The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap81%(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap19%(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Саманта Такър
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Том Милс
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Алекса Рен
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Selene
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_lcap(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_voting_bar(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 (+18)Стаята на Клеър Монгомъри

Go down 
+2
Ерик Найт
Клеър Монгомъри
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 12:38 pm

Поставих пръст под брадичката й и надигнах устните й към мойте. Целунах я леко и после задълбочих целувката. Оставих кръвта на масичката и повдигнах Клеър и а настаних в мен. Обвих ръца около кръста й и я притиснах към мен. Продължих да я целувам на долу по челюстта и врата и... тя беше някак скована. какво й ставаше.
- Притеснява ли те нещо? - прошепнах като доближих устни до ухото й. - Знаеш че можеш да споделиш нали? - гласът ми беше медени отпускащ.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 1:25 pm

Да,да...много лесно е да го кажеш.Аз дори не знам какво ми е.Притисна хсе повече към него.
- Нищо ми няма...просто..напоследък станаха толкова много неща.... - поклатих глава.Зачудих се дали е чул за раздвонието на личноста като го споменах на Каталина.Не знам...,но и не ме интересуваше...много.В момента си беше Клеър на бял свят,а Клара..някъде навътре в Клеър.Пфуу...колко объркано само.
- Какви са ти чувствата към мен Ерик Нортман? - попитах го преди да се усетя.Сигорно ще се учуди от къде знам името му,но да си шериф на зона пет си е знаменито.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 1:37 pm

Чувства! Ох мразя чувствата. Защо всички говорят за чувства. Все едно това е единственото интересно нещо на света. Пфу! Преобърнахя бързо под мен. Тя се изненада. Постевих една ръка между краката й, а с другата бръкнах под блузката и почнах да мачкам една и гърда. Целунах я поустните страсно, после продължи по челюстта на долу. С едно бързо движение блузката й я нямаше. Доближих усти до ухотой и пршепнах със силна нотка на страст в гласа.
- Щом правя тези неща според теб какви са ми чувствата?!
Откопчах дънките й ги свалих. Езикът ми остави влажна диря от врата й до корема. Спрях там. Дигнах глава и я гледах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 1:57 pm

Чисто сексуални? - предложих на ум и се оставих в ръцете му.Какви по дяволите бяха наистина чувствата му.Той се спря на корема ми и ме погледна.
- Няма да продължих наоколо ако не кажеш какви са чувствата ти! - заплаших го аз.Еее ако искаше да продължи надоло просто щеше да го напрва и без моето разрешение.Той май беше раздразнен от това.Стиснах краката си за да не ги "разтвори" въпреки,че щеше да го направи с лекота.
- Ерик! - настоях аз със строго изражение.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 2:08 pm

- Оф... - изофках и седнах на масичката. Явно трябваше да говорим за чувства. Е колкото по-бързо почнем толкова по-бързо ще свършим нали?
- Най-вече закрилнически. Малко собственически. И сексуални. Сега предполагам мога да продължа
Казах и всичко това с малко замислено изражение. След това се се наведох напрад и разтврих краката й дори незнам да ли се дърпаше. Се дно бързо движение гащичките й бяха аут от играта. ПРокарах език от вътрешната страна на едното й бедро после на другото. И накрая по интимните части и се задържах там...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 26, 2011 2:19 pm

"Моля?Ебати чувствата!" - помислих си леко раздразнено.С бързо движение Ерик разтвори краката ми и свали гащичките ми.
- Еее...защо ги свали....аз толкова си ги обичах.. - казах съркастично.Той се усмихна и прокара език по едното ми бедро,после по другото и накрая по интимните ми часи.В мен сякаш избухна пламък.изстенах от удоволствие и извих тялото си в дъга."Не е за вярване какво може да прави този мъж с езика си!" - помислих си оставяйки се в ръцете му.Това което изпитваше към мен не ми харесваше много тъйкато не бях негова собственост,но това което правише с мен...мм допадаше ми.

въртене
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:26 am

След като достатъчно дълго си поиграх с език маййбеше времеда пристъпим към следващата част. Надигнах се и съблякох ризата си. Нежно я целунах по устинет докато вкарвках и изкървах единия си пръст... после вторият... и на-накрая третия. Товамай и харесваше.... ХАресваше и да се отнасят така с нея. Бързо и пвдигнах се дна ръка и след по-малко то секунда вече бяхме на леглото . Смъкнах останалата част от дрехи те смъкнах и моите панталони. Изкарах малкия (етой не е много малък)Ерик и го в карах катопочнах да засилвам с всеки тласак.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:47 am

*Стон,въздъшка,стон*

Ерик правише невероятни неща с езикът си.Стонове се откъсваха от устата ми.На няколко пъти простенах името му,но той не спря.Надигна се и почна да ме целува.Пръстите му шареха по тялото му.Прокара един пръст в мен.После два,а после три.Извиках от удоволствие.Стиснах чаршафите.Първия оргазам ме заля.Ерик бързо ме съблече и извади малкия си приятел.Проинкна в мен с мощен тласък.
- Ерик.. - извиках.Той засилваше с всеки тласък докато аз стисках здраво чаршафите на леглото.Този мъж беше невероятен.Еее имаше и други които правиха страхотен секс.Идея е да се видя с тях тези дни.Пропъдих тези мисли от главата си.
Върнете се в началото Go down
Ерик Нортман
Graduates
Graduates
Ерик Нортман


Брой мнения : 65

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 9:57 am

Тя извика на няколко пъти името ми. Но азне спрях неисках да спирам. Бешемиприятно да и й доставям удоволствие.. а и така и на мен. Когато получих нужната си доза оргазми... или повече се отделих то нея. лЕгнах до нея на леглото и япридърпах по-близо да себеси. Усещах и чувах накъсаното и дишане. Самоедин вампир може да накара друг дасе чувства така. Целунах я по устните нежно и зорових пръсти в косата й.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 10:28 am

След още няколко минути страстен секс Ерик се отпусна до мен на леглото.Придърпа ме към себе си и почна да ме целуна като зарови пръсти в косата ми.Да си призная ми беше приятно въпреки,че доста други мисли минаха през главата ми.Лежах сгушена в Ерик и гледах..на някъде.Нямах конкретна точка.
- Ааа..искаш ли нещо..за пиене..или ядене... - попитах.Убих хубавия момент.Знам.Но за Бога той ми беше създател.На практика нещо като баща.Да се чукам с баща си - брутално.Леко се размърдах на леглото.Въздъшка се откъса от устата ми.Какви ги вършех и аз.Може би трябваше да си седна на задника и да се кротна.Може би.


П.п:Глупости пиша ;х
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





(+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: (+18)Стаята на Клеър Монгомъри   (+18)Стаята на Клеър Монгомъри - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
(+18)Стаята на Клеър Монгомъри
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» На "Горещия Стол" е Елинор Кейн
» Кабинета на Клеър Монгомъри
» Днес ще охажвате Клеър Монгомъри!
» На "Горещия Стол" е Клеър Монгомъри
» На Горещия Стол са Харпър Дейл и Клеър Монгомъри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Училището :: Стаите на учителите-
Идете на: