The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Кафе "Оcean" - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcap81%Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcap19%Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Кафе "Оcean" - Page 2 I_vote_lcapКафе "Оcean" - Page 2 I_voting_barКафе "Оcean" - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Кафе "Оcean"

Go down 
+21
Isabelle Stromberg
Алекса Рен
Лукас Валериус
Jenny Williams
Джеси Уелш
Abigale.
Jessica Hale
Ванеса Олтър
Катерина Нелсън
Деймън Салваторе
Исабел Моргенстърн
Анна Келсон
Тран Дюбос
Кейт.
Ферис Комън
Ериса
Сандра Питърс
Силвия Томсън
Бъфи Гилбърг
Наташа Фицрой
Клеър Монгомъри
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:26 pm

Засмях се наглас и всички ме погледнаха . Не ими обърнах вимание те не го заслужаваха.
- Дарба. Това не е дарба. Както вампирет трябва да пият кръв така и аз трябва да се храня с живот. Не е смешно, а трагично. Но ако искаш да пробваме добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 8:38 pm

- Нямам против. - Станах, облякох си якето и и подадох ръката си. Излязохме от кафето и тръгнахме към тях. Навън все още се сипеха нежните снежинки. - Нищо лично ако оживея след тази нощ. Засмях се.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 18, 2011 9:20 pm

Пфу, разберете какво е сукуба ! Чета книгата и доста съм разбрала... Та така, сукубата е женски демон, който по време на секс изсмуква живота на СМЪРТНИТЕ мъже... На магическите създания НЕ МОЖЕ... Те НЯМА да се самоубият или да станат на прах, просто ще умрат по-рано... Дори чрез целувка се взима живот... Въпроси ЛС !
Върнете се в началото Go down
Ериса
Students
Students
Ериса


Брой мнения : 187

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 7:57 am

- Не ми пука ако искаш оживей акои скаш умри все ми е едно - казах безразлично. Не ми пукаше за нищои никой. Пукаше ми само за братовчедка ми която е в училището. Но за сеге не съм я намерила. Дано е добре и да не и е нужно да и спасявам задника.
За нея ми пука повече и от майка ми.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 6:49 pm

Влязохме в топлото кафене. Още с влизането си ни заляха гласовете на хората и приятния мирис на кафе. Седнахме на една маса и аз се почуствах малко неудобно тъй като бях вър вода. Сервитьорката дойде със запленителна усмивка която се стопи още щом ни видя колко мокри бяхме.
- Едно кафе моля. - казах и се усмихнах сякаш в момента не съсипвам много скъпа тепицерия на заведението.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:01 pm

-Аз искам някое сокче,няма разлика какво е.-Казах и сервитьорката се отдалечи.Погледнах Ферис.Беше много мокър,сигурно и аз също.Е не ми пукаше.-Вечерта си е суперска- помислих.И наистина беше така,поне за мен.-Е сега вече сме на сухо и топло,но не мисля че бързо ще изсъхнем.-посочих неговите а след това своите дрехи и се усмихнах.Погледнах го и се опитах да прочета по очите му какво чуства и мисли в момента.Нямах дарбата да чета мислите или нещо подобно но понякога ми се отдаваше да разбера п очите какво си мислят некои хора и магически същества също.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:14 pm

- Оооо да ,но какво може да се направи. - засмях се и вдигнах рамене. Прекарах си наистина добре този ден макари и денят да не беше свършил. Сервитьорката донесе поръчката и ни изгледа странно. Аз се засмях и сложих захар в кафето си.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:21 pm

Погледнах прозореца.Все още валеше но имаше слънце,имаше и дъга .казах : -Виж дъга.-посочих я.Ферис я погледна и се усмихна.А аз се загледах в Ферис.Той се обърна и видя че го гледам.Аз се обърнах към прозореца и се правех че погледите ни се срещнаха случайно а аз през цялото време съм гледала дъгата.-Хубава дъга нали?Не се вижда често...-За да разсея мълчанието казах аз.Зех сокчето си и отпих от него.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:27 pm

- Мхм...- беше единственото което нещо което казах. Отпих малка глътка от кафето която мина през мен и стопли всичко по пътя си. Затворих очите си и се насладих на топлото кафе.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:41 pm

Гледах Ферис...-Ако не ти е приятно да си тук с мен аз ще си тръгна.-незнам защо го изръсих.Но беше късно.Дори незнам защо си го помислих.-Ъм...извинявай,незнам защо го казах.-Изчервих се и се загледах в сокчето...-Боже защо съм толкова глупава???-Запитах се.-Ти сигурно искаш да ти е тихо...-казах
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:46 pm

- Не добре е. Стой. - усмихнах се и отпих още една глътка от топлото кафе.
- Защо си помисли че искам да ми е тихо. Ако исках такова нещо нямаше да вляза в това шумно кафене. - огледах се наоколо и се засмях. Как можеше да си помисли такова нещо.

П.С - пиши речта на героя на нов ред,защото така не мога да преценя какво казваш и какво си мислиш.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:02 pm

-Незнам,ръся какви ли не глупости.Не обръщай внимание.Можеби е заради такова гадно и в същото време хубаво време...-Прекрасно знаех че не е заради това,но все пак нямаше как да му го кажа.Отпих от сокчето,огледах кафенето.Имаше много хора които говориха за какво лине.Хората влизаха и влизаха тук...скоро сигурно няма да останат места,кадето да седнат.Някои от хората които токущо бях много-мокри.Ние с Ферис вече поизсъхнахме но
дрехите оставаха,малко но все пак влажни.

ОК.Усмивка
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:10 pm

- Знам и аз понякога дрънкам каквото ми дойде на ума. Даже понякога не е свързано с темата на разговор. - засмях се и отпих от кафето като я гледах как ще реагира или по скоро какво ще направ. Погледнах в прозореца и се зачудих с каква тема да разчупя това мълчание.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:21 pm

Усмихнах се ,като за благодарност че ме разбира,или не ме разбира...Погледнах го.Ферис беше толкова спокоен.Незнам какво толкова ми харесваше в него...всичко...въздъхнах.Проследих погледа му,той не гледаше нещо определено, просто гледаше...Ох,как исках някой да ме разбира,да имам нещо като ...ъм,сестра близначка...засмях се на ум.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:39 pm

- Разкажи ми товята история - погледнах я любопитно. В ръцете си държах чашата с кафето, която прехвърлях от ръка на ръка. Накрая отпих и продължих да я гледам в очакване на отговора и. Гледаше ми накяк си много...странно,но какво можех аз да кажа. Усмихнах се когато погледите ни се срещнаха и веднага отместих поглед
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 8:58 pm

-Окакто се помня бях само с баща си.Дори незнам как изглежда майка ми-в последните думи имаше тъга,но аз я прогоних и продължих.
-Татко ми също беше...ъм...фея.На него това не му харесваше така че не обръщаше внимание,но на мен това че се отличавам от другите (хора) с нещо,на мен това много ми хареса,исках да се упражнявам в летенето,исках да откия дарбата си.Татко ми беше много мил и естественно ми помагаше но не можеше да ме научи на много,защото и той самия не знае много неща за магическите същества.Ходих в обикновенно училище за хора.През ваканциите се заравях в някоя библиотека и исках да науча нещо интересно за такива като мен.Учех се да летя и т.н.Имах много приятели,забавлявахме се.Но мисля че повечето време прекарвах по бибилиотеките и на някое просторно и усамотено място за да мога да се науча да летя.Научих се на много неща,но пак имам чуството че още нещо не ми е достатъчно,нямам нещо...Ъм,след училище,поисках да стана учител за да уча такива като мен...Да ги науча на това което знам-докато говорех гледах прозореца,а когато довърших "расказа си" въздъхнах погледнах Ферис и питах:
-А при теб?-Когато той ми се усмихна усетих нещо като,топлина,или радост,това чуство беше прекрасно...-Много си хубав когато се усмихваш-помислих си.Нямаше начин да му го кажа ...не и сега.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:43 am

- Хм....аз не обичам да говоря много за живота там горе - посочих към тавана на заведението,но то всъщност се подразбираше,че нямам предвит тавана а небето. Там където се намират владенията на Никс. - но ще се постарая да ти го разкажа по накратко. - усмихнах се.
- Още от както се помня живея там. Не съм чувал нищо за родителите ми. Даже незнам какви са,но да ти кажа там не се интересувах много от тях. Помагах на Никс а тя ми даваше задачи, които трябваше да изпълня.За тази работа слизах на земята и изпълнявах задачата която ми беше възложена. И така и така докато....- спрях се посредата на разказа и млъкнах. Мразех да стигам до тук още повече пък да го разказвам.
- Да това е моята история. - казах леко тъжно и отпих от кафето. След това погледнах Силвия и се усмихнха сякаш до сега не съм се сетил за това как паднах.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:55 am

-Ако не искаш,да разказваш нататък,недей.Няма никакъв проблем.-усмихнах се.Загледах се в хората които,влизаха и влизаха в кафето.Те не бяха толкова мокри,колкото аз и Ферис когато влезнахме тук.От което направих извод че дъжда не е толкова силен.
-Какво обичаш да правиш през свободното си време?-питах,за да премахна мълчанието...много тъп въпрос,но не се сетих нищо друго...
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:38 am

- Да чета. Понякога и да се разхождам макар,че не е едно от любимите ми занимания. - засмях се.Имах още куп занимания които обичах да правя,но не бях от хората които разкриваха всичко пред някого.Предпочитах да оставя една малка,може би за другите незначителна частичка за себе си отколкото да споделям всичко.
- Ти? - Убвих ръцете си около чашата и отпих една глътка. Погледнах вътре,за да видя колко кафе ми остава още. Оказа се че не е много,но ще се насладя на всяка последна глътка.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 8:54 am

-Да слушам музика,ти се сещаш каква-засмях се.-Но най,много обичам да рисувам.-казах,отпих от сокчето и прокарах пръст по чашата.Погледнах прозореца.Беше тъмно,навънка вече нямаше много хора.Дъждът беше много лек.Денят мина толкова бързо и беше толкова хубав.
-Защо хубавите дни свършват толкова бързо?-питах себеси.Прииска ми се да спя.Не съм вампир,аз не съм нощно същество.Не беше чудно че бях ужстно уморена,все пак не съм спала миналата нощ.Което означава че ако и тази нощ щях да съм будна,вече нямаше да спя две денонощия.Но по скоро щях да заспя в кафенето отколкото да остана будна.
-Знаеш ли колко е часа?-питах Ферис,дали и той искаше да спи?
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:05 am

- Нямам си ни най малка представа. - казах и вдигнах ръмене. Изпих последната си глътка кафе и дръпнах чашата настрани от мен. В заведението вече бяха включили лампите.Това означаваше,че на вън е тъмно а ако на вън е тъмно....значи е късно.Ама и аз съм един филосов.
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:19 am

Испих сокчето си.Погледнах Ферис,не си личеше дали иска да спи или не.Е,аз исках и то много.Исках и не исках по същото време.Исках да спя,но не исках да си тръгвам от тук.Кой ли знае да ли пак ще го видя?Е трябваше да го видя,все пак сме учители в едно и също училище...Но дали щеше да има ден,като днеска?
-Искаш ли да спиш?-питах го,беше изпил чаша кафе така че би трябвало да неиска.Но все пак.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:29 am

- Бих подремнял. - засмях се от странния въпрос. Викнах сервитьорката и поисках сметката. Платих сметката и станах от мястото си.
- Е, къде ти се ходи? Или предпочиташ да се прибираш? - Попитах я докато тръгвахме към изхода на заведението
Върнете се в началото Go down
Силвия Томсън
Helpers
Helpers
Силвия Томсън


Брой мнения : 1175

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:42 am

-Неискам да се прибирам,незнам къде да отидем,но искам ужасно да спя.-засмях се.-Имали място в училището където можем да гледаме филм?или не?А и зависи,къде ти искаш да ходим...-надявах се да не каже нещо което е извън училището.Не обичах,да съм късно извън училището.Незнам защо но беше така.
Върнете се в началото Go down
Ферис Комън
Teachers
Teachers
Ферис Комън


Брой мнения : 550

Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 9:56 am

- Ми има,но нали каза че ти се спи. - усмивката ми беше по скоро смях. - но пък ако ти се ходи на кино, можем да идем. - усмихнах се и тръгнахме на няъде по тъмите улици.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафе "Оcean" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе "Оcean"   Кафе "Оcean" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафе "Оcean"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Кафе "Оcean" преди седмица
» Библиотека/Кафе
» Кафе "Money"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: