The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята с елхите - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcap81%Стаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcap19%Стаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята с елхите - Page 2 I_vote_lcapСтаята с елхите - Page 2 I_voting_barСтаята с елхите - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята с елхите

Go down 
+9
Fletcher Quimby
Виктория Монгомъри
Олив Дойл
Катрин Евънс
~Effy~
Изи Стивънс
Джеси Уелш
Том Милс
Клеър Монгомъри
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 5:51 pm

Погледнах го отново,а след тов въздъхнах.Отправих се към сестрите си и насабралата се около тях групичка.Естествено,че около тях щеше да има хора.То кога е нямало?
Доста от присъстващите бяха затаили дъх сякаш чакаха нещо.Погледнах Виктория.Голямата ми малка кака..въпреки,че сега бях с една година по-малка.
- Какво е станало? - попитах я тъхичко докато държах ръката на Харпър.Не знаех дали тя ще ме познае или дали въобще някоя от двете ми сестри ще ме познае.Онази нощ когато Талия ме съживи с Клеър се видяхме,но тя само ме погледна и нищо...просто ме попита дали съм добре,но тогава не можех да кажа "Хей аз съм малката ти сестря която умря,а сега съм жива".Абсурд!Сега не можех пък да го кажа и да добавя,че също така с магия съм и на осемнадесет...Защо мамка му не можеха даго забележат сами?

Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:00 pm

Ник се държа сякаш нищо не се е случило, сякаш целувката не се е случила.
- Ние украсихме едната елха, другата е за вас.- Каза той въпреки че едва ли някой го слушаше. После двамата с Катрин излязоха от залата. Двамата отидоха в една от другите стаи. Ник седна на дивана и си пусна телевизора.

/Кат, пиши направо там. Усмивка/
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:02 pm

-Нейт..-изрече тя и спря за миг,след което продължи-да..
Натаниел не можеше да разбере какво му казва тя.Да не би току-що да се беше съгласила да се омъжи за него,а той да й беше предложил?!Явно,да.
Той я придърпа към себе си и я целуна отново страстно и продължително,след което се отдръпна с голяма усмивка на лицето си и й сложи пръстена на ръката.Диаманта си го биваше.Всички погледи бяха вперени в тях,е почти всички.
-Много си секси тази вечер..-каза Нейт и й смигна- Бела не е спряла да реве и пищи ...Уплаших бебето..
Той се засмя леко глуповато и видя съвсем на близо Вики,която преди малко им се натресе и изнесе също толкова бързо,когато видя пръстена.След няколко секунди дойде до тях и засия като коледна звезда.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:06 pm

МАги беше притеснена....Погледнах Вики и Клеър....И двете ги познавах....
-Те са ти сестри?Нали?-попитах озадачено и загледах тъпо и двете блондинки...И трите всъщност бяха блондинки...Клеър и приятелят и който явно и беше предложил брак беше...Не знам щастлива?Виктория до нея предполагам също.Как само аз не пасвах в цялата обстановка.Дръпнах се от Маги и седнах на едно отдалечено кресло и зазяпах всички....Момичетата бяха разголени,момчетата и те с коледни шапки....Украсяваха елхите....Едно от момичетата,червенокоска целуваше Никълъс....Абеее купонът беше пълен...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:18 pm

Харпър се отдалечи,а аз само го погледнах и за миг останах в тази тяхна приказна картинка.Отдалечих се и отидох пак да досаждам на Дейл.
- Какво ти е? - попитах го.Настаних се в скута му и обвих ръце около вратът му.Погледнах пак към събралата се групичка при елхите и погледнах пак Харпър. - Ако има нещо което да направя за да се почувстваш по-добре...кажи.
Усмихнах му се и го целунах по бузата.Като се огледах всичко ми изглеждаше толкова странно.Всички - почти - бяха с грейнали лица.Това почваше да се превръща в някаква приказка.Нощта преди Коледа.Пфф!
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:39 pm

Клеър се съгласи и се убедих още щом Нейт я придърпа към себе си и я целуна.Толкова се радвах,даже повече от тях двамата взети заедно.И Бела.. ох това детенце е прекрасно.. какво общо има Бела?След като се нацелуваха отидох при тях,усмихнах се :
- Ще се жените ?! - казах аз,още малко щях да скоча от радост. - Нали,нали ? - засмях се.Чувствах нещо странно в Клеър,но нищо не казах.Явно ставах нахална и може би им трябваше лично пространство или по скоро време в което да се разберат като хората,затова тръгнах :
- Ам.. аз ще взема племенницата ми и ще се разкараме из стаята - казах и се усмихнах- Чао! Взех Изабела от Джес.Беше много сладка :
- Ей бузанке. - казах й и я цунках. Е, не беше чак такава бузанка,но..тръгнахме из стаята.Видях Ник и Маги.Закарах Бела до играчките, тя си избра една и ( с малко помощ от мен ) я закачи на елхичката, ако може така да се каже-беше доста голяма ..
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:44 pm

Усмихнах се и я вдигнах:
-Говори със сестрите си.Аз ще дойда с теб!-искаше мисе да се изясни с тях,а и да видя лицата им.....Не знам искаше ми се да ги видя.Изправих се и я целунах страстно,погледнах я и казах:
-Прекрасна си с тези дрехи...Уникално секси....-прехапах устни и я погледнах дяволито.Спуснах ръце по тялото й и я хванах за задника.Засмях се и тръгнах с нея на ръце към тълпата...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 6:53 pm

Това да поговоря със сестрите ми малко не ми хареса.Какво можех да им кажа?
Здравейте аз съм малката ви сестричка.Умрях,но вещица ме вънна от отвъдното и ми направи медальон на който си пожелах да порасна.
Тръснах леко глава и му се усмихнах.
- Щом съм толкова секси нека да отидем в някоя от другите стаи... - казах с надежда веднаг да ме хване и да изчезнем от тук,но не..ние продължихме да вървим към мойте сестри.Застанах до едната елха където беше Виктория.Тя държеше бебето което бях видля по рано.Малко не бях наясно със случващото се и не знаех чие е това дете.
- Здравей. - поздраивх я аз малко несигурно и погледнах русото бебев ръцете и.Стиснах силно ръката на Харпър.Притеснявах се защото не знаех какво да им кажа просто не е лесно всичко това за съобщаване особено с родители като нашите.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:01 pm

Стиснах леко ръката и в отговор и прошепнах в ухото й:
-Просто й го кажи!После ще съм твой...цяла нощ!!!В някоя от стайте и ще правя неща с теб за който не си си и мечтала!-целунах я нежно по врата и погледнах Виктория....После бебето:
-Не ти ли е рано да си майка или тренираш!?-засмях се на изражението й...Как мижеше да не познават собствената си сестра...?
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:26 pm

Някакво русо момиче и приятеля й дойдоха до мен докато украсявахме елхата. :
- Здравей - каза тя и погледна Бела.
- Хей - усмихнах се. Не я познавах, нито пък приятеля й,но се пак..- Как я карате ?. Видях как тя стиска ръката на приятеля си и после той и пошушва нещо в ухото.И той погледна бебето :
-Не ти ли е рано да си майка или тренираш!?-засмя се.
-Всъщност това е племенницата ми - Бела. - засмях се и след това се усмихнах - На сестра ми е.-Хайде Бела усмихни се - казах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:32 pm

Погледнах я и казах:
-Забелеително,а принципно аз съм този който забравя жените с които спи!Похвално!-засмях се и и подадох ръка:
-Аз съм Харпър Дейл,а това е Маги Монгомъри!-усмихнахсе...спестих едното на Маги сега остана само да обясни кое как е станало,ако поне сестра и се сети.Обърнах се към малкото детенце...Дъщерята на Клеър...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:40 pm

Виктория не ме позна,а просто ме поздрави и продължи да се занимава с малкото дете което се оказа на Клеър.Харпър пък изтреля името ми заедно с фамилията и аз го стиснах силно и го изгледах остро.Сега трябваше да се впусна в обеснения защото надали имаше толкова съвпадения - името на малката им сестра и то придружено с фамилията Монгомъри.
- Ъъъ... - измънках.Просто какво можех да кажа?Той беше казал това което мислех да кажа,а всичко друго...ако почна да го обеснявам и... - Вики колкото и странно да ти звучи...аз съм малката ви сестричка.Онова малко детенце което изоставихте когато станахте вампири.Историята е доста...странна.Нашите никакво внимание не ми обръщаха,а след време аз се разболях и ъъ умрях.После дойдох тук и благодарение на една вещица пак се върнах към живот.След което и поисках едно медальонче и тя ми го направи.То ми изпълни желанието да порасна..и ето ме сега тук.
Изрекох всичко толкова бързо,че не знам дали дори е разбрала нещо.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 7:57 pm

-Аз съм Харпър Дейл,а това е Маги Монгомъри!-каза момчето ..
- УАУ! Теб те помня.. о да,онази вечер..ам.. сетая..Маги Монго...,невъзможно - Магии..
-- Вики колкото и странно да ти звучи...аз съм малката ви сестричка.Онова малко детенце което изоставихте когато станахте вампири.Историята е доста...странна.Нашите никакво внимание не ми обръщаха,а след време аз се разболях и ъъ умрях.После дойдох тук и благодарение на една вещица пак се върнах към живот.След което и поисках едно медальонче и тя ми го направи.То ми изпълни желанието да порасна..и ето ме сега тук. - Маги го каза доста бързо ,но се пак го схванах..
-Маги,това си ти.. от.. зарежи..МАГИИИИ - още една щастлива новина! - та това беше Маги, сестра ни - тази хубава и.. беше малка сестра,която обичахме много,но нашите..ох дългата ни история.. кой за Бога ще иска да я слуша.. цялата,пък и не ми се искаше да си я припомням.Когато се усетих видях,че Бела се скъсва да реве, а Маги и..Харпър ме гледат.:
- Ой , миличко,съжелявам,ето закачихме звездичката! - казах и я цунках..децата са много...искат много внимание,определено.- Хо-хоу .. Маги трябва отидем да кажем на Клеър колкото и.. ъм.. да не е за точно този момент. - усмихнах се. - Хей Харпър .. какво ще кажеш да подържиш малко Бела , поиграйте си, ние ей сега се връщаме?
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 8:07 pm

Хванах детето и го погледнах.Бях в шок,а сигурно и зениците ми бяха разширени.Явно шокът който изпитвах го изпитваше и малката,защото от гърлото и се изтръгна дълбок писък,придружен с много сълзи и ритане:
-Имали някое момиче,което да знае какво да прави с малко дете...?Някой?!-извиках високо и се огледах панически....
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 11:21 am

Изтръгнах Маги от ръцете на Харпър и започнахме да търсим Клеър.Беше просто прелестно да знам ,че втората ми сестричка е до мен и ще остане при нас.Знаех,че Харпър няма да се справи с детето,нито пък Бела ще може да остане с него ,затова докато търсихме Клеър направих знак на Джес да отиде и да я вземе. Тя тръгна и..по нататък не знам .. :
- Какво се е случило между вас с Харпър? - думите излязоха прекалено бързо от устата ми,за да ги прекъсна.Най-накрая намерихме Клеър.Говореше с Нейт,погледа ми се стелна към пръстена на ръката й - беше уникален. Не исках да ги прекъсвам,но..:
- Ти ще й разкажеш всичко с малко помощ от мен?! - пошушнах на Маги и очаквах отговор.

Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 1:08 pm

Някакво момиче взе детето от ръцете ми ,ааз забелязах как Вики завлече МАги при Клеър...Стиснах устни и се дръпнах от всички.Наистина не бях на кеф.Излязох от имението и се подпрях на едно дърво,вдигнах поглед към луната и се изсмях:
-Да как ли пък не!-нямаше луна,а и почваше да вали сняг....Ехааа...
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 3:55 pm

Виктория ме задърпа към Клеър и остави бебето на Харпър.Малката почна да реве,а той гледаше доста странно.Изгубих го от поглед когато се озовахме до Клеър която говорише с някакъв мъж.Вики я издърпа и тя пак ме погледна странно.
- Клеър...колкото и странно да ти звучи аз съм Маги.Вашата малка сестричка.Умрях от болест после Талия ме съживи.Аз бях онова малко момиченце което видя на гробищата.После Талия ми направи едно медальонче и аз си пожелах да порасна и ето ме сега тук на осемнадесет. - обясних на един дъх.Тя ме гледаше доста странно,а аз забелязах,че Харпър не е там където беше до преди малко. - Аз...трябва да тръгвам.После ще поговорим.
Не отгооврих на въпроса на Вики за мен и Харпър защото нямаше време,а и се чудех къде е отишал Дейл.Нямаше го никъде в стаята и затова реших да го търся в останалите стаи,но имението беше толкова голямо....огледах само няколко стаи в които го нямаше и накрая реших да изляза в градината където го видях.Беше си доста студено и обвих тялото си с ръце.
- К-какво правиш тук? - попитах го докато треперех зареди студа.
Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 25, 2011 6:14 pm

Чух Маги и рязко извърнах глава към нея....
-Скъпа!Влизай вътре!-усмихнах се едвам едвам все още с мъка на сърце..не исках да мисля за това...Тръгнах към приятелката си и я целунах нежно:
-Ела..ще отидем в някоя друга стая!На топло,само аз и ти!-усмихнах се и я целунах по челото.Собственото си дете...мислите ми минаваха през главата бързо.Раздираха сърцето ми...Погледнах Маги и отново се замислих....Дали да я направя като мен...Хибрид..Не тя искаше да е като сестрите си.....
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПон Дек 26, 2011 5:52 pm

Останах на саме с Нейт и двмата почнахме да си говориме.Нито аз нито той повдигна темата за бара когато го видях с Исабел.Говорихме си най-различни нормални неща докато Виктория не дойде и не ме издърп настрани.
- Вики какво по... - думите ми бяха прекъснати от разказа на една русокоска до Виктория.Момичето каза,че е нашата сестричка Маги.Каза какво се е случило,а след това бързо изчезна.Стоях и се взирах в мястото където беше стояла тя.
Маги?Маги Монгомъри?Сестра ни?
Гледах Виктория като ударена с мокър парцал.Момиченцето което бях видяла на гробището с Талия е била Маги..моята малка сестричка.Но може ли да ме вини човек?Това дете го бях виждала за последен път преди четири,пет години.Тя беше още бебе.Дори не знаех,че е умряла...Още нещо което нашите велики мама и татко не са казали.
И това ако не са родители мечта...
Само кимнах на Вики и отидох до Джес като взех Бела и и благодарих,че я е държала.
- Хей миличка здравей. - малката се усмихна широко и почна да пляска с ръчички.Не я бях виждала от толкова отдавна.Толкова беше пораснала.Беше прекрасна...беше моята Бела.Върнах се при Нейт и му се усмухнах.Бебенцето се ухили още повече когато видя Нейт.Тов дете знаеше какво иска явно.Не беше като нас... - Нашата Бела,Нейт.Нашето момиченце.Колко е красива...
Целунах го по бузата и продължих да държа бебчето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 11:22 am

Ник и Катрин влязоха в стаята с елхите. Видяха Клеър, Нейт и тяхното бебе. То беше много сладко. Имаше и още хора, но Нейт и Клеър бяха заели "централното място". Двамата започнаха да вървят из стаята незнайно накъде, но просто нямаше какво да правят.
- Това ли ти беше желанието от Барселона, Кат? - Прошепна Ник в ухото на Катрин.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 11:52 am

Разхождах се из стаята. Вече беше претъпкано , всички се смееха и разговаряха . Видях една двойка да влиза и аз както подобава хубаво огледах момчето . Беше висок , мусколесто с пясъчно руса коса и морско сини очи .
След огледа изпих набързо чашата с алкохол в ръката ми и отидох отново на бара . Поръчах си най-силното им питие . Макар и на Бъдни вечер исках да се напи я ..
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 3:51 pm

Spoiler:

Погледнах го изумено, наистина не мислех, че помни за желанието и за преживяването ни преди година.
- Не, всъщност това с... малко надмина желанието ми.
Странно, май коледното настроение ме размеква и кара да говоря неща, които иначе не бих казала. А може би се превръщам в някаква лигла, която си мечтае за романтика и подобни глупости.
- А ти какво си помисли, че ще си пожелая.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 4:00 pm

- Не знам, в началото си мислех, че ще поискаш да ти купя някой остров, кола, яхта или нещо такова. Не си и помислях, че ще искаш нещо такова. - Каза Ник и се усмихна, целуна я. - Свършили са ни напитките, ще ида да взема още. - След това той стана от масата и отиде до масата където имаше много и най-различни напитки. Малко трудно му беше да се размине с многото хора, събрали се да празнуват Коледа с приятели, но накрая успя - той стигна до масата и видя едно наистина красиво момиче с черна коса и сини очи.
- Здравей, аз съм Ник. - Представи се той на момичето и протегна ръка.

пп: сори, ако има грешка в описанието Намръщен
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 7:55 pm

Погледнах момчето , преди малко го бях видяла да влиза в залата .
-Аз съм Ефи !-казах и хванах ръката му.
Пийнах няколко глътки от коктейла си и се обърнах пак към момчето .
-Как е Кледният дух ?-попитах весело и си надянах една малка усмивка.
Върнете се в началото Go down
Шейн Колинс
Graduates
Graduates
Шейн Колинс


Брой мнения : 6

Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 30, 2011 9:46 am

Въпреки,че все още бях нов не знам как успях да се натреса на коледният купон.Когато влязох в стаята в която ме насочиха съвсем тактично седнах на едно далечно кресло и започнах да наблюдавам хората.Някой от тях бях виждал...Други не...Взех си един скоч и отново се настаних на креслото.Май се очертаваше да си остана сам до края на вечерта...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята с елхите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята с елхите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Денят преди украсяването на елхите
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео
» Стаята на Ани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: