The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Galina - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcap81%Имението на Galina - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcap19%Имението на Galina - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Имението на Galina - Page 3 I_vote_lcapИмението на Galina - Page 3 I_voting_barИмението на Galina - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Имението на Galina

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeПет Мар 16, 2012 4:33 pm

Почувствах се като пълна глупачка. Мислех, че стригоите ще ме приемат като част от голямто им семейство, но дълбоко грешах. Когато Галина произнесе кратката си реч, че ако с нея стане нещо аз ще ги ръководя всички започнаха да шушукат и се почувствах ужасно. Можех да прочета чувствата на всички в залата. Имаше и хора, които вярват, че избора на Галина е най-правилният, но имаше и такива, които искаха да я удушат, за това, че е действала зад гърба им.
Тя стана и се излезе от помещението. Последвах я бавно и я хванах за ръката. Двете излязохме на верандата. Тя се спря и се огледа.
Всичко беше толкова красиво, зелени поляни с безброй цветя се простираха пред нас. Премигнах няколко пъти и погленах краднешом към Галина. Не знаех какво точно да и кажа.
- Може би направи грешка, като ме превърна в стригои.
Вметнах аз и седнах на едно стъпало от верандата. Затворих очи и си поех въздух, разчетох чувствата на Галина. Тя беше убедена, че е постъпила правилно, като ме е превърнала, беше и ядосана, защото имаше хора, които не ме одобряват.
- Аз съм една грешка...
Казах, за да я убедя, че те са правите. Те бяха нейното семейство, а аз бях никоя тук. Просто една натрапница, която спи с шефа им.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 3:52 pm

За пореден път чувствах притеснението на Бел,но нямаше да е за последен.Както се казва пътят е труден.Нямаше да има проблеми,след като аз бях казала какво ще става.Можеха да си негодуват,колкото си искат.Минах зад нея и я прегърнах през раменете.
-Не се безпокой,Бел-казах аз.-Няма значение какво говорят.Не смеят да застанат срещу мен.Всичко ще мине след ден,два.Ще видиш как ще има единно мнение,гарантирам ти.
Целунах я леко по слепоочието и погалих косата й.Беше се стегнала,но сега постепенно се отпусна.Зарових лице във врата й и леко го натиснах със зъбите си.Тя се засмя.Аз на свой ред се усмихнах и се обърнах към нея.
-Бел,утре има бал наблизо...,искаш ли да отидем?Мисля,че ще бъде забавно,а и ще е някакво разнообразие.
Тя изви глава към мен и се усмихна.Целунах устните й и се изправих.Време беше да се прибираме.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 4:05 pm

Бал? Никога не съм си падала по такива неща, имаше прекалено много хора и алкохол, а това определено не беше добре за мен. Когато прекалявам с алкохола не знам на коя планета се намира. Марс? Юпитер? Венера? Земя?
- Бал? Сигурна ли си, че искаш да идеш с мен? Традицията е да се ходи с мъж.
Изправих се и двете тръгнахме към моята стая. Вече знаех поне до нея как да стигам без да се загубя. Бях сигурна, че ще отидем. На Галина не и пукаше от мнението на останалите за разлика от мен. Исках да пазим връзката си в тайна, защото знаех, че другите няма да го приемат добре. Все пак бяхме от един пол, впрочем в днешно време имаше доста такива двойки, но все пак си беше странно. Влязохме в стаята и зачаках да ми отговори. Седнах на леглото по турски и я погледнах с любопитство. Какво щях да си облека? Определено щеше да е къса рокля, не си падах по дългите рокли, с който едвам човек се придвижваше. Ако се налагаше да танцувам щеше да е още по-добре, защото можех свободно да се движа.
Загледах се в Галина, беше толкова спокойна. Сякаш преди миг не се беше разиграла сцената в големия салон. Всъщност опитвах се да се успокоя, но все още не бях сигурна дали нощем някой от стригоите ще дойде и ще ме убие.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 4:10 pm

Усмихнах се топло на Бел.Дори не си направих труда да прикрия кучешките си зъби,очите ми също пробляснаха.
-Не съм сигурна-отговорих аз.- Убедена съм!-Отидох към нея и зарових пръсти в косата й.-Може да си избереш каквато искаш рокля.Аз вече знам с какво да се появя.Що се отнася до всички останали притеснения,които се въртят в прекрасната ти главица,няма от какво да се притесняваш.
Целунах я по челото и я притиснах към мен.Харесваше ми да усещам допира до кожата й,аромата й.Всичко щеше да бъде наред.
-Тази вечер предполагам не искаш да спиш сама....
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 4:46 pm

Тя придърпа тялото си към моето и аз плъзнах ръце по тялото и.
- Какво ще кажеш първо да си вземем душ заедно? Деня беше наистина тежък...
Отблъснах я с ръката си и се изправих на крака. Започнах да събличам роклята си съвсем бавно и усещах как очите и шарят по цялото ми тяло. Останах само по бельо.
- С дрехите ли ще се къпеш?
Попитах аз и се усмихнах закачливо. Тя също съблече роклята си, а през това време аз вече бях останала гола. Намирах се в банята и пуснах водата да се пълни във ваната. Настаних се удобно и я зачаках.
Пияната покриваше цялото ми тяло. След миг тя се появи и изглеждаше прекрасно. Усетих се как зяпал голото и тяло, тя тихомълком влезе във ваната и се настани срещу мен.
- Красива си..
Отвърнах аз и придърпах лицето и към своето, целунах я страстно и продължително.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 4:53 pm

Тялото на Бел ме подлудяваше.Усещах всяко феромонче,което се излъчваше от нея.Не можех да й устоявам много дълго време.За капак ме провокира,като съблече роклята си гърбом към мен навеждайки се.Бива си я,помислих си аз и се усмихнах.Аз също се съблякох,докато тя изчезна в банята.Последвах я.Влязох във ваната при нея.След като ми каза,че съм красива и страстно ме целуна,аз също отвърнах на целувката й и се отпуснах пак назад.
-Ти също си много красива,Бел-отговорих.-Дори не подозираш колко много...
Придружих думите си с искрящ блясък в очите и крака ми,който се плъзгаше по нейния под пяната.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 5:18 pm

Повдигнах крака и запознах да масажирам ходилото и. След това го повдигнах към устните си и леко го захапах, потече струйка кръв, но знаех, че Галина не я е заболяло. По-скоро я е раздразнило леко, което не беше нищо. Засмуках от леко раничката и след миг тя беше зараснала.
- Според теб грешно ли е това, което правим?
Попитах аз. Определено ситуацията не беше подходяща да говорим за такива неща, но вътре в мен просто не можех да търпя въпросите си вътре в мен.
- Искам да кажа това, че сме заедно. Двете не сме безпристрастни една към друга и ако се случи нещо... война или подобно...
Оставих изречението да виси недовършено. Все още масажирах ходилото и и се загледах в кротките и кафяви очи. Взираха се в мен с толкова любов и обожание, дали и аз я гледах по същия начин?
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 5:29 pm

Усмихнах се на Бел.Толкова много се притесняваше,а нямаше от какво.Оставих се да масажира крака ми и отговорих:
-Всичко е наред,Бел.Според мен няма нищо ненормално.След като и двете се привличаме...
Измъкнах лекично крака си и се наведох към нея.Хванах лицето й в шепите си и нежно я целунах.
-Не се безпокой вече за това.Нормално е.Всичко е нормално щом го искаме и се случва.
Тя се усмихна и видимо си отдъхна.Прегърнах я и плъзнах свободната си ръка,погалвайки вътрешната страна на бедрата й.Кожата й веднага настръхна.От устните й се отрони лек стон.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 5:40 pm

До преди секунда не можеше да се каже, че съм възбудена, но сега определено бях. Впих устните си в тези на Галина и засмуках езика и. Обвих ръце около врата и. Устните ми се преместиха на рамото и и го засмуках. Да определено след този следобед щеше да има синки по тялото, но нали това беше признак на добре свършена работа? Обичах да прочитам чувствата и, което значеше и желанията и. Изпразних главата си и изведнъж усетих каквото и тя усеща, а именно безгранично желание.
- Мръсница.
Прошепнах в ухото и и смях се изтръгна от гърдите ми. Езика ми се заигра с ухото и. Ако сексът удължаваше живота с Галина трябва да сме столетници. Упс, така е. Щяхме да прекараме вечността заедно, ако е рекъл Господ.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 5:49 pm

Водата закипя,а от какво е ясно.Бел отново ме изцеди,както и аз нея (макър и само с ръка).
Двете се отпуснахме в стихващата вода,която по-скоро беше вече около ваната,отколкото в нея.Погалих нежно Бел.
-Мисля,че сега вече си доволна и си готова да си легнеме.Ако искаш още нещо само ми кажи или покажи.
Излязохме от ваната и се върнахме в стаята.Тя се облече,а аз само увих една кърпа около тялото си.Двете излязохме от стаята и отидохме в спалнята ми.Там вече ме очакваше личната ми шивачка с тоалетите за бала.Главно предназначени за Бел.Моята рокля беше позиционирана край прозореца.
-Е,избирай-казах аз.-Искам да си неотразима утре.
Изабела се приближи към моделите и започна да опитва един по един.Наслаждавах се на тялото й и кротко пушех.Надявах се да избере по-бързо,за да можем да довършиме започнатото във ваната,но вече в леглото.
Върнете се в началото Go down
Изабела
Students
Students
Изабела


Брой мнения : 905

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeСря Мар 21, 2012 6:09 pm

Имаше толкова много рокли. Имаше натруфени и не чак толкова. Седнах на крайчицата на леглото и погалих една синя до коляното рокля.
- Може ли да я премеря?
Попитах аз и шивачката ми кимна, погледнах очаквателно в Галина, а тя си пушеше спокойно цигарата и ме наблюдаваше.
Преоблякох се набързо и застанах пред огледалото. Погледнах към Галина в отражението му, но тя сякаш ме събличаше с очи, отколкото преценяваше дали роклята ми стои добре. Въздъхнах и казах.
- Не ми харесва..
Държах се като кукла Барби, но не ми пукаше. Искам да съм перфектна за Галина. За пръв път щяхме да излизаме публично заедно и това беше много важно за мен, макар че не си признавах.
Една сива, много къса рокличка грабна окото ми. Беше семпла. Сложих я и просто ми стоеше прекрасно.
- Харесва ли ти как ми стои?
Попитах аз Галина.
Върнете се в началото Go down
Galina
Graduates
Graduates
Galina


Брой мнения : 677

Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitimeЧет Мар 22, 2012 6:20 pm

Рокличката беше хубава,макър и семпла,а и стоеше на Бел много добре.
-Да,чудесна е-казах аз и станах.-Мисля,че ще си много сладка в нея.
Близнах леко врата й.Отпратихме шивачката и си легнахме.Преди да заспиме,разбира се оползотворихме част от времето в много приятни занимания...

*******************

Дойде и деня на бала.По-точно вечерта.Аз бях готова около 18,но Бел се бавеше с прическата си.Около половин час по-късно и двете бяхме готови.Подбрах трима стригои охрана за всеки случай и още пет за антураж,задължителен за всяка кралица.Ескорта ни пое към имението на бала.Бел седеше до мен и се усмихваше.За момента всичко беше наред.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Galina - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Galina   Имението на Galina - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Galina
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Боулинг в имението
» Имението на Клеър
» Пред имението
» Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж
» Имението Куимби, Дойл, Мартинез и Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: