The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Билиярдната зала Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Билиярдната зала I_vote_lcap81%Билиярдната зала I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Билиярдната зала I_vote_lcap19%Билиярдната зала I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Билиярдната зала I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Билиярдната зала I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Билиярдната зала I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Билиярдната зала I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Билиярдната зала I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Билиярдната зала I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Билиярдната зала I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Билиярдната зала I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Саманта Такър
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Том Милс
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Алекса Рен
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Selene
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Билиярдната зала I_vote_lcapБилиярдната зала I_voting_barБилиярдната зала I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Билиярдната зала

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 11:59 am

Билиярдната зала 8425961-billiard-room


Билярдната зала,също може да бъде посещавана по всяко време,игрите тук са безплатни и естествено на новаци алкохол не се сервира!


Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:06 pm

На пръв поглед билярдната зала изглеждаше едно съвсем обикновено местенце. Билярдни маси, бар, няколко отделни масички със малки столчета и много, много безалкохолни и алкохолни напитки. Не учакваше да бъде толкова празно и безлюдно. Тук там се мяркаше някой объркал пътя или бармана подаваше глава, за да провери за клиенти. Същинско мъртвило.
Обаче сега това му се стори прекрасно. Малко тишина, в която да се откъсне от шумотевицата, виковете, уроците. От всичко! Някои неща изобщо не искаше да изпуска, но тях или по-скоро нея той усещаше непрестанно. Сега просто подреди топките в триъгълника и отиде до стилажа на стената. Избра си щека и започна игриво да подмята кредата от едната ръка в другата.
преди много бяха играли. да не повярваш, че в едно имение имаше билярд. Малко щастливи спомени, а? Разби и се зачуди в какъв ред да ги подкара. Може би щеше да започне от бирата? Или пък от уискито? Всъщност за топките ли мислеше или за алкохола?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:13 pm

Реших да отида да видя дали има някой там да побърборим. Напоследък е гати скуката. И всички си имат гаджета... Офф. УЖАС. И аз искам гадже ама нема нали. Гадост. Все едно сега ще видя да побъбр я с някой.
Влезнах в Залата и кой видях. Хиро. Още му бях ядосано, но все едно минало за минало. Кво ти пука живее си живота. Отидох до него. Той беше с гръб към мен застанах на едно място наклоних глава на дяснои усмихнах се леко и зачаках да видя кога ща разбере, че съм там.
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:21 pm

"Пробваше ли ме? Усетих я от момента, в който прекрачи вратата. И това нямаше нищо общо с това, че не сме хора."
Светлината падаше толкова специфично, че всяка намеся дранеше окото. И все пак хич не му се знимаваше да доказва, че може да усети вампир на километър околовръс. Усмихна се доволно и подметна:
-Играеш ли билярд?-отговор не последва. Обаче определено беше в някак позитивно настроение. Момичетата бяха странни същества, когато са щастливи. Е, и още по-странни когато са ядосани!
Обърна се и хвърли още една усмивка. Явно и той беше весел днес. Всъщност беше весел сякаш е пиян. Може би някой друг беше биян и той го усещаше? Все тая.
-Така де здрасти! -поздрави и пробута нещо в ръката на момичето. -Да играем?И може да си побъбрим. -Весел беше и още как. Някой щеше да си го изпроси по-късно.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:31 pm

Аз и Билярд. Изсмях се и на ум и на глас. Той ме погледна странно.
- С удоволствие, но не мога да играя. Но пък ще се опитам.
Усмихнах мило и подскочих към масата и обиколих един път за са преценя от къде да ударя. намерих си място. Прицелих се... и... уау... оцелих топката ам не вкарах.
- Ти си.
Подскочих на зад.
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 6:59 pm

Нямаше как да не се изсмее. Той самия преди време изглеждаше по същия начин ако не и по зле. Особено ако играеш срещу човек, който определено си го може. Всичко беше в тренировката и в стимула. Още от сега можеше да вкара поне няколко, но пък нямаше да е забавно. Всъщност щеше да е смешно. Смешно, че се взима на сериозно за една игра.
-Е, какво става при теб?- Подкара някакъв разговор, за да не напрегне внимание над играта.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:05 pm

-Че какво може да става при мен? Както винаги нищо ново. При теб?
Супер въпроси той мразеше да разпитва. Са може и да излъже трябва да се съсредоточа да не го залив с въпроси.
Върнете се в началото Go down
Хиро Акира
Students
Students



Брой мнения : 30

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 7:33 pm

-Много неща се променят за твърде кратко време. Няма как дори да ги осмислиш. Не, че се оплаквам.- ето я пак глупавата усмивка. В последно време съжаляваше за всяко второ действие. Може би имаше само едно нещо, в което беше сигурен. Обаче поне имаше едно.
Говореше с безизразен тон, невел се и впреил поглед в горен ляв джоб.
-Нищо интересно не се случва тук. Вече чакам с нетърпение да заспя. Ако не е сам още по-добре.-шегата му излезе несполучлива, защото вътрешно си беше сериозен. Само, че смеха му беше истински. Весело му беше. Явно и той прекаляваше с пийването. Момичето отсреща го гледаше и явно се чувстваше развеселена,но и някак възрържана. такива бяха хората около него. И това ама изобщо не му пречеше.
-Хайде кажи нещо. Иначе аз ще продължа с неразбираемите си глупости. Даже аз вече трудно се разбирам, а знам за какво говоря.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 8:04 pm

- Харесвам когато хората дрънкат глупости. Ронякога в тях има много повече смисъл отколкото всичко друго в целия свят. А и какво да кажа аз и аз ще дрънкам само глупости. Като например, че тук е скучно, чевсички имат гаджета а аз не. Виждашли дрънкам глупости. А сигурно ще е по-хубаво ти да дрънкаш а аз да слушам защото може де се изпусна за нещо, което не трябва.
Казах всичко това бързо и го погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 11:39 am

След кафенето,дойдохме с Ферис тук.Нямаше никой.-Обичам да играя Билиярд,ти?-усмихнах се.Пфууу,та аз дори незнаех дали може...Преди да влезнем тук видях пяк тади сянка...леле как ме беше страх да се прибера.Но все пак това някога щеше да стане.И би трябвало да е скоро,как ми се спеше...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 11:43 am

- Не, не мога. - засмях се и се приближих до масата за билярд. Никога не съм се пробвал да играя а пък сигурно ще бъда за резил ако се пробвам.
- Ще ми покажеш ли. - не се усетих какво казах докато не го изрекоха на глас. Боже, прозвуча доста мръснишко. Засмях се на ум а в реалноста се усмихнах глупаво.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 11:59 am

Не отговорих ,а само се усмихнахВзех двете пръчки с които се играе,от масата и подхвърлих едната на Ферис.Взех топчетата за игра и ги наредих в триъгълник(цветните топчета),както трябва.Бялото го поставих срещу един от ръбовете на тригъгълника.Прецених от къде да ударя.И го ударих.Топчетата вече не бяха в четириъгълник а бяха на всякъде из масата.Вкарах едно синъо топче,останаха още много.-Еми не е много сложно,трябва с бялото топче да уцелиш некое от цветните,и при това цветното трябва да влезне в една от дупките на масата.-Обясних на Ферис и се усмихнах.Не съм големият учител за игра в билиярд...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 12:15 pm

Първия опит не беше кой знае колко добър. При втория вкарах бялата. Чак на третия успях да вкарам една от топките. Засмях се от радост и направих място на Силвия. Като се замисля не беше толкова трудно да се играе. Чудя се дори защо не съм играл преди.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 12:22 pm

-Не е толкова трудно нали?-питах го и се усмихнах.Отдаваше му се.Аз играя от малка билиярд,но когато започнах да играя се учих много дълго.
-Вобще не беше честно защо на някои им се отдава толкова лесно?-питах се и се засмях на ум.Усмихнах се когато за пореден път вкарах.Чух сякаш някой ме зове и се обърнах,нямаше никой.Погледнах към прозорците.
-Мамка му,пак тази сянка!-Изругах на ум.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 12:29 pm

- Какво има? - попитах и се обърнах към прозореца. Какво ставаше?
- Какво видя? - притеснени попитах. Тя все още гледаше към прозореца.Приближих се към нея и я накарах да ме погледне.
- Какво видя? - повторих отново.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 12:48 pm

-Сянка,незнам какво видях то не се виждаше добре...-още малко и щях да падна,но някак си се задържах така че само приклекнах.-можеби е някаква птица или,или...-опитах се да успокоя себеси аз.Спомних си закрития басеин,гарвана...гарвана който предупреждаваше за опастност
-----------------------
-Междодругото точно си мислех за теб.Онзи гарван отвън ни преследа още от гъстите дебри на гората..знам,че говориш с животните и можеш ли да ни кажеш какво казва той.-каза Клеър
- да,мисля че мога да разбера какво ви говори но трябва да се приближа по близо към него.-това беше Ерик.
-----------------------
Спомних си че тогава не участвах в разговора а и не ги слушах...тогава бях заета с мокрите си крила...
-----------------------
-какво казва?-попита Клеър.
Едната от вас ев опасност.Но той не знае коя.-Отговори Ерик и посочи гарвана.
-----------------------
Побиха ме тръпки.Опитах се да стана и да продължа да играя,неможех да докарвам на Ферис проблеми.Не съм от такива същества.Но не успях да стана зави ми се свят ...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:04 pm

- Хей, добре ли си? - седнах до нея и я хванах здраво.
- Знаеш ли какво иска това нещо? - погледнах я в очите,но тя нищо не каза. Чудя се какво ли беше това нещо което я следеше.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:13 pm

Почуствах че някой ме дърржи,съвзех се.Видях Ферис,беше до мен.Чух че пита нещо,но не чух какво.Не си спомнях нищо,какво беше станало?Огледах се видях че съм в билиярдната зала.Малко-по малко,и всичко стана наред.Спомних си всичко...-Извинявай,не те чух добре.Би ли повторил въпроса си?-Погледнах Ферис и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:21 pm

Засмях се макар и да не беше до смях.
- първо те попитах дали си добре а след това дали знаеш какво иска това нещо? - усмихнах се. Все още я държах и не мисля че беше в добро състояние, зада я пусна. Погледнах тоново към прозореца,но там нямаше нищо което би я стрестнало чак толкова.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:41 pm

-Вече съм подобре..-казах и се усмихнах,той все още ме държеше.-нямам никаква представа какво иска това нещо.-Радвах се че имах поткрепа,но не исках да има проблеми зараади мен.Ако това нещо(каквото и да било) искаше мен,то тогава няма да пострадат други!Трябваше да се прибирам,неисках,но трябваше.Докоснах ръката му,дигнах си главата и го погледнах,усмихнах се и казах:
-Мерси.-Станах,и добавих:-Извинявай,бих искала да поиграем още,но...налага се да си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 1:58 pm

- Не няма проблем и без това става късно и на теб ти се спи. - докато казвах това не спирах да си усмихвам. След всичко това аз излязох от билярдната зала и тръгнах нанякъде.Дори и аз незнаех къде.Докато вървях през ума ми минаваха всякакви случки от тази нощ и какво всъщност беше онова което следеше Силвия?
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 5:19 pm

Хм, да чадър!Ама нямаше да се поберем под него е тримата.Макар и да валеше като изведро.Ходих, така че чадъра да не ме закрива.Незнам защо.Готино беше!Да ходиш под дъжда!Бяхме влезнали в сградата.
-Биляяярд!-казах и ги повлачих към билярдната зала.Това беше любимата ми игра.Незнам защо, но ужасно много обичах да я играя.

п.п.Нищо друго не се сетих...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 5:27 pm

КОгато стигнахме залата пуснах долу Настасия и тя тръгна да бяга из залата.
- Защо седя на дъжда през цялото това време? - попитах я и прибрах чадъра. Силвия се зарадва когато видя боулинга и слад като си съблякох якето взех една щека и я подадох на Силвия.
- Нали обичаш да играеш. Хайде! - подканих я и взех още една щека. Подредих топките на масата и сложих бялата на мястот и. Усмихнах и се на Силвия и я подканих да играе първа. Настасия тичаше и се закачаше с хората които бяха там и се радваха.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 5:36 pm

Кимнах.Не обичах много да разигравам.Защтото губиш първият си ход и можеш да не уцелиш нищо.Но понякога имаш късмет и някоя от всичките товки ще улучи.Отидох до маласата и погледнах триъгълничето.Прецених колко силно и на къде да ударя.И...уцелих с цели две!Е не съм ли добра?!?При това, сега беше само пръвияд ход.
-Ти сии...-оплезих му се и минах назад.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitimeВто Ное 01, 2011 5:51 pm

Нагласих се точно както ми е удобно и одарих бялата топка. Тя се одари в още няколко,но никоя не падна в някой от джобовете. Погледнах към Силвия и се приближих към нея. Целунах я и и се усмихнах сладко.
- Ти си наред. - казай и нежно и погледнах Настасия. Хванах я набързо и и съблякох якето.Тя отново започна да тича и да вика отново.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Билиярдната зала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Билиярдната зала   Билиярдната зала I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Билиярдната зала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Зала за хранене
» Зала "Кентън"
» Зала за ученици
» Кино зала (1)
» Бална зала

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Закрити забавления-
Идете на: