The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Стаята с елхите Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Стаята с елхите I_vote_lcap81%Стаята с елхите I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Стаята с елхите I_vote_lcap19%Стаята с елхите I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Стаята с елхите I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Стаята с елхите I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Стаята с елхите I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Стаята с елхите I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Стаята с елхите I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Стаята с елхите I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Стаята с елхите I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Саманта Такър
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Том Милс
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Алекса Рен
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Selene
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Стаята с елхите I_vote_lcapСтаята с елхите I_voting_barСтаята с елхите I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Стаята с елхите

Go down 
+9
Fletcher Quimby
Виктория Монгомъри
Олив Дойл
Катрин Евънс
~Effy~
Изи Стивънс
Джеси Уелш
Том Милс
Клеър Монгомъри
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeВто Дек 20, 2011 7:07 pm

Стаята с елхите Photo_verybig_629659
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 4:59 pm

Коледните празници наближаваха с пълна сила и трябваше отново да цъфна в Лондон.Във Вегас се бяха случили толкова много неща,но каквото се случи във Вегас си остава там...
Слезнах на летището и минах през имението си.Беше пусто което ме учуди,но и донякъде ми хареса.Чудно ми беше кой въобще се свърташе в тази голяма къща?
Облякох се за Коледното парти и излезнах от имението качвайки се в колата си.Отправих се към мястото на събитието - имението намиращо се извън града.
Вече бях доста объркана тъйкато градчето в което се нмираше училището беше толкова близо до Лондон,че според мен направо си беше част от Лондон.Аз лично доста чесно си го причислявах към Лондон.Името на това гадче беше неясно за повечето живущи,но то така или иначе беше някакво сложно....
Бях потънала в тези мисли,но телефона ми извъня и ме изтръгна от всичко и ме върна в реалността.Цяло чудо беше,че не съм се блъснала някъде докато съм размишлявала над глупости като името на града.
Прочетох СМС-а който бях получила.Беше от операторите коит ми честитяваха праниците.Извъртях очи и продължих да карам докато не стигнах имението.
Слезнах от черната кола загърнала се със черно дълго палто,но когато влезнах вътре свалих палтото и го оставих на закачалката.
Тъйкато беше препоръчително да изглеждаме по-коледно аз избрах нещо различаващо се от "помощничка на Дядо Коледа".Бях еленче.Имах диадема с рогца и ушички.Къса рокля с два цвята кафяво - тъмно и светло.Една зелена панделка вързана на крака и обувки на висок ток които бяха в тон с роклята.
Идеше ми да се засмея.Това беше малко необичаен костюм,но не знам...харесваше ми.
Отидох към стаята където първо щяхме да се съберем всички.Когато влезнах вътре нямаше никой освен две елхи и няколко кашона в които сигурно бяха играчки,герляндите и всичко останало за елхите.
Щях да изчакам да се появи още някой за да почна с украсяването.Нямаше само аз да украсявам я!
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 5:57 pm

Тръгнах към имението и бързо стигнах до там.Не бях се обличал като за велик празник.Все пак какво като дядо коледа ли да се облека?Не,нямаше да се правя на клоун.Сложих си една червено бяла коледна шапка и така излезнах.Като някакъв ненормален.Да се разхождаам из улиците.Е...нищо.
Както казах бързо стигнах до имението.Надникнах в една произволна стая.Тя беше пуста...Или не.Забелязах някой много познат.Но...хмм...Влезнах в стаята с чуството че подраних.Но подраних е по-добре от колкото закъснях нали?...
-Дядо коледа дойде...-засмях се.Неможех да не кажа нищо.Не че преличах много на дядо коледа.Но все пак...
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 6:00 pm

Колко бързо отлетя времето. Не усетно наближиха коледните празници. Сякаш вчера беше един хубав летен ден, а сега почти станало време за нова година. Облякох се за коледното парти и се по забързах, за да стигна на време. Не исках да закъснея за украсяването на елхата, или по точно елхите, защото щяхме да украсим две елхи. Това бе един от любимите ми моменти в коледните приготовления.
Бях предпочела да стигна пеша до имението, където щеше да се проведе партито. Харесвах да хода пеша, а особено в сегашното си ведно настроение и тяло изпълнено с енергия. Щеше да има много хора и атмосферата щеше да бъде толкова празнична, точно момент да забравиш да всичко, което те мъчи.
И ето, че не след дълго ходене, най-много двайсетина минути да бяха минали, стигнах до прословутото имение. От пред имението имаше само една черна кола паркирана. Учудващо бях стигнала на време, защото щом нямаше много превозни средства от пред, значи че предстоеше да се изсипи голяма част от хората може би след няколко минути. Запътих се към вратата с бърза крачка, защото вече почвах да замръзвам навън. Все пак вече половин час бях навън в студа. Вече бях вътре, където бе доста уютно и съблякох палтото, с което бях през целият път. Отдолу се показа празничният ми костюм. Все пак щях да си спазя традицията на коледно парти да се облека с нещо по коледно. Бях си облякла една бяла рокличка, а върху нея едно червено кожухче с бели пухчета, като на дядо Коледа.
Отправих се към стаята, където щяхме да украсяваме елхите. Влизайки видях, колко огромна бе помещението. Огледах се набързо и видях двете елхи, кашоните и само двама души. Един от тях ми бе познат - Клеър, а момчето не го познавах.
- Я кой е бил пръв. - усмихната се обадих като стигнах дотях. - Здравейте! - поздравих ги весело.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 8:21 pm

Ник видя, че е Коледа и се сети, че беше видял обява за Коледно парти. Той си облече една тъмно-червена тениска и дънки. Нямаше да се облича кой знае как. Все пак само група непознати, които ще се напият. Той излезе от хотела и влезе в лимузината. Стигна до имението и влезе вътре. Видя трима души. Клеър Монгомъри - тази жена той видя най-напред. Винаги щеше да я помни - та тя го трансформира. Ник отиде при нея.
- Здрасти, Клеър. Как си?
Върнете се в началото Go down
Том Милс
Helpers
Helpers
Том Милс


Брой мнения : 2119

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeСря Дек 21, 2011 9:12 pm

Джеси Уелш



Чух глас зад мен.Следващият човек който дойде.Третият.Или всички спаха или незнам...
-Здравей.-усмихнах и се на момичето.
-Аз съм Том...-казах и протегнах ръка към нея за да се здрависаме.
За това че хората спаха или нещо подобно.Не се оказах прав защото след малко влезнаха още няколко същества гледайки двете елхи.Които си бяха високи и големи.Погледнах към едната елха.Колко бързо минаваше времето.Преди малко май беше лято.А вече е зима.Коледа, Нова година...Наистина нова година много странно беше.Защо времето минаваше тлкова бързо?...ВъздъхнахВлизаха все повече и повече същества.Скоро тук няма да има място да се мръднеш.Както беше и на хелоуина.Дано пък сега не се появят някои коледни духчета и не се наложи такова екстремно скачане през прозореца...дано...
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 1:10 pm

Стаята почна да се пълни с хора.Първи влезе един мъж който ми беше познат от миналото - Том Милс.Усмихнах се и го прегърнах като го поздравих.Малко след това влезна едно момиче което ми беше доста познатно.Не можеше да е никой друг освен Джеси Уелш.Бях я превърнала преди около десетина месеца.Тя доста харесваше вампирите и искаше да е като тях.И благодарение на мен вече е вампир.
Усмихнах се и на нея.Прегърнах я.Радвах се да я видя.Доста често я наблюдавах без тя да знае.Прибегнах до този метод малко след като превърнах и Ник,а и реших да го използвам повече след като разбрах,че и Ерик е правил същото с мен...,но за разлика от Ерик ако те бяха в наистина голяма беда - някой от тях двамата - щях да им помогна,а не да гледам отстрани.Може да чакам последния момент,а те могат да си помислят,че това е края им,но...По дяволите защо Ерик никога не беше правил нещо такова за мен?
Друг познат глас на мъж напиращ се зад Джес ме повика.Прословутоот ми първо протеже - Никълъс О'Браян.Супер.Каква мила семейна среща...и то на Коледа.Няма що!
И като казахме семейство...моето ми липсваше.Не говоря за родителите ми.Говоря за сестрите ми,дъщеря ми...Нейт.
- Как сте?Джеси това са Том,той ти се представи, и Ник,който ти е нещо като..ъ...брат тъйкато и него превърнах преди време...знам ли.Момчета това е Джеси. - казах набързо.Забелязах,че стаята почна да се пълни с все повече хора.
Дали той ще дойде?Дали ще доведе малката?
Върнете се в началото Go down
Изи Стивънс
Graduates
Graduates
Изи Стивънс


Брой мнения : 18

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 1:40 pm

Днес беше украсяването на елхите в имението намиращо се извън града.Това го чувах всеки ден и накрая просто реших,че ще отида.Така или иначе не бях на работа днес нито утре нито някоя скоро.Слава на Бого тъйкато това си беше изтощаващо и изморяващо особено ако си с Бейли като надзирател или Карев наоколо.
Влезнах в голямото имение.Бях облякла нещо стандартно за партито.Отначало мислех дори да дойда с нормални дрехи,но....
Когато влезнах в една от стаите имаше една блондинка облечена като еленче,друго момиче с палто с пухчета.Един мъж с коледна шапка и друг обикновенно облечен и още най-различни.
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 2:39 pm

Клеър Монгомъри написа:

.........познат глас на мъж напиращ се зад Джес ме повика.Прословутоот ми първо протеже - Никълъс О'Браян.Супер.Каква мила семейна среща...и то на Коледа.Няма що!
И като казахме семейство...моето ми липсваше.Не говоря за родителите ми.Говоря за сестрите ми,дъщеря ми...Нейт.
- Как сте?Джеси това са Том,той ти се представи, и Ник,който ти е нещо като..ъ...брат тъйкато и него превърнах преди време...знам ли.Момчета това е Джеси. - казах набързо.Забелязах,че стаята почна да се пълни с все повече хора.
Дали той ще дойде?Дали ще доведе малката?

Колко бързо почнаха да идват хората. Стаята за нула време щеше да се напълни. Бях доволна, че стигнах на време.
- Приятно ми е да се запознаем, момчета. - усмихната и с бодро настроение казах.
Здрависах се с Том и Ник, които Клеър ми представи, макар Том да ми се бе представил малко преди това. Колко хубаво да се запознаеш с нови хора и то на сред коледно парти, е все още не бе започнало може би официално, защото елхите не бяха готови дори. Но като гледам темповете на пълнене на стаята скоро това щеше да се случи.
Атмосферата бе толкова празнична, че просто не мога да си спомня, кога за последно бях на такова подобно празненство и то за Коледа или Нова година.
- Кога ли ще почнем с украсяването на елхите? Нямам търпение да ги украсим. - прозвучаха думите, докато споглеждах другите около мен.
Погледнах към елхите и погледът ми светна като на малко дете точно в този момент. Имаше вече доста хора в стаята. Скоро щеше да се възцари коледният дух навсякъде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:25 pm

- Ами добре. - Каза Ник и се запозна с 'брат си'. - Е, Клеър, да имаме някой нов брат или сестра?! - Не, не искаше да се заяжда. - Разкажи нещо ново, някоя история през последните няколко месеца. Едва ли нищо не ти се е случило. - Дали щеше да се види със Сара или пък с Кат. Преди месец беше видял Сара за последно, а Кат преди около година. Със сигурност щеше да има за какво да си говори и с двете. Но сега трябваше да се съсредоточи върху 'семейството' си. - Аз съм Ник. Приятно ми е. - Каза той на всички в залата. Усмихна се ведро. - Искате ли да започнем с украсата на елхите? Нямам против и да почакаме малко, както искате.
Върнете се в началото Go down
~Effy~
Graduates
Graduates
~Effy~


Брой мнения : 925

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:44 pm

Облякох си един къс коледен костюм , който се състоеше от къса без презрамки рокля , дълги черни ботуши и една шапчица .Сложих си малко червени сенки , червило и руж .Реших да оставя косата си да се спуска по раменете , затова само я среших .След около 2 часа подготовка бях вече готова да тръгвам за партито.Грабнах лючовете от колата ми и излязох през вратата във весело настроение.
Стигнах пред имението скоро .Отвън беше окрасено страхотно.Червени герлянди който контрастираха с снежната пелена. Влязох в залата и свалих палтото си като останах само по рокличка .
Не намерих познати лица затова , потърсих нещо за пиене и видях че в другата част на стаята имаше барче отидох и си взех нещо за пиене ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 6:53 pm

Нейт крачеше из стаята,докато сестра му се занимаваше с бебето.Слезе долу и изпи полин шише водка на екс,след което взе една кутийка от камината и се качи горе.
-Аз отивам до имението..ще те чакам там ако искаш..мерси,Ани!-каза той и взе Бела от ръцете й,залепи една целувка по бузата на сестра си и затича надолу по стълбите.
До сега не беше ходил на подобни събирания,мразеше празниците и ги прекарваше в пропиване в някой бара,докато в скута му танцуваха куп полуголи жени.Това беше повече от перфектно за него.Не обичаше всички тези празници,украсяване,подаръци,елхи,събирания със семеството,което той нямаше.Хората тичаха по магазините и пазаруваха и всичко в червено и зелено.Пфуу това само го дразнеше.Както и елхите,но сега искаше просто да открие Клеър.
Бела лежеше на седалката до него и забележете-той караше БАВНО..Нещо ново за него,което го караше още повече да полудява.Но все пак вече беше баща и се грижеше за Бела.
Най-накрая стигна до училището и слезе от колата скоростно,след което взе детето,което приличаше на 3 месечно вече сигурно.Задвижи се в сенките бързо и скоро стигна до имението към което прииждаха много вампири и всякакви съществеа,за да украсяват елхите.
Той влезе и тръгна по единия коридор.Познаваше повечето хора и ги поздравяваше,а те го гледаха като пиле,което гледа хорър филм с печени кокошки.Сякаш не можеха да повярват,че има бебе.Еми да имаше и кво,това не беше тяхна работа.
Накрая влезе в голяма зала,която приличаше на Английския дворец и имаше отново много хора и кашони с играчки и гирлянди,страхотно.Тогава той я видя-русите й коси се виждаха от далече.Говореше с две момчета..може би си е намерила нов и вече не й пукаше за него и детето,но как той щеше да се справи с това..и още някакво момиче.
Нейт тръгна към тях,като всички погледи се събраха в тях.Не му пукаше,даже да викнеше на всички,че това не ги засяга.
Приближи се и тя го погледна смаяно.
-Вземи!-каза той на едното момиче,брюнетка,до Клеър и й подаде Бела.Хвана ръката на блондинката и я дъпна на страни.
-Виж,аз съм кретен и идиот..не трябваше да го правя!Обичам те Клеър!-каза той и я целуна като я придърпа към себе си.Тя беше студена към него.Нейт бръкна в джоба си и извади една пурпурна кутийка,която блестеше от светлините.Отвори я и отвътре засия един пръстен с диамант посредата.
-За теб е,Клеър..Ще приемаш ли да станеш..ъъъ..моя съпруга...?-той я погледна,след което добави-Обещавам винаги да съм до теб и да не те наранявам повече..само с теб съм такъв какъвто съм сега..обичам те!
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 8:05 pm

Почти бях забравила за Коледното парти, но в последния момент успях да отида... Имението имаше страхотна украса, която създаваше илюзията за къщичката на Дядо Коледа. Толкова беше сладко, че направо не може човек да не се зарази с коледно настроение... А също така всички лампи в това огромно имение светеха като коледна елха...
Предполагам не познавах никого тук, но това не пречи празниците са добър повод за нови запознанства и завързване на приятелства.
Е, прекрачих прага и се огледах наоколо, може би трябва да търся из стаите на произволен принцип... заслушах се за момент и открих източника на шум.
Отворих една от вратите и пред мен се откри стая пълна с хора, чиито весели гласове и смях изпълваха цялото имение. Не познавах абсолютно никого и ми беше адски неудобно, но... мисля, че току-що видях позната физиономия. Ник?
Приближих се до него :
- Хей, дядо Коледа... Снежанка пристигна... - изкикотих се иззад него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 8:35 pm

Докато си говореше с Клеър и Джес и другите, Ник дочу един много познат глас. Катрин Евънс. Не я беше виждал от около година. Много се зарадва, че я вижда. Непредсказуемата Евънс. Всъщност не очакваше да я види точно тук, но какво пък. Той се обърна с лице към нея.
- И какво прави Снежанка тук? Не очаквах да дойдеш. - Днес беше в много весело настроение и постоянно се усмихваше.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 8:41 pm

Погледнах веселата му физиономия, да , не се беше променил кой знае колко за една година. Но беше малко по-секси и надявам се не чак толкова надут...
- На Снежанка й беше скучно сама и... ето я тук... - направих реверанс и се изкикотих. - Ами ти?
Трябва да призная, че аз също не очаквах да го видя тук още по-малко не мислех, че ще го видя някога изобщо. Но това е друга тема.
- Няма ли да ме запознаеш с приятелите си? - попитах закачливо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 9:03 pm

- Ами това са Клеър, Джес, Том и хора, които още не познавам. И защо изобщо трябва да те запознавам, можеш и сама?! - Тук Ник се пошегува с нея. - Та реши ли вече какво ти е желанието?! - Любопитно му беше дали е решила какво иска от него и ако да, какво ще иска. Той погледна към Клеър и видя Нейт, който явно й предлагаше да се оженят. Няма лошо по Коледа да стават такива неща. След това отново се съсредоточи върху Катрин. Огледа я от глава до пети. - Добре си се издокарала. - Усмихна се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 9:28 pm

Дам, не беше много досетлив май, но това е без значение.
- Ъм, не съм решила, но може да измислим нещо... - прошепнах, плъзгайки пръста си по бузата му. - Оу, май чувам звън на сватбени камбани. - обърнах се към приятелите му, които май спомена, че се казват Клеър и Нейт.
Толкова мил жест беше от негова страна да й предложи брак навръх Коледа. Колко сладко, влюбени, празници...
- Оу, нищо особено... - погледнах небрежно облеклото си. - Ти също не изглеждаш зле...

Върнете се в началото Go down
Олив Дойл
Individuals
Individuals
Олив Дойл


Брой мнения : 10

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 2:05 pm

Най-накрая успях да се добера до имението! Първо обикалях два часа докато стигна до там! Последва още лутане, защото не знаех в коя стая се събирахме. Искрено се надявах и Флетчър да дойде. След онази...ъъъ...случка не се бяхме засичали. Може би ме отбягваше. Обичах го и не исках да го изолирам. Та, след половинчасово лутане най-сетне открих стаята! Влязох вътре. Веднага видях Клеър-настойничката на Флет. Имаше и още хора, които не познавах.
-Здрасти, Клеър. Имаш ли представа къде е Флетчър?-произнесъх името му малко задавено. Още малко и щях да заплача.
Върнете се в началото Go down
Виктория Монгомъри
Red
Red
Виктория Монгомъри


Брой мнения : 1004

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 2:24 pm

Коледните празници наистина дойдоха много бързо,имам чувството,че вчера беше миналата Коледа.Сетих се,че днес всички украсяваме елхите.Станах от удобния ми диван и отидох да видя какво ще облека за този така хубав ден.Нямах нищо , освен една стара коледна рокличка.Имах подходящите обувки и реших да я облека.Отидох на партито.Стаята беше просто прекрасна,а елхите много големи.Имаше доста мъртви хора и тем подобни наоколо.Видях Нейт да говори с Клеър,Кат с Ник и още много , а аз си седях самичка и чаках Алекс.Тръгнах към сестричката ми и Нейт.Хората ми се изпречваха на пътя и аз ги блъсках, не че беше нарочно.Най-сетне стигнах до Нейт и Клеър:
- Здраа....- казах,но не довърших.Видях кутийка с пръстен в ръката на Нейт. - Не съм прекъснала нищо,тръгвам... ето , няма ме - казах и се усмихнах.Отвътре се радвах като луда '' ще ставам шаферка,ще ставам шаферка '' , засмях се на себе си.Беше от ясно по-ясно,че й предлага брак.
Върнете се в началото Go down
Fletcher Quimby
Individuals
Individuals
Fletcher Quimby


Брой мнения : 26

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 3:19 pm

Реших да се появя на бял свят. Не можех вечно да се крия, я! А и беше Коледа. Когато Оливия ме целуваше, направо изскачах от кожата си. Обичах я, а когато не беше до мен, полудявах! Самото й присъствие в една стая, дори да е на най-отдалеченото кътче, ме влудяваше! Затова я избягвах, но не исках да се чувства така, сякаш е направила най-голямата грешка в своя живот. Тя беше момичето на мечтите ми. Познаваме се от 8-години. В прървия миг когато я видях, съзнанието ми крещеше "сладка, умна, борбена-тя е за теб". Когато влязох и я видях, сърцето ми прескочи удър. Боже, беше красива! Не, че и преди не е била, просто сега...нямах думи. аз бях много странно облечен. С коледна шапка, пък и с тениска. Абе, голям съм идиот! о, и Клеър беше там и един мъж, какво за бога имаше в ръката си?! Пръстен ли?! Ох, майчице! Тъкмо да понеча да си тръгна и Олив се завъртя и ме видя. Очите и се разшириха от изненада. Е, какво да направя, умихнах се.
-Ъмм, здрасти.
-КЪДЕ за Бога беше?-помислих, че ще ме удари, но тя ме прегърна, после ме пусна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 4:34 pm

Катрин Евънс написа:
Дам, не беше много досетлив май, но това е без значение.
- Ъм, не съм решила, но може да измислим нещо... - прошепнах, плъзгайки пръста си по бузата му. - Оу, май чувам звън на сватбени камбани. - обърнах се към приятелите му, които май спомена, че се казват Клеър и Нейт.
Толкова мил жест беше от негова страна да й предложи брак навръх Коледа. Колко сладко, влюбени, празници...
- Оу, нищо особено... - погледнах небрежно облеклото си. - Ти също не изглеждаш зле...


- Мерси. - Ник се досети какво може би е решила Кат, но искаше тя да го каже. Той не се беше издокарал толкова много, но все пак бе склонен да вярва на Катрин. Двамата започнаха да украсяват една от елхите, защото едва ли другите имаха намерение да го правят - Клеър и Нейт се гледаха един друг, а другите, те не правеха нищо. Двамата с Катрин слагаха някакви играчки и гирлянди по елхата по-точно Ник слагаше, а Кат ги оправяше да изглеждат добре, защото Ник не можеше да прави нещата да изглеждат красиво.
Върнете се в началото Go down
Клеър Монгомъри
The Big Boss
The Big Boss
Клеър Монгомъри


Брой мнения : 4708

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 4:35 pm

Усетих мирисът му преди още да се е приближил.Беше довел и Бела.Преди да направя каквото и да е Нейт даде детето на Джес и ме притегли към себе си като ме целуна.Отвърнах на целувката му въпреки,че само това да съм в една стая с него ме изкарваше извън кожата ми.Той се отдръпна и последвалите думи и действия ме накараха да замръзна на място.Това което последва...дори не го очаквах...особено след всичко случило се.
- Нейт... - изрекох,но името му увисна във въздуха.Не знам дали някой - дали той - ме е чул тъйкато думите бяха изречени толкова тихо,че повече нямаше на къде.
Преди да кажа или направя каквото и да е се появи Олив.Не можех да и отговоря на въпроса тъйкато бях изгубила и ума и дума.Намирах се на накякво друго място където бяхме само аз и той и този пръстен намиращ се в кутийката в ръцете му.
Усетих Клара да се противи в мен.Да иска да излезне...
Гласът на сестра ми ме върна в реалноста.Вики се дръпна настрани веднага щом видя пръстена.Погледнах я умолително чакайки знак да ми помогне с тази ситуация особено щом Клара вдигаше протести вътре в мен.
След малко се появи и Флетчър.Олив отиде при него и двамата се прегърнаха.Сега поне имаше един въпрос по-малко,но най-важния все още чакаше отговор....
Клеър!Той се подигра с теб!Подигра се с чувствата ти!
Не и сега Клара!Не и сега!Този път няма да ти се отвори парашута!
- Да... - казах най-накрая.Доста от погледите се впериха в мен.
Дали въобще думите бяха излезли от устата ми?
Върнете се в началото Go down
Маги
Humans
Humans
Маги


Брой мнения : 258

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 5:14 pm

С Харпър решихме да отидем на паритот в имението.Когато влезнахме той тръгна на някъде,а аз тръгнах след него.Бях облечена в нещо бяло.Така и не бях решила какво точнода съм та накрая избрах това.
След малко се озовахме в една голяма стая с две елхи и доста хора.Погледнах го,а после огледах всичко.Повечето присъстващи се бяха разбили на групички.Забелязах двете си сестри,някакво друго момиче,две деца и едно бебе и друга двойка която беше малко по в страни.
- При тях ли ще отидем? - попитах го.Сестрите ми все още не знаеха,че съм вече на осемнадесет.Е те не знаеха,че съм била и мъртва.

Върнете се в началото Go down
Харпър Дейл
Graduates
Graduates
Харпър Дейл


Брой мнения : 1594

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 5:25 pm

Маги реши,че иска да отиде на партито,а и аз след нея.Облякох си на бързо една риза и една коледна шапка,който не знам как и от къде изкопах и тръгнахме.Когато пристигнахме сякаш Маги просто си знаеше къде отива.Влязохме в стая с две елхи,вътре имаше много момичета...Доста от тях познавах...не с доста от тях бях спал,но това е отделен въпрос.Погледнах Маги,когато тя ме попита и кимнах:
-Да, отиваме при който кажеш...-усмихнах се и тръгнах след нея.Нещо се бях изнервил...Типично...Загледах се в Маги беше много секси....Наистина адски секси в тези дрехи,но Господи нека се приключва това....Тази нощ щях да я имам по един подобаващ начин....Със или без дрехите и нямаше да има значение дали ще е тук или в моят дом...дори и на някоя пейка...
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitimeПет Дек 23, 2011 5:29 pm

Spoiler:

Докато с Ник украсявахме една от елхите, ръцете ни се допряха, а миг по късно устните им се сляха в кратка, но страстна целувка.
- Имел... - прошепнах, поглеждайки нагоре.
Мисля, че имаше някаква история, ако целунеш някой по имел и дрън-дрън. Да, но целувките му макар и хладни, бяха жадувани. Исках да се притискам в прегръдките му, чувствайки се на сигурно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята с елхите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята с елхите   Стаята с елхите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята с елхите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Денят преди украсяването на елхите
» Стаята
» Стаята на Ин
» Стаята на Тео
» Стаята на Ани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Имението-
Идете на: