The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Порутената къща - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcap81%Порутената къща - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcap19%Порутената къща - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Порутената къща - Page 3 I_vote_lcapПорутената къща - Page 3 I_voting_barПорутената къща - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Порутената къща

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:32 am

- Да.. - отпих отново.Чудех се какво да я питам.Толкова много въпроси които просто не можех да задам... - Първото ти сериозно гадже е било Озера нали?
Всъщност не ми пукаше вече за тоя.Тя беше моя и само моя и нямаше да му я дам лесно...ако я искаше.Но той беше такава курва...спеше със всяка срещната.Аз поне бях верен...е верен за първи път в живота ми,но това е отделен въпрос.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:48 am

Позамислих се малко.
- Ами... не мисля... Не е първото сериозно. Преди него имаше 1/2 момчета с които имах сериозни връзки, така че мило пий - усмихнах се и пак се замислих какво да го питам.
Позамислих се. Както си казах и преди за семейството не смеех да питам. Може би нещо за училището преди да стане вампир. Но какво. Какво да го питам имаше доста неща.
- В учлище като човек си много си се биел.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:26 pm

Ухилих се.
- Всъщност не.Просто бях момче което тичаше по какички...надигай бутилката котенце.Нощта ще е дълга. - смигнах и след което почнах да мисля какво да я питам.Всъщност не ми хрумваше нищо съществено. - Правила си секс в парк..с готин вампир.Нали?
Добре де...това сигурно не се броеше,но просто наистина не ми хрумваше нищо.Алекса ме погледна и повдигна вежди.
- Дей! - настоя тя.
- Добре,добре..не ме бий...Правила си стриптийз?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 12:38 pm

Изпих остналата текила и остана малко от водката. После се замислих върху въпроса. Стриптийз. Хм...
- Сори мило не съм - той се намръщи и отпи то бутилката. Усмихнах се и станах от леглото. - Отивам за още алкохол.
Станах и оправих халата, кой то се беше по разхлабил и излязох от стаята и се озовах в всекидневната, където Алина и Адам уж гледаха филм, но бяха заспали сгушени едив в друг. Дожаля ми и отидох до гърдероба и извадих едно одеало с което ги завих. Нямаше да настинат, но все пак. Изтичах бързо в кухнята и извадих едно червено вино и шампанско.
Върнах са всекидневната и бързо отидох до стата си. Влязох вътре и тъкмо да кажа нещо видях, че Деймън го няма. Намръщих се.
- Деймън...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:04 pm

Алекса отиде за още алкохол,а аз се изправих и скрих в сенките на стаята.Когато тя се върна се огледа и произнесе името ми няколко пъти.
- Пу за мен! - казах като се озовах зад нея.Обвих ръце около кръста `и и я придърпах към себе си. - Ммм.Какво си донесла малка червена...новачке?
Обърнах я към себе си и устните ми докоснаха нейните.Вдигнах я и я понесох към леглото.Взех бутилките от ръцете и и се подсмихнах.
- Ти си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:13 pm

Деймън се озова зад мен и ме прегърна. После ме занесе до леглото и каза че е мой ред. Замислих се какво да... какво да питам. Бях абсолютно сигурна, че е парвил стриптийз, за това нямаше да го питам това. Може би нещо свързано със секса...
- Правил си анален секс нали?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:34 pm

- Да.. - потвърдих.Взех бутилката с вино и отпих солидна глътка. -Хубаво е.
Подсмихнах се и се зачудих какво да я питам.Легнах по корем и се загледах в нищото...просто гледах без да виждам.
- Ами ти?Правила ли си анален секс? - сигурно беше,но...имах чувството,че нарочно ми отговаря с не и се опитва да ме напие. - Понякога имам чувство,че нарочно отговаряш с "не" за да ме напиеш...надявам се да не е така,а и аз трудно се напивам.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:42 pm

Усмихнах се и взех виното от него и отипх една глътка. Той беше споменал че виното е хубаво.
- Аз винаги изибрам най-хубавите неща - казах високомерено и се изкисках после.
А пък и не нарочно казвах не.
- Не казва "не" нарочно, просто задаваш грешните въпроси - усмихнах се и се приближих до него и прошапнах в ухото му. - Докато ти трудно се напиваш, аз пък въобще не мога...
Усмихнах се и се замислих.
- Ти си атеист.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 1:51 pm

- Лапай..тоест пий! - заявих весело и се оплезих. - И ти спомена,че става лошо като смесваш алкохола..така,че..ще те броя за пияна защото вече си достатъчно зле бебенце.
Лепнах и една звучна целувка и се усмихнах.Зачудих се какво да я питам...Ами...ъъ..нищо не ми хрумваше.Пфф.То можех да и задам сто въпроса и в крайна сметка щях да пия само аз..не,че имах против.
- Имаш...котка? - повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 2:00 pm

- Не честно това го знаеше...
- Пий - заповяда. Намръщих се взех Виното от него и изпих поне половината шише после му го връчих и за по-малко то секунда се озовах на масата.
- Не съм пиана. Мога да ходя в права линия - казах и пичнах да ходя п оръба на масата. - Виждаш ли на бас че не го можеш. - Скочих от масата и се озовах на пода. Взех бутилката с вино от него и почнаха де се разхождам в стаята защото ми стана скучно...
- Отказва ли са ти секс - казах простичко и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 2:58 pm

Ще те разочаровам,но не...никоя мацка не ми е отказвала.Пий. - подадох и бутилката и тя ме изгледа леко слисано и после отпи голяма глътка. - Добро момиче.
Ухилих се като идиот.Зачудих се какво да я питам.За секс нямаше да я питам...за семейство нямаше да я питам...за какво мамка му да я питам?!
- Яздиш? - всъщност не знаех дали язди.В училище имахме предмет "Конна езда" и можеше тя да е в него..да беше в него.Не знаех...
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 4:34 pm

Прозях се и кимнах.
- Хм.. яздех преди... дай бутилката - взех я и пийнах. От нея. Честно да си кажа вече ми се спеше, а и слънцето щеше да игзрее сле минути. Помислих още малко и докато мислех се излегнах в леглото. Обичах това легло. Всички възглавници бяха наъплнени с пух как и юргана. А завивките бяха от коприна.
Какво да пита какво...
- Не обичаш коне...
Докато чаках отговорът му затворих очи и така не чух нищо....
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 6:27 pm

Обичах ли коне или не ги обичах?
- Ами..всъщност харесвам коне...,но..не съм яздил от доста време. - казах.След малко Алекса се сгуши в мен.Беше затворила очи и дишаше леко.Спеше.Усмихнах се и придърпах завивките за да я завия..е в същото време завих и себе си.Придърпах я още малко към мен и затворих и аз очи.В главата ми обаче се въртяха образни на...коне.Искаше ми се да яздя.Интересно.Прозях се няколко пъти след което и аз се унесох в дълбок сън.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 06, 2012 11:24 am

Усетих нещо топло... Нещо топли което ме притискаше към себе си. И усетих една позната миризма...Деймън... Отворих очи и видях Деймън които беше със затворени очи и дишаше бавно... спеше. Станах и бавно се изнизах за да не го събудя. Беше толкова сладък.
Отидох до банята и пуснах водата в мивката. Изимих си лицето, очите и зъбите и сде подсуших с една кърпа. Отидох пак в стаята и си облякох бикини и спортен сутиен. След което навлякох един клин и еднин потни. Обух си едни чорапи и малатонки. Надрасках на бързо една бележка "Ще тичам в парка. Али." и я осавих на шкафчето до Деймън.
Излезнах от стаята минах през всекидневната и излезнах. Качих се постълбите и минах покрай боклуците в горната част на къщата и после се затичах към парка с вампирски скорост.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Порутената къща - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Порутената къща
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Фамилната къща
» Сладоледената къща
» Правила за пускане на къща.
» Мебелна къща "Явор"
» Стъклената къща...домът на Шейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон :: Домове-
Идете на: