.
- И какво? Вместо да си загрижена за моето отсъствие и надвисналата над главата ми опасност ти реши да се позабавляваш с Ферис. Понеже играчката Тран временно не е била на разположение, си намерила друга под наем. Чудесно!

Погледнах към непознатия, който в началото намразих, но сега явно беше най-честния човек на тази маса. Единствения, на когото можех да се доверя.

- Има ли още нещо, което трябва да знам? Ако днес ще се разкриват тайни, нека да са всички.
Върнете се в началото Go down
Луцифер
God
God
Луцифер


Брой мнения : 13

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:34 pm

Ангелът издърпа приятелакта си настрани и двамата се гледаха мълчаливо надалеч докато другата драма се развиваше пред очите ми.Извъртях очи с досада докато въпрос не стигна до ушите ми.
-Има ли още нещо, което трябва да знам? Ако днес ще се разкриват тайни, нека да са всички. - попита момчето и ме погледна.На масата настипъ мълчание,а и той гледшае мен така,че предположих,че пита мен.
- Още нещо...още нещо...ами тя наистина те обича,но това не е тайна.Иначе има неща които не засягат вас. - обесних му и се засмях.Насочих вниманитео си върхо Елинор.С нея имахме сделка.Все пак изразът "да сключиш зделка с дявола" не е дошъл тукотака.
- Елинор,Елинор...от кога не сме се виждали.Ослепителна какво винаги! - изплясках с ръце и се приближих към нея.Някои се бяха загледал ив нас други се бяха загледали еидн в друг и все пак постигнах това което исках.До една степен.Приближих се още повече към Елинор и я придърпах към себе си колкото и да не и се искаше.Забих нокти в кожата и,а после от гърбът ни "поникнаха" криле които ни обгърнаха и ние изчезнахме пред очите на всички.

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:41 pm

Играчка?Това пък как му хрумна?Обичах го повече от всичко на този свят.Погледнах го с тъжен поглед.
- Тран аз...ти не си моя играчка.Аз те обичам!Това което се случи с Ферис е нищо...нямам чувства към него. - заоправдах се,но знаех,че няма да ми се размине.Майната му на този Луцифер.Нестига,че каза това,а и намеси Адам и каза онова за родителите ми...което дори не го разбрах и нарече бебето ми изчадие.Искаше ми се да го убия,но нямаше как...по-скоро той ще убие мен.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:50 pm


За съжаление моя верен "информатор" изчезна и сега единствения, с който можех да говоря бе Бони. Но какво мога повече да си кажа с нея? Изневярата е непростим грях, а това, че се е възползвала от моето отсъствие, го прави още по-тежко провинение. Чувствах се предаден и наистина бях такъв. В главата ми се въртеше един въпрос, който не можех да не задам.

- Чие е детето?

Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:55 pm

- Твое естествено!Не съм спала с никой друг! - признах си.Не мога да повярвам,че може да мисли,че бебето е от Ферис или от някой друг та по дяволите наистина обичах Тран,а с Ферис бяха просто няколко целувки...нямах чувства към него.
- Казах ти вече!Обичам само и единствено теб!Моля те... - замолих му се.Аз не го обинявах,че има чувства към Ейми нали...,а тук говорехме просто за целувки защото аз нямах чувств към Ферис.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:59 pm


- Ако наистина ме обичаше нямаше да вършиш каквото и да е било зад гърба ми, но ето. Ако беше невинна и наистина не беше станало нищо, щеше да ми кажеш веднага, а не да го криеш от мен толкова дълго. Всъщност, кога е станало? Не, не искам да знам. Нищо не искам да ми казваш.

Изправих се рязко.

- Довиждане! - казах на останалите и излязох.
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 1:03 pm

Думите му се забиваха в сърцето ми като нож.Болеше ме само да го слушам.Но по дяволите какво можех да му кажа "Натисках се с ментора си без да искам" ? Определено не.Той стана и си тръгна.
- Тран... - изрекох тихо,но той вече беше излязал.Станах от масата и с едно завъртане бях в дънки и блуза.Тичайки тръгнах след него.Излезнах от залата,но не го видях.
- Мамка му!Майната ти Луцифер! - изсумтях тихо,а в главата ми прохтя злобния смях на Луцифер.
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 2:11 pm

Точно когато си мислех,че е пълна скука на този бал се появи Луцифер. Намсете ги набързо всички. Разкри им тайните и даже придизвика спор. Честно да си призная този човек или там каквото и да е същество наистина ми харесваше,но щом правеше това...не. Не бях чак такъв човек на който да му харесва когато някой страда и да се смея когато той плаче. Беше гадно. Не познавах много добре Бони не знаех къде отиде и едва ли бих тръгнала след нея да я утешавам. Намръщих се, след като Луцифер си отиде бала стана още по тъп.Всички или се караха или се оглеждаха на различни страни,чудейки се какво да правят. Тръгнах през всичките тези объркани хора и излязох от залата. То се видя още от самото начало,че ще бъде ужасно този бал. Въпрос на време беше кога щеше да стане още по ужасно и аз да си тръгна. Е, това беше момента в който се отеглях от бала. Огледах се наоколо в тъмнината. Сигурно щях да се разходя, може да се напия или просто да се прибера. А може би да направя другите две а пък последното да го оставя за далечното бъдеще.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 2:55 pm

Пред нас се появи Луцифер който започна да дрънка всякакви глупости и дори спомена родителите ми.Това ме ядоса,но той беше насочил повече вниманието си към другите.Стоях мълчалив на масата и най-накрая всичко свърши и той изчезна вземайки Елинор.Елинор,Елинор,Елинор...Елинор!Станах от мястото си и изхвърчах през вратата на балната зала.Къде по дявоите да ги търся?О мамка му!Минах през тунелите и бързо се преоблякох.Единственото място за което се сетих в момента бяха тъмните улички.Запътих се на там.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 3:17 pm

Спряхме се.
-Това което каза ози там...вярно ли е?- казах тихо и бавно.Знаех че е пълната истина, но много се надявах да не е.В главата ми всичко викаше "Защо, по дяволите!?!"Опитах се да си отскубна ръката от на Ферис, но не успях- много силно ми държеше ръката.Непреставах да го гледам в очите, а погледът ми от тъжен започна бавно да се сменя на ядосан.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:07 pm

Не обичах лъжите. Не обичах да лъжа и да бъда излъган за нещо. Преглътнах тежко и я погледнах в очите. Беше ми много тежко да и го кажа. Сигурен бях,че ще ме намрази. Ще се ускубне от мен колкото и да не го искам и ще побягне както Тран направи преди малко.
- Да.- казах тъжно,но не сведох глава. - Но...аз те обичам. Кълна се вече нямам никакви чуства към нея. Забравих я. Беше ми толкова добре с теб и за това се опитах да я забравя и наистина успях. - казах на един дъх. Винаги ставаше така че те си тръгват преди да си казъл второто изречение в което казваш,че ги обичаш. И сякаш то вече няма значение след като си казал първото. Стисках здраво ръката й и не исках да я пускам. Не исках да се отдръпна и да избяга от мен. А после...да не ми говори със седмици а аз да се чудя как да я върна отново при себе си.
- Обичам те. Знаеш го! Не му позволявай да ни развали щастието. - повиших лек тон, колкото тя да ме чуе,но не и останалите в залата.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:25 pm

-Вярвам ти...-казах бавно, наистина му вярвах.-...но не го развали той.Щастието...развали го друг...-добавих , очите ми се насълзиха.Ненавиждах предателството, а стана точно това.Знаех че ме обича и аз го обичах, но не беше толкова лесно да му простя.Погледнах ръката си която Ферис я стискаше толкова силно че започна да ме боли.
-Боли ме.-казах като пак се опитах да си отскубна ръката.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:42 pm

Пуснах я веднага щом ми каза,че я боли. Сведох глава надолу а косата ми закри лицето ми.
- Аз...ли съм този който развали щастието ни? - попитах тихо,но не я погледах в очите. Сигурно вече ме мразеше и я разбирах и аз се мразех за това което бях направил.
- Ще те разбера ако не ме обичаш вече и ако си тръгнеш от тук ядосана. Дори и ако ми кажеш,че ме мразиш и не искаш да ме виждаш повече. Ще те разбера ако направиш тези неща. - казах тъжно и направих една крачка назад,за да и дам малко пространство.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 4:57 pm

Растърках ръката си за да не чуствам болката.Докато я търках чувах Ферис а по бузите ми започнаха да се стичат сълзи.Имах чуството че сърцето ми ще се разкъса, не беше ресно да простиш на онзи който те предаде дора ако много го обичаш.
-Не е вярно все още те обичам но...-казах тихо като започнах да отстъпвам назад.Обичах го и сега го обичам повече от всичко и наистина му бях много ядосана...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 5:06 pm

Косата все още скриваше лицето ми и по-добре беше,нямаше да ми се вижда тъжното и съсипано лице. Усетих я как отстъпва назад, знаех много добре какво означаваше това "но". Преглътнах тежко, отново усетих онзи болка, отно взагубих този който обичам. Това "обичам те" нямаше никакво значение щом след него последва и "но".
- Разбирам те. - казах накрая. Гласът ми беше някак си твърд и безразличен. Не исках да я виждам тъжна,не исках тя да ме вижда тъжен. Минах покрай нея и тръгнах ппрез тълпата. Бях твърдо решен да се махна от този бал. Исках да съм сам...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 5:21 pm

Ферис мина покрай мен и тръгна към изхода.Първо ми се прииска да го спра и да каже че ще успея да забравя всичко.Но в следващият момент осъзнах че неможех да му простя толкова лесно.Гледах го как се отдалечава и неможех да спра сълзите.Как изведнъж ми се прииска да изчезна или пък да изчезне всичко, така или иначе вече се чуствах самотна.Тръгнах бавно към изхода като си наведох главата.Сигурно изглеждах ужстно...
Върнете се в началото Go down
Ема Адамс
Students
Students
Ема Адамс


Брой мнения : 19

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 7:13 pm

- О, не - закъсняла съм! - промърморих аз, като погледнах часовника си. Пред вратата стоеше мъж, който проверяваше имената на гостите в списъка.
- Ема Адамс - казах аз и побързах да вляза в балната зала.
Нямах кавалер и не познавах много хора, затова седнах сама на една маса. Може би щях да се запозная с някого и да завържа нови приятелства...
Покрай мен мина келнер и си взех чаша шампанско. "Тук е страхотно" - помислих си, но изведнъж забелязах, че повечето гости са с мрачни лица. Какво ли се беше случило?
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 7:53 pm

В залата се появи някакъв мъж, представи се за Лу.. Луцифер? Ужас! От къде па се взе и каква му беше работата тук?! Зачудих се аз.. Странно. Разкри тайни, които предизвикаха скандали.. Някой се разотиваха, други спореха помежду си.. Пълна бъркотия. Оставих чашата си с вино, когато видях едно момиче да влиза. Предположих, че и то като мен е ново и не познава никого.. Седна на една маса, а аз отидох до нея.
- Здравей! - казах й. - Може ли да седна? - попитах я, като посочих празното място до нея..
Върнете се в началото Go down
Ема Адамс
Students
Students
Ема Адамс


Брой мнения : 19

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 8:04 pm

Към мен се приближи едно момиче.

- Здравей! - каза тя. - Може ли да седна? - попита, като посочи празното място до мен.

- Може - усмихнах се аз и отпих от шампанското. - Аз съм Ема Адамс, за приятелите Ем Усмивка Приятно ми е!


Последната промяна е направена от Ема Адамс на Нед Юли 31, 2011 8:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 8:27 pm

Влезнах в балната зала, огледах се Кристина не беше тук, което означаваше че не бях единственният който закъсня.Покрай мен мина един келнер с вино, взех си една чаша.Пак се огледах можеби Силвия щеше да е тук или пък някой друг от онези които познавам.Но не.А и повечето бяха с тъжни лица.А някои нещо си говориха.Какво беше станало?Изведнъж странно чуство почуствах някъде вътре в мен.Тъга смесена с гняв при това и доста объркано."Силвия" помислих си.Нямаше какво друго да е.Нещо беше станало...Но не чусвах че животът и е в опастност, така че това сигурно си бяха найни проблеми.Така че по добре беше да остана където съм.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бална зала - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бална зала
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бална зала
» Компютърна зала.
» Фитнес зала
» Билиярдната зала
» Зала за хранене

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: