The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Ерик Найт Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Ерик Найт

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 03, 2011 9:03 pm

Първо беше коридора след това завиваш на дяснои пред теб се появява кухнята като минеш през нея отиваш в хола и след като завиеш на дясно попадаш в спалня.Като се върнем назад в коридора и завием на дясно веднага се озоваваме в БАНЯТА Усмивка .
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 10:58 am

Беше ранно сутрин незнам защо, но все пак се събудих.Бях облечен в сини дънки и моя любим тъмно-син потник.Исках да заспя но не успявах да го направя.Зех една бутилка кола и седнах на дивана да гледам телевизия.Нямяше нищо интересно.Изключих телевизията и пуснах Металика,беше много силно но се надявах да не събудя никой в съседните стаи.Вече лежах на дивана,отпуснах се и си изпих колата.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:09 am

Е доста време стояхем в бара та чак се беше съмнало.Мале главата ми.Как ме болеше.Влезнах в училището и се надявах никой да не ме забележи защото пияна учителка е малко..така.Чух силна музика от общежитията на пети курс.Качих се и разпознах музиката-Металика.Идваше от стаяна на Ерик.Почуках на вратата и чаках да ми отвори докато отпивах от хубавата руска водка която си бях взела.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:15 am

Както си лежах,през музиката чух че някой почука на вратата.-ех,все пак съм събудил някой.-помислих аз.Веднага включих по тиха песен(балада)...И се опитах да измисля как да се оправдая,не измислих нищо.Отидох до вратата и я отворих там стоеше Клеър.
-Ъм,здрасти.Здравейте,аз ъъъъъмммм.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:19 am

-Здравей сладурче.-казах му аз и нахълтах бързо в стаята му.
-Надявам се да нямаш нищо против.-погледнах го и запърхах с мигли след което се приближих до него.Прокарах пръст по лицето му,а после го плъзнах по гърдите му.Отпих от водката си.
-Искаш ли?-размахах шишето пред лицето му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:26 am

-Хух,поне не трябваше да се оправдавам за музиката.-помислих си аз.
-Не нямам нищо против,заповядай.
Току що бях забелязал че има някакво питие в ръката о т което отпи.
-Искаш ли?-размаха шишето тя,и сега бях забелязал че е водка.
-Ъм не съм сигурен че е позволено за ученици.-погледнах шишето и седнах на дивана.-Седни.- посочих й местото до мен на дивана,и я попитах: - Какво правиш по това време тук с шише водка в ръцете-усмихнах се.не беше разпит просто ми беше интересно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:33 am

-Е имаш моето разрешение за водката.-засмях се.
-Руска е.Та аз..вчера или онзи ден..непомня вече вампири превзехме бара,а после бяхме в един парк и ме навиха да отидем да пием пак и нямах дори време да истрезнея,а начи е било вчера.-засмях се.Говорех пълни небивалици.Той се беше настанил на дивана и ми предложи да седна до него и така и направих.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:42 am

от това което клеър каза първо нищо не разбрах,но след това проумях и казах:- било е весело,а?-Погледнах я и й се усмихнах.За прав път в живота си виждах пиян учител.Баладата приключи и пак започна силната музика:
-Нали не ти пречи,мого да я изключа.-Едвам надвиквайки музиката питах аз.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:46 am

-Само намали.-казха аз в ухото му след което го целунах по бузата.Отдръпнах се и отпих голяма глътка от водката.
-Ах приятелчето ми е на свършване.-разкатих бутилката за да проверя колко алкохол има в нея.Пръста ми отново се стрелна по гърдите на Ерик.Усмихвах се докато го изочавах само с едно пръстче.Ноктите ми бяха силни и здрави и ако исках можех да разкъсам дрехите му с едно движение.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 11:54 am

Усмихнах се.Тя плъзна пръс то гърдите ми.Хванах леко ръката й,и я погледнах в очите. - Имам само кола в хладилника-незнам дали го е чула заради силната музика.Намигнах й.Пуснах ръката й и намалих музиката.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:03 pm

-Ееее-казах и станах от дивана.Той стоеше до уредбата.Приближих се към него и отново прокарах пръст по гърдите му.Той беше по-висок от мен.Вдигнах главата си и го погледнах.Погледните ни се срещнаха и аз му намигнах.Отпих от водката и я оставих на един шкаф.Ръцете ми обвиха врата му и устните му намериха мойте.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:11 pm

Докато намалявах музиката.Клеър се доближи до мен пак прокара пръст п о гърдите ми.Отпи от водката си и я остави някъде. аз прегърнах Клеър и я целунах.Когато устните ни се отделиха я погледнах в очите й прошепнах:-Нали няма да имаш проблеми от това че се целуваш с мен.-Надявах се че не.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:20 pm

-Не..-казах му аз.Притиснах се отново към него и почнах да го целувам.Целувките бяха хубави,топли,живи и страстни.Ръцете му ме обгърнаха и почнаха да опипват лините на тялото ми по гърба.Плъзнах ръце по гърдите му след което свалих тениската му....до къде ли щяхме да стигнем.Не мисля,че беше зареди алкохола,но това което ставаше сега..го желаех!
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:29 pm

Клеър свали тениската ми,а аз я притиснах още повече към себе си.Целунах я,взех я на ръце.Не беше много тежка такаче много бързо се оказахме до дивана пуснах я на дивана да легне и седнах до нея.-Това училище беше определено много готино.-Мина на бързо мисълта през ума ми.Погледнах я.Наведох се към нея и пак я целунах.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:35 pm

-Би ли го направил с учителка?-попитах го като го избутах леко от себеси и повдигнах едната си вежда.Аз нямаше да имам против да го направя с него,но той..можеше да има.Преди да каже нещо обхванах врата му с ръце и отнов ого придърпах към себеси и почнах да го целувам.ръцете ми се плъзнаха по гърба му,а след това към дънките му.Разкопчах ципа му,но нямаше шанс да успя да ги сваля не и в тази поза.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:44 pm

-Не,с учителка не.Но ти за мен не си учителка,не и в тази стая.-усмихнах се,притиснах се към нея и й свалих горнището...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 12:49 pm

-Знаеш ли?Харесв ами как мислиш.-леко се засмях.Той се надигна и аз изхлузих дънките му надоло.Целувахме се страстно,а накрая той отпокча сутиена ми.Лежахме на дивна пулоголи и се целувахме.Съвсем бях забравила за моето приятелче-руската водка която бях зарязала на отсрещния шкаф.Сега в главата ми беше само Ерик.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:35 pm

Незнам колко време бе минало,сигурно много.Лежахме и се целувахме.Станах от дивана облякох си панталоните и попитах: -Как мислиш колко часа е сега?Мисля да изляза да се поразходя малко,искаш ли да отидеш с мен.Или ще трябва да се мотая на около сам?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:48 pm

-Не,не защо ми бягаш?-попитах го аз.Той си беше облякъл тениската и това ми даде възможност даго хвана и да го дръпна към себеси.
-Само се натискахме.-казах и се намусих след което го целунах.Лежахме на дивана отново.
-Но ако толкова държиш за излезнем..-изпуфтях и довърших-ще излезнем.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:54 pm

-Не!Не ти бягам.-Легнах до нея и я целунах.-Просто съм свикнал да се разхождам по много време на вънка.Помага ми.-отместих поглед от нея и се загледах в тавана.-Ако искаш може да си променя плановете-погледнах я въпросително.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 4:59 pm

-Ако държиш да излезнем ще излезнем.-изпуфтях.-Не ,че на вън е много интересно.Тук например е.-пръста ми отново зашари по гърдите му.Устните ни се срещнаха.-Но ти неискаш да го правим.-казах и се отдръпнах от него.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:08 pm

Придърпах я към себеси.-Клеър,виж това е много сложно.Аз.Ти.Незнам дали ме разбираш.-Незнаех как да и го кожа.Пуснах я.Седнах на дивана и започнах да разрошвам и без това рошавата си коса.Бях ужасно изнервен от това че понякога не можех да се събера.Бях ядосан на себеси.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:23 pm

-Ох..давйа направо.-казах без никакво чуство в гласа си.
-Нека да позная..ти късаш с мен..или по-точно неискаш междо нас да има нищо.Ясно..разбирам.-казах и станах от дивана.Отидох до шкафа където бях оставиал водката и я надигнах.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:38 pm

Скочих от дивана и се доближих до нея.Хванах я за рамото и й прошепнах:-Не,непозна.-усмихнах се.-Ох какво очаквах от нея,та мен никой не ме разбира!Освен животните де.-помислих си аз.-Харесваш ли ме,или си пияна??-решх да питам направо.Погледнах я.Надявах се лицето ми да изглежда сериозно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:48 pm

-О забога Ерик.Харесвам те!Но ако не беше алкохола нямаше да ти го кажа!-казах с по-силен глас.Притиснах се към него и го целунах.
-Ами ти мен?Или го правиш защото мислиш,че съм пияна..наполовина съм изтрезняла.-усмиханх се и се облегнах на сетана като отпих и последните глъти от руската водка.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Стаята на Ерик Найт Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ерик Найт
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Франко
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Деймън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: