The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcap81%Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcap19%Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Том Милс
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Selene
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_lcapМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_voting_barМоят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeПон Ное 14, 2011 5:21 pm

За човек с МПС представете си какво е за мен...в тоози перверзен раай bebe

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Subissati-italian-prefab-homes-11

Който носи бяло...или живее в бялооо yes

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Kitchen-Logos-1

ЛЮЮЛКАА...Бяло...под... изчервяване

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 7362_big

Агхх....Охх.Олл...Да.Да.Спалнята ми...

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 ZHA_Hotel-Puerta-America_0403

Баняя clap

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Light-arlexitalia-bathroom3
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:09 pm

Бе изминал около един месец откакто не я бях виждал , но сега седях на входната и врата, и се чудих какво да кажа като я видя. Бях леко притеснен и държах букет с цветя и кутия с любимите и бонбони. Неможех да живея без нея , затова исках да си я върна . Бях я зърнал преди няколко дена на улицата .Мари се бе променила . Вече не бе руса , а сега бе с тъмна коса .
Почуках силно на вратата и зачаках тя да ми отвори.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:18 pm

Слушах силно Гънс и си дърпах от свитата цигара марихуана в едната си ръка държах бутилка уйски и седях по бельо и се въртях в кръг пеейки колкото мога по-силно.Все още страдах от раздялата си с Рейдж...Болеше ме и страдах така силно.Намирах утеха в алкохола и наркотиците и нека не забравяме музиката.Така се бях запяла и бях толкова погълната от наркотикът,който ме обгръщаше в зелената си магия,смесена с алкохол,че едвам чух силното тропане на вратата.Пъхнах цигарата между устните си и намалих песента,тръгнах към вратата и отворих.В първият момент не можах да различа тази руса глава,електриково сини очи...Присвих свойте очи и ахнах:
-Рейдж?
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:27 pm

Гледах я в очите и разбрах че е пияна . Видях румените и бузи и кървавите и очи . Държеше цигара която вонеше на трева . Бе по бельо, определено тялото и не бе променено освен косата и . Обичам я и исках да си поговорим и ако може да си я върна
-Мари?
Докато се усетя си протегнах ръката и хванах цигарата и , хвърлих я в странни.
-Това вреди! Да не си посмяла повече!
Тя смърдеше на алкохол .. Леле бе прекалено пияна , а зад нея се чуваше музика .
-Искам да си поговорим - Казах аз като нахълтах .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:32 pm

Погледнах го...Ама цигарата ми.Той я хвърли навън и влезе вътре,аа не!Излязох и си вдигнах цигарата махнах една тревичка полепнала по нея и си дръпнах още два пъти,преди да се е върнал.Влязох вътре и затворих вратата.Тръгнах към масата и си взех бутилката.До изпих течността й се смръщих.Гадничко си беше!Погледнах го и се разбих на пода:
-Каклво,щие говолим?-усещах се,че не говоря правилно,но найстина не можех,езикът ми се преплиташе.Зазяпах се в него,а всъщност май не гледах него
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:37 pm

Тя бе наистина пияна. Приближих се към нея и взех бутилката и цигарата . Този път смачках цигарата и я изхвърлих а бутилката я разбих , като я хвърлих през прозореца , а тя се удари в асфалта на пътя.
-Искам да си говорим за нас. Искам да сме заедно - казах всичко това като я гледах в очите.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:40 pm

Наклоних глава и легнах на земята...Но защо?Той,ако искаше той щеше да е с мен нали?Е тогава какво му пречи....Леко се надигнах и го погледнах с жалък опит погледът ми да е перверзен.Хванах двата края на блузата си и я дръпнах нагоре.Останах само бо бикини и паднах на земята.Засмях се и казах:
-Чукай ме!-да исках го...цял месец не ме бе докосвал е да разбира се той сигурно бе спал с други жени,иначе нямаше да удържа звяра в себе си,но аз не бях такава.
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:45 pm

Усмихнах се като го каза , но някак си знаех че не е редно да се възползвам от нея та тя е пияна , но от друга странна не го бях правил от както се бяхме разделили .
Приближих се и я целунах по устните .
- Искам те- казах аз .. Бях разгонен исках да го направя с нея.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:52 pm

Изстенах след допирът на устните му до мойте,сякаш...през цялото ми тяло мина електричество.Вдигнах немощно ръка и го придърпах към себе си!Исках го....Господи....след месец раздяла желанието ми за него не бе утихнало...все още горях,все още исках устните му навсякъде по тялото си.По гърдите ми,тялото ми....между краката ми.Откъснах устни от неговите и прошепнах:
-Липсваше ми....-отново го целунах и усетих как припадам...загубих съзнание и се понесох към тъмната бездна...е често се случваше тези месеци...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 8:56 pm

-И ти на мен- Усмихнах се след което отново я целунах и усетих уникално чувство което обгърна цялото ми тяло всякаш бях мъртав до сега .
Вкопчих по силно устните си към нейните като запрокарах езика си между устните и . В момента когато докоснах нейният език , всякаш ток мина през мен .
-Леле колко много ми липсваше . - Казах аз като си поех дъх и отново я целунах.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeСъб Ное 19, 2011 9:00 pm

Усетих нещо в устата си и започнах да се освестям.Бутнах натрапника и отворих очи,оглеждах се ама не виждах нищо,добре де вече виждах Рейдж....РЕЙДЖ...Скочих към него и впих устни в неговите...
-Занеси ме в спалнята и го направи с мен....-да да да!!!Исках много го исках в себе си,целият да го поема от върха до краят,да ме изпълва...Бях много пияна
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 8:37 am

Усмихнах се . "Същата Мари" ми мина през главата . Вдигнах я и я понесох към спалнята и . Къщата само бе променила всичко вече бе чисто бяло.
Положих я на леглото и я целунах
-Липсваше ми Принцесо - казах аз като я гледах в очите .
Леглото и бе все така удобно . Легнах върху нея и започнах да я целувам . Тези целувки страшно много ми липсваха.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 8:43 am

Не всъщност не,нямаше да стане.Все още бяхме разделени!Бутнах го и станах от леглото.Погледнах го и казах:
-Няма да стане!Ти ме заряза!Ти!-тръгнах към холът и бръкнах в един шкаф извадих бутилка водка,тъйкато нямаше друго и я отворих.Отново засилих музиката и извиках:
-Тръгвай си!-да може би бях много пияна,но все още имах себеуважение!
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 8:50 am

Станах разорачарован и все още опиянен от целувките . Но нямаше да я слушам взех и бутилката . Хвърлих я през прозореца и се обърнах към нея с усмивка.
-Седни - казах и аз - искам да поговорим за нас двамата.
Бях забравил глупавата причина заради която се разделихме , но сега исках друго исках да съм с нея .
-Искам да сме заедно , затова днес съм тук и те моля да ми простиш ! - гледах я в очите и продължавах да говоря - Знам че съм нещастник и т.н. но те Обичам и искам да сме заедно.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 8:55 am

Той,ТОЙ се извиняваше?И защо ми хвърли бутилката.Гадняр,гдаен...исках си бутилката!Присвих ядно очи и казах:
-1-во се научи,никога не ми хвърляй ДВЕ ПОРЕДНИ бутилки,ядосвам се!Второ не се излагай ти не си такъв?Извинения.Рейдж това лошо момче и извинения?Рози и бонбони?Не се превръщай в мъжка държанка!-бях се ядосала,отново станах и тръгнах към шкафа с алкохол.Ако искаше да е с мен нямаше да ме получи с мило държание!Не нямаше и точно в това ми състояние.Пияна и надрусана.Просто да си го изтрие от съзнанието.
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 9:00 am

Гледах я как ходи към шкафа с алкохола с бърза стъпка. Колкото и да беше пияна ,не ходеше на зиг заг дори имах чувството че може да тича в права линия.
Станах бързо и я настигнах . Още преди да си бе взела ново шише я завъртях към мен и я целунах страстно . Притиснах я към себе си и я държах силно . Мислех че с милият подход ще стане номера , но трябваше да се държа естествено. Държах я силно и не мислех да я пусна докато не ми отговори на целувката , а устните ми се бяха впили в нейните и дори въздух непозволяваха да мине.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 9:03 am

Опитах се да го бутна,но той не помръдваше.Беше впил устните си в мен и ме държеше силно.Вече не можех да дишам,а бях сигурна,че той НЯМА да ме пусне.Затворих очи и отговорих на целувката,след което го бутнах:
-Бруте!!!!-да найстина мисля,че беше предател,найстина.....но не щях да се дърпам и да си отстоя правата...който дори аз не знаех какви са в тази връзка...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 9:15 am

]Хванах я за ръката и я завъртях към мен . Погледът ми се впи в нейният и казах
- Искам да сме заедно и ще сме заедно - всякаш подчертавах думите . Исках тя да разбере че го желая , защото я Обичам .
Отново я прегърнах като я целунах . Този път прокарах езика си между устните и .
Не ми пука , но държах на нея и щях да направя всичко за да съм с нея .От сега нататък.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 9:18 am

Ахаа....няма пък!Блъснах го със всичка сила и се затичах към спалнята.Грабнах си якето и го нахлузих.Знаех,че след по-малко от една секунда ше е тук,но аз нямаше да съм тук.Телепортирах се и се скрих на своето тайно място.ДА нямаше дори да го назова на ум.Усмихнах се и се заслушах в стъпките му,заглушени от музиката.
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 9:24 am

Тръгнах след нея , но знаех че тя няма просто така да избяга. Знаех че се телепортира някъде . Нахълтах в стаята и бях прав нямаше я. Бе се телепортирала, но къде.
Затворих очи и се опитах да усетя къде точно е . Разбрах че е в къщата , но точно къде незнаех . Усмихнах се и извиках
-Излез Мари - преди да съм станал сериозен . - Подобре Излез доброволно.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:03 am

Отпуснах се на пода и зазяпах паяжините на тавана.Това място трябваше по-често да идвам в него.Огледах се и се изправих,отворих един кашон и вътре си намерих стари неща,бях ги взела от домът на Рейдж преди да си тръгна.Извадих една бутилка.Още алкохол,ех как го обичах,моят нов любовник в самотата.Усмихнах се и се отпуснах на старото кресло.Щях да остана тук докато той не се откаже и не си тръгне....Заплахите му нямаше да свършат работа...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:13 am

Обикалях из къщата и се чудих къде може да е . Оглеждах навсякъде . Застанах в хола и спрях за миг , като чух лек шум идващ от тавана. Усмихнах се и отидох към стълбите . Дръпнах ги надолу и се покатерих отворих врата . Там бе тъмно като в рог . Потърсих копчето за лампата и светнах. Видях Мари да седи в ъгъла с една бутилка в ръката си .
Отидох до нея и я вдигнах без дори да я питам. Бутнах и бутилката от ръката и , и я понесох надолу.
-Повече няма да ми избягаш.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:17 am

Повдигнах перфектно изваяната си вежда и се усмихнах:
-Нима?-отново се телепортирах на друго място в къщата.Свих се зад един стар шкаф и застанах мълчаливо.Не обичах да ме предизвикват,а той често го правеше.В сивите ми очи проблесна ядосана искрица.Пак ми беше взел бутилката...ами ако...Телепортирах се на тавана и грабнах бутилката усмихнах се и пак се телепортирах на другото си тайно местенце....
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:24 am

"Ужасна е " помислих си като отново хукнах да я търся . Знаех че този път няма да е на тавана . Усетих присъствието и в една от стайте . Влезнах и там видях голям шкаф. Знаех че се е скрила зад него.Типично за нея .. Поместих шкафа и я видях. Как се бе свила надигнала шишето. Хванах шишето .. И този път го изхвърлих през прозореца. То се разби и течноста се разля по асфалта . Дръпнах я към мен и я обвих с ръце.
-Спри да ми бягаш - казах аз сериозно.
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitimeНед Ное 20, 2011 10:28 am

-СПРИ ДА МИ ЧУПИШ ШИШЕТАТА ГЛУПАК!!!-изпищях и го изритах.Отново избягах и то към спалнята.Заключих вратата и се метнах на леглото.Ужасно ме влудяваше и дразнеше....Защо правеше така?Защо?Исках си алкохола!!!Мразя го...Беше ужасен.Зарових глава във възглавницата и се огледах...тук нямаше....Нее!!Имаше под леглото!Плъзнах се под леглото и извадих едно шише.Бях го бутнала тук преди няколко дни.Отворих го и изпих всичко,точно когато Рейдж успя да влезе в стаята....Отново припаднах и този път бях сигурна,че ще е до сутринта
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3   Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моят дом,пълен с алкохол.Моят любим доом <3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Пълен дебилизъм хД
» Любим герой от книга?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: