The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcap81%Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcap19%Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Том Милс
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Selene
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Сладкарницата на Ривър стриит

Go down 
+6
Кара
Катрин Евънс
Kate Stevenson
Али Харисън
Ерик Кингстън
Наташа Фицрой
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:53 am

- На никой от двамата историята не е хубава, но погледни хубавата страна. А тя е че се срещнахме, което е нещо прекрасно.
Когато Алекс каза това, за малко да разлея топлия си шоколад. Сърцето ми биеше като лудо, не можех да повярвам, че той мисли срещата ни за нещо прекрасно. Аз от своя страна я намирах за вълнуваща и започвах да усещам неща, които скоро не бях усеща, но това че чух какво мисли той ми подейства опияняващо. Не знаех как да отговоря на това за това само го погледнах мило и му кимнах усмихвайки се... Боже, колко ли глупаво изглеждам така? Още преди да съм си отговорила на този въпрос Алекс ме попита каква музика слушам.
- Ох, това е един сложен въпрос - наистина беше така - ами слушам почти всичко, стига да е стойстно - усмихнах се и след това добавих - Но без чалга просто не я харесвам и разбирам тая музика - погледнах го мило - А ти каква музика слушаш и какво обичаш да правиш през свободното си време?
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:00 pm

Думите, които бях казах ей така преди малко без да се усетя май накараха да се равълнува малко Скай, защото за миг не разля чашата със шоколада. Личеше си, че й бе приятно в моята компания, а и на мен ми бе приятно. Отговорът на въпросът й ми хареса доста. Не бях очаквал това да каже, защото като гледам как изглежда, мислех, че няма да слуша почти всичко. Но бе хубаво това.
Сега бе мой ред да отговарям на въпроси. Всичко си бе много нормално, само азсе чувствах ненормално сега. Трудно ми бе да мисля и да не кажа пак някоя глупост. Но щя хда се пробвам да се контролирам и да не бръщолевя нещо странно пак или да си изказва ммислите на глас май както стана преди малко, защото несе знае какво може да стане. Чест осе случваше да си казвам мислите на глас и хората около мен веднага разбираха какво ми е или какво съм си мислил, защото мислех на глас често, което бе лош навик, а пък от това се ядосвах и характерът ми се преобръщаше, което пък не бе никак хубаво.
Но ето че най-накрая отговорих на Скайли.
- И аз слушам всякаква музика. Стига да ми допада на вкуса и да е качествена. - усминах се и отпих глътка от кафето, което бе почнало да поизтива малко. - През свободното си време по принцип се разхождам, срещам се с приятели, забавлява мсе най-кратко описано. Гледам да не скучая. - не бе кой знае какъв отговор, но поне бе отговор.
Малко си бърках думите и може би можех да повторя нещо по няколко пъти, което щеше да изглежда все едно ми е неприятно, а мразех да се повтарям. Сега ми бе необходим въпрос или пък не.
- От къде си, Скай? Любопитно ми е да разбера. - друг скучен може би въпрос.
Но умът ми се изпаряваше като че ли. Бе ми трудно да мисля точно сега.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:19 pm

Алекс се забави много с отговорът си, притесних се, че съм го засегнала с нещо. Дали беше с това което казах... или с начина по който се държах, или начина по който се изразявах. Наистина бях започнала да се притеснявам. Определено бях започнала да харесвам Лекс и не ми харесваше идеята да съм го засегнала с нещо. Стиснах чашата си силно и се опитах да направя нещо което попринцип не правя. Опитах да доловя мислите на Алекс. Само че за да не ме усети, в случай че и той има тази дарба, свалих изцяло преградата, която си бях изградила. В един момента в главата ми започнаха да навлизат мислите и чувствата на всички около мен и не можех да определя кой са Лекс и кои не. Емпатията ми беше невероятно развита и така и не се научих да я контролирам. Главата ми щеше да се пръсне. Затворих очи и започнах бавно, малко по малко да градя отново преградата. Вдишах дълбоко и отворих очи тъкмо навреме, за да чуя Алекс, който ме попита от къде съм.
- Родена съм в Англия, но по-голямата част от живота си съм прекарала в Италия. Там наистина е чудесно, ако не си бил непременно трябва да отидеш - за момент ми се прииска да кажа да отидем, но се спрях навреме... Определено не беше точният момент за такива изказвания. - А ти от къде си? И ако не ти се стори твърде нахално от моя страна какви дарби притежаваш?
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 7:46 pm

Я, оказа се че е от Англия, колко хубаво само. Но пък не е живяла достатъно там. Но и Италия бе прекрасна страна. Чусесна направо. Не бях ходил, но ми се искаше да отида някой път, да разгледам някой град, да се насладя на всичко там.
Преди малко ми се бе прискало да използвам някой от способностите си като например да прочета мислите й, но това не бе хубава идея. Нямаше да го правя. Дори не знаех защо си го помислих. Колко глупав бях. Пак се бавих с отговора си и ако не отговорех направо и точн осега сигурно щеше да си помисли, че избягвам въпросите, а не бе така. Струваше ми се че оплесквах нещата, но не знаех дали бе така.
- И аз съм от Англия, но за разлика от теб съм прекарал живота си там. - усмихнах се най-сетне пак, защото нещо бях с доста сериозно изражение, което не ми харесваше.
Лапнах парче ор пастата си, защото щях да я забравя и сам одето си я бах поръчал. Преглътнах го и отговорих на другия въпрос. Но преди да почна да говоря се огледах леко, да не би някой да минава покрай нас или нещо такова. Но не, нямаше никой покрай няс, а ние бяхме я дъното.
- Не обичам особено да говоря за дарбите си, но на теб ще кажа. - засмях се леко след думите си. - Значи мога да летя, мога да чета, както мисли така и спомени. И последната ми способност е да вкаменявам с поглед. Мога само с един поглед да превърна някой в камък, но не е вечно. Само за няколко часа, което си е предостатъчно. - отговорих най-сетне на този въпрос.
Не го харесвах много, защото ако кажеш какви дарби имаш и да си мислш, че човека срещу теб ти е приятел или иска да ти бъде приятел, а се окаже предател бе много лошо, понеже той щеше да знае от какво да се пази, а ти - не.
Но прекалено навътре го приемах аз това. Може би леко лично, но не бе проблем.
- А ти ще споделиш ли какви са твоите дарби? - погледнах я направо в очите и за миг сякаш се омагьосах.
Загледах я и се усмихвах. Бе ми приятно, но се усетих, че запам и се отирсих седнага.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeСъб Яну 21, 2012 8:00 pm

Оказа се че и Алес е от Англия, колко хубаво. Въпреки че Англия ми навяваше лоши спомени. Но какво пък, не бях виждала скоро сънародник, при това и сладък. Като си го помислих, леко се изчервих и се усмихнах. Май не се представях много добре в този разговор, а определено исках да е обратното определено това момче ми харесваше и ме бе заинтригувало. Не бях си и помислила, че един върколак може да ме привлече така, но явно всяко правило си има изключение. И точно като си го помислих Алекс каза, че може да чете мисли и отново за не знам кой път днес се изчервих. Знаех, че попринцип хора с такива дарби не четат мисли на поразия, но все пак, понякога някоя мисъл просто попада при теб, без да го очакваш... Надявах се да не е разбрал, защото иначе щях да се чувствам адски неловко.
Както можеше и да се очаквах, той ме попита за моите дарби.
- Ами притежавам емпатия, което според някои е хубаво, ама според мен е ужасно, добре че се научих да слагам стена и да не " чувам " мислите. Телекинеза, което е забавно, виденията обаче не са кой знае колко хубави, понякога даже ме плашат. И стигаме до любимата ми дарба вода. Обожам тази си дарба, както и всичко свързано с нея, като например през лятото обичам да плувам, действа ми успокояващо - опа, май както правех постоянно плямпах твърде много. За да спра Взех ореховката и я разделих на две - Искаш ли? - попитах подавайки едното парче.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 8:25 pm

Значи това са нейните дарби. Бяха хубави. Естествени всички дарби са хубави, но има някои, които са трудни за управление. Емпатията бе една от тях, а хубаво че се е справила с нея и успява да игнорира мислите на другите около нея инак наистина главата ти може да гръмне. И аз бях така отначало с моята дарба за четене на спомени и мисли. Щях да откача, но след като се научих как да я използвам се радвам, че я имам.
- Хубаво е, че си успяла да се научиш да игнорираш мислите на другите хора, защото съм чувам че емпатията си е една доста трудна за овладяване. - усмихнах се леко.
Пак го направих. Пак говорех без да се усетя, а това си бе странно за мен самият. Никога не ми се бе случвало, а сега за няма и няколко минути го направих два пъти. Усетих, че май леко се изчервих от това, а и от мислите си, които минаваха през главата ми.
- Искаш ли? - чух гласа на Скайли и я погледнах.
Бе разчупила ореховката, която си бе поръчала и ми подаваше едното парче, ако рабира се исках. Не исках да изглеждам малко груб или нещо такова, ако откажа и за това приех.
- Да. Благодаря. - кимнах леко с глава като протегнах ръката си да взема парчето ореховка.
И докато го вземах в ръката си леко докоснах нейната, а от това ми стана леко неудобно и изтървах ореховката на масата. Лицето ми се изчерви видимо този път, а аз веднага наведох поглед и награбих парчето в ръката си от масата като го взех.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 8:37 pm

Поне Алекс ме разбираше относно емпатията. Е той не притежаваше точно същата дарба като мен, но беше много по-близко до нея, отколкото повечето хора. Всеки ми казваше, че ми съчувства, но колко от тях наистина разбираха наистина за какво става дума?... Николко... Но ето го, пред мен седеше Алекс, върколак, с една година по-голям от мен, симпатичен и наистина ме разбира... Какво повече можех да искам? ... Какво си мислех изобщо? Неволно се усмихнах.
- Благодаря за подкрепата за дарбата, поне знам, че ти ме разбираш - това пък защо го бях казала? Ама сериозно какво ми ставаше? Не се бях държала така откакто... откакто се запознах с Кристиано. Нима се влюбвах? Нееее, това бе бе невъзможно, та ние се познавахме от толкова скоро, но пък за любовта няма значение от колко време се познаваме нали? Ох, трябваше да спра да мисля на тази тема, караше ме да се усмихвам, да се изчервявам и в очите ми се появяваха искри... Сигурно изглеждам нелепо. И точно когато си мислех, че изглеждам много зле Алекс протегна ръка, за да вземе половината ореховка и за миг ръцете ни се докоснаха. През цялото ми тяло премина топлина и ток, беше толкова неочаквано, а в корема ми започнаха да пърхат пеперудки. Нима наистина бе възможно да съм хлътнала чак толкова много? Видях, че и Алекс се изчерви, но може би беше заради това, че е изпуснал ореховката. Нямаше друга причина нали? Аз просто си въобразявах, няма наин и той да ме е харесал нали?
- Не се притеснявай за ореховката - казах усмихвайки се - Ако искаш вземи моята - погледнах го мило, стана ми гузно, че заради мен, той изпусна своята половина. Трябваше ми нещо за пиене, за да махна тези мисли от главата си и повиках сервитьорката.
- Да какво ще желаете? - попита ме тя
- Една кола с лед и лимон - имах нужда от нещо студено, за да мога да мисля отново трезво.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 9:00 pm

Парчето ореховка седеше в ръката ми, а аз се бях загледал в него. Какво ми ставаше? До сега не се бях чувствал така. На няколко пъти преди бях усещал нещо подобно, но сега бе различно, напълно различно. Нима бях хлътнал по Скайли? Но толкова бързо не бе възможно или пък бе? Кой да ми каже? Единствено аз можех да си отговоря на тези въпроси, които ми се въртяха в главата. Усещах, че се бях изчервил, но можех л ида го прикрия, като се чувствах толкова далеч от моето обичайно държание. Сега се държах толквоа мило. Кога е бивало така? Винаги съм бил мил, но избухвах понякога или се държах грубовато с някой хора, защото не ги разбирам. А сега напълно различно.
Чувайки думите на Скай още повече ми стана наудобно така. Дали да не й кажех какво ставаше с мен? Не, не... да вземе да ме сметне за луд или за някой маняк, който иска нещо от нея. Не можех да го кажа, не и толкова рано. Дори не знаех дали е вярно, дали не бе нещо фалшиво. Трябваше да се уверя пък тогава можех да кажа нещо. Божке, не тези мисли ме караха да изглеждам глупаво, а и не говорех известно време. Можех да притесня и нея, ако продължавах да мълча.
- Нищо й няма на ореховката. Не се притеснявай. - едвам обелих аз като набързо изядох парчето ореховка.
Надигнах чашата с кафето си и го изпих на един дъх колко имаше вътре. Бях притеснен, ужасно притеснен и си личеше.
- Не се притесних заради това... аз..мм.. такова... - не знаех какво да кажа точно сега пулса ми се бе ускорил и направи си губех думите. - Не, нищо. Извинявай. - казах накрая като почнах да ям нервно от парчето паста пред мен.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 9:10 pm

Въпреки че ореховката падна, той я изяде, дали беше защото не искаше да се лишавам от моето парче? Или защото ... и аз е знам защо. Беше сладък когато се изчервяваше и не знаеше какво да каже. Определено ми харесваше, определено бях хлътнала. Но не можех да му кажа, щях да изглеждам като малкото момиченце, хлътнало по големия батко. Е не че беше толкова по-голям от мен, ама все пак, за момчетата тези неща бяха важни. И все пак харесваше ме начина по който той ме кара да се чувствам и как ме кара да се чувствам разбрана и някак защитена. Добре че сервитьорката ми донесе колата, защото вече бях започнала да се чувствам като в сауна. Определено не беше толкова горещо в заведението, но въпреки това аз свалих жилетката си и останах по една тънка блузка. След което хванах чашата с колата и отпих една голяма глътка. И тогава осъзнах, че като глупачка мълча от много време насам... Ужас, сигурно ме е помислил за някое задръстено момиче. Трябваше да подхвана някакъв разговор, но какъв? Сякаш думите ми се бяха изпарили, не знаех какво да попитам или да кажа. За това изстрелях първият въпрос, който ми дойде на ум
- Какви филми харесваш? И кой ти е любимия филм? - сега като се замисля, този въпрос звучи ужасно тъп изречен на глас, но какво да се прави казала съм го и ще трябва да се надявам, че не изглеждам толкова глупаво, колкото се чувствам.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 9:33 pm

Бях толкова нервен, че м истана топло, но не свалях суитчера, с който бях. Не исках да си личи, че ми става топло, а тук не бе толкова горещо. Усмихнах се само като някой глупак и ядях пастата си. Знаех, че рано или късно щеше да се случи нещо, но точно тук ева ли можех да кажа каквото и да били разумно, не че надруго място нямаше да бъда като сега. Видях студената кола, която си бе поръчала и само при мисълта да пия нещо студено и аз ми ставаше още по горещо. Но нямаше да да го направя. Бях инат и си останах така, а целият бях почнал да се потя от топлината, която бе вдигнало тялото ми. А и бях върколак, което още повече правеше нещата нажени в мен.
Дали да не кажех някое изречение или въпрсо, че да не бъде неловко? Но ето че Скай ми зададе първа въпрос. Филми...!? Хм.. този въпрос може би щеше да ме разсее.
- Аммм .... - почва хдаже и за това да си губя думите май. - ..харесвам екшъни, комедии, фентази, мистерии, ужаси, романтични комедии... - след последните си думи направих пауза, защото в главата ми минаха пак някакви мисли, които ме караха да се изчервявам. - но определено драмите не са ми най-любимите. Иманякой-филми дето са драма и съм ги гледал, но само веднъж, дваж. Любим филм е много образно казано. Имам много любими филми. - добре че разприказвах и неловкото положение почна да се изпарява в мен.
А сега дали да питах аз същия въпрос или да задам друг? Чудна работа. Не се поколебах и проговорих.
- А при теб как са филмите? - малко тъпо ми се стори това и за това добавих. - Обичаш ли сладолед? - а това не бе ли по тъпия въпрос от предния, май да.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 9:46 pm

След като пих от колата ми стана малко по добре. Определено студеното питие малко поизбистри главата ми, а и вече не ми беше толкова топло. Сега се чувствах по-добре... Докато... докато той не заговори, тогава отново почувствах пеперудките в стомаха ми, за това отпих още една голяма глътка от колата си. Май не трябваше да поглеждам към Алекс, ако не исках отново са се изчервя. А той продължаваше да говори и тогава го чух да казва романтични комедии, при тези думи в главата ми започнаха да се появяват всевъзможни картини на нас двамата... О, ето пак започнах да се отнасям... Това хич не беше хубаво. На свой ред той ме попита как са филмите при мен. Това прозвуча сладко, сякаш аз ги режисирам, което ме връща на една стара мисъл, че искам да режисирам филм.
- Ами аз обичам драми, направо ги обожавам, много харесвам и фентъзита, харесвам също и комедии, романтични също - когато го казах картините пак се върнаха в съзнанието ми - но не харесам ужаси, и хоръри, направо ме плашат и после не мога да спя от тях. До ден днешен никой не е успявал да ме убеди да гледам ужас с него. Това е практически невъзможно. Ох, извинявай пак се разбъбрих, съжалявам обикновено правя така, когато... - когато какво, съм нервна или влюбена неее, това не можех да го кажа, определено не можех. Реших да не си довършвам изречението, а да мина на следващият въпрос - Да, обожавам сладолед, но ето нещо странно не обичам или по-скоро рядко ям шоколадов сладолед, а иначе съм пристрастена към шоколад. Ами ти обичаш ли сладолед? - при тази мисъл си представих нас двамата седнали пред една от онези малки сладки сладоледаджийници в Италия, през лятото, и ядем сладолед. Нооо разбира се това бяха фантазии, които надали щяха да се осъществят.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 10:09 pm

Усмихнах се отново, за пореден път сега. Слушах внимателно какво ми говори и бе толквоа сладка когато гори, че дори не чух кога бе свършила да ми отговаря, а само я слушах и се заплесвах като не обръщах внимание какво даже ме попита, но оспях да се отърся и едвам долових накрая "..ли сладолед?" От което се сетих какво може да ме е попитала. Отвърнала ми е на въпроса, н оважното бе, че не чух какво ми бе казала тя. Бях толкова разсеян, че вече и оглушавах. Нуждаех се от нещо, което да избистро мозъка ми, но мислех и нищо не измислях.
- Да, обичам го разбира се. Всички вкусове са ми любими, но шоколадовия не ми харесва никак. Много ми горчи когато го ям и не е сред любимите ми. - премигнах няколко пъти и преглътнах тежко.
Жегата си казваше думата. Разкопчах суитчура и го метнах до мен на сепарето. Останах по една тениска с къс ръкав, която бе леко прилепнала по мен. Ипънах ръце, леко изпукаха и след това ги поставих на масата. Не знам от къде ми хрумна идеята, но извиках сервитьорката при нас.
- Два ванилови сладоледа. - казах аз, а тя записа почъката и отиде да я донесе.
Беше студено навън, а аз поръчах сладолед. Беше ми жега какво да направя, а и трябваше да сторя нещо. Ето че поръчката пристигна бързо. Аз взех единият, а другият сложих пред Скай. Усмихвайки се рекох.
- Заповядай. Черпя те един сладолед. Знам, че е странно посред зима да се яде сладолед, но тук е доста горещо. - след изречението си взех от сладоледа малко и го задържах в устата си.
Студеното веднага почна да ме разхлажда, а сладкото ме успокояваше много. Чувства хсе дота добре, макар че в главата ми почнаха да нахлуват някакви мисли, мои но бяха даже по точно фантазии, които не знам дали някога щяха да станат реалност.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 10:23 pm

Усмихвах се докато говореше за сладоледа, явно и той като мен не обича шоколадов сладолед. Съвпадение? Или може би съдба? Осъзнай се Скай твърде много филми гледаш, това не е някой измислен филм, а реалността, не можеш да очакваш момчетата да си падат по теб, само защото ти си падаш по тях. За не може Алекс да види притеснената ми физиономия, аз се облегнах на зад, точно в момента в който той свали горнището си. И тогава, тогава стана наистина горещо. Не само, че беше хубав, ами беше и секси, имаше хубаво изваяно тяло. Ужас, не можех да си намеря място от топлина. И тогава като по чудо Алекс обяви, че ме черпи сладолед.
- Много ти благодаря, определено имах нужда от нещо такова. А и няма нищо странно в това да се яде сладолед през зимата, аз лично много обичам и ям при всеки удобен случай. - усмихнах се и взех малко от сладоледа, оставих го в устата си за кратко и усетих колко бързо започна да се разтапя, определено ми беше топло. Сладоледът беше идеално решение, сладко и успокояващо. Но аз предпочитах нещо друго сладко и успокояващо, имах чувството, че неговата целувка, ще ми подейства точно така, но ме беше страх да си я взема... Взех по-голямо парче сладолед и буквално усетих как мозъкат ми замръзва и направих физиономийка, но това определено беше по-добре от тези мисли които ми се въртяха в главата. Реших да върна темата на дарбите, защото ми изглеждаше безопасна - Искам да те попита, ако не е много нахално разбира се - усмихнах се възможно най-невинно - лесно ли се научи да се справяш с четенето на мисли? - ама наистина можех да спечеля приз по най-тъп задаван въпрос, на момчето което харесваш.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 10:39 pm

Какво съвпадение, но и аз обичах да ям при всеки удобен случай. Вече почвах да си въобразявам, че нещо е нагласено тук. Защо повечето неща който се потахме си съвпадаха? За сега май е сладоледа и не знам.. вече не помнех предните въпроси. Вече не се съмнявах в това да има съдба тук. Не слувайно оцелях след катастрофата, не случайн остана хвърколак, не случайно сега срещнах Скайли. Имаше някакво мягическо нещо тук. Е как да няма, то точно ту кси бе пълно с магически същества, на това място. Нищо чудно за всек идаси има нещо отредено.
Поредна лъжица сладолед и поредно успокоение на горещината. Май затова зададох въпроса за сладоледа ,че да поръчам като се сетя сега. Дори да не си чувах мислите май действах по инстинкт и се получаваха нещата. А сега тя ме върна на темата за дарбите. Нищо беше по-добре от колкото да ги сменямие постоянно. Инак тогава беше рисковано да не се изплъзне нещо нередно.
- Честно казано бе много трудно. Отначало не знаех, че имам дарби. Разбраго в последствие. Добре че имах създателката си, която да ми помогне да пеодолея някой неща. Едното бе да се науча да контролирам четенето на мисли, защото който и човек да срещнех чувах мислите му и се побърквах от това. А най-вече като чуех мислите на момичетата и ми идеше да се ратворя някъде. Много мъка бе, докато овладея техниката, с която да не допускам нищо до себе си и само ако искам да го правя. Това бе най-тежкото нещо, както и да контролирам четенето на спомени, което е още по гадно нещо. - усетих се че почвах да говоря много, да издавам чувства и такива неща и се спрях накрая. - И аз бърборя много. - леко се засмях накрая.
нямах намерение да питам, но любопитството м исе разбули нещо.
- Чувал съм, че виденията са много неконтролируема сила. Как се справяш с тях? Естествено, когато ги получаваш. Ако не ти е удобно да говориш за това ще сменя темата. - ма аз наистина откачах сега, защо го казах това накрая, бях много зле.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 23, 2012 10:55 pm

Слушах как ми разказваше как е усвоил дарбата си и колко трудно му е било. На мен също ми беше трудно, но аз си имах роднините, а той си е нямал никого, е вярно имал е създателката си, но не е същото. Прииска ми се да го гушна и сякаш тялото ми инстинктивно тръгна, за да се спра се обърнах рязко към масата и разлях малкото останал шоколадов шейк по масата. Стана ми ужасно неловко. Започнах да попивам със салфетки.
- Аз толкова съжалявам - казах, обръщайки се към него и чак сега осъзнах колко съм почервеняла след това. - след като почистих малко, а сервитьорката дойде и взе чашата и мръсните салфетки, се облегнах отново назад, с купата сладолед в ръце започнах да говоря за виденията си - Започнах да получавам видения от съвсем малка. Това беше първата ми дарба. Всичко започна една нощ точно преди мама да ме сложи да спя, видях самолетна катастрофа, но никой не ми повярва на сутринта имаше стотици ранени и толкова загинали. Бях само на 10, не разбирах, че вината не е моя и се чувствах ужасно. Майка ми никога не можа да се справи с тази ми дарба, а и аз не мога. Виденията просто се появяват, понякога са незначителни, но по-големите ми причиняват главоболие или както се случи последния път припадък - усмихнах се леко тъжно. Никога нямаше да си простя, че не можах да предвидя катастрофата, в която загинаха татко и двамата ми братя. Никога нямаше да си го простя. В очите ми се появиха сълзи, но аз с един замах на ръката успях да ги премахна. След това отново погледнах Алекс и настроението ми мигом се върна, усмихнах му се, този път мило и го попитах - Имаш ли си любима дарба, от твоите или пък най-омразна?
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 8:47 pm

- Много хубав въпрос ми зададе. - направо без да се замислям за нищи почнах да говоря.
Разбира се не исаках онова чувство на неудобност и нервност да се завърне в мен. Не го харесвах.
Усмихнах се широко и след като изядох две поредни лъжици от сладолда си продължих да говоря или по скоро да отоговарям на върпсоса на Скай.
- Любима дарба може би всичките са ми такива, защото са дарби, но предполагам, че е това че мога да летя. Готино е да скочиш и да се озовеш във въздуха като може да отидеш на всякъде. А най-мразна ще да е вкаменяването с поглед. Често се случва да вкамена не когото искам, защото не мога добре да я изпозвам. Усетя ли дразнене в очите понякога почват да стават едни поразии и тогава си слагам слънчеви очила, че да не почна да вкаменявам всички наред. Наистина и тя е много трудна дарба за овлядяване. Но се справям стига нещо както казах да не ми дразни очите. - ама и аз как се разбъбрих само.
Похапнах пак сладолед и попитах.
- Има ли място където искаш да отидеш много? Аз - да. В Италия или Франция. Не съм ходил там и много ми се иска. - приветливата ми и искрена усмивка грейна на устните м и изглеждах сигурно като някое малко момченце на 6 - 7 годинки.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 9:04 pm

Слушах внимателно Алекс докато ми разказваше за дарбите си. Или поне си мислех, че го слушам, когато спря да говори за тях, осъзнах че съм пропуснала и половината неща които беше казал, помнех само, че харесва летенето и мрази вкаменяването, но май беше само това. В главата ми се въртяха други мисли и колкото и да исках да ги прогоня все не успявах. Просто все стигат до някой сладък момент между нас двамата, определено гледах твърде много романтични филми. Добре че се върнах в реалността, за да чуя въпроса на Алекс. Стана ми толкова приятно когато каза, че иска да отиде в Италия, там наистина беше красиво и аз обожавах тази страна.
- Ако искаш някой път може да ми дойдеш на гости в Италия - изстрелях го още преди да съм го обмислила, но тогава видях сладката усмивка на Алекс и направо се разтопих, изглеждаше толкова сладък и невинен... И ето че отново започвам да летя в облаците, това определено не беше полезно. - Ами има няколко места на които искам да отида. С удоволствие бих отишла във Франция, искам да отида в Египет привлича ме древната им история, пирамидите, все пак са единственото от 7те чудеса, което е оцеляло до днес. Искам също така да отида и до Корея и Япония, харесвам техните традиции и обичаи, а и ми е интересно, защото тяхната култура е много различна от нашата - усмихнах се непринудено, досега пред никого не бях разказвала толкова много за себе си. А с Алекс, толкова лесно се общуваше, толкова беше лесно да се води разговор с него, е когато не започвах да летя в облаците де. Усмихнах се отново и допих малкото ми останала кола - Само това ли са страните, които искаш да посетиш? - попитах на свой ред и пак се отпуснах на сепарето.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 9:24 pm

След въпроса ми Скай преди да отговори ми каза, че ако искам някой път мога да й отида на гости в Италия. Само като чух това и едвам преглътнах сладоледа, който бе в гърлото ми, защото подсъзнанието ми пак почна да витае някъде из висините и да ми вкарва рани мисли, които ме караха да се чувствам доста неловко. Но дори не знаех защо се чувствам неловко, когато това е само нещо фалшиво, една фантазия, която само аз виждах.
Но се върна хобратно и излушах отговора й. Да, тя искапеда отиде на доста повече места от мен, което разбира се си е доста хубаво. А аз казах само две страни, защото имах и още много къде исках да отида, но не можех да ги изброя.
- Ами най-вече тях, но и още доста страни. Не ме бърка в коя страна ще отидам тъй като нямам претенции. Повечето ми харесват и да изброявам ще станат много. - е, поне този път не говорих много, но пак се чудех защо не ми излизаха тези фантазии от главата.
положих глава във ръцете си. За миг поседях така. После се изправих и разтърках очите си. Не, нямаше отътрвяне от тях. Луда работа бе.
Без да казвам нищо извадих един лист хартия и един химикал. Почна хда си дразскам нещо на него или по-точно да си рисувам нещо.
- Имаш ли хоби, Скай? - попитах я доакто си рисувах.
Опитва хсе по всякакъв начин да избягвам това да си създавам разни мисли или фантазии в глават м иза нас двамата, защото щях да изръся нещо накрая и нямапе да е добре сигурно.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 9:42 pm

Явно и той като мен обичаше да пътува и да се среща с различните култури. За мен това беше вълнуващо и интересно и явно и за Алекс, което може би пак беше странно съвпадение на съдбата. Нима съдбата си играеше така лошо с мен? В любовта никога не съм имала кой знае какви успехи и ако съдбата си играеше така жестоко с мен щяхме да се караме... разбира се доколкото може човек да спори с нея. Усмихнах се при тази мисъл, определено щеше да ми е трудно. И тогава забелязах как Алекс се държи за главата. Преди обаче да успея да го попитам дали е добре, той извади един лист и химикалка и започна да си драска. Определено ми стана интересно, но ми изглеждаше невъзпитано да се надвеся и да погледна какво си драска. И тогава той ме попита дали имам хоби:
- Хоби, ами не знам до колко се брои, но обожавам да плувам, мога да изкарам във водата цяла вечност. Веднъж като бях малка, седях цял ден във водата, а когато мама каза, че става студено и трябва да се прибирам, а се тръшнах и тя ме остави във водата, след това 2 седмици бях болна и ми беше забранено плуването. Това бяха най-ужасните дни в моя живот. Виждах как братята ми плуват, а аз не можех да припаря до морето. Истински ад. Упс, аз май се отплеснах много от темата. Иначе свиря на пиано от 6 годишна и до скоро ходех на пеене. Не знам до колко се броят за хобита, но май са това. - усмихнах се, беше една невинно-сладка усмивка, за която повечето ми познати казваха, че прилича на ангелска. - А ти имаш ли хобита? И ако не е много нахално какво си драскаш? - полюбопитствах най-накрая аз.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 10:03 pm

Рисувах и слушах какво ми отговаряше на въороса. Аз не си падах по плуването, но музиката ми бе в кръвта, поне така мисля че е. Рисувах си и само повдигнах леко поглед за да погледна Скай, като й се усмихнах и продължих да движа химикалката по листа хартия.
- Да имам няколко любими. Първото е да рисувам, и това правя сега. Другото е музиката, да я слушам, да я свиря, да я пиша и дори да я пея. Може би най-голямото м ихоби е тя. От малък съм се захванал с музиката и ми харесва. Също така обичам спортовете, но плуването не ми е сред любимите ми. Просто не е за мен. - погледът ми бе забит в листа хартия дълго врем е докато приказвах.
Видях как любопитстово гризеше девойката срещу мен. Искаше да види какво рисувам и дори ме попита да й кажа или покажа рисунката. Все още не бе готова и за това малко зе забавих. До рисувах я на бързо. Не бе перфектна, но всичк оси личеше доста добре и се разпознаваше. Не бе като на художник, н овсе пак м ие хоби само, а не професионално да се занимавам. Обърнах листа към Скай и й разкрих какво бях си драскал. Може би, за да избавя мозъка си от нещо откачено бях решил да направя това. Бях й направил скица, на бързо. Почти нещо като портрет на Скай бях издраскал или изписувал да кажа. Направих една физиономия като чака хда вуя какво щеше да каже тя за този портрет, който й бях изтъкнал туко що.
- Е, как го намираш? - попитах на свой ред.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeВто Яну 24, 2012 10:17 pm

Седях и гледах като ударена от гръм картината, която Алекс ми показваше. Не можех да повярвам та той беше нарисувал мен. Беше ми направил портрет. Много красив при това. Това беше толкова странно и хубаво, картината определено беше красива.
- Много е добра. Имаш невероятен талант. Може ли да я видя - Докато чаках отговорът му в главата ми започнаха да валят въпроси от типа на защо ме е нарисувал? Да не би и той да ме харесваше? Или просто му беше скучно с мен? Или пък обичаше да прави портрети на всички с които седи и пие кафе? Бях определено поласкана и май още повече хлътнала. Зачудих се дали да не му кажа? Така може би щеше да е по-добре, щеше да знае и да ме отреже веднага и евентуално да спрем да се виждаме или просто да станем добри приятели. Мдам определено това е най-добрият вариант, казваше дяволчето в главата ми, ами ако все пак го уплашиш, обаждаше се ангелчето. И все пак ще го направя. Някак не е нормално човек да казва такива неща на първа среща, но чувствах, че ако не го кажа, ще умра - Алекс.... ъм.... трябва да ти кажа нещо, но моля те не се стряскай много - ето моментът беше дошъл, сигурно бях почервеняла като домат и все пак връщане назад нямаше - Аз... оххххх, аз харесвам те - изстрелях набързо преди да съм се отказала и извърнах поглед към най-противоположната точно - Моля те, не ме мисли за странна, но ако не си бях признала щях да се чувствам адски неудобно... Да знам, че се познаваме от няколко часа, но все пак - чувствах се като на тръни и все още не го гледах, просто чаках моментът в който той ще ми каже, че ме харесва само като приятелка и ще затворим тази неловка тема.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 12:30 pm

Държах рисунката към Скай, която май наистина я хареса много, макар че нямах кой знае какъв талант, но рисувах много добре, нали ми е хоби. Усмихнах се, че й бе харесало и докато и отговоря, че можа да я разгледа отблизо се случи нещо. Не бях очаквал да стане така. Мислех си, че съм даже малко досаден с моето държание, което бе наистина много странно, но явно на Скайли никак не й бе неприятно, а даже много приятно с мен. Познавахме се едва от няколко часа както каза тя, но явно искрата бе прехвърчала много бързо между нас. Тя ми каза, че ме харесва, което ме стаписа отначало, защото не очаквах това да ми каже и то сега, но в следващият миг аз се успокоих, че не бе само така с мен и усмиката ми се разля така на лицето ми както никога до сега. Но Скай бе отклонила погледа си от мен, защото явно не знаеше какво ще кажа, как ще реагирам и не искаше да я гледам точно. Сто процента й е минало през ума, че няма да я хресвам или ще кажа ,че е луда или че скам да сме само приятели. И аз си мислех, че тя така ще каже, ако аз й признаех първи, че я харесвам.
Прехапах долната си устна за няколко секунди, след което изядох няколко лъжици сладлолед, защото трябваше да се стегна сега и да кажа, че и аз я харесвам, защото да не си помисли, че казаното от нея ме е уплашило или че съм се стрснал много, а то не бе така, а даже се радвах.
- Всъщност не си единствената. - започнах леко с неуверено изречение, което не знам как се разбираше то. - И не си странна, защото... - запецнах изведнъц, а това, което говорех май привличаше вниманието на Скай, защото си личеше че леко помръдна поглда си като след миг щеше дори да ме погледне като кажех думите си. - Не си странна, защото и аз те харесвам и то много. Ако ти си странна и аз значи съм такъв. - малко ирония края, която никога не липсваше при мен.
Поне погледът ми бе върхи момочето срещу мен очаквайки да ме погледне и да каже нещо в отговор на моите думи сега. Исках аз да видя нейната реакция като чу и мен сега. И пак ми бе неловко, дори да й казах, че я харесвам. Скоро май нямаше да свикна с това чувство.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:07 pm

Както гледах настойчиво настрани сигурно съм изглеждала още по-странна. Гледах в една точка в отсрещната страна и не знаех какво да очаквам. Чаках всеки момент той да ми се изсмее или да ми каже нещо. Но... Нищо, това мълчание ме убиваше. Той продължаваше да мълчи, минутите ми се сториха като цяла вечност. Имах чувството че съм на съд и чакам съдията да произнесе присъдата си. Чух как Алекс си взема от сладоледа няколко пъти, но все още никаква реакция. Започвах да се чувствам все по-неловко и по-неловко. Сигурно съм изглеждала като пълна загубенячка като седя така и нищо не правя.... О дано скоро кажеше нещо, че иначе щях да откача. И точно тогава той почна да говори. Леко помръднах в знак че го слушам, но все още гледах "интересната" стена. Той започна неуверено, но пък си призна, че ме харесва. Или поне така ми се струваше. И както си говореше запецна. Дали не знаеше какво да каже или пък се чудеше как да ми обесни привличането си? И малко след това той си призна, че ме харесва и то много. Не можех да повярвам та ние се познавахме от няколко часа, но ето че и той ме харесваше. Не можех да повярвам. Това мило и сладко момче ме харесваше. Като го чух цялата грейнах, една голяма усмивка се появи на лицето ми и с обърнах към него.
- Това е направо невероятно. Мислех, си че ще ме обявиш за луда, но вместо това... - дори не знаех какво да кажа, просто станах от мястото си и седнах до Алекс. Исках просто да се сгуша в него и да остана така цял ден, ако може цяла вечност. Вместо това обаче се обърнах към нещо, прегърнах го и го целунах. беше една от онези кратки и свенливи целувки. Толкова много исках да го направя, че не се сдържах. Беше толкова приятна и направо се разтопих, независимо че беше толкова кратка. Искаше ми се да го целуна продължително, но не смеех, да вярно беше ми казал, че ме харесва, но това не значеше да му се хвърля на врата нали? - Извинявай, ако си се почувствал неловко. Просто го направих без да мисля много. - Май изглеждах леко притеснена и нервна, а дори не знаех защо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарницата на Ривър стриит
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: