The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Алекса Рен - Page 4 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcap81%Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcap19%Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 4 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Алекса Рен

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:17 pm

Тя ме издърпа в стаята и аз седнах на един стол.Доста бързо тя се изми среса и оправи.До някъде.
- Деймън! Помогни ми с идей за косата - обърна се тя към мен.Повдигнха вежда и се огледах около себе си.
- Ъъъ мен ли питаш?Нямам си и на идея.Накъдри я.На кок.Така е идеална според мен... - изрекох.Станах от стола и отидох до нея.Обърнах главата и към огледалото и я погалих по косата.Беше толкова мека.Набързо сплетох няколко плитки и още няколко други неща направих с косата и.И воала.Прическата и беше готова.
- Я виж каква хубава прическа си направи! - ухилих и се.Не исках да се разбира,че аз съм я направил
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:27 pm

ЗПовдигнах очудено вежди. И за малко ченето ми да падне на пода. Това беше най-хубавата преческа която съм виждала.
- УАУ! Ти да не си учил за фризьор. Това е страхотна - огледах се, като завъртях глава на една и другата страна. СТанах и се обърнах към него и го целунах по бузата. - Благодаря!
Отидох до леглото и където беше роклята. Съблякох тениската и анзунга с които спях и се обърнах към Деймън. Той се беше обърнал с гръб към мен. Това беше мило. Облякох роклета. За щастие доста лесно. После обух и ботушите. Тока беше доста висок, но бях свикнала. Остана да закопчая ципа на роклята. Защо все ги правеха отзад?
- Дей, помогни ми с ципа.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 4:48 pm

Ухилих се.Радвах се,че и е харесала прическата.Тя почна да се съблича,а аз се обърнах с гръб.Не,че не я бях виждала гола,но както и да е.
- Дей, помогни ми с ципа. - изрече Али.Обърнах се и отидох до нея.Дръпнах ципа на прекрасната и рокля и тя се завъртя към мен,а после направи няколко стъпки.
- Страхотна си! - заявих и като подсвирнах с уста.Подадох и ръка и тя я пое.Двамата се оправихме към залата въпреки,че можех да ни телепортирам там на секундата.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 10:21 am

За мое щастие Деймън беше така добър да ме изпрати до стаята ми, но пък за нещастие не ни телепортира. Е и аз си бях отвикнала на токчета така че трябваше отнова да свикна. Когато минахме през общежитията всички ни гледаха. Защо всички ни гледаха? Не бяхме чак толкова интересни. Както и да е опитах се да не им обръщам внимание и за щастие стана. Минахме си най-спокойно. Когато стигнах стаята се обърнах към него.
- Благодаря, че ме изпрати - усмихнах се и отворих вратата. - Ако искаш влез - поканихго вътре. А аз влезнах на вътре.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 3:45 pm

Реших да изпратя Али до стаята и,но отново не ни телепортирах.Когато влезнахме в женките общежития всички се втренчиха в нас,но пък ние си минахме съвсем спокойно покрай погледите.Щом стигнахме стаята на Али тя ме покани вътре.Замислих се дали да откажа,но на нея не можеше да и се откаже.
- Благодаря. - измрънках си под носа и влезнах вътре.Облегнах се на стената.Бях обмислял нещо пред цялата вечер и не бях спал много.И колкото и да мислех стигах до задънена улица.Да я питам или не.Това определено нямаше да е в стила ми,а тя щеше да ме изрита от стаята си или още по-зле - да си умре от смях.
- Али...аз... - изрекох,но после млъкнах веднага.Какво можех да кажа...определено не това което си мислех.Поех си дълбоко въздух,а после го издишах и продължих:
- Чудех се...дали...дали ти би искала да си с мен... - изрекох като пълен идиот,а дори придобих и идиотско изражение.Еее сега всичко вървеше по план.
1.Казах го.
2.Изглеждах като пълен идиот.
3.Идиотска усмивка на лице.
4.Смях и отказ.

Ммм да само стъпка четири от мисления ми списък липсва,но и тя беше на път.Ох Господи!В какво се забърках,но пък няма връщане на зад.Ще претърпя всичко,а и ако ми откаже щях да я разбера.Носише ми се слава на сваляч който след една нощ изоставя момичетата,но пък вчера вечер с Али доста се забавлявахме.При отрязването ще боли-да,но дано поне изритването да не е болезнено.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 3:57 pm

Когато той почна изречението не очаквах да каже точно това, но... незанм мисля че трябваше да го очаквам все пак... незнам защо трябваше да го очаквам... Както и да е сега идваше момента да отговоря... Имам предвид харесвам го. Той е готин и забавен и... е един от най-желаните ерегени. Не му се носи хубава слава, но и на Крис не му се водеше прекрасна слава... Чакай защо все свързам Деймън със Кристиан. Какво общо има Кристиан с Това. Той е с Елинор. Въпреки, че Луцифер я отвлече и кой знае какво прави с нея... Чакаййй... защо пак мисля за други неща, а не за отговора ми към Дей. Не зная да ли да приема. Раната отворана от Крис беше още отворена е беше заздравяла благодарение на Дей... Всъщност докато в глават ми аз се мотаех из стаята и си скубех косите всъщност стоях спокойно и ог гледах...
- Да - казах на накрая. Едно кратко и просто "да" беше достатъчно...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 4:24 pm

Бях на тръни докато чаках отговора и.Оглеждах се из стаята сякаш ще се върна утре да ограбя Алекса.
- Да. - чух отговора и.Направо ми идеше да полетя като чух тези думи.Забих погледа си в нея с двадесет и четири каратова усмивка на лице.Дали бях чул правилно.Естествено!Слухът ми си беше наред,а и бях вампир което правеше слухът ми още по-добър.
- Наистина ли? - попитах като идиот и се приближих към нея.Придърпах я към себе си и допрях нежно устни до нейните.Езикът ми проникна в устата и търсейки нейния.О мамка му!Не съм бил толкова щаслив от дете.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 4:47 pm

Обвих ръце около врата му и със удоволствие следваха ритъма на устните му. И и зведнъж от една проста целувка го превърнах (или той го превърна не знам.) в нещо повече плъзнах ръце по съкото му. После се заех със вратовръзката... ама хич не ме биваше във врътовръзките затова я направо я разкъсах...
- Съжалявам... - прошепнах през целувките. Поссле пъръстите ми се плъзнаха по тялото му и почнах да разкопчавам ризата му. За щастие бях ме близо до леглото и го бутнах на него. Той беше легнал аз изправена за по-малко от 5 секундиа успях да се измъкна от роклята и да събу ботушите си. Легнах върху него и почнах да го целувам ръката ми разкопча ципа на панталоните му (в това за щастие бях добра.). Шмугнах ръката си под боксерките и обхванах достойнството му и почнах бавно да го масажирам. Той идстена. Целувките ми продължиха от врата надолу по гърдите, където близнах взяко от зърната му. После надолу по корема. Истигнах до инитмните части. Бавно и го поех в уста, но и ръцете ми още бяха в играта. Някак си пред усещах кога е на ръба и спирах после пак почвах и пак спирах...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:27 pm

Али почна да разкопчава ризата ми и се опита да махне врътовръзката.После пък ме избута на леглото и легна върхо мен.Ръцете и шареха по цялото ми тялото докато не стигнаха до панталоните.Тя ги разкопча и почна да масажира члена ми.Ухилих се на това,а ми стана още по-приятно когато го пое в устата си.Имах чувство,че ще свърша,но нямаше да е никак хубаво да я изцапам с бялата течност.Гледах да се сдържам,но еднва успявах.
- Ооо Алекса! - изрекох задъхано.Кой по дяволите я беше учил на това.Беше толкова добра.Леко я хванах за косата и я издърпах нагоре.Целунах я нежо и я извъртях под себе си.Почнах да целувам нежно вратът и.Махнах бързо сутиена и и се спуснах надоло по тялото и.Първата ми спирка бяха гърдите и.Засмуках едното и зърно,а после и другото.След като си поиграх с гърдите и се спуснах надоло.Втора стъпка - корема и.Прокарах език по него и може би това я погъделичка.Усмихнах се и тръгнах към трета стъпка-интимните и части.Махнах бързо гащичките и и се усмихнах.Разтворих леко краката и.Обличах устните и,а просле прокарах език междо тях.Вкарвах езика с в нея,а после го изкарвах.Тя стенеше от удоволствие,а на мен това ми харесваше.След като спрях с това занимание се надигнах.
- По-вкусна си и от преди... - казах аз и почнах да масажирам клитора и с пръст докато отново си играех с гърдите и.С пръст проникнах в нея,а после с два три и накрая вкарах приятелчето си в нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:41 pm

Когато застанх по него знаех какво ще последва, но пак щях за малко да прападна от удоволствие, когато стигна до интимните ми части. Къде го е учил това. Да не би да има специални школи... незнам но и ве ме интересуваше. В момента ме интересуваше само това дали Деймиън е във мен и колко дълбоко във мен. Когато в кара достойнството си измърках доволно. След няктоко тласъка на тяллото му усетих първият оргадъм, който разтърси тялото му и ме накара да извикам. Как го правеше толкова бързо. След малко усетих и вторият. Тялото ми се притисна ве неговото. Ръцете ми бяха на врата му и едната ми ръка проби с нокти кожата на брата му. Съвсем "случайно".
- Не сприай... - прошепнах задъхано в ухото му... и близнах беко раните които напрвих.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 5:53 pm

Засилвах с всеки тласък на тялото си,а Алекса викаше и стенеше от болка и удоволствие.
- Не спира.... - прошепна тя и заби нокти във кожата на вратът ми.Не ме заболя и просто продължих да правя това за което ме беше помолила.Засилвах все повече и повече,а тя все повече и повече викаше.Извадих го и отново се заех да обхождам интимните и части с език докато тя задъхано лежеше на леглото и стенеше.
- Ммм Алекса... - изрекох аз.Надигнах се и с мощен тласък отново и го вкарат.Тя извика и се надявах да не я боли,но не казах нищо.Всеки момент щях да свърша.Ох по дяволите!След още няколко тласъка свърших в нея.Отпуснах се върхо Алекса,но такаче да не и тежа и почнах да я целувам по вратът.Члена ми все още беше в нея,а аз бавно движех.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 6:05 pm

Той продължи това за което го помолих и това ми харесваше. Той продължи да засилва всеки път и тялото ми се разтърсваше все по-често и по-често... Той се отдели от и започна да да обхожда с език интимните ми части. Може би бе решил че ми трябва почивка и аз бях на същото мнение. Но почивката не продължи дълго. Той отново проникна и свърши в мен. Отпусна се леко, но не прекалено и продължи да седвижи бавно, но аз имах чувтствти и че при най-малкото докосвоне ще свърша. едва дишах из под него бях задъхана и потна. Близнах раните на врата му. Отместих се от него като прошепнах.
- Под душа съм... - Плъзнах се бавно из под него и отидох до банята. Не си напривх труд да затворя вратата само я притворих. Пуснах водата да е хладка и влезнах под душа. Надявах се да се охладя малко, защото имах чувството,че цялата горя... от страст.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 12:35 pm

Тя се измъкна изпод мен и отиде в банята.Не затвори вратата,а само я притвори и пусна водата.Лежах известно време на леглото загледан в тавана и станах.Отидох до банята и влезнах вътре.
- Може ли и аз да си взема душ? - ухилих се като идиот и влезнах под водата която не беше студена,но не беше и гореща.Беше приятна.Както я харесвах.Придръпах Алекса към себе си и я целунах по бузата,а аз банята се разнесе звучно "мляс" .Засмях се.
- Страхотна си! - прошепнах с ухото и и отново я целунах.И отново я мляснах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 12:49 pm

Той дойде при мен в банята и ме попита.
- Може ли и аз да си взема душ? - ухили се той и вледно под водата.
- Не мисля че ти трябва отговор - усмихнах му се. Той ме прегърна и ме целуна по бузата малка, сладка и невинна целувка по бузата. За разлика от нас целувката наистан беше невинна...
- Страхотна си! - проепна той в ухото ми и пак ме целуна.
- И ти също - целунах този път по устата. Езика раздели устните му. Старстта пак забушува в мен като наконтрилиреум огън.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 1:07 pm

Водата ни оливаше,а ние се целувахме.Усещах страстта горяща в нея.Това момиче ми беше взело ума и дума.Отделих устни от нейните и се усмихнах.Взех гъбата и почнах да я плъзгам по гърбът и сякаш къпех дете.
- Хайде да те изкъпем... - засмях се.Почнах да търкапм гъбата навсякъде по нея,а после ми хрумна идеята да направим всичко в пияна.Усмихнах се самодоволно на тази си мисъл и придърпах Али по-близо до себе си като я целунах по вратът.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 5:33 pm

- Хайде да те изкъпем...
Каза той и почна да ме търка навсякъде със гъбата после я остави и почна да ме цулува по врата.
- Ми ти какво мислиш че превим голи под душа? Играем гол покер?!
Изкисках се на това мое изказване... Оставих го да ме целува по врата като от време на време от устата ми се откъсваше по някое "Мммм...". След малко обаче огладнях и то доста. Откъснах се не охотно от Деймън и му казах.
- Гладна съм. Айде да хапнем някъде нещо.
Взех една кърпа и я увих около тялото си. и една на глават. Отидох в стаята и си облякох едни бекини и сутиен (черни) посел облякох един черен потник и едно поло. После изнамерих едни черни дънки. След това почнах да си обувам ботеши.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 18, 2011 9:14 am

Тя излезна от банята с оправдание,че е гладна.Взех една кърпа и я ових около кръста си.Излезнах след нея.Тя вече почти се беше облякла.Усмихнах се и се изпарих пред очите и.Ако въобще ме е видяла.Отидох в стаята си и се преоблякох.Върнах се пак при Али.Тя изглеждаше страхотно.Издадох едно "Ммм" .

- Къде ще отидем? - питах аз като я оглеждах от главата до петите.Не можех да и се насладя.Беше толкова хубава....толкова секси....толкова...страхотна.Нямах думи да я опиша.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:30 pm

Дори на разбрах кога се беше телепортирал в неговата стая и кога се беше варнал вече облечен и готов. И аз също бях готова. Свих рамене
- Не знам ти реши. Аз знам само че съм ужасно гладна.
Отидох до огледалото и си вързах косата но опашка. После се ообъранх към него.
- Не мога да държа на кръв много време. Не че не си вкусен, но още не съм свиканала.
Пак свих рамене и наклоних глава гледайки го с любоптство.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeПет Авг 19, 2011 5:38 pm

Вампир който не издържа на кръв...интересно.Е и все пак не мислех да я "третирам" като лабораторна мишка.Приближих се към нея и я придърпах към себе си като я целунах по бузката.
- Добре..отиваме в мола.За вредна храна... - засмях се.В училището ни държаха строго.Без вредна храна,рядко намираш кола която не е диетична и какво ли още не.Все пак вампирите трябваше да сме в добра форма особено в този етап от живота ни.Можехме да умрем през една от следващите шес или пет години,а може да бяха и четири.Не знам...не слушах много в час по социология.Обвих ръце още повече около Али.Този път не мислех да я мъча.Щях да ни телепортирам в мола.За хората щеше да е малко станно как някой се появява от нищото,но на кой му пука."Зададох" кординатите на мола в главата си и ПУФ!
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 11:00 am

След като Деймън ме остави в стаята веднага отидох до хладилника за лед. Сложих го в една кърпа и я сложих от зад на главата ми. Мамка му болеше и то доста. "Мога да оправая нещата" каза сянката. "И как попитахне вярващо" той не отговори след малко болката взе да застихва и застихва и след малкоя нямаше. Брей! "Казах ти че ще оправя нещата" каза с мек и спокоен глас. Сетих се че рядко давашнещо и на искаш нищо в замяна. "И какво искаш..." не бях доършила изречението когато нещо гадно ме захапа за врата изпищях то изенада и болка. За щастие не продължи дълго.
-Какво беше това по-дяволите! - "Отплата за услугите ". Егати отплатата. Трябва да си запиша да не искам повече услуги. Махнах леда и го оставих на нощното шкафче. Съблякох се и се преоблякох в нови дрехи: кецове, дънки и блуза. Излязох от стаята исках малко да се разходя на чист въздух.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 2:51 pm

Алекса май беше много щаслива,че ще се мести в тунелите и прочие.Искаше да отидем до училището и да и помогна с нещата...Простенах.Като знаех колко много неща има цял вечност няма да ни стигне да ги пренесем там....може би ще стигне само ако "случайно" изгоря половината.
Скоро стигнахме училището което беше необичайно пусто,но пък и времето не беше много хубаво.Влезнахме в общежитията на трети курс и се качихме по стълбите.Като влезнах в стаята и се ухилих.Имахме хубави моменти тук...е аз имах хубави моменти в повечето стаи на момичета в това училище...Дестани обаче...и при нея имаше хубави моменти,но това,че ме наръга с демонично стъкло или каквото беше там не беше никак хубаво.Ъх!
- Е малък вампир...от къде ще започнем... - приближих се към нея и обвих ръце около кръста и.Целунах я по вратът. - Може би от леглото...
Ухилих се.Завъртях я към мен и я целунах по устата...нежно и страстно.Целувката се задълбочи...езикът ми влизаше в устата и като си играеше с нейния.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeВто Окт 25, 2011 3:06 pm

Не бях се виждал с Али от доста време.Реших да мина през стаята ти...тъйкато тези дни бях идвал и стоял пред вратата сумати време и нямаше никой този път направо щях да се телепортирам вътре....
Облякох черни дънки,черна риза и си сложих черното кожено яке.Телепортирах се в стаята на Алекса.Това обаче което заварих там ме шокира.Та и онзи Кристиан Озера който наскоро пукна и стана доматче сега се натискаше с нея.
- Али? - изрекох и ококорих очи сякаш това не е тя.Чакай!Тя нали беше с мен...защо се натискаше с него?Не мисля,че двамата си приличахме чак толкова....все пак той имаше синьо-зелени очи,а аз сини..мойта коса беше тъмно кафява,а неговата светло кафява и за Бога аз бях Деймън Салваторе,а той Кристиан Озера.Е както и да е...май Алекса го предпочита,но...ами аз съм по-идеален за нея.Това си е самата истина.А и съм по-добър от него!Ама си бях и скромен....
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 11:31 am

Добре това което токущо се случи не беше никак ама никак хубаво. Аз официално бях с Деймън, а се натисках с Кристиан... освен ако не бяхме тройка но тогава от време на време може би те двамата... Господи когато съм нервна мислите ми си хвърчат на където си искат.
Гледах Деймън няколко секунди с ококорени очи и послебързо се дръпнах от Кристиан. По-добре да не влушавам нещата. Хванах Деймън за лакатя и бързо го изкараха от стаята. Оставаше ми само да почната да се бият. Да се подпалвата и да си мятат предмети.
Затворих вратата зад мен и се облегнах на нея. Ами сега каквода кажа. Пригладих косата си леко назад. И го погледнах илипоне се опитах...
- Виж Деймън аз... – той ме глеаше все едно съм извършила убийство. – Не знам какво да кажа... и не знам защото това се случи. Не искам да те нараня и не исках да стане така... Виж преди час живота ми се промени... коренно... – той мегледаше с поглед казващ „Да бе...” - ... умрях... т.е. сега съм мъртъв вампир, не че преди бях много жива де... Така де това ме накара да помисля над всичко. Обичам Кристина няма да го отричам. И теб обичам... но не по този начин. Ти си ми като много скъп притела, Дей и с теб прекарах страхотно... Наистина сажалявам
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeСря Окт 26, 2011 3:09 pm

Алекса ме издърпа от стаята където почна да се оправдава.Обичала Кристиан ,но обичала и мен,но не така и бля,бля,бля.
- По дяволите Алекса спри! - повиших тон.Не разбирах какво толкова му харесва на тоя Озера.Какво толкова имаше той което аз нямах?Е какво и да е.Тя си решаваше.Вече не ми пука.Все ми е тая. - Е...както искаш...ти решаваш.Не ми пука...
Изрекох и се облегнах на стената.
- Ако има още нещо казвай...ако не да си ходя....
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitimeЧет Окт 27, 2011 12:23 pm

Лицето ми остана безизразно, но ми идеше да му се ококоря на среща. Явно не му пукаше. И за съм била поредната. Явно това което аз съм изпитвала не е било взаимно. Отлепих се от вратата изправих се хубаво и вирнаха брадичка, като сложих надменна физионимиа все едно аз съм №1!
- Май трябваше да кажа просто "Касаме" а? Е съжалявам че ви изгубих безценното време господин Салваторе!
Обърнах се и отворих вратат влезнах вътре и я тряснах точно пред лицето му. Чудо е кака вратат не се разби на парченаца. Обърнах се и точно пред мен имаше един стол. Изсилих се и го изритах с такава сила, че се заби в стена и стана на парченца.
- Били събрал нещата от банята ми ако обичаш.
Казах на Кристиан без да го поглеждам и отидох до гардероба и почнах да местя дрехите в един куфар!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Алекса Рен - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Алекса Рен
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» На "Горещия Стол" е Елинор Кейн
» Дневника на Алекса Рен
» Стаята на Тео
» Фен клуб на Алекса Сандърс ♥
» На "Горещия Стол" е Алекса Рен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: