The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Алекса Рен - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_voting_barСтаята на Алекса Рен - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Алекса Рен

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:50 am

-Малък вампир отговори първо на моя въпрос-засмях се
-Ти падаш ли си по-някой?Дай някаква подсказка кой е идиотът по-който си хътнала-огледах я внимателно.Права беше,че в училищщето има много малки и млади вампири,но аз говорех точно за определен,точно за нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:53 am

- Ми незнам как да ти подскажа, че да ме разбереш правилно. ХМ... ще се досетиш ли ако ти кажа, че в момента е в стаята ми.
Тогава не се стърпях отидох до него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:56 am

-Малък вампир-казах и също я целунах
-Значи си падаш по Озера!По убивеца фукащ се с родителите си-казах,а тя се отдръпна от мен явно се нацупи.Се пак аз си бях Озера..ако тръгне с мен бог знае каква репотация ще си получи и какв ислухове.Беше секси-признавам,готина-признавам,мила-признавам,но днес се държа гадничко с мен и това си признавам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:02 am

- Колко пъти да ти кажа че се извинявам, че се държах така. Не е нарочно просто понякога ми идват изблици на злоба и се превръщам в кучка. Наистина не е нарочно. И ако се притесняваш, че ще тръгнат слухове и ще ми излезе лоша репутация. Хич не ми пука честно - казах и пак го целунах и седнах до него на леглото.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:04 am

-Добре малък вампир-засмях се.
-Ти си голям инат.Доста си дива-харесваш ми.Но когато ставаш как се изрази ти кучка..не си ти.Някак си страно е.Все едно някой друг те контролира-погледанх я.
-Ако искаш ще остана,но ако искаш ме изриташ от стаята си кажи.Може и сам да напусна.-на лицето ми се появи самодволона усмивка.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:08 am

- Може да се махнеш когато ти решиш - казах аз иго целунах по бузата. - Искаш ли да гледаме нещо, Озера? - казах и отидох до рафта с филмите.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:11 am

-Добре малък вампир,но да не стана досаден с оставането си.Не искам да ме набиеш..хубавото ми лице трябва да радва момичетата,а не да ги плаши-засмях се и на лицето ми се появи самодоволна усмивка.Намигнах на Наташа докато избираше филм
-Е какво ще гледаме?Нещо страшно?Предизвестена смърт?Не ми се иска да е с огън..след като подпалих Тайлър в столовата-засмях се и се сетих за пищящия Тайлър.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:17 am

Разглеждам филмите. Офф не мога да избера. Гледала съм почти всички и не мога да избера.
- Озера, ела ти да избереш ,че аз немога. Все ми едно избери нещо - казах и седнах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:21 am

-Добре малък вампир-свих рамене и отидох до лавицата с филми.Половината ги бях гледал.Незнах кой да избера.
-Предизвестена смърт ми се гледа-изсмях се.
-Искаш ли да го гледаме?Не е страшен..или поне мен не ме е страх.След всичко което съм виждал и преживял-отново свих рамене.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:26 am

Прозях се и казах:
- Все ми едно и без това сигурно ще заспя по средта - пак се прозрях погледнах го и наклоних глава на една страна. Гледайки го с мили очички. Боже колко беше готин. Нямх думи. И ми беше гадже или поне така изглеждаше.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:29 am

-Ах малък вампир-усмихнах се
-Харесвам те,но не съм по постояните връзки.Разбираш ме..досега все са ми били за една вечер,но от теб се интересувам одавна.Ако ме видиш с момиче сиорно ще изревнуваш тъйкато тези с които дружа да кучки и само се натискат на всеки включително и на мен.Не ми се иска да ти причинявам болка малък вампир-казах тихо.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:33 am

- Не е задължително да ми пречиняваш болка ако не искаш. Но ако ти харесва повече онзи живот с това да се натсикаш с всекиго и да нети пука. Няма да те спирам.
Ужас стана ми ужасно гадно. Ами ако избере да не е с мен. Пак може са стана гадна кучка. Никс помогни ми кажи какво да правя...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:37 am

-Онзи жиовт не е моя живот.Аз не съм човек обичащ да е в компани и заобиколен от хора.Обичам самотата.Се пак след това което сполетя рода Озера..пък и то главно мойте родители.Естествено,че най-много ще мразят мен-засмях се.
-Харесвам те много малък вампир.Бих искал да съм с теб,но може да си навлечеш неприятности.Туковиш стана убиец и те убия-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 11:43 am

Ще станел убиец боже... Станах и отидох до него беше малко по-висок , но тово не ми пречеше.
- Убивал ли си , Озере? А? Защото аз да и вече съм убиец. А дали ще ме убиеш даже и не ми пука. Не ми пука за нищо и никого ако съм с теб.
Излезнах от стаята и тръгнах на където ми видяг очите. Ако искаше да ме преследва хич не ми пукаше.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:44 pm

Общежитието нямаше никой и за щастие. Можеше да се развикам на всички тъпачки които ни зяпат. Стигнахме до моята стая и влезнахме. Цвети спешена възглавницата ми. Оф... Преместих в нейното легло. и легнах на моето.
- Ще останеш ли? Или ще си тръгваш? - попитах го и го поглиднах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:51 pm

-Ами мисля да тръгвам,но ако настояващ ще остана-усмихнах се
-Занеш ,че това може да ни вкара в проблем..и да се явяваме при г-ца Монгомъри.Правилата-момчетат неможе да осатват в женски общежития късно вечер и оратното-засмях се аз.Приближих се към нея и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 12:53 pm

Отвърнах на целувката му.
- На мен ме е все едно. Ако ти нне искаш де си имаш проблеми. Тръгвай ще се видим утре.
Целунах го за по-продължително време.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 3:33 pm

-Малък вампир на мен ми е все едно.И без това никой не ме забелязва-засмях се.Станах от леглото и отидох към вратата.
-Е ще се видим утре.Лека нощ-отворих вратат тихо след което я затворих тихо и реших да се отправя към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 4:44 pm

След като свършихем работата в лечебницата реших да изпратя Наташа до стаята и.Влезнахме вътре.
-Хайде ти легни и си почини,а аз ще се поразходя.Мисля да отива в бар Найт ако искаш ела по-късно,но искам поне малко да си починеш малък вампир-целунах я по челото и се отправих към вратата която като отворих изскърца.Излезнах тихо и вратат изскърца зад мен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 12:45 pm

Изтощение. Беше единственото което чувствах в момента. Съблякох дрехите си и влезнап да си взема душ. Горещият душ ми помогна да се отпусна. Киднах под него 30 мин. и излезнах. Облякох си пижамата и легнах да поспя веднага заспах нямах сили да мисля за днешните случки.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 4:16 pm

Слънцето вече зъллязваше и затова реших да стана да се разходя.
До изсуших си косата и я вързах на конска опашка. Облякох си къса пола стил клош в индигов цвят и бяла риза с къси ръкави. Обух си високи маратонки (кецове). Взех си якето и кинжала и излезнах на вън.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 20, 2011 10:52 pm

Изледнах от земята точно пред общежитието. Минавайки през общата стая видях 5-6 момичета да си говорят. АЗ само им кимнах като се правех, че не забелязвам как ме зяпат. Супер утре вече цялото училище ще се чуди какво съм правила.
Влезнах в стаята си и отидох до банята. Измих рана и попих кръвта бече беше хвамало коричка. Утре щеше да има само някалко розови черти, а вдруги ден. Нищо. Легнах си в леглото и заспах бързо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 8:38 am

След като излезнах от моята стая набързо прекосих двора и се
озовах при женските общежития.Почуках на стаята на Наташа.
В коридорите нямаше още никой,но определено ще има когато
тя ми отвори и ми се навика.
-Малък вампир!-казах с по-силен тон чакайки я да ми отвори.
Докато чаках се облегнах на стената пред вратата и оглеждах помещението
сякаш не съм бил тук преди.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 11:40 am

Отидох пред стаята на Наташа, както и предполагах на стената се беше облегнал Крис.
- Няма да ти отвори ! - Изкисках се подло.
- Копае тунел... Знаеш я... - Погледнах го и се приближих бавно, но надуто към Крис. Усмихнах се дяволито и се облегнах до него...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 21, 2011 12:16 pm

Леко се намусих.След това което стана преди малко и тези слухове само ми оставаше някой да ме види с Елинор облегнат пред стаята на приятелката си.Направо супер!
-Елинор..ти дружиш с върколаците нали?Напоследък тук стават страни неща и ти го знаеш.След като върколаците се появиха..-казах и и застанах срещо нея.Незнаех как точно да се изразя. -Ти владеш и черни маги ..или каквото е там.Разкажи ми за черните маги около училището.Какво знаеш за тях?-изрекох и скристих ръце пред гърдите си сякаш заставах в отбранителна позиция.Бяха минали няколко минути,а Наташа още не ми беше отворила.Е можеше наистина да копае някой тунел или моя гроб.Потръпнах при мисълта,че тя може да ми изкопае гроба,но знам,че е способна на това.В главата ми нахли спомен от онази луната поляна вчера вечер. Идиот!Идиот!Защо го направи!Тя те обича и те иска,а ти преспа с първия човек който ти падне!И защо..за да и отмъстиш и за да разбереш някакви си неща които дори не те засяат!-обади се вътшения ми глас.Бях се отплеснал на някъде и дори не чух дали Елинор е казала нещо.Тя ме гледаше сякаш бях извънземно паднало от марс,но не я виня.През по-голямата част от живота ми ме гледаха така зареди това което бяха направили родителите ми.Те бяха лепнали тази лоша слава на рода Озера. "Вижте го!Ето го Озера.Разбрахте ли,че родителите му са убили няколко от най-важните фамили" .Спомените изплуваха в главата ми без дори да съм ги канил или искал.Мразех да си спомням какво говореха хората за мен преди.Лошот ое,че понякога не са спомени,а още ги чувам да си шошукат за мен. "Пазете се.Той ще ни убие.Ще убие всички ни както направиха и родителите му!".Защо всички мислят,че ще стана като родителите си?Защо?Мразех да ме сравняват с тях и въобще да слушам за тях и за това,че ще стана убиец.Но ако още е нужно да слушам тези думи сигорно накрая ще стана убиец и първото нещо което ще направя е да отрежа езиците на всички идиоти мърморейки такива глупости.Удостоих Елинор с една голяма усмивка тъйкато нямаше какво друго да направя.Преспах с нея и направих грешка за която ще си платя,но поне ми се иска да разбера това за което я попитах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Алекса Рен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Алекса Рен
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» На "Горещия Стол" е Елинор Кейн
» Дневника на Алекса Рен
» Стаята на Тео
» Фен клуб на Алекса Сандърс ♥
» На "Горещия Стол" е Алекса Рен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: