The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Ресторант "Sea" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcap81%Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcap19%Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Ресторант "Sea" - Page 2 I_vote_lcapРесторант "Sea" - Page 2 I_voting_barРесторант "Sea" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Ресторант "Sea"

Go down 
+8
Изабела
Galina
Кейт.
Ферис Комън
Силвия Томсън
Талия Кейс
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 4:52 pm

-Чесно да си призная не съм много добре.Гласна съм като вълк-изкиснах се тихо и направих тъжка,но смешна гримаса.
-Е как е храната?Тук винаги приготвят божества..надявам се-усмихнах се мило и се радвах,че мога да разчитам на нея.Тя винаги е била с ме нв тръдни моменти и винаги ще бъде-знам го.
Върнете се в началото Go down
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 10:36 am

- Ами яж. От кога не си слагала нищо в устата си? - Заплаших я с вилицата която размахвах срещу лицето й.
- Иначе храната тук е превъзходна!! - щом го казах сложих едно парче риба в устата си.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 10:41 am

-Ще ме убиеш с вилица?-попитах и повдигнах едната си вежда.
-Ако "да" добре-усмихнах се..,но да видим колко ще убие един вампир с вилица.
-А и не съм слагала нещо с устата си от..преди няколко минути-и посочих почти празната си чия с гордост,че съм яла нещо ..защото наисина не бях яла от много време..какот каза Хера..Елинор.."Тревата не ме засища" .Мислих след като се наям да отида в тъмните улички.
-Ъ би ли дошла с мен в тъмните улички-пиптах я,но го казах тихо така,че смао тя да го чуе,но знаех,че отговора ще е "не ти луда ли си?след онова което се случи"..
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 3:29 pm

Влязох в ресторанта.Атмосферата беше много приятна.Хората ядаха и си говореха м, а сервитьорките сервираха най-различни деликатеси.Огледах масите и зърнах Клеър и Наташа.Каква щастлива случайност.Точно сега исках да поговоря с някой.Отидох и седнах на масата им.
- Здравейте момичета - усмихнах им с 24 каратова усмивка.
Днес се очератваше наистина страхотен ден след като имам среща с него.Усмихнах се отново.
- Май се самопоканих - засмях се.
Те бяха леко учуденои от държанието ми.Да се усмихвам по този начи беше рядкост за мен.
- Как сте?
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 3:32 pm

Повдигнах едната си вежда защото Анастасия се държеше страно.Подритнах Наташа под маса все едно и казвах "аз ще я разпитам"
-Как ли да съм-подметнах кисело
-Какво става с теб.Защо си се усмихнала така за кой е тази усивка..да не е замесено момче-казах и се усмихнах.
-Те са гадове-добавих накрая и се изкисках чакайки Анастасия да ми каже защо се е ухилила като великденско яйце.Дали да бръкна в главата и..за малко информация.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 3:44 pm

Оле.Май надуши нещо.Какво пък дори да знае за него.В момнета никой не можеше да помрачи щастието ми , дори конско на висшата жрица , затова , че имам връзка с ученик...Опа тя можеше да чете мисли.Пуф все забравям.Дано в момента не ги чете...
- Не говори така, не всичките са гадове.И може би си права има някой - усмихнах се отново и замечтано загледах към прозореца.Ех ще се видим съвсем скоро...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 3:48 pm

-И да прочетох смите ти-казха и погледнах ноктите си.
-Не си мисли,че съм го искала те сами си стигнаха до мен.Извинявай и не няма дати чета конско,че имаш връзка с ученик..не случайно аз се натисках в бара и в стаята с ученик-извъртях очи с досата,а Наташа ме погледна притеснено.
-И кой е щасливеца?-казах и повдигнах вежди.
-И междодругото да го разследвам ли..дали няма друга..и какви ли не още глупости-казах това защото се сетих какво ми беше казал..той...да го наричам "той" беше доста по-добре от колкото да споменавам името му.
-Е момичета аз ще тръгвам.Обичам ви-казах и си платих сметнакта.Станах от стола си и им помахах преди да излезна.


Последната промяна е направена от Клеър Монгомъри на Сря Май 04, 2011 1:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 3:58 pm

Изкикотих се.Супер нямаше нищо против да излизам с ученик.
- Ами не мисля , че е наложително да го разследваш.Нека видим как ще се развият нещата.Той е шестокурстник и е върколак.
- Има най-стархотните сини ои , които някога съм виждала - замечтах се.
Отърсих се и погледнах към Клеър.Явно си беше спомнила за Димка.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 4:01 pm

-Джейсън?-казах въпросително.
-Той ли е?Новия?Говорихме си..опитах да го сваля,но нали всички твърдяхме,че имам гадже-показах кавички когаот произнасях думата гадже.
-Мислех да му звъна да ме придружи до уличките,но май има планове с теб-усмихнах се мило.Ако беше той.начи са сладка двойка..ох ..трябваше ми някой за една вечер
-Да познавате ученик който ще се навие за една вечер-подвигнах вежда и казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 4:11 pm

Изсмях се.
- Всеки би се навил да спи с красива блондинка като теб , но нали си висша жрица и това може да се окаже проблем.
Поръчах си скариди и чаша вино.След поръчката продължих:
- В града по-лесно ще намериш или по-точно в бара.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 4:14 pm

-Не..искам някой от училището..за да се получи нещо..или поне да стигнем до..секса,а не да е само натискане цяла нощ и после "Ай чао ня се видим поиче..в леглото ми"..или ще има секс или..нищо-подметнах тихо.
-Кой после иска да дойде с мен до тъмните улички-усмихнах се мило сякаш там нищо не е ставало.
-Пък и ако всеки искаше да спи с мен нямаше да съм необрзана..-нацупих се,но секса и връзката бяха..различно нещо.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 7:47 am

Щом спомена тъмните улички се вцепених , а усмивката ми застина.Миналият път , когато бях там с Наташа едва не умряхме пък и въобще не помним нищо от станалото.Донесоха ми поръчката и започнах тихо да ям.
- Сигурна ли си ,ч е е добра идея да ходим до уличките Клеър?Имам предвид помниш какво се случи там.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 7:55 am

-Много добре помня какво стана.А и се пак и аз ходих там.С Хера тоест Елинор убихме няколко човека-усмивката ми помръкна.
-Но аз съм вампир..трябва да се храня.Тревата не ме засища-намусих се.Защото неможех да карам само на такива неща.Кръвта си беше рядкос.Беше забранено изкошение.
-Ако искате и сама ще отиде,но ако имам нужда от помощ да ви пратя по някоя мисал-повдигнах вежда с надежда,че са ме разбрали.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 8:05 am

Последното нещо , което каза , не го разбрах особено.Малко се притесних затова й предложих:
- Знаеш ли, аз ще дойда с теб.Ако се забъркаш в някоя каша да те измъкна.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 8:41 am

-О не.Няма нужда да идваш.Повярвай не е хубава гледка каот се храня.Не е хубава гледка въобще като вампир се храни,а и ако вятъра смени посоката си и довее твойта миризма към мен..сещаш се.Ако съм под голяма жажда мога да те убия без да ми мигне окото-казах и опитах да се усмихна сякаш тукощо не съм говорила,че мога да убия някоя от тях..тоест Анастасия.
Върнете се в началото Go down
Талия Кейс
Helpers
Helpers
Талия Кейс


Брой мнения : 370

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 5:50 pm

Тя си тръгна и аз останах сама с Наташа.Изядох остатъка от поръчаното без да продумам и думичка.Наташа също мълчеше.Защо ли?Хм..не исках да я оставя сама.Кой знаеше в каква каша щеше да се забърка.Ще рискувам да ме ухапе , но имам дарби и ням ада позволя това да се случи.Оставих парите за поръчката ми на масата и станах.
- Чао Наташа - казах и изляох от заведението.Насочих се към тъмните улички.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 30, 2011 6:07 pm

Влязох в ресторанта. Беше изискан, делови и перфектен като клиентите. Беше един от най-добрите в града, преди това не ми правеше впечатление, но сега когато сетивата ми бяха изострени от гнева и ми се идеше да избия половината град обръщах повече внимание на дребните неща. Опитвах се да се контролирам... По едно време спрях да чувствам болката, която причиних на Крис, вече не бях обвързана с него. Усмихнах се доволно и се запътих на една маса до прозореца. Седнах най-спокойно и поставих кърпа на скута си. След по-малко от няколко минути сервитьорката донесе менюто. Избрах си скариди с вино. Докато чаках погледнах през прозореца. Слънцето огряваше нежно водата, тя беше придобила много различни цветове... Вятъра подухваше и дърветата се поклащаха леко и грациозно, сякаш бяха атлети. Сервитьорката ми донесе поръчката. Тогава се върнах в реалността и започнах да се храня. Нуждата ми от кръв започна да намалява... След като приключих платих сметката и се изправих. Погледнах за последно през прозореца. Изнизах се бързо и елегантно от ресторанта, нямах намерението да се връщам в училището, може би щях да прекарам нощта навън. В някой бар или на някое по-тихо и усамотено място...
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:28 pm

Или бяхме много гладни или ходехме много бързо или и двете...Дойдохме в някакъв ресторант.Беше хубав,до сега не бях идвала тук така че го огледах набързо.Маси столове...както в обикновен ресторант.Най много ми привлече вниманието това че имаше огромен прозорец с изглед към морето...Ъх,обожавах природата...
-Искаш ли да седнем,някъде там?-попитах и погледнах Ферис.Като посочих местата до прозореца.-Или?-добавих.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:33 pm

- Да,харесва ми там. - усмихнах се и дваматта се запътихме към масата. Седнахме един срещу друг и започнахме да разглеждаме минютата. Имаше толкова много неща,че чак човек можеше да се изгуби в менюто. Сервитьорката дойде и аз си поръщах някаква си риба на скара. Стори ми се добре.
- Ти какво си хареса? - любопитно погледнах Силвия.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:45 pm

Огледах менюто.Не беше нито обяд нито вечеря и нямах никаква представа какво да си взема.Когато отворих на страницата с салатите и открих из всичките един от любимите ми реших да си взема точно това.
-Салата с маслини,моля.-Казах и се усмихнах на сервитьорката.А след това с същата усмивка се обърнах към Ферис.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:49 pm

Усмихнах се.Нямаше какво да и кажа. Просто не се сещах.Отклоних поглед от нея и се загледах в изгледа от прозореца.Беше хубаво! Намирахме се малко нависоко и прозорецабеше голям така,че виждаш морето изцяло и все едно летиш и си над него. Това лично съм го правел и изживяването си е по добре когато го правиш наистина отколкото да седиш на стол и да гледаш морето.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 5:56 pm

Загледах се в прозореца.Не гледах нещо,по скоро се унесох в мисли отколкото гледах.Спомних си как когато бях малка тати се опита да ми даде да ям маслини.Само като ги бях опитала си казах че повече никога няма да ги ям.Бях голям противник на маслините.А ето че като пораснах ги обичам много,а салатите с тях са ми любимите.Засмях се.Как се променя животът...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:09 pm

Нещата ни дойдоха и аз започнах да си похапвам сладко. Отвреме навреме хвърлях по един поглед на Силвия.
- Искаш ли? - попитах и и бутнах рибата към нея. Все пак щеше да е много егоестично от моя страна да не предложа. И без това ми беше много така че ми трбваше малко помощ.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:20 pm

Щях да поклатя с глава като за "не" но се отказах.Усмихнах се и си взех парче от рибата.
-ммм-успях да кажа,беше много хубава.Усмихнах се и се заех с салатата.Първото нещо най отгоре което започнах да уцелвам с вилицата бяха естествено маслините,изядох няколко и след това разбърках салатата.
-Ами ти?-попитах и погледнах Ферис.Какво можеше да прави...еми ядеше.Пак се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 01, 2011 6:54 pm

- Какво аз? - повдигнах вежда и сложих още едно парче в устата си. Тук-таме са намираше по някоя малка костичка която да ме прободе,но все пак намирах начин да ги здъфча. Бях си поръщал една кола което седеше непокътната на масата. Взех я и отпих една глътка от нея. Беше толкова хубаво в ресторанта и най вече защото бях със Силвия.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант "Sea" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант "Sea"   Ресторант "Sea" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант "Sea"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ресторант "Sea Cave"
» Ресторант "Aria"
» Ресторант "Courtyard"
» Ресторант "WATERFALLS"
» Ресторант "Contemporary"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: