The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Порутената къща - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcap81%Порутената къща - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcap19%Порутената къща - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Порутената къща - Page 2 I_vote_lcapПорутената къща - Page 2 I_voting_barПорутената къща - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Порутената къща

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 03, 2012 6:06 pm

Обърнах се и Деймнъ беше вече до мен усмихнах му се и плъзна ръце по-гърдите му и надолу. Усмихнах му се и се обърнах с гръб към него. ВЗех шампоана си сложих малко то него в ръката си после почнах да съпунисвам косата си докато не се получи гъста пиана и не я изплакнах хубаво. Взех съпунът и го натърках в гъбата и я подадох на Деймън.
- Ще ме изтъркаш ли? - усмихнах се и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 12:58 pm

Ухилих се като пет годишно на което дават билет за Страната на бонбоните.Взех гъбата и я плъзнах по рамото на Али.После по ръката и така няколко пъти като естествено я бях придърпал към себе си.После плъзнах гъбата по другата и ръка и по красивите и гърди..към корема и...Отдръпнах се леко и я плъзнах по гърбът и.Целунах я нежно по вратът като продължих с това си занимание.
- Знаеш ли...красива си... - подсмихнах се.Преди време..когато Алекса беше с ония простак Озера въобще не мислех,че някога ще бъде моя.Не мислех,че ще го остави и ще бъде с мен.Особено след като ме изрита от стаята си зареди него...Тогава бях готов да убивам.Онази същност която бях преди да се запозная с Алекса се беше върнала,но щом новачката се появи отново до мен..отново бях като покорно агънце...да...може би бях жалък,но имах доста силни чувства към тази червена новачка.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:08 pm

Той продължаваше да търка и чувството беше приятно. Особенно като бях толкова близо до него. Трядно ми беше даси прадставя живота без Деймън. Сигурна щях да се отдам на служба на нашите и щях да бъда просто някакъв наемен убиец без личен живот. Просто убивам, правя секс, пуша, пия, храня се. Просто някакво тъпо съществуване без смисъл. Обърнах се към Деймън и се усмихнах.
- Ти си невероятен - целунах го бавно по устните, после по бузата , по врата. Обвих с ръце вратът и притиснах глава към гърдите му и се заслушах в сърцето му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:22 pm

- Повярвай ми...знам. - казах колкото се може по-самодоволно,а Алекса се усмихна и ме погледна в очите.Устните ми докоснаха нейните докато продължавах да плъзгам гъбата по гърбът и. - Сега е ваш ред мадам...да ме таковате....
Какво да се направи,че забравих думата.Пък и като има една която може да се ползва за всичко...за какво ти е да знаеш всички останали?Леко се засмях и я придърпах към себе си.
- Знаеш ли Али...обичам те... - оу..това май и го казвах за...трети път днес.Май...не бях сигурен,но...или беше за първи.Ох!Не е истина.Любовта наистина променя хората,а аз бях като опитомен лъв.Каква срамота.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:33 pm

Засмях се като разбрах че май е забравил думата.
- Да те такво ли? Добре - взех гъбата. - Обърни... айде - той повдигна една вежда и после се обърна.
Натърках гъбата с още сапун и почна да прокарвам по гърбът му. После по една ръка и после другата.
- Обърна се - пак му заповядах и той като добро момче изъплни заповедта. На устните ми грееше една двайсетичетирикаратова усмивка. Прокарах гъбата по гърдите и коремът му. После минах през слъбините и пенисът потрепери, но е от студъ. После се притиснах към него и прокарах гъбата по дупито му. И като за финал клекнах и прокарах къбта през краката му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:39 pm

- Ооо така клекнала знаеш ли колко много още неща може да направиш... - казах и се подсмихнах.Да...признавам си...един от нас двамата мислеше за секс...добре де тя беше.
Погледнах я и я хванах за ръката като я дръпнах рязко,но сравнително нежно към себе си.Устните ми се озоваха върху нейните.Обърнах я така,че гърбът и да опира в стената,а водата ни обливаше.
- Искам те.Сега! - последното прозвуча като заповед,но бях като разгонен...пък и какво щеше да е...секс под душа...вече бяхме правили в парка... - Хей..знаеш ли,че може да отидем в парка на училището и да посетим онази фонтан...
След тези думи отново я целунах и плъзнах ръка по едното и бедро от външната му страна,а после и от вътрешната.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:48 pm

От това вече го възбуди. Щом ме притисна към стената и говореше за местата, на които сме правили секс. Усмихнах се перверзно.
- Може... - казахи го целунах прокарах ръка по гърдите му и после по гърба до като стигнах до дупето. Той разтоври леко устни, аз се разсмях. С другата си ръка прокарах пръсти по устните му. Прокарах средният си пръсто по зъбите му и съвсем умишлено се порязах на кучешките му зъби.
- Опа... - кзах и се изкисках. Той се притисна към мен и усетих твърдият му член да гали бедрото ми. Наведох се напред и прошепнах.
- Знаеш ли какво обичам да има в секса.
- Какво? - попита той.
- Малко груба сила.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 1:59 pm

Измърках доволно.Хванах я и я обърнах така,че да е на колене пред мен.Макар и да не беше кой знае колко яко набутах члена си в устата и.
- Целия..поеми го целия! - заявих.През цялото това време през което стенех я държах за косата и я насочвах макар и Алекса да си знаеше работата.От устата ми излизаха стонове когато тя го поемаше в уста и го облизваше.
- Алекса... - изстенах името и.Издърпах я и пак я целунах.Опрях я в стената и се плъзнах по тялото и.Държах я с ръце ,а в същото време целувах вътрешната страна на едното и бедро,а после на другото.Леко я хапех,но не чак толкова,че да и пусна кръв...после пък прокарах език по най-нежното и местенце,а тя изстена.
Ооо да...
Обичах този звук.Исках да го чувам пак и пак и пак.Затова продължих и с това си занимание.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:07 pm

Беше малко странно момиче да поиска груб секс. Но аз си бях фтакав като исках нещо го казвах. И от Деймън исках грубо и той го напрви така. Някаква тръпка минаваше по мен, когато ме държеше за косата и ми казваше да го поема целият. Беше някак... не мога да го опиша. Накрая ме изправи и беше този които беше долу. Почна да ме целува и да прокарва език межда краката ми, а аза можех само да стена. По едно време вече не можех да стоя права и се хванах са душа, но това не ми помогна много.
- Деймън... не мога... о боже - хванах го за косата и го притиснах към мне. - Ще падна.
Едва издръжах вече да не се свлека на земята, но исках още.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 2:22 pm

Още известно време продължих с това си занимание,а Алекса викаше и стенеше.Изправих се и я хванах за косата отново като я целунах грубо по устните.Притиснах я към стената и проникнах рязко и грубо в нея.Тя извика след което и аз.Засилвах с всеки тласък на тялото си.В момента в нас не беше останала и капка човечност.Бяхме като хванати от гората.Зъбите ми се удължиха от възбуда.
- Да скъпа..да... - изстенах като бях все по-груб и по-груб.Движех се бързо и бях целия в нея.Харесваше ми.Ако можех да я вържа с нещо щеше да ми е още по-голям кеф.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 3:16 pm

Обвих се крака кръстът и се притиснах към него докато той грубо влизаше и излизаше от мен. Харесваше ми това. Болката премесена с удоволствието. Зъбите му се удължиха после и моите, но не чаках той да ме ухапе. Всичко човешко си беше отишло. Захапах го бързо за врата. По-грубо от колкото някога съм го правила. Той извика, а аз... изръмжах.
Той продължаваше да се движи все по-бързо и по-бързо. Топлата и гъста течноста се ризливаше и течеше на гъсти струйки по раменете, гърдите и гърбът на Деймън. Отделих се от вратът на Деймън с голямо нежелание, но знаех че ако пръдлжа няма да мога да спра. Отметнах глава назад и извиках след първият оргазъм, които ме накара да се разтреперя цялата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 3:38 pm

Алекса ме захапа и аз извиках.Тя почна да поглъща жадно кръвта ми,а аз продължих да засилвам.Накрая тя се отдели и беше мой ред.Захапах я и почнах да пия.Бяхме като животни..буквално.Кръв,секс,хапане,никакъв контрол.Бяхме като разгонени животни.Харесваше ми.
Спрях да пия и се отдръпнах от нея.Облизах устни и я целунах грубо.След малко свърших в нея,а тя свърши заедно с мен.Изръмжах от удоволствие.
Ммм да....
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 3:53 pm

Той на свой ред ме захапа и да поглъща кръвта ми жадно, докато ме чукаше. Накрая се отдели преди финалният момент когато свърших ме заедно, а той изръмжа от удоволствие. Остнахме така още известно време, а кръвта продължавше да се стича по гърдите му. За това облизах гърдите му до вратът и затворих раната.
Бях задъхана и едва дишах. Господи такъв секс не бях правила ама никога. Леко помръднах таза си изстенах, защото той още беше вътре...
- Това беше - въздъхнах и отметнах глава назад . - Невероятно...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 4:05 pm

- На....мен...ли..го..казваш. - изрекох едва едва дишайки.Не беше истина.Такъв секс не бях правил никога,но определено ми хареса и определено бих го направил отново.Но сега исках...исках легло.
Водата изми кръвта и потта от нас,а аз придърпах Али към себе си - като вече бях извън нея - и се усмихнах.Вдигнах я на ръце и я понесох към леглото и където я оставих да легне и се настаних върху нея като се държах на ръцете си.
- Сигурна ли си,че това легло няма да се разпадне?Като двете къщи в "Трите прасенца" ?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 4:15 pm

Той ме вдигна и ме понеси към леглото и ме остави да легна и легна върху мен като се подпираше на ръце. Попита дали леглото няма да се разпадне.
- Разбира се, че няма. На толкова много неща съм го подлага и съм абслютно сигурна, че няма.
Той повдигна една вежда, аз се разсмях и го целунах. Обърнах ни, така че аз да съм отгоре.
- Жадна съм - казах между целувките и се изправих се. И отидох до гардероба и взех един халат и го облякох.
- Ела тук аз ще утоля жаждата ти - каза Деймън със сладостен глас. Пратих му въздушна целувка.
- Ей сега идвам.
Излезнах от стаята и отидох бързо до кухнята като набързо метнах един поглед на зомбитата на дивана ми. Отворих барчето в кухнята и извадих една водка и една текила. Излезнах от кухнята и се озовах в хола, където филма почти свършваше. Влезнах бързо в стаята си размаха двете бутилки във въздухът.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 4:59 pm

- Деймън обича! - заявих и се подсмихнах.Предпочитах аз да утоля жаждата и,но и така можеше.Алекса дойде и легна до мен,а аз взех бутилката водка.Отворих я и отпих голяма глътка. - Ние сме долни пияници...кои правят секси в паркове,бани и се държат като животни.Наздраве за нас!
Казах и след това последва леко звънлив звук.Двете бутилки се удариха леко една в друга и аз и Алекса отпихме от тях.
- Онези зомбита още ли гледат филм?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 5:14 pm

Отпих от текилата една голяма и сориедна глътка.
- Ахам ама той е към края, така че скоро сигурно ще си легнат.
Обърнах се на една страна и се подпрях на лакътя си. Ввзех неговата бутилка с водка и пийнах и от там солидна глътка.
- Принципно не ми се отразява добре като смесвам алкохол.
Изкисках се и му върнах бутилката.
- Ще те питам нещо, но трябва да ми отговориш честоно чу ли - той кмина. - Да знаеш че ще разбера ако ме лъжеш - изхилих се аз, а той се изкиска. Седнах и го погледнах.
- На клоко беше когато за пръв път пправи секс?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:05 pm

Ох...
Въздъхнах и отпих от алкохола.
- Ами...като бях на 15...или 14.Да...точно така. - направих гримаса.Като бях по-малък много си падах по-по големи какички и с една такава се минах и аз.И от една те станаха сто и една. - Ами ти?
Отпих отново от водката.Почнах да си тананикам няквка мелодия и взех бутилката от Алекса и отпих от нея.Изпънах се на леглото като държах едната бутилка в едната си ръка.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:11 pm

Взех бутилката с текилата и отпих
- Бях на... 16... да 16.
Усмихнах се пийнах още една глътка. После се сетих нещо.
- Искаш ли да играем една игра. Аз предполгам нещо за живота ти. И ако вярно пиеш, ако не е вярно аз пия.
Взех водката и отпих от нея.
- Айде много е интересна.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:23 pm

- Доообре. - звучеше интересно,но можеше да ме "сгащят".Моя живот не беше приказка и не се гордеех с него,но какво можеше да се прави. - Ти си първа.
Отпих от водката и се обърнах към нея като се подпрях на лакътя си.
- Ляляляля...бяло вино снощи пих..и капка не останал....влияеш ми зле Али. - заявих и отпих отново.Аз държах на алкохол,а тя беше тази която си призна,че ако смесва алкохола не е на добре.Според мен вече беше почнала да се напива. - Гледай да познаваш повече неща,че ще се напиеш доста бързо малката.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:28 pm

Отпих още от текилата която свършваше.
- Чакай да пусна музика.
Отидох до уредбата е сложих един диск, с най-новите хитове. Първата песен беше на Смайли "Ходещ мъртвец". Харесвах та зи песен. Върнах се на лелото седнах до Деймън.
- Добре нека помисля... Когато си имал пижама на мечета.
Изкисках и го погледнах. Той ме гледаше все едно съм луда. Не че не бях де.
- Е ?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:48 pm

Въздъхнах и я погледнах.
- Като бях на четири...с брат ми имахме пижами...моята на мечета неговата на кученца. - извъртях очи.Взех бутилката с водка и отпих голяма глътка.Алекса се изхили,а аз въздъхнах. - Какво!Бях на четири...е добре де...доста харесвах тази пижама дори и като бях на шест... айде сега.Ти и Алина хващали ли сте се за косите зареди момче?
Щеше да ми е интересно да видя как двете мацки се хващат за косите зареди някой пич.Даже щеше да ми се иска да съм на негово място.Яко е близначки да се бият за теб.
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeСъб Авг 04, 2012 6:56 pm

Изръкоплесках с ръце и захилих. После изведнъж рязко се изправих.
- Искам да видя пижамата! Моля те.
Той поклати глава.
- Отговори на въпроса.
Замислих се дали някога се бяхме били за момче и после се сетих. Боже точно заради тези момчета ли.Лицето ми помръкна и взех шишето от него и изпих две големи глътки.
- Първият ни път беше заради Кейлъб. Вторият заради Озера.
Погледнах и май на него настроението му се скапа. Може би не тръбваше да влизам в подробности.
- Спал ли си твой учител? - той ме погледна слисано, а аз само повдигнах една вежда очаквателно. - Е?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Students
Students
Деймън Салваторе


Брой мнения : 311

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 10:20 am

Зарових се назад във времето и премятах спомени.Накрая се подсмихнах и взех бутилката с водка и отпих солидна глътка.
- Да...на шестнадесет...да..май на толкова...имахме една руса учителка по математика.Тоя предмет въобще не ми изнасяше,но тая жена беше...олеле.Висока,слаба и доста надарена..с дълга руса коса и сини очи...ммм.Както и да е. - изрекох набързо.Да тази учителка беше секси и бях спал с нея,но само веднъж и не беше нищо сериозно.Само секс.Пък и после аз станах вампир...така,че...това беше просто минало.Сега си имах Алекса. - Спала ли си с твой учител малка Али?
Върнете се в началото Go down
Алекса Рен
Helpers
Helpers
Алекса Рен


Брой мнения : 1550

Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 05, 2012 11:08 am

Леле как ми я описа... То направо не учителка ами модел на Виктория Сикрет бе.
- Доста хубаво описание - повдигнах вежди.
После той попита дали аз съм спала с учител. Тогава направо си му връчих бутилката.
- Пий скъпи - ухилих се не среща му. - Натискала съм се с бивш учител, но не съм спала с него, а и нече не ми е учител.
Той отпи от бутилката. Позамислих се какво да го питам. Страх ме беше да го питам за семейството му за това усърдно се опитвах да избягвам тази тема.
- Аз съм ти първото сериозно гадже.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Порутената къща - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Порутената къща   Порутената къща - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Порутената къща
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Фамилната къща
» Сладоледената къща
» Правила за пускане на къща.
» Мебелна къща "Явор"
» Стъклената къща...домът на Шейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Лондон :: Домове-
Идете на: