The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята на Алекса Рен Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcap81%Стаята на Алекса Рен I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcap19%Стаята на Алекса Рен I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Selene
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята на Алекса Рен I_vote_lcapСтаята на Алекса Рен I_voting_barСтаята на Алекса Рен I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята на Алекса Рен

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 9:23 pm

СПЛНЯТА

БАНЯТА


Последната промяна е направена от Алекса Рен на Вто Сеп 06, 2011 11:05 am; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 11:32 am

Беше ми писнало да седя в парка сама затова се прибрах в стаята си легнах на леглото. Тогава Цвети скочи върху мен грациозно и леко като... котка :D . Имах Цвети още преди да влезна в училището. Когато влезнах зоомагазина да си взема някакъв любимец тя бе ше извадена от клетка се за да я почистят и тя скочи в ръцете ми. Почна да мърка и да се гушка в мен. Приличаше на предишната ми котка: бяла по корема и лапичкете, по гърба беше някак зелено черна и с розово носле. Беше много сладка. Едва измолих майка ми и баща ми да я вземем. Почнах да я галя и да чета книга.

След около половин час:

Книгата която тръгнах да чета не беше много интересна затова реших да поплувам. Облякох си банския сложиж бельо едни дънки и една тениска в една чанта. Взех си кърпата и тръгнах към басейна.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПон Апр 04, 2011 11:37 am

Бях плакала още малко зад онова дърво е се бях прибрала. Не исках да лъжа никои мразех да лъжа. Не знаех какво да правя. Но те сигурно щяха да кажат на Клеър от какво се бях претиснявала и аз пък. Сега трябва да се успокоя. Номоже би известно време ще е добре да избягвам Хера. Нахраних котката и реших пак да отида при Аморе.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 10:38 am

По път бях изпила още едно пликче. Оставих останалите в хладилника и легнах на леглото и почнах да галя Цвети. И да си мисля как да отмъстя на Хиро.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСря Апр 06, 2011 10:57 pm

Не исках да се къпя в душовете в залата. Прибрах се в стаята и влезнах в банята. Пуснах водата да отмие мириса на тренировката. Още мислех за него. Какъв ли е сега? Какво прави? Когато се отпуснах от водата се подсуших облякох си пижамата. Легнах в леглото. Продължих да се измъчвам с въпроси. Какво е станало с него след като си тръгнах?Пак ли е такъв какъвто го заварих? Задавах си все едни и същи въпроси.На които имаще толкова много отговори.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 5:45 pm

Едва стигнах до стаята без да изям някой (отново). Бързо взех едно пликче отворих го и го изпих. Но явно не ми стигна за това взех още едно. Явоно от шума Звети се е събудила. Почна да ми се омилква. Хм... явно е гладна сипах и я оставих да ям взех си един ужас ипочнах да го гледам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:03 pm

Когато минавахме през общото помещение няколко момичета ни погледнаха учудено. Усетих че Озера е зад мен и побързах малко. Когато влезнахме в стаята ми Цвети скочи направовърху мен.
- Спокойно момиче всичко е наред.
Сложих и да яде. И я оставих намира.
- КАкво беше онованещо във водота ? - обърнах се към Озера той разглеждаше стаята. Още не се бях преоблакла и бях мокра.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:09 pm

-Преди не съм го виждал там,но когато бях малък в едно езеро имаше някакво животно което имаше същите червени очи-казах и я погледнах
-Не искам повече да ходиш там!Опасно е и ти го казвам от личен опит-тя ме зяпна с учудване.Аз обаче се направих,че не забелязвам това.Оглеждах стаята и.Спомних си за момичетат които ни гледха като влезнах тук."Ах това е да се движиш с мен" ми идеше да кажа,но си замълчах.Тя и без това беше изплашена.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:14 pm

Взех сухи дрехи. Влезнах в банята и се преоблякох на бързо. Когато излезнах той беше на седнал на леглото ми е ме гледаше.
- Виж не обичам да ми казават какво да правя, но мисля да те послушам.
Погледнах го вочете бяха хубаве зелении приятни. и много Смоуверени.
- За каво си мислиш? - попитахи оттидох до барчетода взема чипс.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:17 pm

-Мисля си за онова което видяхме и за онова което ми се случи като бях дете-казах и и се усмихнах.Тя отиде до барчето да си вземе чаша сигорно пак щеше да нагъва кръв
-Изпитваш жажда в трети курс-попитах я и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:21 pm

- Какво не може ли да изпитвам жажда - казах и извадих чипсаотворих го седнах до него.
- Искаш ли ? - попитах и се усмихнах нежно. Оф какво ми ставаше че само му раздавах нежни усмивки. Той ме погледна сякаш очаквашеда направя друго.
- Да не си помисле че ще нагъвам кръв? - попитах и се засмях на глас.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:24 pm

-Точно това си помислих-казах аз.Тя имаше дарбата да усеща ако някой лъже до колкото знаех и не мислех да лъжа точно нея.Взех си от чипса тъйкато тя ми предложи.Беше вкусен,но не си падах много по чипсовете.
-Е Наташа..-казах аз и я погледнах.
-Хубаво име?От руски или английски..за да знам как да ти казвам-засмях се леко.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:28 pm

Не смяташе да ме лъже и това ми харесваше.
- Не се опитваш да мел ъжеш и това ми харесва . А иначе името е руско.И ме наричай както искаш, Озера -усмихнах се леко.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:31 pm

-Да.Така е не се опитвам да те лъжа.-усмихнах се.О начи е решила да ми вика Озера.
-Хъм решила си да им викам Озера,а не Кристиан.И защо така.А аз мисля да ти казвам Нат..тъйкато Таша мисля,че е твърде руско-ухилих се
-Не,че имам нещо против Русия и околните страни.Да не си помнислиш нещо.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:35 pm

- Нат, Нати, Таша все ми едно как ми викат.Въпреки, че обичам да ми викат по един друг начин който не е свързансимето ми.
Изведнъш ми стана хладно и отидох до гардеробада. Взех един пуловер и го облякох.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:37 pm

-И какъв той?-попитах я.Тя облече един половер явно и стана студено.Не знаех дали да стоя още в стаята и.Не беше май добра идея.Аз бях Озера,а тя беше добро момиче.До утре сигрно щеше да има слух,че е спала с мен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:42 pm

- Малък вампир. Обичам да ми викат Малък вампир.
Погледнах го в очите беше огрижен за нещо.
- За какво се притесняваш? - попитах и се подпрях на гардероба.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:44 pm

-Така ли малък вампир-усмихнах се.Тя си беше малка и беше вампир.
-Е от днес така ще ти казвам.Мисля обаче да тръгвам.Не искам да тръгне слух,че си спала с Озера-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:50 pm

- За това ли се притесняваш. Когато бях в човек в моето училище всички си мислеха че съм спала с половината момчета. А момчетата даже подържаха тия слухове. Така че съм свикнал и ми е все едно. Ако ти се притеснявашза нещо хубаво тогава - казах всичко това с пълно безразличие.
Взех си пижамат и отидох в банята да се преоблека. Не исках да си тръгва исках да науча повече занего. Харествах го.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:51 pm

-Ако искаш ще остана.На мен ми е все едно.И без това в стаята ми няма какво да правя.-тя се върна по пижама
-Сладка пижама и сладък малък вампир-казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:55 pm

- Благодаря.
Чудех се дали да му кажа че го харесвам.
- Ти харесваш ли някое момиче от училището. Питам от чисто любопитство.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 6:59 pm

-Да,но хващам бас,че не ме харесва-засмях се
-Се пак аз се фукам с родителите си-усмихнах се на Нат.
-Ами ти..някой идиот да ти е хванал окото?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeПет Май 06, 2011 7:01 pm

- Ако ти ми кажеш как се казав или по нещо по коетода я позная лесно и аз ще ти кажа. А и откъде знаеш, че не те харесва. Не четеш мисил че да знаеш.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Озера
Red
Red
Кристиан Озера


Брой мнения : 642

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:32 am

-Подсказка ли имаш ето едн.Малък вампир-ухилих се.
-А дали не чета мислите ти?Знам доста за хората в това училище.Знам.че г-ца Монгомъри едва не препса с Дмитрий Беликов който обаче е влюбен в Роуз Хатауей.Г-ца Робъртс върти любовни афери с Джейсън Локлууд.Зна,,че и Дмитрий е избягал и още много неща-засмях се.
-Така е когато никой,почти никой не те забелязва.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitimeСъб Май 07, 2011 10:47 am

- В училището има много малки вампири кой по точно? - ама той май говореше за мен. Това не ми пречи да са направя на ударена.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Алекса Рен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Алекса Рен   Стаята на Алекса Рен I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Алекса Рен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» На "Горещия Стол" е Елинор Кейн
» Дневника на Алекса Рен
» Стаята на Тео
» Фен клуб на Алекса Сандърс ♥
» На "Горещия Стол" е Алекса Рен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Тунелите-
Идете на: