The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Бална зала - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Бална зала - Page 2 I_vote_lcap81%Бална зала - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Бална зала - Page 2 I_vote_lcap19%Бална зала - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Бална зала - Page 2 I_vote_lcapБална зала - Page 2 I_voting_barБална зала - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Бална зала

Go down 
+17
Том Милс
Ема Адамс
Ферис Комън
Луцифер
Силвия Томсън
Тран Дюбос
Бони Морган
Ванеса Олтър
Ерик Найт
Лукас Скот
Клеър Монгомъри
Деймън Салваторе
Катерина Нелсън
Алекса Рен
Кристиан Озера
Ериса
Кейт
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Катерина Нелсън
Red
Red
Катерина Нелсън


Брой мнения : 566

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:46 pm

- Разбира се - усмихнах се.
- И моля те, говори ми на "Ти" - казах. Не обичах особено да ми говорят на "Ви" чувствах се.. Някак си стара. Струва ми се че тази вечер щях да се напия тъй като си взех поредната чаша червено вино. Забелязах че повечето тук го предпочитаха.
- Наистина, трудно ми е да повярвам че си нямаш дама - казах в един момент. Тук имаше доста момичета без кавалер.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:47 pm

Пиех си питието,а Елинор и Клеър почнах да си говорят за моята смърт.Намусих се,но после на лицето ми се появи глупава усмивка и както очаквах Клеър се ухили дяволито.
- Вие предполагам сте Крис?За когото говореха Клеър и Елинор? - попита с усмивкаи мелодичен глас Кейт.Усмихнах се чаровно на дамата.
- Да милейди аз съм Кристиан Озера.В цялата си прелест! - поклоних се леко.Поех ръката и и я целунах.Направо си представях какво си казват всичко тук на ум,а и сигорно Лик,Али и Ерс ще почнат да предопреждават Кейт за мен и какъв съм непостоянен тип ама те ме направиха такъв.Попринцип не бях,но те..те са си виновни!Към нас се присъедини още едно момче което целуна Клеър по бузата,но се направих,че не ги виждам и насочих цялото си внимание към момичето пред мен.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:51 pm

Докато си говорих с Лин някой или по-скоро Ерик ме прегрна през кръста.Целуна ме по бузата,а аз се усмихнах.
- Изглеждаш великолепно... -изрече той.Обърнах се към него и се надигнах за да го целуна,а после го огледах.И той изглеждаше страхотно.Бял костюм отиващ на бялата им рокля.Засмях се тихичко.
- Мога да кажа,че и ти изглеждаш страхотно - смигнах му и отново се обърнах към останалите като още бях в прегръдката на Ерик.Кристиан пак се правеше на мачо пред новото момиче Кейт,а аз извъртях очи от досада.
Върнете се в началото Go down
Кейт
Red
Red
Кейт


Брой мнения : 19

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:53 pm

- Да милейди аз съм Кристиан Озера.В цялата си прелест! - каза той и се поклони леко, пое ръката ми, и я целуна. Изчервих се.
- Аз съм Кейт, предполагам вече знаете.. - усмихнах му се. След малко бледата червенина по бузите ми изчезна. Отпих от виното и седнах на близката маса..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 6:59 pm

"О, горкото момиче.." - помислих си и отидох до Крис.
- Нея поне я остави. - усмихнах му се. Вече привършвах поредната чаша с вино, затова отидох и си взех още. Завлякох Крис на една от масите и седнах срещу него. - Добре, ще се опитам да не те мразя.. Много.. - казах и отпих жадно от виното, което отново привършваше.. Явно тази вечер щях да се напия, какво пък..
Върнете се в началото Go down
Ванеса Олтър
Students
Students
Ванеса Олтър


Брой мнения : 203

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 8:11 pm

Влязох в огромната зала и се огледах.Токчетата ми потракваха в пода и се чуваше ужасен звук. Роклята ми беше къса,но си я хааресвах. Беше ми малко странно да нося рокля и още повече токчета,но щом ставаше въпрос за готическа рокля и обувки всичко просто губеше смисъл. Огледах се наоколо. Не познавах никой или поне аз не видях познати. Щеше да ми е по уютно ако всичко това беше цялото в черно. Щеше да бъде супер, като бал на Хелуин. Но трябваше да се примиря със цялата тазо обстановка и със всичката тазни натруфена украса. Тръгнах по масите оглеждайки се наоколо. Един от келнерите мина с табла с шампанско и аз не изпуснах възможноста да си взема една чаша. Какво щеше да стане ако днес се бях напила? Просто ето така...за това,че не е това което очаквах да бъде,но ако беше това което очаквах сигурно щях да бъда в някой си готически замък.Супер...винаги съм си мечтала за готически замък. Отново се огледах наоколо и тръгнах да минавам покрай многото хора събрали се на едно място с надеждата,че поне ще видя някой познат с който да се загороря пък дори и само за 5 минути. Но пък ако беше непознат пак добре. Нови хора,нови истории и нови приятелства. Да се надяваме.
Върнете се в началото Go down
Лукас Скот
Students
Students
Лукас Скот


Брой мнения : 157

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 7:42 am

Тя пожела да и говоря на "Ти" и аз само кимнах.
- Наистина, трудно ми е да повярвам че си нямаш дама - каза тя.Засмях се леко.Толкова ли бях красив,че да е трудно да се повярва,че съм сам.Е уви...наистина бях сам.Въздъхнах.
- Е сладурче сам съм.Еее вече не съм.Сега съм с теб - засмях се отново и изпих питието си.Покрай нас мина келнер с подност с шампанско.Взех две чаши и едната дадох на Кат въпреки,че тя си имаше питие.


Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 9:39 am

Със Деймън вече бяхме седнали на масата на Ериса. Където бяха още едно червено момиче, Елионр, Крис, вече Клеър и Ерик. Поне едно време дойде Давид и ме поздрави, аз мму кимнах. Ехааа колко хора се бяхме събрали. Браво. Оставаше да дойде и чичото на Ерс. "Ооо той щу дойде. НЕ се притеснявай за това." Едва не подскочих от този тйъ позната глас. Сянката. "От къде знаеш че ще дойде." Попитах. "Аз знам доста неща." Обърнах се към Ерсиа и й прошепнах...
- Знаеш ли чичоти ще идва?
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 9:45 am

Стигнахме балната зала.Пред вратата стоеше мъж който държеше списък.
- Вашите имена? - попита той и ни огледа.
- Бони Морган и Тран Дюбос. - представих ги.Той кимна и ние влезнахме вътре.Светлината беше приятна и не дразнише очите.Огледах се за познати лица и видях Елинор и Ванеса.Другите ми бяха напълно непознати и това говорише колко съм общителна.Въздъхнах и се приближих към Ванеса.
- Здравей. -поздравих я с една фалшива усмивак на лицето.Нещо ми говорише,че ще стане нещо...,но не знаех какво.Елинор седеше с едно момче на съседната маса.Предполагам беше момчето Озера.
- Здравей и на теб - усмихнах и се мило и също така поздравих и другите които се бяха събрали на една маса.Не познавах никого,но това не пречише да се запозная с тях въпреки,че не бях по това...
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 9:58 am

Изненадано се обърнах към Али и за молко да обърна чашата си със виното.
- Чичо Луцифер!!! - казах шепнешком, но и състрах в гласа. Можеше и да ми е чичо, но той беше Луцифер. - Не, не може да дойде. Ако дойде незнаеш какви поразий ще направи. О, Господ да ни е на помощ.
Ако Луцифер дойде край. Със всичко. Нищо няма да същото като преди щеше да стане катастрофално.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:21 am

В балната зала вече имаше доста хора или поне такова бе моето разбиране за "доста". Повечето лица тук ми бяха непознати и за това явно щях да разчитам на Бони да ме развежда наоколо и да ме запознава. Обстановката ми напомни баловете в родината, където родителите ми постоянно организираха такива вечерни забавления. Аз също трябваше да присъствам и беше ужасно. Не можех да се размина с надутите висши особи, а всеки, който ме познаваше явно бе длъжен да ме спира, за да си "побъбрим". За щастие, тук нямаше да бъде така.

Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:30 am

Поклатих глава от неодобрение. Наситина ако Луцифер дойде... ЛОШО!!! Е меко казано "ЛОШО!!!". Бях толкова заета от мислите си за Луцифер, че въобще не видях кога е дошла Бони беше ослепителна.
- Бони - казах радостно и отидох до нея и я прегърнах. До колкото знаех тя май беше бременна и вече омъжена. Браво. Нямаше да и казвам нищо. Не знахе как ще реагира а и не исках да и скапя настроението.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:33 am

С Ферис влезнахме в Балната зала.Огледах я, беше доста голяма.Имаше учители и ученици.Забелязах Клеър и Ерик, като Ерик беше прегърнал Клеър."Те пък от кога са заедно?" мина ми през ума.Е минаха няколко дена от когато не бях виждала нито Ерик нито Клеър...Том не го открих из тълпата.Странно, мислех че ще дойде.Ъм и Софи я нямаше...
-Накъде?-попитах като погледнах Ферис.Залата си беше доста голяма...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:35 am

Едно момиче изписка името ми и ме прегърна.След малко осъзнах,че е Али-моя стара приятелка от детството.
- Али.За бога колко си се променила! - възкилках аз.Беше супер сладка с тази черна рокля.Отиваше и.Бих убила за нея(роклята) колкото и да не обичах да нося рокли.
- Ъм..Али това е Тран.Тран това е Алекса.Моя стара приятелка - представих ги един на друг и отново огледах масата.Всички си говореха и се наливаха с алкохол. Мамка му и аз исках алкохол...дори да беше само една чашка.Погледнах Тран умолиелно и се надявах да се е сетил защо го гледам така.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:41 am

Не разбрах погледа на Бони, но в момента ме тревожеше друго. Свикнал съм, когато ме запознават с някого да бал да се поклоня джентълменски и да целуна нежно ръката на дамата, но това не е Франция и не съм запознат с тукашния етикет.

- Приятно ми е! - казах на Алекса и леко кимнах с глава. Това действие наподобяваше поклон и беше нещо като съкратена негова версия.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 10:45 am

- И на мен ми е приятно.
Кимнах и му се усмихнах. Виното ми беше свършило. За щатсие тъкмо покрай нас мина още един келенар. Взех виното от него и пийнах. Баше по хубаво дори и от предишното.
- Седнете при нас - казах на Бони и Тран. И показах единстените останли две стола на нашата маса. А за се върнах на масата до Дей. Който беше странно мълчалив.
Върнете се в началото Go down
Луцифер
God
God
Луцифер


Брой мнения : 13

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:07 am

Бал значи.Колко интересно.Реших да се появя с гръм и трясък и да взема това което искам,но преди това щях малко да им поразваля вечера.Навън притъмня и светкавица разбра небето,а аз се появих до масата им.Не беше пристигането което си представях ,но както и да е.Няколко познати лиза се бяха втренчили в мен,но имаше и няколко непознати.Погледна ми веднага се плъзна на русокоската която ме гледаше неодобрително
-Клеър съкровище!Колко си се променила!Хареса ли ти подаръкът ми.Разбрах,че чак вчера си го открила.Надявам се да се разбирате добре. – засмях се.Ах Клеър,Клеър толкова млада,толкова красива,толкова наивна.Миналото винаги ще я преследва...особено след като и подарих Клара.Приближих се към нея и я издърпах от прегръдката на мъжът или по-точно момчето което я държеше.Придърпах я към себе си и я целунах.В целувката нямаше нищо романтично или добро.Пуснах я тъйкато вниманието ми беше привлечено от друг член на групичката им.
- Дъщерята на Клариса и Алек нали?Колко много силна се крие в теб,а ти дори не го подозираш,но с вещица като Клариса и вампир като Алек какво друго може да се получи...преди време когато беше бебе и исках да те взема в подземняи свят те не ми позволиха.Платиха голяма цена която едва не ги раздели.Не се учудвай защо те мразят. – приближих се до нея и както при Клеър я придърпах към себе си.Целунах я,а тя опита да се измъкне,но без успех.Пуснах я и се засмях зловещо.Изцъках с език и насочих вниманието си върхо момчето зад нея.
- Момчето от фамилията Дюбос нали...Тран Дюбос...не знам дали направи правилния избор,но определено си си хванал белята с тази тук и изчадието което носи - посочих корема на емо момичето което беше пребледнало.Това накара устните ми да се извият в зловеща усмивка.Обърнах се на другата страна и срещнах още една жертва.
- О кой виждат очите ми.Кристиан Озера.Родителите ти бяха добри хора...след като почнаха да убиват естествено.Надявам се да станеш като тях. – изсмях се за пореден път.Погледнах другите от групичката.Не ги познавах лично,но ми бяха толкова познати.Едно момиче привлече вниманието ми.
-Колко приличаш на баба си.Имам предвид когато тя беше млада...горката Наташа даде живота си за да те защити.Духът и обаче е неокротим...винаги е готова да те защити Алекса!Колко жалко,колко жалко! – изсмях се и преместих погледа си на момчето до нея.
-Каква изненада-Деймън Салваторе!Слуховете за добрия Деймън стигнаха чак до ушите ми,но вярно ли е или е само прикритие?След смъртта на брат ти Стефан ти доста се промени.Имаше веднъж офертата за сключиш сделка с мен и да го върна ,но не...ти се отказа.Сега пък си и с момичето Сандърс.Не знаеш в какво се забъркваш и ако отново ти предложа сделка-приеми я! –метнах поглед на Алекса и той явно ме разбра какво имам предвид.Погледа ми се премести и върхо друг член на бандата.Не кой да е ,а любимата ми и също така единствена племенница-Ериса.
-Щерко на Лилит какво правиш сред тях? –изцъках с език и я погледнах с пронизващ поглед. - Не си за тях...знаеш,че можеш да нараниш всяко момче тук мила...Но пък на мен какво ми пука...убивай ги нали затова си създадена.За да убиваш! –засмях се и ги огледах до един.Бях казал по няколко думи за всеки...е почти за всеки.За червената новачка и момчето Найт нямаше какво да кажа....Новачката ми беше безразлична.Нямаше какво толкова да я измъчвам докато момчето си беше изпатило достатачно ,че се забърка с Клеър и Клара.Преместих поглед и върхо крайната си цел за която обаче щях да се погрижа по-късно или по-точно след малко-Елинор.Исках първо да видя реакцията на всички събрали се тук.

Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:17 am

Сърцето ми скочи в гърлото когато видях Луцифер. Той разкри прекалено много неща които не трябваше де се казват и това не беше хубаво. Знаех че ще е катастрофално. Той не трябваше да е тук трябваше де го разкрама някак.
- Чичо - казах миличко и сладко. Не му бях казвала чичо от деветгодишна. отидох до него. - Какво те води не сам? Не разбирам какво правиш тук. Няма нищо интересно. Няма смисъл да си тук.
Всъщност тук си беше идеалното място за правене на злини. Господи, той щеше да направи нещо ужасно. знаех си го просто си го знаех.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:23 am


Когато появилият се неочаквано непознат започна безразборно да целува момичетата на масата силно се разгневих, а когато посегна към Бони бях готов да се нахвърля върху него, но някак успях да запазя спокойствие, поне външно. Не знам какво беше, но не приличаше на нито едно от познатите ми тъмни същества.

- Кой си ти и от къде знаеш толкова за всички нас? - казах му злобно, но явно първо щеше да отговори на племенницата си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:32 am

Слушах как непознатия говори. Когато говореше се изпълвах с ужас и страх,но не можех да сваля очи от него. А когато спомена баба ми и сянката напрово се ужасих. Малко хора знаеха за сянката. Не исках да се разчева. "Казах ти, чче ще дойде." Прозвуча познатия глас на сянката в главатами. "Това Луцифер ли е?" попитах. "Ми според теб колко е чичовци има Ериса?" Да беше прав единственият чичо на Ериса беше Луцифер. Но не знаех че е замесен с баба.
-Какво знаеш за баб ми Луцифер?
Процедих през зъби.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:39 am

Силвия Томсън написа:
С Ферис влезнахме в Балната зала.Огледах я, беше доста голяма.Имаше учители и ученици.Забелязах Клеър и Ерик, като Ерик беше прегърнал Клеър."Те пък от кога са заедно?" мина ми през ума.Е минаха няколко дена от когато не бях виждала нито Ерик нито Клеър...Том не го открих из тълпата.Странно, мислех че ще дойде.Ъм и Софи я нямаше...
-Накъде?-попитах като погледнах Ферис.Залата си беше доста голяма...


Огледах се наоколо наистина нямаше хора които познавах. Е,намираха се тук таме някой познат,но те бързо се скриваха из тълпата от хора. Хванах ръката на Силвия,за да не я изгубя и се намръщих.
- Нямам си ни най малка представа. Кажи ти защото аз честно се шашнах сред толкова много хора. - Отново се огледах. Ох...беше ужасно това място и всички се бяха наконтили.
Върнете се в началото Go down
Луцифер
God
God
Луцифер


Брой мнения : 13

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:45 am

Засмях се когато момчето от фамилията Дюбос ме попита кой съм.
-Аз съм Луцифер!И знам всичко за всички. – отговорих на въпроса му и се засмях.Той се беше ядосал и това просто беше смешно.Да не би да си мислише,че може да ме убие...хах!Жалко и смешно.Отново се приближих към емо момичето което пък отстъпи крачка назад.
-Преди известно време ти уби Адам нали?Това момче...толкова те обичаше,а ти го уби...толкова ли беше безчуствена Бони? Когато умря духът му не спря да повтаря името ти ,а ти...ти го уби...-изсмях се.Тя пребледна още повече.
- Ериса...тук съм защото искам.Никой не може да ми каже какво да правя.Дори и ти.Дошъл съм за нещо,но преди да си го взема реших да се позабавлявам.И още искам да се забавлявам.-изсмях се отново.
- Какво знаеш за баб ми Луцифер?-попита Алекса.Обърнах се към нея.Какво знаех за баба и?Ами доста неща...Явно обаче Алекса не беше толкова ума.Усетих напрежението и страът и.
-Ами какво знам за баба ти...много неща.Когато беше малка исках да те взема при себе си..под моето крило...,но тя даде живота си за да си жива сега...тя умра зареди теб,а беше толкова силна...светът я обичаше...-засмях се на вампирката която също пребледня.Край нас мина още една двойка и аз веднага се въползвам.
-И с удоволствие мога да кажа,че тази твоята...Бони се натискаше с нейния...Ферис нали? – изрекох без да мисля.Понякога се правех,че не знам имената,но всъщност ги знаех доста добре.Ферис беше паднал ангел изгонен от Никс.Бях следял всеки от тук макар и те да не знаеха това...
Върнете се в началото Go down
Бони Морган
Students
Students
Бони Морган


Брой мнения : 828

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:53 am

Тран изглежда се ядоса и попита този тип кой е.Аз нямаше нужда да питам.Знаех кой е и това не ми харесваше.Каза толкова много неща които ме караха да се вцепена на място.
- Преди известно време ти уби Адам нали?Това момче...толкова те обичаше,а ти го уби...толкова ли беше безчуствена Бони? Когато умря духът му не спря да повтаря името ти ,а ти...ти го уби.. - изрече той и се засмя.Обичах Адам наистина и не съм искала да го убивам.
- Не намесвай Адам!Той беше единственият който някога съм обичала... - замълчах тъйкато се усетих ,че казах единственият,а сега бях с Тран.Мамка му.
- Но сега съм с друг и обичам него повече от всичко! - казах ядосано на Луцифер.Алекса го попита въпрос за баба си и той се измя като измрънка нещо.
- И с удоволствие мога да кажа,че тази твоята...Бони се натискаше с нейния...Ферис нали? - той отново насочи вниманието си към мен,но този път намеси и Ферис който минаваше покрай нас със Силвия.Сърцето ми спря за миг.Как можа да каже това....не го бях казала на Тран,а и Ферис сигорно не го беше казал на Силвия...преглътнах тежно и прехапах долната си устна от притеснение.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:58 am

Някакъв тип седеше в центъра на вниманието и казваше тайните на всеки или не точно тайни. Но това което каза за мен и Бони наистина беше тайна която поне малко се се стараех да запазя в тайна от Силвия. Стиснах ръката още повече на Силвия и аз дръкнах към тълпата от хора далеч от Луцифер.
Този тип никога не ми е харесвал. Още от времето когато служех за Никс. Всички там горе гледахме да го избягваме и понякога това ставаше,но не винаги. Вопще не ми се мислеше за Силвия. Сигурно щеше да ми е много сърдита,но наистина си го заслужавах.
Върнете се в началото Go down
Тран Дюбос
Students
Students
Тран Дюбос


Брой мнения : 3216

Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 31, 2011 12:00 pm


Думите на това чудовище се забиха като гвоздеи в главата и сърцето ми. Бони, с Ферис? Та това не беше ли нейния ментор, който я бе обидил и тя го мразеше? Нима ме е излъгала? От самото начало? Истина ли беше или този Луцифер се опитваше да всее хаос и раздор.

- Бони, за какво говори той? - попитах обръщайки се бавно към нея.


Последната промяна е направена от Тран Дюбос на Нед Юли 31, 2011 12:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бална зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бална зала   Бална зала - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бална зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Бална зала
» Компютърна зала.
» Фитнес зала
» Билиярдната зала
» Зала за хранене

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: