The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята с елхите - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcap81%Стаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcap19%Стаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята с елхите - Page 3 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 3 I_voting_barСтаята с елхите - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята с елхите

Go down 
+9
Fletcher Quimby
Виктория Монгомъри
Олив Дойл
Катрин Евънс
~Effy~
Изи Стивънс
Джеси Уелш
Том Милс
Клеър Монгомъри
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 11:16 am

~Effy~ написа:
Погледнах момчето , преди малко го бях видяла да влиза в залата .
-Аз съм Ефи !-казах и хванах ръката му.
Пийнах няколко глътки от коктейла си и се обърнах пак към момчето .
-Как е Кледният дух ?-попитах весело и си надянах една малка усмивка.

- Добре е, даже много добре. А при теб, Ефи? - Ник се зарадва на усмивката на Ефи. Самата тя беше красива, а с тази усмивка беше просто уникална. - И какво прави една толкова красива жена на Коледно парти, сама?! Никой ли не те е поканил? Ако е така значи всички, които не са те поканили, са изпуснали да са в компанията на една много красива жена. - Ник също се усмихна. Той не я сваляше, а просто казваше каквото мислеше и това проличаваше малко или много.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 1:09 pm


-Благодаря за комплимента !-казах развеселено .
Ник явно чакаше да му върна комплимента , но щеще и още да си почака , доста дълго време . Реших да му го спестя .
-Няма да ви направя комплимент !-казах с весел тон .
Надигнах чашата си и изпих алкохола .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 1:27 pm

- Първо, не го казах за да ми върнеш комплимента - просто това мисля за теб. И второ, нека си говорим на ти. Окей? - Каза Никълъс и се усмихна. Взе една чаша с уиски.
- Наздраве, Ефи. - След това Ник жадно отпи от чашата си. Съвсем беше забравил за Катрин - сега беше потънал в очите на Ефи.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:47 pm


-Наздраве !-казах и си взех ново питие .
Замислих се какво да го питам , защото тази тишина беше убийствена .
-Може да съм нахално , но ще питам ти откъде си ?-незнам защо , но обичах да се бъркам в живота на хората , особено като не беше моя работа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:52 pm

При нас дойде Вики отново,с някаква блондинка,която се представи за тяхната малка и изгубена сестричка,която по чудо е пораснала.Всички ли в това семейство бяха руси?!Няма да се о1удя ако сега се появи баща им и той е рус.
Клеър взе Бела,след като си отидоха и двете и я запрегръща.Бяха толкова красиви двете.
-Виж, по принцип мразя празниците и всичко останало,но ..искаш ли да украсим заедно едната елха?-попита Нейт като целуна Клеър и се усмихна.
Стария Нейт се беше попилял някъде и ако излезеше всичко щеше да е различно.До сега Натаниел никога не се беше държал така,толкова мило.На мен ми изглеждаше много "розов"-щастлив татко,който е с годеницата си.Смотано!
Дали сестра му беше дошла или не,беше я позарязал малко във вилата,но бързаше прекалено много.Можеше да я потърси по-късно.
-А след това можем да поразгледаме спалните на имението..или не само спалните-той й смигна и й пусна една ръка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:54 pm

- Вегас! - Отговори Ник бързо и ясно. Взе си ново питие и отпи глътка. - Ами ти? Можеш да ме питаш каквото поискаш, но знай, че ще те питам същото, така че мисли какво ще ме питаш. - Ник се усмихна и отпи още една глътка от питието си. Ефи му се струваше много симпатична, но той още не я беше опознал.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 7:59 pm


-Добре ще го имам в предвит !-казах миличко .-Аз честно казано не помня откъде съм !-казах леко тъжно .
Леле напоследък бях много чувствителна , сама себе си изненадвах .
- Добре въпрос номер две !-казах .- На колко си и какво си ? - не се сещах какво друго да го питам и затова зададох първото което ми хрумна .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:06 pm

- Вампир съм. На година и малко съм - вампир, а за човешките ми години сама се сети. Колко ми даваш? Аз няма да те питам за годините, защото е неприлично да се пита една дама на колко е години. Обаче ще те питам друго. Какво си ти? - Ник отпи от питието си и взе трето.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:18 pm

[b]
-За годините ти давам най-много 20 !- в тази работа със веселто ми настроение май имаше пръст алкохола .
Взех си четвърто питие и го изпих на екс .
- Аз съм хибрит -полу демон полу вампир ! -отговорих на въпроса му .-А аз познах ли за годините или съм сбъркала ?-попитах .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:25 pm

- Сбърка, но беше много близо. - Каза Ник и се засмя. - Човешките ми години са 21. Все пак наистина беше близо и все пак мерси, че ме подмлади. - Ник продължаваше да се смее. Този алкохол му действаше зле, но все пак го развеселяваше. По едно време той я целуна несъзнателно. Ник се отдръпна веднага щом се усети. - Извинявай, Ефи. - Той взе още една чашка и я изпи на екс.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:34 pm


-Няма нищо !-казах.
Целунах го и се отдръпнах .
-Сега ти се реванширах !-весело рекох аз .
Исках да видя как ще реагира на това . Пийнах няколо глътки от питието си .
-И найстина не изглеждаш на 21 по скоро на 19 !- върнах му комплимента.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:45 pm

- Мерси за комплимента. - Каза Ник и се приближи до нея, започна да я целува - този път не беше виновен алкохола, той го искаше. Прегърна я и спусна едната си ръка по гърба й. Тези устни бяха много, наистина много вкусни. Харесваха му тези устни, тези очи, тялото и характера на Ефи, доколкото я беше опознал, много му допадаха.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 8:55 pm


Отвърнах на целувката му . Ник ми изглеждаше , забавен , мил и с характер е би било хубаво да го видя трезв , но и така ставаше .
Прекъснах целувката за да си допия коктейла.
-Пак заповядай !-казах и го целунах .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 9:04 pm

- Искаш ли да продължим? - Каза Ник между целувките на Ефи. Двамата явно се харесваха. Ник потъваше в очите на Ефи всеки път когато ги погледнеше, бяха толкова красиви. Той, подобно на Ефи, се отдръпна и изпи още една чаша уиски на екс. - Какво?! Трябваше да ти върна жеста. - Каза той и се засмя, след което я целуна. Щеше да е хубаво да си поговорят, когато не бяха пияни.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 5:31 pm


- Искаш ли да се поразходим имението Ник ?-попитах и се усмихнах .
Не изчаках отговора му , а направо взех две бутилки водка и тръгнах към изхода на стаята.Погледнах го въпросително .
-Идваш ли ?-зададох въпроса си весело .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 5:36 pm

Ник я последва и щом излязоха, той я притисна до стената и я целуна. Това момиче му харесваше.
- Сега накъде? Аз не познавам имението. - Ник най-нахално взе едната бутилка водка и я отвори. Отпи от нея и подаде шишето на Ефи.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeСъб Дек 31, 2011 5:45 pm


Взех бутилката и пийнах няколко глътки .
-Боулинк , фитнес , билярд , плуване или в някоя стайчка ? -попитах .
Аз лично предпочитах боулинк или плуване , но щях да оставя той да избере . Подадох му шишето от което досега пих .


П.п.Ако може пиши в една от тези зали .
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 02, 2012 2:33 pm

Spoiler:

Засях се без причина.Подадох му Бела и ние отидохме до едната елха.Ник и едно друго момиче което не познавах с малко помощ от други хора бяха украсили едната елха.За нас присъстващите тук оставаше другата.Взех една синя топка от кашона и я сложих на елхата.Бела почна да се дърпа и протягаше ръце към кашона.Взех я и я приближих към по-голеия от нея кашон,а тя взе една червена топка и с помощ от мен я сложи на елхата.
Усмихнах се и сложих още няколко играчки.По-точно двете ги сложихме заедно.Не съм мислела,че точно аз ще имам дете и ще се държа по този начин,но...харесваше ми.А и Бела беше толкова красива,сладка и малка.Същински бонбон.
- На мама момичето... - тя се засмя.Седнах на земята,а тя почна да скача в мен.Не беше истина колко бързо растеше,но все пак беше вампирче. - Ще сложиш ли накрая звездата на елхата?
Тя се засмя още повече и след нея аз се засмях.Погледнах Нейт който ни гледаше и сякаш не вярваше на очите си. - Какво?Не е чак толкова странна гледка...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 5:25 pm

Нейт стоеше и гледаше Клеър и Бела.Бяха странна гледка,тоест не си беше представял блондинката в ролята на майка,но ето че това стана.Нито себе си като баща и още по-малко че ще знае как да хваща бебето или ще прай забележки на другите да й хванат главичката и още други.Странно!
Клеър повдигна малката красавица и тя сложи звездата на елхата.Тогава сякаш светлините се обърнаха към нея и Бела заблестя заедно със златната играчка.Беше красиво,тя беше красива,Клеър беше превъзходна.Натаниел се усмихна и се наведе да ги целуне.
-Остави Бела и ела..-каза той на Клеър и й се усмихна дяволито,след което тръгна към края на залата.Частта беше далеч от погледите на другите и леко закрита.Идеално.
От толкова време не беше бил с нея,че чак полудяваше.Можеше да й разкъса дрехите пред всички и да я вземе..но и тук ставаше,само трябваше да побърза.
Върнете се в началото Go down
Jessie McKersey
Graduates
Graduates
Jessie McKersey


Брой мнения : 3

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:02 pm

Докато си оправях багажа разбрах,че цялото училище е в имението и украсяват някакви елхи.Реших и аз да отида там,да се позабавлявам,може би и Виктория щеше да е там..какви ги говоря разбира се ,че ще е там,цялото училище украсява.Оправих каквото можах и тръгнах към имението.По пътя размишлявах за какви ли не глупости.. или не бях..тези дни всичко ми идва в повече.Хм.. знаеше се защо съм тук,но след като свършим,каквото и да става ще остана тук..без това навсякъде е скучно,тук поне има доста такива като мен. Когато стигнах до Имението отворих една голяма врата ... нищо необичайно.. казах си аз.Имаше много стаи че чак и втори етаж, когато видях къде повечето ' хора ' влизат влязох и аз.. В тази огромна стая имаше две огромни елхи наредени до камината.. хм..странно .Всички скачаха и слагаха играчки на елхите.Чудя се как ли ще се украсят , нацяло. Вдигнах вежди,малко трудно,но... Гледах всяко русо момиче,което минаваше около мен или украсяваше елхата,но уви.. нямаше я.Реших да не се набивам на очи ,че търся някой , затова отидох и аз да поукрасявам елхите.Имаше доста хора в тази стая.. наистина всички от училището са много..как ли ще я намеря.Най-сетне стигнах до елхите с малко блъскане.Кафоните с играчки бяха наистина много и половините на двете елхи бяха почти запълнени с играчки.. а по нагоре много малко се виждаха..кой ли щеше да сложи звездата? директорката,може би... Избрах си кашонче и взех една играчка.Сожих я на едно празно място на елхата,беше скучно..масово всички бяха до елхите и украсяваха. - Е,май само на мен...-казах тихичко,за да не ме помислят за луд,тези дни станах такъв,но не ми се искаше да се разкрива..засмях се на себе си ... наистина нещо ми ставаше..Видях,че има дивани до елхите и реших да седна..седнах.. о,да .. бяха удобни.. огледах се.. нямаше я. Хей брато,отпусни се,стига си мислил за НЕЯ.. -Ох.. де да можех. - казах си на глас..беше шумно и около мен нямаше никой.. така че едва ли някой ме е чул.Обърнах се и видях едно момиче.О..да,няма никой до менНамръщих се.:- Здравей- казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:18 pm

Беше ми мноогооо скучнооо. Седях на диванчето,съвсем сама.. което беше необичайно... и се кефих на скучното.. Гледах как Клеър и Бела украсяват елхата.. Бяха толкова сладички.Видях едно момче.. беше ново и ... секси..трябва да се запознаем.. станах и се запътих към неговото диванче.Той каза нещо и после се намръщи:
-Здравей- каза той..бързо смени изражението си и се усмихна.
- Здравей - казах и се усмихнах - Ако ти преча - посочих другото диванче - може да си вървя.
Върнете се в началото Go down
Jessie McKersey
Graduates
Graduates
Jessie McKersey


Брой мнения : 3

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:32 pm

Това..това..това беше тя..тя.. НЕПОВТОРИМА,УНИКАЛНА,ПЕРФЕКТНА както винаги.. о боже..това беше ТЯ!Ококорих очи:
-Няма нужда..не ми пречиш.. скучно ми е тук..- направих нещо повече от усмивка..даже по страшно.Сигурно се е изплашила.Сигурно ли..тя се изплаши,глупако..Дали да й кажа..или е прекалено рано,а? Хм..май няма да й кажа.. да се опознаем,може би.. ами ако тя ме зареже, ако не ми обръща внимание... ЩЕ СЕ ПОГРИЖИШ ЗА ТОВА!!! А СЕГА КАЖИ НЕЩОООО.. Бях се забравил и седях я гледах като изтрещял:
- Джеси..Джеси МакКерсей - усмихнах се.Май прибързах,но нали всички от училището се знаеха,нямаше да пропусна да се започная ТОЧНО с НЕЯ..
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitimeСря Яну 04, 2012 9:50 am

Той беше странен..УАУ! :
-Еми..добре,ще остана тук да си поговорим? - това беше въпрос,но той едва ли щеше да го е забелязал, гледаше като ударен с мокър парцал.Махнах пред лицето му
- Хей,добре ли си? - засмях се. Оу.. той се казваше Джеси.. това име ми беше познато..присвих очи,за да си спомня от къде ,но .. нищо..
- Виктория..Виктория Моногомъри - усмихнах се с ОГРОМНА усмивка,незнайно защо.Беше странен човек,може би аз му влияех зле?Тц..какви ги дрънкам. Бях се унесла в размисли,но сега ще каже '' Ти не си ли сестра на директорката '' . затворих и бързо отворих очите си..надявам се той да не е забелязал.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята с елхите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята с елхите
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Денят преди украсяването на елхите
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео
» Стаята на Ани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: