The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Сладкарницата на Ривър стриит  Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcap81%Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcap19%Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Саманта Такър
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Том Милс
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Алекса Рен
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Selene
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Сладкарницата на Ривър стриит  I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Сладкарницата на Ривър стриит

Go down 
+6
Кара
Катрин Евънс
Kate Stevenson
Али Харисън
Ерик Кингстън
Наташа Фицрой
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Наташа Фицрой
Helpers
Helpers
Наташа Фицрой


Брой мнения : 271

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПет Мар 25, 2011 7:24 pm

Настанете се удобно и си похапнете нещо сладко.

Сладкарницата на Ривър стриит  3135220i



Сладкарницата на Ривър стриит  3135227I


Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 11:49 am

Наистина ще се запитате защо бях дошъл на това...Място.Да..Наистина не беше типично за мен да идвам сам в сладкарница за двама.Ох..Много ми се насъбра.Не бях пил кръв от доста отдавна и ми се правеше секс.Но заради детето ми от Сара,нямаше да го правим в продължение на около 9 месеца?!Трябваше да си намеря любовница.Толкова бях отвеян,че забравих да си поръчам.Една секси сервитьорка дойде при мен и ми се усмихнах чаровно.
-Какво ще желаете ,господине?-проговори с тихичък и нежен глас като през това време дъвчеше дъвка.От нея лхаше мирис на свежи плодове.Обичах тази миризма.
-Ами..Освен една шоколадова торта,кола и десет скалички друго...Хм..Нещо забравям в плановете си.Ами..Да..Вас...
Тя се усмихна.Обърна се и аз я ударих по задника.Откога бях толкова перверзен не знам,но нещо ми ставаше.Все едно аз започнах да забременявам/;ддд/.Вратата се отвори и аз от любопитство погледнах натам.Влезе сладко момиче и се огледа.Навсякъде беше препълнено.Тя срещна погледа ми и аз и' се усмихнах чаровничко и сладко.
-Искаш ли да седнеш до мене?
Попитах я и издърпах един стол.
Върнете се в началото Go down
Али Харисън
Students
Students
Али Харисън


Брой мнения : 24

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 5:21 pm

Влязох в сладкарницата и се огледах. Обожавах това място. Когато не бях в настроение или просто ми беше скучно,винаги идвах тук. Едно непознато момче ме попита дали искам да седна до него,огледах сладкарницата и когато видях,че няма други места му кимнах. Преди да седна си взех един поднос и казах на продавачката:
-Искаам..три кексчета,една торта тирамису,една шоколадова пастичка иии два карамелени бонбона.-извадих портмонето си и добавих:
-За малко да забравя,един ягодов сок. -Платих си и взех любимите ми лакомства с мен. Поставих подноса на масата и седнах. Усмихнах му се и му подадох единия от бонбоните.
-Здравей. Аз съм Али. Благодаря,че ми позволи да седна до теб. -Не свалях усмивката от лицето си. Обичах сладкото и бях сигурна,че като си изям това щях да отида за още.
Върнете се в началото Go down
Ерик Кингстън
Graduates
Graduates
Ерик Кингстън


Брой мнения : 264

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 3:47 pm

-Здравей. Аз съм Али. Благодаря,че ми позволи да седна до теб-каза след като кимна и си поръча.Като седна срещу мене разбрах,че е азиатка.Беше мила и готина.Може би сладка.Но ако Сара ме беше чула какво си мисля сигурно щеше да направи аборт и убийство по едно и също време/;дд/Започнах да чопля с вилицата си шоколадовата си торта и отворих кенчето кола.Изпих половината и започнах да ям бавно.След дългото мълчание реших да го наруша.
-Ъм..Нали не се притесняваш от мен?-попитах и и' намигнах.След това я попитах още няколлкко въпроса.-Ами..Как се казваш и откъде си...Ако не е твърде лично за теб?!
Секси дойде отново на масата ни.Даде ми един лист хартия и аз записах моя номер.След това тя ми даде нейния и така изчезна зад бара поруменяла.Пф...Не беше мой тип..
Върнете се в началото Go down
Али Харисън
Students
Students
Али Харисън


Брой мнения : 24

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПет Окт 07, 2011 8:50 pm

Наслаждавах се на всичкото сладко в стаята. Бях заобиколена от хора като мен-сладкохолици. Той ми зададе няколко въпроса,усмихнах се и казах:
-Казах ти вече,казвам се Али. И съм от тук. Обичам сладкото и хобито ми е да ям сладко.-Отново се усмихнах. Не го бях излъгала за нищо. Първо започнах да нападам шоколадовата пастичка. Наслаждавах се на всяка една хапка. Направо си бях грейнала.
-Ами ти?-попитах и отпих от любимия ми ягодов сок.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 5:34 pm

Никълъс дойде тук. Застана пред витрината и се зачуди какво да си поръча. Толкова много сладки работи. Беше решил какво да си вземе.
- Една мока и един сок от вишна. - Продавачката му даде пастата и сока с широка усмивка. Ник искаше да се позабавлява, но не с продавачката, тя не беше негов тип.
Той си взе поръчката и седна на една от масите. Започна да яде и след като се наяде, върна таблата обратно на продавачката. Тя отново му се усмихна.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 6:02 pm

Скуката пак беше хванала Кейт и след няколко неуспешни опита да заглуши съседите, реши да излезе. Сложи старото си кожено яке и обу любимите й черни ботуши. Реши да се помотае насам натам, не искаше пак да слуша любовни драми. Просто не разбираше някои хора. Нямаха ли си друга работа? Вече беше излязла на главната, тук бяха любимите й заведения. Видя вратата на една голяма сладкарница. Кейт се усмихна. Влезе и отиде пред витрината.
- Парче тирамису и ..една кола.. - каза след минута. Момичето й се усмихна мило, обаче Кейт усети, че е прекъснала нещо. Когато продавачката отиде за поръчката, Ки се извъртя и видя един сладур да похапва на една от масите. Кейт повдигна вежда. Беше й странно да види сладко момче да яде само...
Взе си нещата и седна на масата срещу него. Погледна го. Е, какво пък може и да излезе нещо...


Последната промяна е направена от Kate Stevenson на Сря Ное 30, 2011 7:27 pm; мнението е било променяно общо 12 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 6:33 pm

Ник изяде моката си и след като си изпи сока отново отиде на касата. Докато се чудеше какво да си поръча, Никълъс видя една много красива жена. Даа, тя наистина беше красива. Огледа я от глава до пети, имаше всичко, което той обичаше. Красиво лице, красиви очи и красиво тяло. Сега оставаше само и характера й да е сходен с неговия.
Никълъс си поръча още едно парче мока. Той обичаше този вкус. Взе си чинийката и седна на масата на красавицата.
- Добър ден! Аз съм Ник, а ти си....? - Ник беше много нахален, но ако чакаше, сигурно щеше да чака цяла вечност, а за вампир това е много време. - Лошо е една красавица да седи сама. - Той се усмихна все едо се познават от много време.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСря Ное 30, 2011 8:49 pm

Сладура седна на масата й. Най - накрая някой, който да си струва, помисли Кейт. Усмихна се.
- Добър ден! Аз съм Ник, а ти си....? - попита - Лошо е една красавица да седи сама. - каза и се усмихна.
- Значи вече да съм по - спокойна? - усмихна се тя . - Аз съм Кейт. И какво прави сладур като теб в сладкарница...сам?? - не че беше нейна работа, но... Изяде още едно парче. Игнорираше убийствените погледи на продавачката. Май беше много депресирана от това, което става. Ки се усмихна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 12:45 pm

- Същото като теб - ям сладкиши. - Никълъс се усмихна. Вече беше изял парчето си и върна чинийката на продавачката. Забеляза, че и Кейт е изяла своя сладкиш. "Тя няма да направи първата крачка! Затова пък ще го направя аз!" Мислеше си Никълъс. - Хей, Кейт изцапала си се ето тук. - Каза Ник и я целуна. Беше седнал до нея, когато я целуна. Продавачката явно не издържа, защото влезе в склада.
Върнете се в началото Go down
Kate Stevenson
Students
Students
Kate Stevenson


Брой мнения : 95

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 6:29 pm

Тя се приближи максимално близо. " Мамка му, беше добър!" помисли си Кейт и се усмихна на собствените си мисли. След секунди се отдалечи от него. Усмихна му се палаво и леко захапа устни.
- Какво ще кажеш да отидем някъде... освен ако нещо не те задържа де... - каза и посочи с глава към щанда, но..знаеше, че поне за следващите няколко часа той щеше да е с нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeЧет Дек 01, 2011 6:34 pm

- Добре. - Каза Ник и двамата станаха. Ник я хвана за ръка и двамата тръгнаха към неговия апартамент. По пътя двамата се спираха за момент и се целуваха. След време двамата стигнаха в неговия апартамент.

/Ще пиша там. Намигване/
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 2:55 pm

Наскоро бях пристигнала в този град... тъкмо се установих и реших, че не ми се седи вкъщи, затова излязох да се поразходя. Но тъй като не познавах града, това беше като игра "опознай света", т.е доста трудна, но и забавна задача.
Минавах покрай десетки магазинчета, салони и кафенета, а в последния момент реших, че искам нещо сладко. Може би капучино и шоколадова торта.
Влязох в най-близката сладкарница и седнах на една масичка, намираща се близо до входа и докато чаках някоя от заблудените сервитьорки да дойде... почти без да искам спънах едно момиче.
- Усп, съжалявам. - извиних се с най-милата усмивка, на която бях способна, въпреки че не вярвах да свърши работа. Добре че момичето не падна, тогава вече щеше да е лошо.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 4:22 pm

Кара бе в Лондон повече от година и половина и може да се каже че бе свикнала с живота тук.От както бе пратена тук по случайност от магьосника Зедикуус,сега може да се каже че вече се бе оправила.Затова тя бе решила да се разходи из града за да си проясни главата.Както винаги тя бе облечена в тоста впити по нея дрехи и всеки мъж който минеше покрай нея се обръщаше да я проследи с поглед.Сега тя бе влязла в една сладкарница за да си купи нещо топло за пиене защото деня бе доста студен.Тъкмо си взе кафето и реши да излезе когато се спъна в някого и чу само едно"Извинявай".Тя се обърна и видя едно момиче да се усмихва срещу нея сякаш нищо не бе станало
-Редно е да съжаляваш-отвърна и тя и я погледна
-Също така няма нищо смешно в това да спъваш хората,ей така-продължи тя да говори на висок тон и другите се обърнаха да видят за какво става дума
-Най малкото което можеше да направиш е да си прибереш краката за да не се спъва друг и да ми купиш ново кафе-отвърна Кара и погледна момичето с един поглед който би накарал и най големия убиец да започне да се извинява като малко дете
-е какво чакаш-каза и тя и пак я погледна
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 4:45 pm

Изправих се като усмивката ми се скри, в повечето пъти, когато случайно спъна някои, попадах на весели хора. Не и сега, сега попаднах на сърдито момиче... явно някой е станал нагоре със задните части.
- Спокойно, Барби не е станало кой знае какво...
Явно лондончани са доста мрачни хора, щом се впрягат толкова за едно спъване, което този път си беше без да искам. Все пак ако беше нарочно щеше да е гризнала пода, което не се случи, нали? Но определено това блонди нямаше да ме накара да се чувствам като малко дете, изправих се и казах :
- Казах, че съжалявам и ще поема сметката ти. Доволна ли си?

Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:14 pm

Кара я погледна и леко се намръщи в миналото едва ли някой щеше да и говори по този начин не и ако искаше да си изпати.Затова тя си пое дъх преди да направи каквото и да е.
-Не е станало кой знае какво,ти сигурно се шегуваш не може просто така да си простираш краката където ти скимне не се намираш в обор,но дори там знаят къде да ги слагат.Ако някой се бе наранил сериозно и също така не е смешно да спъваш хората-продължи тя и погледна момичето
Боже много невъзпитани хора има в това време.
-А колкото до кафето ми ще го платиш естествено и следващия път не си простирай краката из цялото заведение сякаш е твое-отвърна тя и от някъде се чуха няколко хихикания,но не се знаеше точно от къде
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:25 pm

Въздъхнах тихо.
Направо ми омръзва от такива хора, които постоянно търсят с какво да се заяждат.
- Извиних се, освен това не го направих нарочно! - тонът ми все още беше спокоен, но с една ледено студена нотка. - А и никой не казва, че е смешно, но какво да се намръщя като теб и да викам ли?
Това момче направо ме вбесяваше, каквото и да й кажех, тя си знаеше нейното, сякаш ушите й за пълни с памук. Как може да е толкова инатлива, все едно съм я спънала и съм стъпила върху нея. Наистина не разбирам какво толкова може да те ядоса, едва ли е едно просто спъване.
- Да, вече ви казах, че ще поема и вашата сметка, не съм малоумна. Но ако продължавате да крещите, ще изгоните другите клиенти.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:33 pm

Кара я погледна
-Драка никой не вика тук-отвърна тя
Тя се огледа наоколо където хората ги гледаха с интерес и искаха да видят какво ще се случи.Тя се издразни леко на това и ги погледна с такъв поглед че думите тук направо бяха излишни и всички бързичко се върнаха към това което правеха преди да стане тоз инцидент
-Никой не е казал че си малоумна-отвърна тя
"Макар че си го помислих"-каза си тя наум и пак погледна момичето.Характер на морт-сит какво да се прави.Пази се или ще те смачкам.Бе свикнала всички да ги е страх от нея и от това какво е ,но тук хората не бяха чували за такива като нея и трябваше да го покаже на двама трима когато изневиделица по средата на битка се озова в парка в Лондон.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:42 pm

- Разбира се, че никой не вика. - отвърнах иронично. Точно защото никой не вика, всички ни гледаха сякаш сме градския цирк. Забелязах, че всеки, който срещнеше погледа на другото момиче се плашеше. Не знам това добър знак ли е, но все пак повечето тук бяха обикновени хора, а те се плашат от неща като мишки и буболечки.
- Може да не си го казала, но съм почти сигурна, че поне си си го помислила. Освен това не знам що за създание си, но не искам да си имаше вземане-даване. Така че, предлагам да седнем спокойно и да си изпием кафето като нормални хора. И да забравим за този слувай...
Нямах представа каква ще е реакцията й, но предполагах. И не ми се искаше предположението ми да се потвърди.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 5:58 pm

Тя я погледна
-Така и така не успях да си изпия кафето и щом ти черпиш добре тогава-отвърна тя спокойно и погледна момичето и седна на масата и
Тогава сервитьорката дойде да взе поръчката на момичето и също така и на Кара и пак си поръча кафе,като се надяваше че този път ще успее да пие от него преди да е станал някакъв инцидент отново
Тя се огледа наоколо пак и всичко сякаш си бе както по рано сякаш нищо не е било
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeПон Дек 12, 2011 6:13 pm

Все още момичето се държеше малко дръпнато, но не може да се очаква друго - все пак досега беше доста екзалтирана. Надявах се скоро да се успокой и да успеем да завържем нормален разговор, които да няма нищо общо със спъване и подобни. Около нас всичко беше постарому и най накрая една от сервитьорките дойде, за да вземе поръчката ни.
- Капучино, моля. - погледнах събеседничката си въпросително.
Като оставим факта, че явно днес не беше в настроение изглеждаше свестен човек, с който можеш да говориш за почти всичко.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeВто Дек 13, 2011 1:04 pm

Кара си седеше спокойно на стола и имаше чувството че другото момиче я зяпа по някакъв начин.
-Какво-не се стърпя и каза тя с лек рязък тон и погледна момичето докато си чакаше кафето.
Кара стоеше най спокойно и чакаше отговора на момичето.Явно то искаше да я пита нещо това си бе съвсем очевидно.
След малко се появи и сервитьорката с поръчката им и Кара хвана с ръце още горещото кафе сякаш бе студено и се загледа в него.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeВто Дек 13, 2011 1:59 pm

Просто седях и я гледах спокойно, а след миг тя ми отново взе да ми се репчи.
- Спокойно, просто се чудех какво същество си... - отвърнах равнодушно. - Аз съм Катрин, приятно ми е.
Въпреки че, едва ли ще й е приятно да се запознае с човека, който я спъна, но все пак беше учтиво да се представя. Мисля, че има какво да се научи от нея, каквото и създание да е. А съм сигурна, че не съм се объркала, пред мен не седи обикновен човек.
А и нормалните хора не хващат така гореща чаша с кафе...
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 3:42 pm

Кара я погледна най-спокойно сякаш момичето не бе казало нищо
-Същество ли? - отвърна тя и пак погледна най спокойно
-Защо си мислиш че съм същество и да съм съм от най страшните.Явно ти не си човек за да мислиш че аз не съм-отвърна тя и я погледна със сините си очи
-Кара-отвърна тя кратко и отпи от чашата си и я остави на масата сякаш не бе кой знае какво и след това погледна момичето
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitimeСря Дек 14, 2011 4:46 pm

Размишлявах над това, което чух току-що и имаше логика в него - кой нормален човек ще знае за свръхестествените създания и ще е още жив. Погледнах я със замислен поглед.
- Да, права си, не съм човек, но съм била. Ами ти?
Поиграх си с ръба на чашата си с капучино преди да я вдигна и доближа до устните си, за да отпия.
Имаше нещо много странно или по-точно интересно в това момиче, как успя да накара всички в кафенето да гледат толкова уплашено.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарницата на Ривър стриит  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарницата на Ривър стриит
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: