The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Добре дошли,
Вие попаднахте в магическото училище Шадоухуд. За да прекрачите прага и да се забавлявате изпълнете четири стъпки :
1. Регистрирайте се.
2. Прочетете правилата.
3. Създайте си неповторим герой.
4. Забавлявайте се !

От Екипа
The magic world of ShadowHood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Сайт за вампири, върколаци, вещери/ци, магьосници, феии, зооморфи и др.
 
ИндексПорталПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Времето
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Beautiful_Nature-150x150 Приятно слънчице изгря навсякъде.Очаква се времето да се запази хубаво и сравнително топличко след тези студове..Ще подухва лек ветрец и не се очакват валежи.Радвайте се на меката зима докато можете.Времето може да се влоши изведнъж,а снегът лесно се топи.И внимавайте с ледът по пътищата.Не искаме инциденти нали така? :)
Трейлър
Poll
Харесва ли ви новия дизайн? :)
Да.
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcap81%Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap
 81% [ 44 ]
Не.
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcap19%Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap
 19% [ 10 ]
Общо гласове : 54
Latest topics
» Момичета срещу момчета
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeНед Юни 07, 2020 2:16 pm by Алдур

» Една буква,5 думи
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 01, 2020 7:21 pm by Константин Кастанеда

» Домът на Алдур и Болинтар
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeПет Май 29, 2020 7:49 pm by Урика

» Fuck or Pass
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 23, 2020 3:38 pm by Урика

» Болница "Mercy West"
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 10, 2020 6:37 am by Урика

» Парк"Ривърти"
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСъб Май 09, 2020 8:22 pm by Урика

» Търся си някои за РП?
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeПон Май 04, 2020 7:37 pm by Урика

» Гласуване в БГ Топ
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2016 4:59 pm by Александер Барис

» Каква професия подхожда на предишния?
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:59 pm by Изабела

» Колко % ?
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 20, 2015 12:58 pm by Изабела

500 кучета се нуждаят от 1 SMS
Екип
Брояч
free counters
Top posters
Клеър Монгомъри
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Саманта Такър
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Isabelle Stromberg
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Тран Дюбос
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Том Милс
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Харпър Дейл
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Алекса Рен
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Selene
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Силвия Томсън
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Виктория Монгомъри
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_lcapИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_voting_barИмението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 36, на Съб Сеп 16, 2023 5:34 am

 

 Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:18 pm

Наведох се и я вдигнах на ръце . Усмихнах и се и я понесох към къщата .
-Добре ли си? - попитах я аз докато влизах в къщата натопло .
Минах през банята като почистих калта от нея , а после я сложих да си легне .
Седнах до нея и я целунах .
-Така е като бягаш от мен - казах и като я хванах за носа и всякаш и го взех .
Целунах я почелото и легнах до нея .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:28 pm

Намръщих се и се изплезих:
-Гледай си работата.-Сгуших се в него и го зазяпах.Знаех,че след малко ще се усмихне и ще каже "Какво?!" изнервяше се....дори докато спеше като го гледах се съббуждаше или му ставаше смешно...мой късмет....
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeВто Ное 08, 2011 7:37 pm

-Какво ? - попитах аз .. И тя се засмя .
Изпезих се като нея и се обърнах към нея
-Айде да спим ? - казах аз като я целунах по челото и бързо си затворих очите .
Бях изморен от днешният ден и исках да поспя , Усмихнах се леко като усетих че тя все още ме гледаше .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 1:17 pm

Оххх толкова е скучен.Свих устни и го зачаках да заспи.Измъкнах се от леглото и хванах първата тениска която видях.Беше на Рейдж и ми беше до коленете....Обух си едни памучни боксерки и излязох от спалнята.Минах през кухнята и си взех една кола.Излязох от къщата и тръгнах към градината.Свих се на един от шезлонгите и се загледах в небето,обичах да го права дори докато бях човек...Така се бях отнесла в опита си да съзра колкото се може повече съзвездия,че шумоленето от близката гора ме накара да подскоча,какво подяволите?
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 3:18 pm

Веднага се унесох и започнах да сънувам странен сън , надали по-късно щях да го помня , но в него видях как Мариса бягаше и викаше за помощ , а аз бях окован и неможех да я спася.
Отворих очи и подскочих от леглото. Бяха изминали 2 часа от както спях . Огледах се и видях , че нея я няма . Станах от леглото и се облякох . Нещо не беше наред . Излезнах от спалнята и тръгнах надолу .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 3:27 pm

(половин час по рано)


Станах и се огледах сякаш бяха стъпки...някой беше около къщата.Тръгнах по посока на звука и се приклекнах.Удари ме силната миризма на бебешка пудра.Потръпнах...лесъри.В мигът в който го осъзнах пред мен се появи грозното лице на един от мъжете.Лицето му се разкриви в жестока усмивка.Бях ужасена.Сигурно ако нямах инстинкти дори нямаше да се затичам,но краката ми се движеха сами.Изпищях когато усетих жестока болка в кракът,бяха ме простреляли....Как така имаше лесъри толкова близко до имението на братството.Не го проумявах...Още един коршум прониза тялото ми и се строполих на земята.Всичко пред мен стана черно...не виждах нищо...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 3:39 pm

Обикалях всяка стая в търсенето ми , но никъде не я виждах . Започнах да викам Името и , но отново тишина.
-Мари не е забавно ела при мен!! - Крещях, но тишина
Продължавах да обикалям стайте , минах покрай фитнеса и басейна , банята и холът , както и през стайте за гости но никъде не я видях.
Излезнах навън и се огледах . Надявах се да видя Мериса някъде наоколо . Извиках отново името и , когато усетих мирисът на барут и бебешка пудра. "Лесери били са тук" - помислих си като се върнах в къщата и влезнах в гардероба ми . Извадих няколко пистолета и две ками и излезнах отново . Те бяха направили нещо на моята любима , а аз просто ще ги изчиста от лицето на земята
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 3:59 pm

Отворих очи и изпитах силна болка в главата,опитах се да се хвана,но не успях.Ръцете ми бяха завързани,цялата бях завързана.Бях...в кола?!От звуците осъзнавах,че съм близко до къщата.Усещах присъствието на Рейдж,но лесърите бяха хитри използваха гората за прикритие...В колата не можеше да се диша,смърдеше на бебешка пудра.Около мен се разговаряше,но не разбирах думите.Мъжете се наричаха с букви...не имена...типично като за филм "Джеймс Бонт" това пък откъде ми дойде.Един от мъжете,забеляза че съм се събудила и лицето му също се озари от злобна усмивка.всички извърнаха погледи към мен.
-Малката приятелка на голямото момче!-каза единият от тях и приближи лицето си към мен.УСетих остра болка в ребрата и изпищях.Дано Рейдж да ме чуе...дано,дано...Господи!-Да видиме как момчето дракон щще те спаси?!-изсъска някой и нова пронизителна болка.Втори писък се откъсна от устните ми и отново припаднах...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 4:30 pm

Закопчах си якето и затворих очите си . Потънах в тишина опитвах се да доловя всеки един звук около мен . Чух птичките да пеят песни , вятърът да бута листата от дърветата , капки падащи в мивката в кухнята. Всичко бе ясно , но до чух един различен звук . Звук от кола . Бе в гората . Усмихнах се доволно и си казах
-Нека ловът започне .
Главата ми бе мисълта само как ги изтребвам .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 4:43 pm

Всичко ми беше като през мъгла.Отново усетих болка.Белите очи се бяха втренчили в мен.Защо толкова ме болеше.Не беше нормално.Бяха сложили нещо на камите нещо от което изпитвах по-силна болка.От очите ми почнаха да капят горещи кървави сълзи.Изхлипах.Колко време бе минало...минути,часове дни?...Защо не спираха защо не умирах...Какво още искаха от мен...Рейдж...оббразът му изплува в главата ми...Ооо Рейдж....другият път ще остана при теб,ще спя...всичко ще правя...Господи Рейдж обичам те...надали щеше да ме чуе,но...молех се..
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:11 pm

Започнах да правя масово телепортиране , като усещах че приближавам колата която караше бързо . Всякаш бягаше . Приближих се на около 500метра от нея и усетих лекото присъствие на Мари .Всякаш бе в безсъзнание усещаше болка , но не бе мъртва . Усмихнах се дяволито и се сетих , че те ще умрат бавно и мъчително . Щях да ги унищожа, само защото са докоснали Мари. Това ще бъде моето предупреждение за всички други който се усмелят да ни доближат.
Извадих единият си пистолет. Проверих колко патрона има . След което затворих очите си и се телепортирах на 10 над колата. Усмихнах се като отворих очите си и полетях надолу . Изстрелях 2 куршума към предните гуми . Знаех къде точно са . Спуках гумите .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:17 pm

Силен изстрел...не два...Какво?Не не ме болеше...не бяха към мен...или пък умирах...Умирах ли?Не още ме болеше,ако това е смъртта.НЕ СТРУВА.Сълзите още се стичаха по лицето ми.Около мен настъпи суматоха. Започнах бавно да отварям очи.Един от лесърите ме погледна и каза:
-И ти ще умреш!-Видях го как вдига острието към гърдите ми.Опитах се да вдигна ръце,за да се защитя,но все още бяха вързани.Силна болка прогори сякаш дупка на милиметър от сърцето ми....Болеше....Не усетих нищо повече,не видях нищо повече...Само последните картини на суматоха,сякаш колата се обърна и още изстрели...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 5:28 pm

Застанах до колата и видях че излизат двама лесъри от нея . Усмихнах се и изкрещях
-Тук вие ще гниете .
Вдигнах пистолета и нови два изстрела направих . Точни попадения . Двамата паднаха на земята мъртви. Извадих дългата си кама и се усмихнах . Забих я нежно в единият за да се уверя , че няма да стане повече. Те се превърнаха в прах .Влезнах в колата и видях още двама. Те ме блъснаха навън като изкочиха и двамата . Пуснах камата ми на земята и направих две крачки към единият . Запратих силно круше в грозната му физиономия , а дригият го изритах в главата . Той а падна а другият пое още два удара в главата след което и той се озова на земята. Извади пистолета и изстреля по един патрон в гърдите им . Те станаха на прах . Застанах при багажника и го разбих с един ритник. "Кола менте" помислих си .Вътре Мари лежеше разпорена. Беше грозна гледка побеснях , но нямах време за губене . Изтръгнах въжетата с който бе завързана и прерязах въжето държащо ръцете и заедно . Вдигнах я и се телепортирах в къщата ни. Сложих я на леглото и я загледах леко притеснен . Свалих и кървавите дрехи внимателно . Постарах се после да я почистя въпреки че не ми се отдаваше. Седнах до нея и зачаках да дойде в съзнание .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:16 pm

Не усещах нищо.Знаех,че не съм мъртва,но знаех и че не съм много жива.Когато започнах да се връщам в съзнание изпитах убийствена болка,бих предпочела да умра веднага,но нечий синьо-зелени очи бяха впити в мен.Първата истинска дълбока глътка въздух бе живото спасяваща.Раните ми бяха леко зараснали,но усетих как отново бликна кръв.От устните ми се откъсна тих стон.Започнах леко да отварям очи.
-Р-р-рейдж...-проплаках или изстенах дори не знам,дали успях да кажа нещо...отново изпаднах в безсъзнание...
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:29 pm

Чух я как изстена едвам ,едвам името ми и се хвърлих към нея . Мигновено без да мисля си захапах ръката от която бликна кръв . Сложих я на устната и казах
-Моляте пий .
Капки почнаха да падат по устните и , като се стичаха навътре към езика и . Все още бях притеснен , но се радвах че показва признаци на живот .
Сега само се надявах тя да пожела е да пие .
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:39 pm

Какво?Не?Защо?Какво е това?Вдигнах ръка и опитах да избутам течащото нещо в устатами.Раните ми зараснаха бързо,очите ми се отвориха видях Рейдж и осъзнах какво става.Впих зъби в китката му,но...Не.Леко се изправих и го придърпах към себе си.Впих зъби във вратът му и зпаочнах да пия.Бях жадна,много жадна.Някак си енергията ме заля.Всеки път с лед като бях накраачка от смъртта се случваше това.Адреналин?Не не знаех.Бързо се изправих още повече и бързо се преобърнахме застанах над него и започна да пия.Спрях се малко преди да започна да му причинявам болка.:
-Желая те!-проепнах и го целунах...Какво ставаше с мен?
Върнете се в началото Go down
Рейдж
Graduates
Graduates
Рейдж


Брой мнения : 44

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:45 pm

Олл тези думи зазвъняха в ушите ми , но първо станах за да донеса вода за Мари. Тя бе обезводнена, както и аз .
- Ей сега идвам- казах и излезнах от спалнята.
Отидох до кухнята и налях две чаши вода , като бързо изпих мойта . Понесох нейната към спалнята . Усмихнах се и видях че вратата е затворена. Почуках на нея два пъти
Върнете се в началото Go down
Мариса Хавърс
Graduates
Graduates
Мариса Хавърс


Брой мнения : 207

Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 6:50 pm

ООо перфектно.Бях гола...не...исках дрехи...секси ношница.Да!Бързо се изправих като леко ми се зави свят отворих гардероба и грабнах една розованощница.Бързо я облякох и още по-бързо прокарах четка през русите си коси.Чух стъпките на Рейдж и се покатерих на леглото като се излегнах.Той почука на вратата,ама че джентълмен.В отговор измърках:
-Влизай спасительо!-легнах по корем и протегнах ръка към него в знак да дойде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж   Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имението на Дариас-принадлежащо на Мариса и Рейдж
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Имението на Клеър
» Пред имението
» Боулинг в имението
» Имението на Galina
» Имението Куимби, Дойл, Мартинез и Джейсън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The magic world of ShadowHood :: RPG зона :: Извън града :: Къщи-
Идете на: