The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcap81%Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcap19%Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:26 pm

Нахълтах в спалнята когато я видях да пада върху леглото с усмивката на лицето си. Тя припадна .. Все пак толкова много алкохол погълна и най-накрая припадна . Беше ми гадно че е заради мен , но сега нямаше да бяга.
Приближих се и я целунах по челото . Повдигнах и главата и я сложих на възглавницата. Извадих една завивка и я завих да не и е студено . Знаех че на сутринта ще се събуди с жестока болка в главата. А аз ще съм тук през цялото време. Седнах на канапето до леглото и я загледах в красивото лице.
-Обичам те .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:32 pm

Отворих очи и изстенах.Ооо гглавата ми.Обърнах се на една страна и отново изстенах.Ооо главата ми...Нещо ме беше събудило,някакъв звук,някаква птица.Станах с адски мъки от леглото и отидох до прозореца.Отворих го и видях съществото,което щеше да ми пръсне мозъка.
-Млъкни!!!!-изкрещях и размахах ръце,птицата излетя и отново настъпи тишина.Тръгнах към банятаа като подминах Рейдж...ПОДМИНАХ РЕЙДЖ?Бързо се извърнах и го зазяпах.КАКВО ПРАВЕШЕ ТОЙ ТУК?Усилията,който ми трябваха,за да почна да мисля откъснаха от устните ми още еидн стон
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:38 pm

Отворих очи като чух как Мари крещи по някой . Осъзнах че бях заспал на креслото . Видях я как се бе втренчила в мен . Станах бърз и леко се усмихнах , като знаех че ако кажа нещо . Главата и ще започне много да я боли.
-Добро Утро ! Как си? - Казах аз като се приближих .
Обгърнах я с ръцете си и я целунах по устните бързо. А тя все още бе в шок.Явно нищо непомнише от снощи.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:41 pm

Бутнах го и се намръщих.Защо говореше...и защо е тук.Да се маха...охх никога повече няма да пия....Изстенах и тръгнах към банята.Влачех си краката и го игнорирах,спънах се в прага на вратата и паднах по очи:
-Божичко,боли!!!-заплаках от болка в главата,щеше да се пръсне,знаех го щеше да се пукне и мозъкът ми да се разпилее като счупена чаша по пода.Хванах се за главата и се замислих,ако сега пак се напиех щеше да ми мине....
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:47 pm

Вдигнах я рязко от земята .Неможех да я гледам така. Сложих я на леглото и бързо отидох до кухнята , направих и айрян и го донесох.
-Пий- казах аз като и подадох чашата
Погледнах я в очите , знаех че нищо непомни . Седнах на леглото до нея и казах
- Тук съм защото искам да сме заедно.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:51 pm

Бутнах чашаа и се намръщих,нямаше да пия.Защо ми нареждаше...Защо го бях пуснала...Ооо главата ми....
-Не те искам махай се!И спри да говориш,боли ме!-зарових лице във меката възглавница и се наслаждавах на тишината...дали той щеше да си тръгне?Е беше типично за него....Отдавна бях свикнала,но този път щях да стана и да го наритам..
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 4:59 pm

Нямаше да си тръгна . Исках да съм с нея , затова седях до нея цяла нощ .
-Няма да си тръгна - казах аз
Гледах я как си бе заровила главата във възглавниците . Сигурно сега и минаве през ума ,, че никога няма да пие повече . Леко се усмихнах .
Седнах до нея на леглото . То бе все така меко .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 5:02 pm

Защо не спираше да говори,защо?!?Излегнах се по гръб и казах едвам:
-Дай ми аналгин,апирин,бускулизин,парацетамол!!!Шкафа в банята!-исках да се надрусам с хапчета,да изпия едно шише кола и да се излегна на дивана пред телевизора.Рейдж щеше да си тръгне и аз да си се наспя без него!Ахх покой
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 3:17 pm

Тръгнах към банята и извадих от шкафа аналгин и аспирин , защото другите не ги видях . Сипах в една чаша вода и я понесох заедно с хапчетата към нея . Дадох и и седнах на леглото .
-Няма да си ходя , Искам да съм с теб - казах аз като се излегнах нахално на леглото.
Чудих се какво ще направи тя сега , дали ще ме изрита или пък ще легне да спи .
Погледнах я докато надигаше чашата и видях че бе изпила всичките хапчета на веднъж.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 6:02 pm

Глътнах хапчетата и се излегнах на леглото.Погледнах го и нещо в мен полудя.БЯх ядосана много,исках да го убия,пребия....просто да го нараня.Изправих се и преди да се е осъзнал го зашлевих и почнах да го удрям,заех че надали го боли,но бях ядосана.След всеки удар казвах задъхано:
-Ти!Ме!Остави!Ти!Гаднияр!Аз!Страдах!-накрая се псуснах към него и зъбите ми се удължиха,захапах го на първото място което видях....
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 6:11 pm

Тя беше в серия . Удар след удар усещах по тялото ми , но не ме болеше леко се дръпнах назад и видях как и се удължават зъбите. След миг тя вече ги бе впила в мен . Захапа ме силно чак ми пусна кръв , но не пускаше . Бутнах я като усетих че ми отхапа малка част от кожата . Стиснах зъби като я хванах върху леглото . Държах я така че да не ме удря .
-Спри - казах аз като я гледах в очите. - Сега съм тук и ще остане така ! Завинаги
Гледах я през цялото време в очите и.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 6:30 pm

Изпищях в гневът си и се хвърлих към гърлото му.Не не исках.Впих зъби във вратът му,право в артерията.Не исках да пия,а да го заболи.Отблъснах се от него и побягнах.Отново на тавана.Затворих всички възможни входове и се свих на старото канапе и заплаках.сълзите се стичаха по лицето ми,пареха ми и сякаш бууца заседна в гърлото ми....
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 6:53 pm

Тръгнах след нея към тавана, но тя затвори всички врати . Неможех да влезна . Чувах я как плаче . Стана ми някак гадно и леко ми се сви корема. Затворих очи и след миг се озовах на тавана. Телепортирах се , защото знаех че няма да ми отвори. Леко ме наболяваше вратът от ухапването и . С едната ръка го разтрих леко , докато се приближавах към нея . Застанах пред нея и леко клекнах . Изравнихме си погледите .
-Обичам те - казах докато я гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 7:02 pm

Защо?ЗАЩО?Никога не спираше с тази глупост...Отместих поглед отнеговият и се загледах в прахта.Не знаех какво по-точно да кажа...исках да му кажа че:
-Обичам те...Но ти ме нарани..и не беше само сега,а принципно.Не искам да продължаваме така...Ние се въртим в един омагьосан кръг.Сигурна съм,че до преди да се срещнеш с мен само на седмица си бил с поне осем различни жени...Недей да ме лъжеш!Ви ми каза..той всичко ми каза....Не можеш така да се задомиш изведнъж...ти не си такъв!Поведението ти...думите ти те не са ти!
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 7:27 pm

-Хората се променят - отговорих бързо и сериозно . "Наистина се променят" - помислих си . Явно съм можел да стана добър . Стига да срещна правилната.
Гледах я в очите и наистина я обичам . Знаех че това е обич от както съм я видял . Наведох се и бързо долепих устни към нейните . Дръпнах се и всякаш ударен от ток премигнах, но бързо преди тя да каже нещо казах:
-Искам да сме заедно и ще сме . Искам да съм с теб , защото те Обичам .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitimeПон Ное 21, 2011 7:33 pm

Охх не играеше,честно.Вдигнах поглед и го прегърнах.Притиснах се в него и започнах да го целувам.По врата,устните....Плачех и го целувах.Мразех го и го обичах...Това беше нереално.Притиснах тялотос и към него и се телепортирах в спалнята.Легнах и го дръпнах над мен.
-Нали знаеш,че няма да се спрем до тук?!-попитах шепнешком
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Пълен дебилизъм хД
» Любим герой от книга?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: