The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcap81%Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcap19%Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_lcapСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_voting_barСладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Сладкарницата на Ривър стриит

Go down 
+6
Кара
Катрин Евънс
Kate Stevenson
Али Харисън
Ерик Кингстън
Наташа Фицрой
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 11:57 am

Кара не я удостои с нов поглед а погледна кафето си и после го хвана за дръжката и отпи малко от него
-"Значи не била човек" - помисли си тя без да поглежда в днешно време можеше да се видят какви ли не създания
-Каква съм аз ли,на каква ти приличам-попита я тя и погледна за миг
-А всъщност ти каква си-на свой ред попита я тя и след това отпи от кафето си
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 3:14 pm

Заслушах в разговора на седящите наблизо, колко тривиални теми и обикновени неща си говореха. Толкова лесно водеха разговор, а ние тук щяхме да се изяден докато разберем коя каква е. Определено на нормалните хора им е много по-лесно.
- Приличаш ми на човек, но това няма значение... защото не си! - отвърнах категорично. - Аз първа попитах, затова да те чуя.
Нямаше да отговоря на въпроса й, докато тя не отговореше на моя, това са неписаните закони в природата.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 8:05 pm

Кара я погледна и се усмихна леко без да поглежда момичето
-Добре тогава щом искаш да знаеш толкова много.Аз съм Морт-сит(морещица)-едва ли си чувала за такива като мен по проста причина че вече не съществуват вече.-отвърна тя и погледна момичето
-А като те гледам мога да разбера каква си .Леко бледа кожа и студена на пипане пиеш кръв познах ли -продължи тя като отпи от кафето си
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 8:37 pm

- Напротив, чувала съм, но мислех, че те...т.е вие сте изчезнали отдавна. Ако съдя правилно морещица ще рече убийца...
Надявах се, че може и да греша, но това се случва изключително рядко, затова просто се съгласих с мисълта, че все още има и такива създания. И защо не, щом има вампири, върколаци и вещици...
След като чух нейното предположение, просто кимнах.
- Доста добре се ориентираш. - отвърнах. - А в какво точно се състой работата ти, защото съм почти сигурна, че убиваш... нещо.
Сега като изрекох това се почувствах глупаво.
- Нека задам въпроса така - като пазител на някого ли се явяваш или...?
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Дек 15, 2011 10:24 pm

Кара я погледна и се усмихна леко
-Не знам какво си чула и от кого,но инфото ти е доста грешно ние не сме убийци ние сме нещо повече от повечето създания.- отвърна тя без да поглежда момичето и отпи от кафето си
-Морд-сит са създадени да служат на господаря Рал.също така ние сме специалист в причиняването на болка която евентуално води но смърт.Но в отговор на въпроса ти не на никого не съм пазач.-отвърна тя
-Ами ти и твоя вид-продължи тя
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 8:44 pm

Незнайно защо от усмивката на това момиче ме побиха тръпки, има нещо в нея, което плаши дори мен.
- Е, не мога да очаквам точна информация за нещо, което се смята за отдавна изчезнало. - подметнах и отпих от капучиното си, което опари устните ми и ме накара да се намръщя.
И ето каква била причината да ме побиват тръпки от нея, самият й вид беше плашещ, но това, с което се занимава може да те ужаси.
- Моят вид да ясни.. живи мъртавци, на които не може да се върва. - подметнах шеговито. - А сега сериозно, всеки вампир е различен, но всички се храним по един и същи начин, така че и ние не сме света вода ненапита.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeПет Дек 16, 2011 9:11 pm

Тя погледна момичето и пак се усмихна със същата усмивка на момичето
-Интересно но съм виждала къде по страшни създания от вампирите.Да попитам изпитвате ли болка все още може да сте мъртви но едва ли сте безчувствени-каза тя и също пи от кафето си и погледна Катрин със сините си очи които сякаш се прорязва в нея.
Наоколо хората минава покрай тях но кара не си направи труда да ги погледне дори за нея те бяха втора класа.
Някои от хората наоколо се смееха и си говореха за неща които не я интересуваха след това пак отпи от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 3:36 pm

- Сигурна съм, че си виждала къде-къде по-страшни неща, но кой е казал, че вампирите винаги са лоши? - попитах озадачено.
Наистина това е нещо като стереотип, защо винаги ангелите трябва да са добри и да помагат, или пък демоните винаги да са лоши? Това е просто рамка, в която вкарват всички свръхестествени и митични създания, което е жалко. Но все пак от тези истории и митове се научава това-онова.
- Да, изпитваме болка...по-силно от всеки друг. Чувствата ни са усилени стократно, но хубавото е, че усещаме и любовта много по-силно. Ами ти, сигурно и твоят вид не са неуязвими?
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 3:43 pm

Кара не я погледна
-Първо никога не съм казала че сме неуязвими явно си си го втълпила сама-отвърна тя и отново погледна тъмната течност в чашата си
-Може и да има и добри но не съм виждала такива не го ли видиш или пипнеш не значи че е вярно а и добрите вампири с какво се хранят нали пак с кръв-отвърна и тя и отпи от кафето си без да поглежда момичето за да види реакцията и от тези нейни думи
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 4:20 pm

Оу, някой пак се ядоса.
- Спокойно, просто попитах. Не съм си вталпила нищо, просто се опитвам да водя нормален разговор. - отвърнах спокойно.
Дам, явно тя беше някаква научно настроена дама, която не вярваше на нищо, което не е доказано или не е видяла.
- Да, храня се с кръв, но ти едва ли имаш този проблем... - подметнах и я последих с поглед, за да видя реакцията й.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 4:28 pm

Кара си пиеше кафето спокойно сякаш нищо на света не можеше да я издразни
-О, аз съм спокойна не че ми пука особено с какво се храниш може и дори с плъхове да е.Ти си знаеш.-отвърна тя без да я поглежда явно я бе ударила по болното място фигуративно казано
-Аз да имам проблем не е така а и ти ще разбере ако е така-каза тя и се усмихна на това кат оси представи картината.
Кара повика сервитьорката и си поръча един кроасан и още едно кафе.
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 4:43 pm

Отпих от капучиното си.
- Не личи да си много спокойна, но няма проблем. Да, едва ли ти е интересно с какво се храня...
Въздъхнах и се усмихнах търпеливо.
- Значи имаш проблем? - попитах заинтересувано. - Да, бих могла да разбера, но предпочитам човешкия начин на общуване..
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 5:17 pm

-Щом казваш,мила-отвърна и тя и отпи от новото кафе което и донесе сервитьорката и отхапа малко от кроасана
Сега тя за първи път се огледа наоколо и пак се втренчи в чашата си незнайно защо
-Проблем защо си мислиш че имам проблем-попита я тя и я погледна пак
Хората наоколо сновяха напред назад и това започваше да дразни Кара малко
Върнете се в началото Go down
Катрин Евънс
Graduates
Graduates
Катрин Евънс


Брой мнения : 318

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСъб Дек 17, 2011 5:35 pm

- Знаеш ли, наистина имаш проблем и то в общуването с хора. - отвърнах и се изправих.
Нервите ми бяха опънати като тетива за лък, никога досега не съм ядосвала толкова. Отидох до касата на сладкарницата и оставих няколко банкноти.
- Дайте всичко, което поиска онази госпожица. - посочих на сервитьорката и излязох.
Може да беше много невъзпитано от моя страна, но никога досега не ме бяха изкарвали от контрол.
Върнете се в началото Go down
Кара
Graduates
Graduates
Кара


Брой мнения : 81

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeНед Дек 18, 2011 10:55 am

Кара погледна момичето как става и се запътва към бара и след това я посочва.Очевидно се бе ядосала Кара се усмихна леко може да се каже че вече бяха квит задето и разля кафето.След това момичето излезе от кафенето
Сега тя си седеше спокойно и си пийваше от кафето и хапваше кроасан и се наслаждаваше на гледката през прозореца доколкото може въпреки минаващите хора наблизо.Тя стана и остави една банкнота на масата и излезе след това реши да се поразходи из града.
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:34 pm

Беше ми се прияло нещо сладко точно сега. Бързо стигнах до сладкарницата. Влязох вътре и огледах обстановката. Имаше няколко свободни маси и аз си избрах точно една до прозореца. Винаги харесвах да седя в близост до прозорците. Харесвах да гледам някъде навън, докато бях в кафене или друго място, защото рядко се случваше да се намеря в затворено пространство с хора наоколо. Настаних се удобно на стола, оставих чантичката си на другия стол до мен. Сега оставаше да измисля какво да си похапна. Не мога да разбера този мой глад за сладко точно сега.
Ето че дойде една от сервитьорките най-сетне. Толкова ли трудно бе да се надигне от столчето, на което седеше до преди шест минути и да дойде по рано. Попита ме какво ще желая, а аз веднага отговорих.
- Едно парче ябълков пай и чаша капучино. - дори не казах моля, защото ме бе подразнила с това нейно мънкане под нос и късно вземане на поръчката.
Облегнах се назад и затворих очи, за да се успокоя. Не исках да се раздразня просто ей така и да съсипя настроението си. Да,точно сега ми се прииска да бях някъде из природата, но навън бе доста студено и никак не ми се мръзнеше толкова. Чувах хората на около. Сякаш бяха рояк пчели, а не хора. Така се преплитаха разговорите им, че ако се опиташ да слушаш някой не можеш да разбереш нищичко.
- Заповядайте. - гласът на сервитьорката ме върна обратно в реалността.
Отворих очи и видях парчето пай и чашата с капучино пред мен. Взех вилицата и боднах парченце от пая. Наслаждавах се на сладкият вкус и без да се усетя бях изтикала с крака отсрещният стол и той бе отишъл към пътеката.
Върнете се в началото Go down
Liam Court
Humans
Humans
Liam Court


Брой мнения : 18

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:46 pm

Аз и сладко? Попринцип не си падах много по торти,пайове и други подобни,но днес ме беше осенила някаква идея,че трябва да мина през сладкарницата.
Е,поне там със сигурност имаше и друг вид сладкиши освен изложените на витрината,или поне на това се надявах.
Не ми отне много време да стигна. Вътре беше препълнено и побързах да отида до последната свободна маса,за да не се наложи да стоя прав. Почти бях стигнал когато сякаш от нищото някакъв стол се подаде пред мен и за малко да се спъна в него.
Избегнах го на милиметри и без да се замислям веднага хвърлих поглед към масата,за да открия виновника. Красавица,която се наслаждаваше на пай и явно толкова се беше забравила,че беше бутнала стола.
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 10:58 pm

Тъкмо преглътнах парчето пай, когато видя как бях избутала стола. Понечих да го придърпам с крак, но бе твърде късно. Някой за малко да се блъсне в него, но избегна сблъскването със стола много ловко. Вдигнах погледа си почти моменталически и забелязах едно момче, което си беше много секси. Леко го загледах за известно време, но после се отърсих. Реших да се извиня за неудобството със стола.
- Много съжалявам. - гледайки го почнах. - Добре, че избегнал толкова ловко стола. Бях се отнесла, докато се наслаждавах на парчето пай. - усмихнах се накрая.
Ами ако се бе блъснал в стола и да бе станало нещо. Добре, че не бе че не ми се мислеше. Напоследък все вършех някакви странни неща без да се усетя. Все едно не бях на себе си. Трябваше да разбера от какво бе това разсейване от моя страна. Но сега не бе момента да му мисля за това.
- Нека ти се реванширам за това. Да те черпя нещо. - това бе странно.
Никога не бях казвала това на някое момче, но явно сега бе първи път. Но все пак, аз бях изместила стола така по средата на пътя.
Върнете се в началото Go down
Liam Court
Humans
Humans
Liam Court


Брой мнения : 18

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 11:28 pm

- Нека ти се реванширам за това. Да те черпя нещо
Момиче да ме черпи? Едва ли щях да стигна до там,че да й позволя,пък било то и ,за да ми се извини,за нещо,което честно казано,не беше кой знае какъв проблем.
Настаних се на въпросния стол срещу нея и се усмихнах:
- Простено ти е. А сега,ако ми позволиш, нека пая и капучиното ти са от мен. Аз съм Лиам,между другото.
Ето,че късметът ми проработи. Още не бях влзенал в сладкарницата и веднага попаднах на яка мацка. Вярно,че явно беше малко разсеяна,н това изобщо не ми пречеше.
Очаквах сега да чуя нейното име.
Върнете се в началото Go down
Джеси Уелш
Graduates
Graduates
Джеси Уелш


Брой мнения : 208

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeВто Яну 03, 2012 11:42 pm

Не очаквах точно това. Е, знаеше, че момче не би оставило момиче да го черпи и то за нещо толкова банално като станалото тук, което не бе нищо особено почти. Но както казах днес бях адски разсеяна и дори най-малкото нещо можеше да ми отклони вниманието. Добре, че успявах да се държа нормално. Най-вероятно да бе това, че все още не бях свикнала напълно с вампирската си същонст. Бях от почти година вампир и все още не можех да свикна с мисълта и нещата, които трябваше да правя. Но беше хубаво. Все пак това исках.
Та върнах се бързо в реалността преди да бе проличало колко се бях разсеяла пак.
- Типичен джентълмен. - подхвърлих един лек комплимент на Лиам. - Аз съм Джеси. Приятно ми е да се запознаем, по малко не стандартен начин. - позасмях се накрая и подадох ръка през масата, за да се здрависаме.
Отдавна не бях говорила с момче след последната си връзка. Но тази моя разсеяност ми пречеше доста. Не исках да направя нещо пак като онова със стола, за това взех капучиното си. Отпих една голяма глътка. Бе тъкмо хладко и приятно на вкус. Усмихнах се след това. Но нещо не бе наред с мен. Обърках се изведнъж, но след миг разгадах какво ставаше. Жаждата ми за кръв се обаждаше. Не се бях хранила с кръв от доста време, а и бях все още млад вампир. Нуждаех се от кръв. И сега като си помисля за това, всички хора които бяха тук ми се сторих като за закуска или не знам какво. Исках да си побъбря с Лиам, но по добре друг път инак сега щях да направя някоя глупост, за която после да съжелвям.
- Много се извинявам, че така ще изчезна от теб. Не ме разбирай погрешно, но имам много спешна работа, за която бях забравила. Ще се радвам да се видим някой друг път пак и тогава да си побъбрим като хората. - усмихнах се и дори да бе казал, че ще ми плати нещата аз извадих пари и ги оставих на масата.
Изчезнах за нула време от тук. До сега не бях забравяла за това нещо и сега виждах какво става ако не правеше това, което трябва.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 11:22 pm

Естетствено, че приех да отидем там. Нещо сладко щеше да бъде чудесно точно сега да си похапна. Двамата със Скайли тръгнахме от гъстата част на гората. Малк осе полутахме из нея, но накрая излязохме от нея. Повървяхме известно време и най-сетне стигнахме до сладкарницата. Тук щеше да бъде топло и уютно. Влязохме вътре и се настанихме на първото свободно сепаре, което бе навътре и по-натопло. Взех едно меню да видя какво има и да мога да си поръчам. След малко ето, че дойде и една сервотьорка готова да ни вземе поръчката. Аз веднага без да чакам много поръчах каквото си бях избрал.
- Една шоколадова паста и чаша дълго кафе. - погледнах към сервитьорката, а после по инерция се обърнах към Скай, която тъкмо почна да казва своята поръчка.
Когато говореше м исе струваше, че думите излизат като песен ,а не като нормален изговор, което бе доста приятно за мен. Отърсих се и докато чакахме за поръчката си попитах.
- Извинявай за глупавия въпрос, но така и така не успях да разбера сам какво същество си, ще може ли да ми кажеш. - направих една мислан физиономия.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 11:32 pm

Още с влизането в сладкарницата ме лъхна приятния топъл аромат на току що изпечени еклери, пасти, щрудели и всякакви такива вкусотии. Устата ми мигновено се напълни със слюнка, о колко обичах такива места. Лекс, пое към първото свободно сепаре, което беше почти в дъното, нямах нищо напротив разбира се, така щяхме да сме далеч от погледите на всички, а и щяхме да сме на топло. Почти веднага след като седнахме дойда сервитьорката и Ал си поръча, аз без да се бавя особено казах:
- За мен голяма чаша горещ шоколад с допълнително сметана и шоколадови пръчици и едно голямо парче шоколадова торта. А да и една ореховка - погледнах Алекс мило, дано само не си е помислил, че съм някоя лакомница или прекалено ненаситна, аз просто съм пристрастена към сладкото това е. Той някак свенливо и мило ме попита какво същество съм и ето че чак сега в умът ми прещрака, че не знам какво същество е той. Определено не беше вампир, тях успявах да ги надуша от километри, е да ги надуша, не е най-правилния термин, но по липса на друг и този става.
- Аз съм фея - казах и се усмихнах свенливо, повечето същества не приемаха феите на сериозно, особено като се има предвид как сме представени в книжките на обикновените хора. - Аз обаче, също не разбрах какво същество си? И ако не е прекалено нахално ще ми разкажеш ли нещо за себе си - след като го попитах съблякох палтото си и останах по зелена блуза с v-образно деколте и се облегнах на сепарето, като леко подухвах вкоченените си пръсти.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 11:48 pm

Какво ли не бе се намърдало в главата ми, но точно фея да е не бях мислил. Да те са едни от добрите, мили и сладки създанийца според легендоте и тем подобни. Но да видиш фея на живо и да четеш за тях в книга е съвсем ралично. Те се раличават много от тези в приказките и легендите на хората. Ако бяха виждали на живо тогава май нямаше да пишат толкова излишни и невярни работи.
Дам, дам...върколаците също не се отличават много от другите, от обикновените хора. Естествено, че трудно е да ги раличиш, както аз не различих, че е фея. И тъкмо да почна да говоря и сервитьорката донесе поръчката. Сложи всичко върху масата. Моите неща към мен, а тези на Скай към нея. Взех кафето и отпих една глътка. Бе горещо, но не ми пречеше. За малко да си изгоря езеика, но не успях.
- Аз съм върколак, или по точно казано бях превърнат в такъв преди доста време. Претърпях инцидент, в който родителите ми загинаха, а двете ми сестри изчезнаха някъде. Бях доста зле след случилото се, но една жена ме намери. тя бе върколак и за да спаси живота ми ме превърна. И така сега съм върколак. Добронамерен съм, обичам семейството си, приятелите си, грижа се много за хората които обичам. Понякога съм леко невъзможен, но то е заради гена в мен. И така.. - разказах малко от моята история и за мен и вече си взех едно парченце от пастата.
Изядох го на бързо като за малко не се задавих.
- Ти ще ми кажеш ли нещо за себе си? - върнах въпроса и пак хапнах парче паста.
Върнете се в началото Go down
Скайли
Students
Students
Скайли


Брой мнения : 269

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Яну 19, 2012 12:06 am

Наблюдавах лицето му докато разсъждаваше над факта, че съм фея. Определено беше учуден и леко стъписан, но после, може би като премисли го прие. Стана ми забавно, обичах да гледам стъписаните лица на създанията, които не са ме познали, всеки реагираше по свой си начин и беше откровено весело. Докато Алекс се опитваше да приеме факта че съм фея, сервитьорката донесе поръчката. Още не беше тръгнала, когато хванах чашата с горещия шоколад и леко отпих от него. Беше толкова врял, че леко ми опари езика и гърлото, но в името на сладкото го преживях. Усешането определено беше хубаво и шоколада веднага започна да ме стопля. И тогава Алекс каза, че е върколак... бях се срещала с такива същества и определено не ми вдъхваха доверие, но пък Алекс, той беше някак различен, определено беше така. И тогава, още преди да съм минала през този шок, той започна да разказва историята си, стана ми някак тъжно и жалко за него. Прииска ми се да го успокоя някак но сама не знаех как. Както се и очакваше той ме попита за мен... ето тук идваше трудната част, колко от нещата можех да му кажа, какво можех да му споделя? Хапнах още едно парченце от тортата и заговорих:
- Ами да видим... майка ми е фея, а баща ми и братята ми бяха хора, което май ме прави полуфея, но баба ми твърди, че съм изцяло, та не знам кое е най-правилното... Обикновено оставям хората сами да решат. - усмихнах се леко свенливо - Баща ми и братята ми загинаха в автомобилна катастрофа преди няколко години, и наистина ми липсват - нямам между другото "забравих" да спомена как бутнах по-големият с брат по стълбите, но аз така или иначе не поменех с точност. - Тогава с майка ми се преместихме в Италия, където срещнах едно момче, след като му казах, че съм фея, той ме помисли за откачалка и ме заряза - при този спомен сърцето ме заболя и отново премина сянка през лицето ми - след това постъпих в училище като това, само че там и се запознах с едно момиче, с което станахме близки, но в последствие заради един спор, тя ми счупи ръката. Иначе като цяло съм добричка, усмихната и не обичам да споря и да се карам. - въздъхнах, дори не знаех защо съм споделила всичко това с Алекс, обикновено казвах само най-основните неща, а сега едва ли не разказах цялата си история. Пресегнах се към масата и взех в ръце топлата чаша с шоколада, мирисът му ми подейства успокояващо и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Alexander Welsh
Students
Students
Alexander Welsh


Брой мнения : 40

Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 20, 2012 7:10 pm

Излушах внимателно всичко, което ми разказа Скай за себе си с голямо внимание. Отпивах по малко кафе и лапвах по някое парче от пастата си. И нейната история не бе никак цветуща. Виждах как, доакто разказваше на моменти в очите и се четеше може би тъга или болка, и аз не знам, но не бе добро чувство все пак. Никак не разбрах от къде ми дойде, но от устата ми излязоха такива думи, че дори аз никога нбях говорил толкова мило може би.
- На никой от двамата историята не е хубава, но погледни хубавата страна. А тя е че се срещнахме, което е нещо прекрасно. - наистина не можех да кажа, защо изрекох тези думи.
Погледнах към Скай, която отпиваше от чашата с шоколада си. Бе толкова сладка така. Ама тези мисли вече ми досаждаха. Не бях се чувстал наистина така от давна, много отдавна, не че някога съм имал сериозна връзка като хората. Но сега май бе различно, което усещах и дори не можех да го изразя с думи.
- Каква музика харесваш, Скай? - обърнах темата на музика пък сега, защото какво друго можех да попитам след разказването на историите, което не бе много приятно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладкарницата на Ривър стриит    Сладкарницата на Ривър стриит  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладкарницата на Ривър стриит
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън училището :: Градът-
Идете на: