The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бална зала Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бална зала I_vote_lcap81%Бална зала I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бална зала I_vote_lcap19%Бална зала I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бална зала I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бална зала I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бална зала I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бална зала I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бална зала I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бална зала I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бална зала I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бална зала I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бална зала I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бална зала I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Том Милс
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Selene
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бална зала I_vote_lcapБална зала I_voting_barБална зала I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бална зала

Go down 
+17
Том Милс
Ема Адамс
Ферис Комън
Луцифер
Силвия Томсън
Тран Дюбос
Бони Морган
Ванеса Олтър
Ерик Найт
Лукас Скот
Клеър Монгомъри
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Алекса Рен
Кристиан Озера
Ериса
Кейт
21 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Май 14, 2011 1:48 pm

Бална зала Images?q=tbn:ANd9GcSEoe8KloXk6ScAqfvQ_6wlbZfcC1wWcnhRv5j8zw_IFdn-N43TwA
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:23 pm

Телепортирах ни направо в балната зала. Нямаше почти никой.. С крайчеца на окото си зърнах за миг келнер с поднос, а отгоре чаши с вино. Разнасяха ги.. Келнера даже не осети когато минах покрай него и си взех виното, отпих жадно от него.
- Горката ми Сандра. - процедих, докато отпивах отново. Огледах отново залата.. никой.. жалко, явно сме подранили..
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:31 pm

Бала вече трябваше да е започнал, затова за да не се бавя още повече се телепортирах. Залата беше прекрасна, келнерите обикаляха с подноси на които имаше чаши вино, предполагам скъпо.. Един келнер мина покрай мен, затова си взех и отпих. В залата бяха само някакъв мъж и жена.. Не ги познавах затова просто седнах на едната маса и се заоглеждах за познато лице..
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:35 pm

ВЗлезнах в залата и нямаше почти никой. Бяха само Крис и Лин и... Кейт. Лел Тео кака я е пуснал. Всъщност незнам и не ми пука. Келнерите щъха насам натам с подноси с храна и пиета. ВЗех си една чша с челвено вино. И отидох до масата на Кейт и седнах.
- Здрасти. Как си? Как тео те е пуснал.
Попитах последният въпрос не вярващо.
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:40 pm

Тъкмо отпивах от червеното вино когато в стаята влезе Ериса, моя стара приятелка. Не се бяхме виждали.. всъщност не знам от кога не се бяхме виждали..
- Кой е казал, че ме е пуснал? - усмихнах се доволно.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:43 pm

Отпих от виното и отвърнах със същата дяволита усмивка.
- Еми щом казваш. Е познали някой тук. Не че има много хора.
Огледах се за щастие в зелата не бяха вече само Крис елинор и ние двте дойдоха още хора. Поне нямаше де скучучно.
- Е и ти ли нямаш кавалер за бала?
Обърнах се към Кейт и отпих от виното.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:45 pm

Елинор ни телепортира в залата и измрънка името на Сандра.Сигорно е видяла в мислите ми,че съм спал с нея.Изсумтях и отидох до келнера.Взех две чаши и се върнах при Лин като и подадох едната.
- Става ли поне тази вечер да не ме мразиш? - изрекох през стиснати зъби.Залата почна да се пълни.Мернах Ериса...и само нея познат.Тя говорише с някакво момиче което не познавах,но можеше да се запознаех някога.Ерс ме погледна и аз вдигнах чашата си сякаш казвах "за твое здраве" ,но беше моя начин да кажа "здрасти и на теб "
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:47 pm

- Не нямам кавалер.. Сама съм..
Виното ми привършваше, затова си взех още едно и огледах залата. Вече се пълнеше с повече хора.. тоест същества..
- Ти имаш ли?
Попитах я докато отпивах от новата чаша с червено вино..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:54 pm

Усмихнах се дяволито и взех втората чаша вино. Изпих я на екс и стреснах друг келнер като му се "явих" и му взех бутилката с червеното вино. Отпих от бутилката и проследих погледа на Крис. Гледаше към Ериса и някакво друго момиче.. То също беше вампир, не бях сигурна, но май беше червен новак. Без да обръщам много внимание на думите на Крис се телепортирах до момичетата (не че исках да ги стресна).
- Здравейте.. - промълвих и отпих отново от виното..
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:56 pm

Не разбирах защо не ни телепортира. Ами трябваше де ходим. Та аз бях на токчета. Не стига че цяла вечер ще съм с тях ами и да ходя от сега. Уф... както ида е. Стигнах ме в залата нямаше много... същсетва. Видях Ериса ва една маса да говори с едно момиче. Видях също и Крис и Елинор. Имаше още някоко момчета и момичета. Имаше келенери които носеха разни нащ в подносите. един келенр, който носеше поднос с червено вино мина покрай мен. Аз взех една чаша. И отпих.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:02 pm

Елинор се телеполтира до нас със Кейт.
- Здрасти - каза тя и отпи от виното. Явно днес щеше де се напие. Дано Крис я държи по контрол. Тъй като не желаех да ми рови в главата с помоща на елемнта си си закрих мислите.
- Здрасти - казах на нея. А на крис само се усмихнах. после видях Али да влиза в залата с Деймън. О да четох за тях във вестника. Веднага се телепортирах пред нея и я прегърнах. А тя дори на гледаше към мен.
- Изгледаш страхотно.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:11 pm

Пристигнах в балната зала. Вярно.. Не беше нужно да вървя можех направо да се телепортирам но няма значение. Определено имаше доста хора. Огледах се наоколо. Не видях някой познат.. Отидох до келнера и си взех една чаша вино. Не вярвах че ще се напия тази вечер а и не се напивах лесно но нищо не се знае. Отпих от виното и огледах залата. Беше доста хубаво украсена. Седнах на една от масите и загледах хората наоколо...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:17 pm

Али не изглеждаше много доволна,че сме ходели до тук.Но да вярно.Тя беше на токчета.Усмихнах се на тази мисъл.Не,че исках да я мъча,но поне за хубавата прическа ми дължеше това ходене.Пред залата стоеше мъж записващ имената.
- Деймън Салваторе и Алекса Сандърс - осведомих го аз.Той затърси из списъка докато си повтаряше фамилите и.Накрая кимна и ни пусна да влезнем.Залата беше сравнително празна,но щяха да дойдат още хора.Имаше келнери които се разхождаха наоколо с подноси пълни с алкохол и храна.Али си взе чаша червено вино,а аз си взех бяло вино.Стоях до Али,а пред нас като от нищото се появи някакво момиче което гушна Алекса и и каза,че изглежда страхотно."Жени!"-помислих си.
- А аз многа да отбележа,че и двете изглеждате страхотно! - оптих отново от чашата си с бяло вино.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:28 pm

Ериса изведнъж се появи пред мен и аз я прегърнах. После ми каза е изглеждам страхотно.
- А аз многа да отбележа,че и двете изглеждате страхотно! - каза Дей преди да кажа нещо. Те май не се познавах или поне той не я познаваше.
- Благодаря! Деймън това е Ериса Ериса това е Деймън - представих ги един на друг. Видях че Ериса също пие червено вино.
- Виждам че вкуса за виното ти не се е променил - казах и посочих виното.
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:32 pm

Усмихнах се на комплимента на Деймън.
- Да вкуса още си обичам червеното - после погледнах към Деймън. Измерих го с поглед и се усмихнах дяволито. - Знам кой си. Всички знаят кой си. Нали четох за вас във вестника.
Лицето на алекса стана хем бяло хем червано. Някакво розово. Дори май щемеше да припадне. Изкисках се тихо.
- Спокойно Али нали знаеше че тука няма тайни. Айде елате.
Казах и ги подканих ръка като тръгнах към Кейт.
Отидох на нашата маса и седнах. Обърнах се към Кейт.
- Всъщност и аз съм сама.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:34 pm

Елинор ни телепортира пред Ериса и другото момиче.Ерс и Лин си размениха по едно "Здравей" преди Ериса да се изпари пред очите ни.
- Мога да отбележа,че изглеждате страхотно! - заявих аз на момичето.Нямах намерение да спя с нея,а просто да съм мил и очтив тази вечер и да не излягам Елинор защото това сигорно ще ми коства някой орган или някой крайник,а аз искам всичко да ми е на място.Лека музика се носише из стаята.Взех една чаша в бяло вино и помирисах течноста.
- Старно и хубаво. - поясних и отпих от виното.Оставих го за мин на езика си за да усетя вкусът му.Все пак можеше да се правя на гадняр и на какво ли още не,но бях и израснал в доста добра фамилия.Бях научен на "кралски" етикет и какви ли още не глупости.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 5:56 pm

Стигнах балната зала.На вратата стоеше мъж който изглеждаше на средна възраст.Усмихнах му се.
- Клеър Монгомъри - представих се и той затърси из списакът.Не му отне доста време.Кимна и ми отвори вратата.Влезнах в залата.Беше доста голяма.В единия край имаше малка сцена с няколко микрофона,барабани и китари подпрени на стената.Част от масите които бяха покрити с бели покривки бяха на един подиум,а другите "разпръснати" наоколо.Приятна музика на която човек можеше да танцува се носеше наоколо.Осветлението беше приятно.Леко затъмнено и не дразнеше очите.Келнери облечени в черно с бели ризи и черни папионки обикаляха наоколо с подноси пълни с вино,шампанско и най-различен алкохол както и храна.Взех една чаша с бяло вино и огледах залата.Видях Елинор,Алекса,Ериса,Деймън,Кристиан и още едно непознато за мен момиче да седят на една маса.С бавни и грациозни крачки се оправих към тях.
- Здравейте - поздравих ги като си лепнах една усмивка на лицето.Погледа ми се плъзна върхо всеки един от тях и се задържа най-много върхо непознатото момиче.Беше младо момиче на около седемнадесет.Русичка с хубава рокля без презрамки.Повдигнах вежда и погледнах другите с надежда някой да ми я представи,но като видях от кой съм заобиколена извъртях очи.Елинор,Крис и Алекса-великата любовна тройка за която четох във весника.До колкото знаех вече бяха четворка.Новото им допълнение-Деймън.
- Аз съм Клеър.Приятно ми е. - представих се на момичето накрая.
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:08 pm

Балната зала се напълни с магически същества.. вампири, предимно. Имаше една жена пред мен демон, да не забравям и моята приятелка Ериса, която е сукуба. Заоглеждах залата, за още познати лица, но не видях никой.
- Здравейте! - Обърнах се и видях висшата жрица, Клеър Монгомъри. Поне така бях чувала. Усмихнах й се и то още повече когато ми се представи. - Аз съм Клеър.Приятно ми е. - явно паметта ми си е наред.
- Аз съм Кейтлин. - казах спокойно.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:10 pm

Влезнах в балната зала,но преди това си казах името на мъжът пред вратата.Не беше много пълно...даже беше доста празничко за сега,а залата беше огромна.Разпознах някои от хората и две от учителките си,но те бяха твърде печени за учителки-според мен.Минах покрай тях.
- Госпожице Кейн,госпожице Монгомъри искам да отбележа,че и двете изглеждате невероятно - подмасних се аз,но наистина го мислех.Огледах и другите на масата.Две момчета и три момичета.Едно от момичетата ми се стори познато и се сетих,че я познавам.Първия човек с който се запознах тук.
-Алекса!Изглеждаш невероятно!Доста си се променила от последната ни също така и първа среща.Направо не мога да те позная-направих комплимент на момичето.Сладката малка Алекса наистина се беше променила.Беше станала по-хубава не,че преди не беше.Май трябваше по-скоро да се срещаме с нея.Дарих я с една хубава усмивка и се надявах да ме помни.Не исках да се превръщам в пума пред всичко за да ме познае.
- И вие момичета изглеждате също невероятно - смигнах им.Бях дошъл без дама и мислех да си намеря компания тук някъде.Отдалечих се от тях и взех една чаша с вино.Нямаше да откажа някой по опияняващ алкохол,но и на това съм навит.Седнах на една маса в очакване на нещо интересно като да падне таванът или някой да седне но мен.Бях нов тази година тук и почти никой не ме познаваше и щеше да е хубаво да се запозная с някого.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:13 pm

Тайфата се събра. От едната страна Алекса, Ериса, Деймън.. после Крис, Клеър.. и момичето, Кейт, поне за такава се представи. Отпих от виното и се лепнах до Клеър.
- Здравей, Кейт, аз съм Елинор. - процедих аз и погледнах Клеър. - Как си? Не сме се виждали от смъртта на Крис... - изпих останалото вино и си взех още.. Покрай нас мина Давид и ни поздрави, аз само му кимнах и той отклони вниманието си към Алекса..
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:23 pm

Усмихнах се на момичето което се представи като Кейт.Елинор се лепна за мен и се представи на свой ред,а след това ме попита как съм и спомена,че не сме се виждали от умирането на Крис.Засмях се.
- Да.След тази интересна случка.Иначе съм добре.По-късно ще си поговорим,но гледай да си трезва за да възприемеш това което ще ти кажа. - обесних на Лин.Когато споменах "интересната" случка за умирането на Крис го погледнах.Той се правеше на глупак като "преценяваше" виното.Имаше глупава усмивка на лицето му която обаче накара на моето лице да се появи пък дяволита усмивка.Давид мина покрайн нас и направи комплимент на мен и Лин.Кимнах му и го дарих с чаровна усмивка.Той се усмихна и насочи вниманието си към другите момичета-главно Алекса,а после си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:31 pm

Видях едно момче на една маса очевидно беше само. Приближих се до него.
- Сам ли си? Така де може ли да седна? - казах и го загледах. След по малко от минута си взех още една чаша червено вино. След като той потвърди че е сам седнах на масата му срещу него.
- Катерина, приятно ми е - усмихнах се. Той се представи за Давид.
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:35 pm

Усмихнах се чаровно на Елинор и Клеър. След малко влезе още едно момиче което се настани срещу момче.. Не познавах почти никой на бала, за жалост..
- Вие предполагам сте Крис? - усмихнах се. - За когото говореха Клеър и Елинор? - попитах.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:41 pm

Влезнах в голямата или по скоро огромната Бална зала.Огледах всичко и се усмихнах широко когато видях Клеър.Веднага тръгнах към нея.Доближих се тихо, така че да не ме чуе.И обвих ръцете си около кръста и, като се надявах че няа да се уплаши.Все пак не бях много страшен.
-Изглеждаш великолепно...-прошепнах и като си наведох главата.Усмихнах се и я целунах по бузата.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:42 pm

Към мен се присъедини едно момиче.Попита ме дали е свободно и аз кимнах.
- Катерина, приятно ми е -усмихна се тя.Поех ръката и и я целунах.
- Давид.На мен също.И бих искал да отбележа,че изглеждате страхотно -усмиханх се на свой ред.Отпих отново от питието си.Момичето пиеше червено вино както повечето тук,но някои нагъваха бяло.Явно червеното и бялото вино щяха да са главните тази вечер.
- По-късно ще ме придружите ли на един танц госпожице? - още продължавах да говоря на "Ви" на Катерина,но реших веднъж в живота си и аз да съм изискан тип.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бална зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бална зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бална зала
» Компютърна зала.
» Фитнес зала
» Билиярдната зала
» Зала за хранене

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: