The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Ерик Найт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:32 am

Събудих се.Забелязах че Клеър не е до мен.Чух звук който беше в хола.Значи Клеър беше там.Облякох се.Надникнах в хола.Клеър гледаше телевизия.-Добро утро!-казах и се усмихнах.След това отидох в банята.Ресах се,ама след това си разроших косата.Четка не ми помагаше.Измих си лицето.Ипак влезнах в хола.Седнах до Клеър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 8:48 am

Ерик седна до мен.
-Добро утро.-целунах го и се усмихнах.
-Как си?Как спа..неисках да те будя..след кат оте сабудих посред никое време...-измрънках и леко се прозинах след което се изкикотих.Обходих с поглед стаята.
-Хъм..преди да отидем на поляната..искаш ли да хапнем или по-точно да пийнем нещо..-прокарах пръст по вратът му намеквайки,че имам предвид кръв,но той сигорно го знаеше.Вярно е,че предпочитах кръв от источника,но сега трябваше да пием от бутилки..тъйкато не се знае какво може да очакваме на поляната и двамта ще трябва да сме силни и с доста енергия.
-Имам предвид...в бутилки..,че се пак..ни трябва силна.Не се знае какво може да се очаква на поляната.-повдигнах рамене и долепих устни до неговите.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 9:05 am

-Ако искаш-казах след целувката.Посочих с пръст мястото където ме беше ухапала преди.Нямах нищо против пак да ме ухапе.След всичко преживяно вчера,а и този сън днес.А и на мен ми харесваше.За Клеър бих направил всичко.-Ако не,ще донеса в бутилки.-казах и станах от дивана.Запътих се към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 9:08 am

-Не знам.Се пак..може да ни е нужна сила..не знам какво да очакваме на поляната..-повдигнах рамене.
-Но ако държиш на пиенето от източник...-аз исках от него,а дали той искаше от мен..голямо объркване.
-Като се замисля...нека направо да тръгваме..искаш ли?-попитах го.Нахално и егоистично от моя страна да не му дам да си "похапне" за закусна,а направо да го юркам да тръгваме,но..
-Но..ако си гладен..-измрънках още веднъж.По-добре да млъкна!
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:58 am

-Както казваш "незнам какво да очакваме на поляната" и това че може да ни трябва сила,то тогава е по-добре да ядем.-казах,това беше така.Поне според мен една закуска нямаше да ни попречи.-Е,до колкото разбрах,няма да пиеш от мен?-погледнах я.Карах го направо.Бих й дал да пие от мен.Но дали тя искаше?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 9:03 am

Прехапах долната си устна.Исках да пия от него,но..се пак..Междо нас все още нямаше отпечатък,а ако се създаде..не,че ще е края на света,но все пак..
-Не..аз не съм нито главна нито жадна..нито нищо,но ако ти искаш?-наведох главата си на едната страна за да оголи вратът ми.Някои ученици развиваха жаждата си по-рано от други.Нормалното е да идва в пети курс,но аз както и една моя ученичка-Алекса сме почнали от трети.Хайде де!Хайде де!-молех се умствено.Не знам защо,но исках той да пие от мен.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:36 am

-А,не!Така нестава!-поклатих с глава.-Няма да пия от теб,ако ти няма да пиеш от мен!-казах.-Е,ще пиеш или не?-питах,като имах предвид дали ще пие от мен.Тя трябваше да разбере какво имам предвид.-Или искаш от бутилка?-погледнах я.Какво щеше да отговори?Исках да пие от мен.Бях готов на всичко заради Клеър.А нещо като да и дам да пие от мен,не беше нещо голямо.Бих отишъл и на края на света заради нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitimeСря Юни 15, 2011 8:43 am

-Добре,добре..-заявих му.С бързо движение се озовах до него.Усмивка пробяга по лицето ми след което забих зъби във вратът му.Пих малко..даже твърде малко за мен.Подадох вратът си.
-Хайде и моля те по-бързо..за да отиваме на поляната..-казах тихо.Ако имахмв време щях да искам да пие от мен колкото се може по-дълго,но ние не разполагахме с много време.Нещи ставаше там..усещах го.Нещо с Кристиан.Той заби зъби във вратът ми.Пиеше жадно от мен.Не мислех да го прекъсвам,но нещо ставаше там по дяволите и трябваше да отидем бърз.
-Ерик не искам да те прекъсвам,но трябва да тръгваме..-казах тихо.Той облиза раната на вратът ми и двамата тръгнахме към поляната.

П.п:Съжалявам,че ти движен героя,но трябва да отидем вече на поляната,а и Силвето ми каза,че лятото няма да си тук ;х..,а нямам намерение да стоя цяло лято в забито рп..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ерик Найт
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Франко
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Деймън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: