The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Къщата на гробаря - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcap81%Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcap19%Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Къщата на гробаря - Page 3 I_vote_lcapКъщата на гробаря - Page 3 I_voting_barКъщата на гробаря - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Къщата на гробаря

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 12:26 pm

Избутах я то себе си. Да не полудя?
- За бога Елинор ще ме убиеш. За какво ти е стъклото?
Тя явно нещо изкукорига. За какво и е демонично стъкло. Да не иска да се самоубива. Та това ще лудост. Болеше ме главата от сблъсъка в стената. Докоснах глават си отзад имаше кръв. Явно доста си ме е блъснала.Иси болеше.
- Ако е за това което си мисля няма да го дам - ако искаше да се самоубие нямаше да й го дам. Въпреки че това щеше да улесни живота ми стократно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 12:38 pm

Тя ми се изплъзна и седна на дивана, по главата имаше кръв, явно доста силно съм я ударила...
- Слушай ме внимателно, НЕ ТЕ ЗАСЯГА КАКВО ЩЕ ПРАВЯ ! - изръмжах още по-заплашително. Явно отново бях отключила лошата си страна и сега целия глад за мъст, отмъщение и смърт ме връхлетя. Искаше ми се да убивам. Стихнах юмруци, ноктите ми раздраха кожата и започна да тече кръв, много кръв, стичаше се по земята и правеше две малки локвички, които бързо се уголемиха. Раните бяха дълбоки, но само така успявах да се сдържа да не й прекърша врата. - Дай ми демоничното стъкло ! - изръмжах отново. Забих ноктите си по-навътре и бликна повече кръв... черна кръв, да такава бе демонската кръв...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 1:10 pm

Елинор изблъска Алекса към стената.Преди да направя нещо Алекса се беше измъкнала от хватката на Елинор.
-Елинор!Алекса!-извиках,но и двете май не ме чуха.Елинор искаше стъклото което Алекса ми беше взела..което аз бях взел от Джером.От ръцете на Елинор потече черна кръв.Приближих се до нея.
-Елинор!-казах нежно сякаш говорих на дете.Издърпах я и я сложих да седне на фотьола.
-Спокойно...всичко е наред!-казах и като огледнах китките и.Скъсак хмалко плат от блузата си и облизах китктие и ,но за всеки случей привързах и платта.Черната течност беше по езика и ми харесваше...,но си нямах представа,че съм пил черна кръв.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 1:21 pm

- Остави ме ! - изръмжах още по-злобно. Никога до сега не съм усещала толкова негативна енергия, освен когато убиха Наташа за кристала... Преди някой де се усети избутах Крис настрана и той леко се олюля. Хвърлих се към Алекса и заедно с нея обърнах дивана. Седнах отгоре й и я притиснах силно към земята, за да не ми се изплъзне и този път.
- Мамка му, кажи ми къде е стъклото, или предпочиташ да ти прекърша врата и тогава да разберем къде е ?! Кръвта ти може да ми каже всичко за теб, пък и ще ми се услади ! - изръмжах, ух, само ръмжах... но не можех да се успокоя. Трябваше ми скапаното стъкло, за да разкарам това чудо от мен ! Притиснах я още по-силно към земята. Нямах намерение да я пусна скоро...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 3:46 pm

-Не!-извиках и хванах Елинор като я изрърпах от Алекса.Ако не го бях направил Елинор без да мигне сигорно щеше да прекърши вратът на Алекса.
-Елинор!Моля те спри!Искам това бебе!Не мога да ти позволя да го убиеш!-не мислех да споменавам това,че ще нарани и себе си.Хванах я и я завлачих към фотоьла.
-Малък вампир как си?-попитах я докат оклечах пред Елинор и разтривах ръцете и.
-Спокойно!-повтарях и.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 3:54 pm

Станах. Главата ми кървеше. Елинор иска да се самоуби. Супер дано Крис я успокой.
- Добре съм и мисля да семахам оттук. Нямам повече работа.
Отидох бързо до вратата. Излезнах и се затичаках поне колкото можех на токчета. Най-добре да отида до моята стая и да взема стъклото за да го ския някъде където Елинор не би го намерила.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 30, 2011 4:09 pm

Алекса излезе, а Крис се опитваше да ме успокой. Гледах как Алекса излиза и ми идеше да я подгоня, но първо трябваше да се оправя с Крис.
- Моля ?! - Откъснах поглед от вратата и се взрях в Крис. Премигнах от учудване, Крис да иска детето ?! Ха, каква шега. Преди да се усети бях изхвърчала от стаята, дори не затворих вратата... На вън валеше, бях на гробището, облегнала се на един надгробен камък... Изминаха се няколко минути, вече бях подгизнала, но не ми пукаше... Трябваше да взема решение...

ПП: Съжалявам, че не писах направо на гробището, приемете че съм там ! Усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на гробаря - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на гробаря   Къщата на гробаря - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на гробаря
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Ефи
» Къщата на Фей
» Къщата на Том
» Къщата на Ля Мор
» Къщата на Иси ^^

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Гробище-
Идете на: