The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap81%(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap19%(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_lcap(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_voting_bar(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18) Стаята на Ерик Найт

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:55 pm

-Аз те харесвам!-погледнах я.-Виж ти си първата която харесвам и за мен това чуство не ми е много познато.-Взех ръката й и я притиснах към себеси,кам сърцето(е не в буквалния смисъл).Чустваш ли го?-погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 5:59 pm

-Ерик..-тръгнах да казвам,но той постаив пръст на усните ми и след това ме целуна.Обвих ръце около врата му.Устните ни се срещнаха.Целувките бяха страстни все едно междо нас гореше огън.
-Ти би..ли бил с мен?Информативно..-казах като пълна глупачка,но бях само на половина трезва.Усмиханх му се.Бях се надигнала на пръсти и ръцете ми още обвиваха врата му.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:07 pm

-Като ме питаш информатино ти отговарям по същия начин.-Предлагането не трябва ли да го направя аз?-усмихнах се и я целунах.-Аз искам а ти?-питах я и погледите ни се срещнаха.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:11 pm

-Питах информативно,а не ти предложих.-казах му ядосано.
-Мислите ти сами си стигнаха до мен!-заключих накрая.
-Иначе бих искала,но..никой нетрябва да знае.-се пак ако някой научи,че имам връзак с ученик..не,че можеше да стане нещо.Училището беше мое.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:19 pm

Моля те не се ядосвай.-помолих я с много мил глас.-Е съгласна ли си?-продължих с същия тон.Вгледах се в нея.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 6:26 pm

-Моля те не се ядосвай.Е съгласна ли си?-каза той с мил глас,а аз се усмиханх.
-Съгласна съм.-казах със спокоен глас.Изведнъж в мен нахлу мисълта за онази нощ в басейна.С онази гарван..,че някоя от нас двете мен или Силвия е в опасност.Силвия,Силвия..трябваше да се чуя с нея особено с тез ивърколаци наоколо.
-Ерик ще дойдеш ли с мен до гробаря Хари.-изтърсих набързо-И без това днес няма да има ритуал.Моляте!-помолих му се аз.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 17, 2011 7:09 pm

-Нямам против да излезна.-усмихнах се аз и ние изчаках я да се облече ние излезнахме от апартамента
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 4:43 pm

След лечебницата в която оставихме Силвия.Дойдохмме тук,валеше дъжжд и просто нямаше начин да останем навънка.Влезнахме в стаята а аз веднага легнах на дивана,само си махнах кецовете.След няколко минути Клеър също легна до мен.-Искаш ли да пиеш нещо,не че имам голямо разнообразие.-Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 4:49 pm

-Стига да не е алкохол.-засмях се.Бях пила доста през последните дни и неисках повече алкохол.На кръв обаче нямаше да откажа..Целунах Ерик.
-Благодаря за всичко.-казах му аз.Бях цялата мокра както и той.
-Ъм..ще имаш ли нещо против ..да си взема душ,че от толкова вода...-засмях се отново.Незнам как въобще ми се иска душ след цялата тази вода която се изля върхо мен.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 5:02 pm

-Отивай.-Усмихнах се.Исъщо я целунах.Станах,отидох при уредбата и пуснах някаква песен.Взех си кола.Отпих от колата седнах на дивана.На вън времето беше ужасно,това не ми хареса много.Незнам защо.Отпих от колата ,оставих я на пода.Легнах на дивана,затворих очи и зачаках докато Клеър се върне.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 5:23 pm

Взех си душ и ових една кърпа около тялото си.Ввърнах се при Ерик който лежеше на дивана.
-Хей.-казах му и легнах до него.
-Ъм..да имаш някоя тениска..ако не е нахално от моя страна де.-станах от дивана.
-Иначе ще трябва да остана така.-казах и махнах кърпата от тялото си.Незнам какво ме прихвана,но поне имах хубаво тяло.На лицето ми се появи перверзна усмивка.
-Опа!-изкисках се.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 5:49 pm

Клеър вече беше дошла.Отворих очи.Боже,стоеш гола.Отидох при нея и я целунах.-Не че имама нещо против да си така,но трябва да си облечеш все пак.Нямам женски дрехи,ако искаш вземи някой от потниците ми.-Усмихнах се.Съблякох потника си.Беше много мокър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 6:02 pm

-Задължително ли е?-попитах го палаво.Той свали потника си който беше мокър.Посегнах с ръце към дънките му и ги разкопчах.Пръстат ми мина няколко пъти по издутината.
-Ако държиш толкова да се облека..добре.-въздъхнах.Стоях гола пред него.Стояла съм гола пред много момчета и не знам защо,но никак не ме беше срам.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 31, 2011 8:41 pm

-Охх,ако не искаш да се обличаш,недей.-Засмях се.-Само че ми е малко странно...Ъм,може ли да ме изчакаш в спалнята?След малко ще дойда.-отидох до банята и си измих лицето.След това отидох и си взех една кола изпих я на бързо,действаше ми ободряващо.Доспа ми се така,че трябваше даприема някакви мерки.Отидох в спалнята където ме чакаше Клеър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 01, 2011 7:20 am

Лежах на леглото в спаляната и се бях завила с завивките.
-Ерик?Един въпрос..ъм..такова..правил ли си ог преди?-попитах направо.Ако не беше ..ами незнам.Все ще трябва да има първи път за него.Прозях се.Ноща беше дълга.И май включваше всичко:любов,целувки,пиене на кръв,нападение,духове,сенки,припадания и какво ли още не.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 9:26 am

Легнах на леглото до Клеър.-Ако отговорът трябва да е "не" то ще те разочаровам.Ако отговорът трябва да е "да",ъм,да.-засмях се.Докоснах лицето й и се загледах в Клеър.Денят минал,беше много дълъг.Щях да заспя всеки момент.Но когато гледах Клеър,просто стоях буден.Гледах я и сърцето ми биеше така силно че сякаш сега щеше да изскочи.Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 9:45 am

Засмях се.
-Добре..тъкмо се чудех ако ми кажеш "не" какво да правя.-отново се засмях.
-Обичам те Ерик!-казах тихо и поставих глава на гърдите му.Като се замисля и на мен ми се спеше.Денят наистина беше дълаг.Отпуснах се на леглото с глава поставена на гърдите на Ерик.Бързо се унесох.

***
-Кристиан не!-извика Алекса.
-Малък вампир...-Кристиан лежеше на земята и се гърчеше.Целия беше в кръв.
-Кристиан!-извиках,но нечи ръце обвиха кръста ми.Луната светише силно.Алекса отиде до него.Клекна до окървавеното тяло плачейки.
-Не ме оставяй Кристиан!Не ме оставяй!-повтаршяе му тя.Той се усмихваше,а от всяка частица на тялото му течеше кръв.Опитвха се да се измъкна от ръцете които бяха обвили кръста ми,но накрая се предадох.Свлякох се на земята с ридания.

***
Сабудих се с писък.
-Кристиан не!-извиках след което осъзнах,че съм в стаята на Ерик.Ерик се размърда.Явно го бях сабудила.Надигна се и ме погледна.
-Аз..утре трябва да отида при Кристиан.Той..имах нещо като видение..незнам...не беше точно сън...с него.-измрънках по-скоро на себе си.


П.п:Сори,че ти движех героя в последните изречения и ако може да го направиш така,че се сабуждаме сутринта..
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 10:33 am

-Клеър!?!-казах сънено.-Какво?-тя изкрещя а аз се събудих.
-Аз..утре трябва да отида при Кристиан.Той..имах нещо като видение..незнам...не беше точно сън...с него.-каза Клеър.
-Добре,Успокой се.-Казах загрижено,и я прегърнах.-Какво беше станало?-питах и без да дочакам отговор добавих.-Ако не искаш не расказвай.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 10:38 am

Бях пребледняла.И май беше от страх.Кристиан беше като мой малък брат като изключим,че съм се натискала с него.
-Аз..незнам точно.Той и Алекса ще бъдат на луната поляна..аз също и още някой.Главн овидях себеси Крис и Алекса..и нечи ръце ме обвиха около кръста за да не отида при Кристиан,а Алекса плачеше до него,а той кървеше..отхвърляше промяната..-казах набързо объркано.Сгуших се в него.
-Той ми е като малък брат..ако го изгубя..-прошепнах тихо.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 10:55 am

-Успокой се.-притиснах я още повече към себеси.-Да се надяваме че беше само сън,а ако не...поне ще се опитам в този момент да съм до теб.-усмихнах се,знам че моментът не беше за усмивка,но.Какво да направя сега?Не исках да е стресирана заради този сън или каквото и дае,цял ден.Не!!!Няма!Целунах я и прошепнах.-Моляте успокой се.-погледнах я в очите.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 04, 2011 11:03 am

Погледите ни се срещнаха.
-Аз..добре ще опитам.-кимнах му и отново се отпуснах в леглото.Какво ли означаваше това?
-Нали..ще може сутринта..след като се оправим и минем през стаята ми да отидем на луната поляна?Смисал..искам да си с мен ако искаш де..-изрекох тихо.Даже се чудя дали въобще излезна от устата ми тъйкато не се чух да го казвам.Отпуснах глава на гърдите му.Май нямаше да мога отново да заспя.Погледнах часовника.Беше почти сутрин.
-Съжалявам,че зареди мен и ти се сабуди..неисках да те будя.-измрънках.

П.п:Ерик пиши по-дълги постове.Под 5 реда е против правилата...
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:13 pm

-Добре,няма проблем ще съм с теб.Само се успокой.-И аз легнах и я прегърнах.Питаше ме,дали ще тойда?Естественно!Нямаше да я оставя,в никакъв случай!-Няма нищо,така или иначе щях да стана някога.-усмихнах се и я прегърнах много силно.Какво трябваше да направя за да се успокои?Не,стига толкова!Прекалено много и се събра.От вчера,беше достатъчно.Ами се га и този сън!
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:18 pm

Ерик ме прегърна силно.
-Благодаря ти,че си с мен.-промълвих тихо."Обичам те" пратих мисъл към него и се усмихнах.Отново си помислих какво може да означава този сън и дали беше сън или видение.Какво ли щеше да стане с Кристиан.Трябва да се видя с него и с Алекса колко се може по-скоро.По-точно на сутринта.
Върнете се в началото Go down
Ерик Найт
Students
Students
Ерик Найт


Брой мнения : 119

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:31 pm

"Обичам те"Чух гласа на Клеър в главата ми.То,беше онова странно чуство.Като онова когато Силвия ме молеше за помощ.Беше много странно чуство преди думите да достигнат.Но мисля че вече започнах да свиквам.Първия път когато го усетих,потръпнах.То беше ново чуство и много странно.-И,аз теб.-прошепнах на ухото на Клеър.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 05, 2011 3:58 pm

След като Ерик ми каза ,че също ме обича опитах да заспя.Не успях.Минутите се нижеха,а аз стоях будна.Ерик беше заспал,а аз се изнисах от леглото и отидох в банята.Взех си душ за да се ободря въпреки,че и предната вечер си бях взема.Обялкох дрехите си и отидох в хола за да гледам телевизия докато моя любим се сабуди.Не иска хда го буя.Предпочитах да се наспи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18) Стаята на Ерик Найт   (+18) Стаята на Ерик Найт - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18) Стаята на Ерик Найт
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Ани
» Стаята на Франко
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Деймън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Общежитията на пети курс-
Идете на: