The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Билиярдната зала - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcap81%Билиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcap19%Билиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Билиярдната зала - Page 2 I_vote_lcapБилиярдната зала - Page 2 I_voting_barБилиярдната зала - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Билиярдната зала

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 6:44 pm

Пак кимнах.Пак се приближих към маста за билярд.Прецених.И ударих бялото топче.То се удари в жълтото а жълтото удари едно друго.То подлетя към дупката но незнам защо не падна.
-Хаде де.-замолих се на точето.То се клатушна няколко пъти и чак тогава падна.-Това нещо се бъзика с мен...-засмях се целунах Ферис по бузата.И отидох от другата страна на масата.Изведнъж ми се заи леко свят.Подпрях се на масичката сякаш нищо не бе станало и се загледах в Ферис.
-Искаш ли нещо за пиене?-попитах и се огледах...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 3:08 pm

Както се очертаваше Силвия май щеше да ме победи. Изведнъж се улюля за малко и аз побързах да отида при нея. Нещо за пиене наистина нямеше да ни навреди.
- Да, седни тук. - казах и се уверих че е седнала надвесих се над нея и я със сериозно изреажение я попитах:
- Добре ли си? - Не спирах да я гледам в очите сякаш искаш да изкопча някаква секретна информация от нея. Но наистина се притеснявах за нея.
- Какво искаш да ти донеса? - попитах я отново и я погалих по лицето.

П.П - съжелявам,че вчера не писах,но нямах много муза а днес чак сега успях да седна на компа.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 3:39 pm

Погледнах го учудено.Какво толкова беше станало?Само малко ми се зави свят.
-Да, добре съм.Нищо ми няма.-усмихнах се и станах.Ето стоях!Нищо ми нямаше.
-Ето виждаш ли добре съм.-приближих се към него и го целунах.Нищо че имаше много вълшебни същества наоколо.Все пак не ни беше забранено, нали?
-А и междо другото.Моя беше идеята за питиетата.Така че аз ще ги донеса.-оплезих му се.Ето държах се напълно нормално...Бях си добре...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 4:00 pm

НЕзнам защот толкова се притесних когато тя залитна леко. Сигурно защото много си я обичам и не искам нещо да и стане.
- Добре тогава вземи на Настасия един сок. Какъвто и да е. - леко трябваше да се провикна,защото тя вече беше тръгнала. Настасия долетя от някъде и се засмя.
- Сок?- попита и ме излгеда. Посочих Силвия.
- Отивай да си го вземеш. - казах и и тя с усмивка на лицето отново изчезна от погледа ми и отде до Силвия.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 4:19 pm

Усмихнах се на Настасия и я погалих по главата.
-Ами, за теб какво? - попитах Ферис като се обърнах към него.За Настасия каза.А за себеси - не.Хм.Погледнах предпазливо прозореца, от който преди седмици за пръв път видях...майка ми.Но там нямаше нищо.Което беше много добре.Значи трябваше да има някаква друга причина за това че ми се зави свят...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 4:31 pm

Тя се обърна към мен и ме попита какво искам да пия. Истината беше,че наистина незнаех какво ми се пие. Повдигнах ръмене и направих странна гримаса.
- Може би кафе? - предложих сигурно сам на себе си. Усмихнах се на Настасия която започна да подскача след Силвия. започвах да си мисля,че Настасия наистина щеше да заобича Силвия като нейна майка и наистина нямах намерения да я спирам.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 5:11 pm

Май и той незнаеше какво иска.Засмях се леко на това.
-Е? Какво?Кафе ли?-попитах.Все пак неможех да му кажа какво иска.Можех да знам какво искам аз.Но не и какво иска той.Малко странно...Но и аз понякога незнаех какво искам.Искам нещо, ама незнам какво.Доста глупаво звучи но има и такива моменти.Наведох се към Настасия.Докато Ферис мислеше какво иска.
-Какъв сок искаш? - попитах я и я погалих по бузката.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 5:32 pm

- ДА! - ивканах и ги погледнах ох, сладурани ми бяха и двете. - Кафе. - извиакх се отново и се свих на диванчето,защото наистина от толкова викане ми стана неудобно. Настасия повдигна ръмене за нещо и ааз се засмях.
-Виж, и детето ми е като мен. - засмях се и Настасия се обърна към мен,но после бързо се обърна към Силвия и отново вдигна ръмене.
- Ако я питаш за това какъв сок изка просто и вземи някакъв,ще го изпие.- казах и смигах на Наастасия.Тя се засмях и дойде при мен,за да се згуши.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 5:40 pm

Засмях се и аз.И отидох при тях.
-Мда вие много си преличате.-въздъхнах.И целунах първо Ферис след това и Настасия по бузите.
-Хайде, че с такова темпо никога няма да си вземе нищо!-засмях се.-Идваш ли с мен?. попитах Настасия.Тя кимна.Взех я за ръчичката и.Ама само колко беше малка...И отидохме при барчето където се продаваше...какво ли не!За щастие нямаше опашка.Взех за мен сокче и за Настасия.И за Ферис кафе.
-На!-казах и дадох сока на Настасия.Като я гледах да не го разлее.Защото както скачаше преди малко...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 8:06 pm

Настасия радостно дойде при мен държееки сока си. Отпи леко от него и ми го подаде на мен. Мъдро решение,по-добре ще е от колко пак да почна да скача. После ще трябваше да ходя да я мия. Взех кафето си от Силвия и отпих леко. Това ме стопли и ми стана много приятно. Настасия ми показа чашата.
- Може да пия? - попита ме тя и аз се усмихнах. Намръщих се.
- То не е хубаво,горчи. - казах и а тя ме погледна странно.
- Мо тогава що го пиеш? - попита тя и се засмях. Беше голяма сладурана когато искаше да научи повече за живота.
- Защото на мен ми харесва,на теб няма. - сложих пръст на нослето и се засмях.
- А ти от къде знаеш на мен какво ще ми хареса? - тросна се тя и ме погледна. Засмях се и я щипнах по бузата.
- Знам,знам, аз всичко знам.
- Не е честноо!! - тропна с крак и се врътна и пак започна да подскача.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 02, 2011 9:33 pm

Засмях се.
-Май детето ти не те разбира много...-казах и се наместих до него.Отпих от сока и се загледах в Настасия.След минути тъпо гледане се сетих че играехме на Билярд.
-Ти игра ли докато ме нямаше?-попитах го.Все пак незнаех дали сега беше мой ход или не.Не съм всевидеща...

п.п.Сори че не писах.Нещо ми се изключи нета, и чак сега се появи Тъпея
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:17 pm

Поклатих глава отрицателно.
- Не не съм,беше твой ред преди да ти се завия малко свят. - казах и я погледнах краичица на окото си докато отпивах от кафето. Настасия дотича при мен. Взе си с две ръце сока и отпи малко от него,след това много внимателно го остави обратно и отнво се затича. Не ми харесваш това,че на Силвия и стана лошо, не точно лошо,но по скоро и се зави свят.

П.П - мн съжелявам че пиша чак сега,но нали го знаеш това училище няма отърване.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 3:30 pm

-Ам, така ли?Значи сега е моят ред да играя...- оставих сока и отидох до масичката.Погледнах топчетата как се бяха разпростряли из цялото им отдрелено пространство.Поредното преценяване, на мястото и силата на удара.Поредното побуване на топчето и... жалко този път не успях.алко ми оставаше ама пак.Въздъхнах.
-Ти си...-казах обръщайки се към Ферис.Е, не бях уцелила.Но пък сега той имаше лесена възможност да вкара само да го забележи.Огледах се тук имаше много всякакви същества.
-Ммм, а спомняш ли си когато миналият път бяхме тук...И нямаше съвсем никой...-казах замислено.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:04 pm

Оставих чашата на масичката,станах и се приближих към масата. Усмихнах се и погледнах Силвия,оставяше ми много голямо възможност за игра.
- Да,наистина.Тогава нямаше много хора,че то и сега няма кой знае колко,но тогава беше наистина нямаше никои.- Нагласих се и одарих бялата топка тя одари друга и тя влезе в дупката. Усмихнах се и заобиколих масата,за да се наглася за следващия удар. Одарих отново бялата топка и тя одари друга топла която се одари в една от стените и бутна леко друга.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 4:14 pm

-йееее...-казах радостно когато и той успя да вкара.Сякаш това беше целта наиграта.Да направиш така че да вкара противникът ти.Хм, странна логика за игра.Отпих от сокчето си докат Ферис играеше следващият си ход.Настасия притича към нас.Направи кръгче около масичката при която играхме.И пак тръгна да тича някъде другаде.Засмях се.Това дете беше доста жизненно...Май беше настъпил моят ред.Започва да ми става по интересно.Огледах топчетата.Хъм, май имах шанс.Но не много голям.Отидох от едната страна на масичката подпрях си ръката така че да ми е удобно да ударя.И...Ех!За малко.
-Нещо днес нямам късмет...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 7:23 pm

Приближих се до Силвия и се усмихнах. Днес не и вървеше ли? Как може такова нещо.
- Дай сега една целува,за да ти върви. - казах леко закачливо и я целунах по устните нежно и продължително. След целувката се нагласих и одариб бялата топка тя се одари в друга топка а тя падна в една от дупките. Зарадвах се и отново одарих бялото топче.Този пт то просто се одари в една от стените на масата и се спря.
- Давай,любов моя ти си. - казах и на Силвия и се усмихнах чаровно.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeЧет Ное 03, 2011 9:38 pm

Усмихнах се на това което каза.Отидох пак, пак се повтори същото.Но пак не уцелих нищо.
-Ето казах ли не ми върви денс.-Намръщих се и погледнах бялото топче.-Това топче не ме харесва...-каза и го посочих с пръст.Отдох и пак седнах.Е нищо.Сега не ми върви, ще видим какво ще е след мако.Немога да се отчайвам толкова бързо.Отпих от сокът си и погледнах Ферис.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 4:18 pm

Удари бялата топка и тя се одари в една червена,която влзе в една от дупките. Замях се и срецелих отново, одарих и и една от топките беше на един косъм растояние от дупката,но не падна.
-Гррр...- изсъсках на топката и погледнах към Силвия. - Хайде,мило ти си.- усмихнах се и се наведох,за да я целна.Седнах на диванчето и отпих от кафето си. Настасия се затича отново при мен и отпи от кафето си леко.Усмихна ми се и пак се затича на някъде. Нямах представа какво прави това дете,но със сигурност добре се забавлява.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 5:02 pm

Отидох при мастата погледнах топчетата и се намръщих.Сигурно пак нямаше да уцеля а аз не обичах много да губя.Отидох при Ферис.
-Три за късмет...-усмихнах се и го целунах.-Ох, ти моя волна птица Ферис.-засмях се леко и пак отидох към масата за билярд.Прецених удрахи и...вкарах.А най сетне!
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 5:14 pm

Ръкоплясках и подсвирнах. Голяма радост беше това,тя да оцели. Отидох при нея и я дарих с една много продължителна и нежна целувка.
-Това ти е възнаграждението и късмета. - засмях се леко и отново отидох на дивана и взех чашата с кафето при себе си. Отпих ена глътка и гледах с голям интерес как Силвия играя. Нямах намерение да губя от нея,но все пак исках да оцели.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeПет Ное 04, 2011 6:35 pm

Пак бих и пак вкарах, но третия път нещо пак ми забегна късмета.Е поне нещо!Отдалечих се.И отидох при Ферис.Наведох се към него и го целунах продължително.Много си го обичках, повече от всичко на тоя свят!!!Погалих го по бузата.
-Ти си...-усмихнах му се.Както гледах как Настасия се носеше из помещението.Незнам защо ми се прииска да хукна да бягам след нея.Просто ми се прииска...Засмях се леко на това но останах на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 1:52 pm

Станах,макар и да не ми се искаше много. Нагласих се и одарих бялата топка,но вместо тя да одари друга тя се блъсна в една от стените на масата и падна в една от дупките. Намръщих се и я извадих от там,сложих я на мястот си и се обърнах към Силвия.
- Ти си,аз без да исках вкарах бялата. - засмях се и седнах до нея. Май и двамата днес нямахме много голям късмет. Погледнах към Настасия която танцуваше на музиката която бяха пуснали. Танцуваше и се смееше. Беше голяма сладурана така,много си я обичах.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 8:22 pm

Засмях се леко на това което каза.
-Е нищо, случва се...-намигнах му и отидох към масата.Погледнах топчетата и се обърнах към Ферис.Незнам от къде ми дойде, но ми се прииска да го направя.Ех, май започнах да се лигавя...Е нищо.Няма лошо.Протих му въздушна целувка усмихнах се и се обърнах да играя своят ход.Два пъти наред уцелих но третият не успях.
-Ти си...-отидох при него и го целунах.За късмет...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 8:30 pm

Отвърнах и на целувката и отидох до масата. Нагласих се леко,но този път не моех да олуча. Намръщих се и отидох при Силвия.
- Трябват ми повече целувки за късмет. - засмях се и се наведох леко,за да я целуна. Когато моите устни достигнаха нейните и дадох една много страстна и продължителна целувка. - Сега за твой късмет. - засмях се леко и я целунах леко.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitimeСъб Ное 05, 2011 8:37 pm

Намръщих се.
-Ама то така не е чесно...- казах като намусено малко дете.- защо за твоят късмет беше по дълга?А за моят съвсем не?- казах и пак се намръщих.
-Такааа не ечеснооо!-казах и топнах с крак.Ох като малките деца бях, ама наистина не беше никак чесно.Исках си дългата целувка!Исках си я!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Билиярдната зала - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Билиярдната зала
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Зала за хранене
» Зала "Кентън"
» Зала за ученици
» Кино зала (1)
» Бална зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: